36431
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

• MerlinW
    kat.cm is megy.
  • ViniSoundz
    Danke!
  • ToCsEk
    https://kickass.cd
    https://kickass.mx
  • ViniSoundz
    Már az sem megy. Tudja vki milyen címen érhető most el?
    Utoljára szerkesztette: ViniSoundz, 2016.08.01. 10:36:58
  • Plityu
    Hali!
    Aktív torrentek maximális száma (fel- vagy letöltés) – azt adja meg, hogy összesen mennyi torrent futhat egyszerre a kliensben, mindegy, hogy az fel vagy letöltés.
    –> Nem érdemes 7-10 feladatnál többet futtatni egyszerre, mert megterhelheti a merevlemezt és a processzort.
    Aktív letöltések maximális száma – azt adja meg, hogy összesen egyidejűleg mennyi letöltés futhat. –> 3-5 letöltés egyidejű futtatása még elfogadható, de többnél már nagyon leterhelődhet a merevlemez és a netkapcsolat, ezért nem ajánlott többet futtatni.
    http://utorrent.hu/utorrent-atmeneti-tar-beallitasok/
    Talán segit. Ezt a verziót használom Utorrent 2.2.1 (build) 25302
  • Anonymusxx
    Erre senki sem tud megoldás?
  • Anonymusxx
    Feltettem a Hard Disk Sentinelt, semmilyen problémát nem talált, egyéb teszteket nem végeztem, mivel gondolom ha hardweres probléma lenne, akkor máskor is előjönne, nem csak torrentezésnél...
  • Anonymusxx
    Ha berakok letöltésre egy jópár torrentet, akkor a gépem újraindul, mitől lehet ez?

Próbáltam két féle klienssel is, windows 8.1, és win 10-el is előjött ez a probléma driver irql not less or equal wfplwfs sys / Kernel-Power 41, 63 hibára panaszkodik...

Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2016.07.23. 09:01:04
  • MerlinW
    Kickass új címe: kat.am
  • NB2
    http://www.origo.hu/techbazis/20160722-itunesszal-kaptak-el-a-legnagyobb-kalozoldal-tulajdonosat.html

http://asva.info/letartoztattak-a-kickasstorrents-tulajdonosat-2016-07.html
  • shaba23
    Hali!

qBittel miért tűnik úgy, hogy baromira keveset töltök fölfelé? Van mozgás, de az utorrenthez képest valahogy kevésnek tűnik, pedig 4x-es a sávszélességem azóta
  • MrRAP
    Köszönöm a válaszod! :)
  • broman191
    Létező szolgáltatás ez az IncognitoVPN, én eddig csak az eztv-n láttam, gondolom erre-arra bevásárolták magukat a hirdetők közé...
  • MrRAP
    Csá all!
    A Nemzetközi oldalakon meg jelent egy ilyen ki írás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Security Recommendation: Become Anonymous While Downloading Torrents
    Downloading torrents is getting riskier every day.Use IncognitoVPN
    to make yourself hidden while downloading torrents. By using IncognitoVPN , your ISP and Government Agencies will not be able to spy on you, neither would they be able to track your online activity.
    MAKE YOURSELF ANONYMOUS BEFORE DOWNLOADING

Kell ezzel törődni/kattintani vagy ez valami spy cucc?

• wantonly
    Nekem is ugyanez a gondom, de nem a klienssel van a probléma (Qbittorrent és uTorrent is ugyanezt produkálja).

- Aktív vagyok, az uTorrent tesztere mindent rendben talál. A port nyitva.
    - A torrent beállítások elvileg megfelelőek (nincs korlát, korlátlan kapcsolatok száma, stb.)
    - A routerben beállítottam a port forwarding-ot.
    - Olyan torrenteket seed-elek, ahol több a letöltő,mint feltöltő és mégsem csatlakoznak.

DIGI 500/200-as netem van ehhez képest néha 1-1 szerencsétlennek, ha véletlenül csatlakozom hozzá, 10-500Kbyte/s a feltöltésem.

Nem értem.
  • Carmang
    Helló! Vuze-t használok, ha beállítom a napi letöltési korlátot, akkor amint eléri, nem csak a letöltést állítja le, hanem a feltöltést is.
    Hogy van is ez?
  • djadji
    Upsz. Nem is a Ttorrentet használom hanem a FLUD-ot.
    EZ jó, minden rendben van vele, csak azt a nyavajás hálózati meghajtót nem tudom hozzáadni.
  • djadji
    Hello!
    Androidos torrentben képben van valaki? Sokat keresgéltem, mire találtam olyan torrent-et droidra, ami képes külső meghajtóra menteni (hihetetlen, de a többség csak a belső memóriába képes tölteni) és van benne bejövő mappa figyelés is. Ez lenne a Ttorrent. Most viszont szeretném, ha a routerre kötött HDD-re mentene a torrent kliens, de képtelen vagyok megadni neki hálózati elérési utat.
    Van valakinek megoldása? VAn e olyan droidos torrent kliens, ami tudja ezt a 3-at, vagy hogyan lehet a TTorrentnek megadni hálózati meghatót? Ez persze az ingyenes Ttorrent. Szivesen megvenném a pro vátozatot, ha tudnám hogy beválik. De anélkül nem...
  • MR ME
    az lesz köszi
  • Met
    Próbáld ki a 2.2.1-es verziót
  • MR ME
    sziasztok

utorrentet használok, és 10-15 percenként kikapcsolja magát

win8.1 van fenn, a legújabb utorrent (3.4.7), automatikus kikapcsolás kikapcsolva, energiaigazdálkodási lehetőségekben mindent tiltottam h lekapcsoljon....

ötlet?

előre is köszi
    Utoljára szerkesztette: MR ME, 2016.06.05. 12:24:00
  • kamionosjoe
    Sajnos vannak olyan hirdetések is amik vírosos oldalakra mutató linkeket tartalmaznak, érdemes óvatosnak lenni annak is aki a hivatalos oldalról tölti le a programot.
  • Voltan
    Jaja, így tettem magam is, egy régebbi verziót használok, és nem szoktam frissíteni.
    De a hír azért eléggé gusztustalan.
  • [HUN]FaTaL
    A hivatalos oldalról kell telepíteni.
  • darkSectorxxx
    Én eltettem a régit 2.6.0...ettől az újak csak roszabbak.
  • broman191
    Ööö...torrent klienst csak a hivatalos oldalról töltünk le, nem? Ott csak nem vírusos, aki máshonnan szerezné be, magára vessen...
  • Voltan
    http://index.hu/tech/2016/04/18/zsarolovirus_kerult_a_utorrentbe/

Ez remek...
  • grebber
    Cisco EPC3925 .

Köszönöm! De ezekből kb semmit nem találtam meg, mindegy legalább hülyén halok meg :(
    Ami érdekes hogy csak mahyar oldalakra nem seedel fel semmit külföldi oldalakra meg minden gond nélkül.Ha port gond lenne akkor az se lenne jó gondolom én. Nem értem mindegy.
  • Blum
    Nem tudom milyen routered van de amit tenned kell:

1. Megkeresed a router menüjében azt a részt ahol ki listázza az éppen kapcsolódott eszközöket. (TP-Link routernél: DHCP Clients List)
    2. Ha ez megvan akkor elvileg látod a csatlakozott gépek MAC címét (tehát a gép egyedi azonosítóját ami soha nem változik) és az adott pillanatban a router által hozzárendelt IP címet. Ez minden bizonnyal valami 192.168.....-as cím lesz.
    3. Keresel egy olyat, hogy Address Reservation és a gép MAC címe alapján adsz neki egy fix IP-t annak érdekében, hogy az a gép amin beakarod állítani a portot, az mindig ugyanazt a címet kapja a routertől. (ez nálam 192.168.0.103, illetve van egy másik gép is ami 105-öt kap)
    4. Port Forwarding résznél hozzá adod azt az IP-t amit beállítottál meg választasz neki egy portot (ez nálam 51414 és 51415) és kész. Biztos ami biztos indítsd újra a routert.

Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni. :)
    Miféle routered van amúgy?

Szerk: Amúgy nagyjából az kéne neked amit az általad beszúrt képen is látni lehet. Port Range-nek megadod, hogy 51414-51414, IP-nek azt az IP-t amit kap a géped (ezt megnézed winfosban), Protocol ALL és Enable mellé pipa.
    Utoljára szerkesztette: Blum, 2016.04.18. 09:08:02
  • grebber
    Debil hülyegyereknek szánt verzióban is eltudnád ezt mondani mi hol merre van és hogy kell beállítani?
    Soha az életbe nem foglalkoztam ilyen portos dologgal így fogalmam sincs mik ezek.
  • Blum
    Beállítod, hogy a géped MAC cím alapján mindig ugyanazt az IP-t kapja a routeredtől (nálam pl. 192.168.0.103) és arra az IP-re beállítasz egy portot amit aztán megadsz qBittorrentben is.

canyouseeme.org-on tudod ellenőrizni, hogy működik-e.
  • grebber
    Qbittorrentet használok. Nem csatlakozik hozzá senki se illetve nem megy a feltöltés tipp ötlet stb?

Lehet a port nincs nyitva? (Alapnak a 8999-et tette be magának) Bár alul a kliens zölddel jelzi hogy online vagyok..

Ha portot kéne csesztetni itt mit kéne mert tól ig van én meg nem értek hozzá ? :(

Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.04.17. 13:42:36
  • broman191
    Egész olcsón megússzák, főleg ha a jogvédőkkel sikerül később alkudni a minimum felé...
  • kjhun
    Itt a MUXUJ tárgyalás eredménye.
  • Maximus4
    Szokott lenni nyílt reg ezen az oldalon?
  • bardocz
    uTorrent miért nem hagyja megváltoztatni a letöltési helyet? Hiába választom ki a videók mappát, visszaugrik a downloadsba.
  • Bal0924
    Ja, most. De tegnap este óta nem akart bejönni.
  • StephenKing
    Működik rendesen.
  • Bal0924
    Sziasztok
    Aki fent van a tvstore-n.
    Működik az oldal nektek?
  • Carmang
    Már régóta anonim minden feltöltés.