36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • kutyakiki81
    #36326
    Szép látvány :D Mi baj van ezzel?
  • ToCsEk
    #36325
    jobb oldalt fent fogaskerék, utána jobb fent beállítások, bal oldalt torrentek és értelemszerűen pipálsz ami kell
  • NB2
    #36324
    Belépek és ez fogad...
    Nem lehetne ennek valami külön fület?:)

  • lck
    #36323
    Hogyne Qbittorrent vagy haladóknak Tixati
  • Sippie
    #36322
    Sziasztok!
    Valami értelmes letöltőt tudtok ajánlani? Régen jó volt az utorrent, de egyre szarabb már, hiába töltöttem egy régi verziót, a magnet linkeket pocsékul kezeli, és mindig a C:-re tölti, meg se kérdezi hova akarom. Alapból beállítottam, hogy ne induljon el a letöltés, és manuálisan állítom be a download locationt, de 3-ból 2x leszarja, és ugyanúgy a C:-re tölti. 2.1-em van, van ebből valami értelmes verzió, ami még nem vírusozza agyon a gépet, vagy esetleg jobb torrent kezelő?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • ToCsEk
    #36321
    és mi a gondod?
    gondolom Anglia ott meg 2017óta aki torrentezik az megbaszódik
    ez akkor kimaradhatott neked 2017.január
    használj VPN-t
  • kutyakiki81
    #36320
    Kaptam ma egy ilyet :


    Your Virgin Media account number: *******

    Your Virgin Media area reference: ***

    Virgin Media, along with other internet service providers, is supporting the Get It Right from a Genuine Site campaign – a government-backed initiative that helps people access the content they want from legitimate sources.

    The Get It Right from a Genuine Site campaign has contacted us on behalf of owners of copyrighted material, who believe their content may have been shared using your internet account without their permission. The content could be anything that is copyrighted, such as films, TV shows, sports events or music.

    This is the second time a notification has been sent to you. You'll probably have questions about why you are being contacted again and what it means, which this email will help to answer. It will also help you find genuine content and prevent the sharing of copyrighted material on your account in the future.

    _______________

    A summary of the information that the Get It Right from a Genuine Site campaign has provided to Virgin Media:

    Copyright Infringement Report ID (CIR-ID): 7837457
    Title of content shared: GREAT WALL (2016), THE
    Time file was shared: 06:46 *
    Date content was shared: 19/06/2017
    ________________



    View the Get It Right Information Portal for further details.**


    Why am I being emailed?
    We are sending you this educational email because you are the main account holder. The sharing of copyrighted material may not be something you did personally, but it was carried out using your broadband connection.

    How is the information collected?
    Representatives of content owners such as artists, moviemakers, record labels, authors, games publishers and broadcasters routinely monitor file-sharing networks to see if their copyright protected content is being made available and shared without their permission. If they notice an Internet Protocol (IP) address sharing their content (e.g. music, movies, books, games, sports broadcasts and other TV shows) without their permission, they let us know and we contact the broadband account holder associated with that IP address.

    Has Virgin Media shared my account information?
    We do not share any information that identifies who you are with the Get It Right from a Genuine Site campaign or any of the content owners. We do, however, provide anonymous reports to the Get It Right from a Genuine Site campaign to show the effectiveness of this awareness campaign. We have included your account information in this email to help you confirm that it is a genuine message from Virgin Media, but it has not been passed on.

    What should I do now?
    Please take steps, if required, to secure your wireless network and make sure no-one who is authorised to use your broadband connection is infringing copyright. This could include using file-sharing networks (often called peer-to-peer networks) to download and/or share copyrighted content without permission.

    You can get more information about finding genuine content from Get It Right from a Genuine Site.

    For more information about the Get It Right from a Genuine Site campaign and online security, please view our Help & Support page.


    Kind regards,

    The Virgin Media team
  • MR ME
    #36319
    király vagy, köszönöm, nagyon úgy néz ki h ez meg is oldotta a problémát
  • MR ME
    #36318
    helyem van persze, az h előre lefoglalja már be volt kapcsolva, a többit beállítottam, kipróbálom, remélem menni fog, köszi :)
  • ToCsEk
    #36317
    van elég helyed?

    - Checking Pref.Advanced->Disk Cache->Write out untouched blocks every 2 min. might help a bit with not accumulating of completed pieces in cache.

    - As a last resort: try to also change my settings to Pref.->Advanced->diskio.sparse_files to TRUE (Warning: this increases HD fragmentation)

    vagy

    In the General settings in the "When Downloading" section, tick the option titled "Pre-allocate all files".

    In Advanced set "diskio.sparse.files" to *true

    In Advanced set "diskio.use_partfile" to *false (this will work only on newly added torrents)

    In Advanced set "net.max_halfopen" to *50

    vagy ez

    Preferences --> Bandwidth --> "Disable the "Apply rate limit to uTP connections" option ( under the Global Rate Limit Options subheading).
  • MR ME
    #36316
    sziasztok

    utorrent 2.2.1 van fenn, win10nél mindig azt csinálja h elindítok egy letöltést, felmegy a sebesség maximumra majd szépen lecsökken és alig csorog pár Kb-al....win7nél nem volt ilyen gond. tűzfal kikapcsolva, vírusírtó nincs a gépen, tudnátok segíteni h mi erre a megoldás? annó win 8.1el is ezt csinálta...

    előre is köszi
  • Met
    #36315
    Bezárt
  • Béluska74
    #36314
    Tudja valaki,hogy mi történt a Teracod oldalával?
  • grebber
    #36313
    qtorrentnél hol kell kikapcsolni, hogy ne ellenőrizzen le újból fileokat? Idegeimre megy sokszor újból letölt már letöltött filmet.
  • darkSectorxxx #36312
    Insane:

    "Kapcsolódási hiba: 1040"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.15. 08:32:33
  • bardocz
    #36311
    Van aki torrentezik a UK-ban? Kell vpn hozzá vagy valami? Nagyon konkrét infot nem találok, hogy itt szabad-e vagy nem.
  • kjhun
    #36310
    A Majomparádé torrentoldal létrehozójának és üzemeltetőjének Sárváron tárgyalták a különösen nagy vagyoni hátrányt okozó szerzői jogsértését. A tárgyaláson a négyből három vádlott jelent meg és ismertették a szerzői jogi szakértői véleményt.....

    Bíróságon a Majomparádé torrentoldalt üzemeltető társaság
  • Voltan
    #36309
    Tud valaki olyan torrent oldalt, ahol sok angol nyelvű ebook van? Elsősorban Mobi érdekel. Próbálkozom a kalózokkal, de ott messze nincs fönt minden, a magon meg szintén ez a probléma.
  • kjhun
    #36308
    Sorry, a dupláért, kifutottam az időből.

    Ahogy kinéz:


    Visszatükrözve:
  • kjhun
    #36307
    Hát, néztem én is. Így, nagyon kényelmetlen használni az oldalt. Tükröt kéne elővennem, hogy lássam jól. XD
  • Blekk Síp
    #36306
    Magon ez az áprilisi tréfa ez most komoly EZZ?? :DD Jó amúgy röhögtem egyet na de azért NA.
  • shaba23 #36305
    A librán kívül tudtok még olyan oldalt, ahol sok magyar könyv van?
  • acsati
    #36304
    Sziasztok!
    qBittorentet használok és azt szeretném kérdezni, miért csinálja azt, hogy egy torrentnél kijelölöm, hogy ne töltsön le minden részét és mégis letölti az egészet?
  • piamania
    #36303
    Nem csak az aszfalt nem jön ve. Hanem más oldalak sem. Ezt írja ki.

    hiba
  • piamania
    #36302
    Hello!

    Aszfalt másnak se jön be?Pontosabban 1 mp erejéig bejön, majd kiírja, hogy a webhely nem elérhető.
  • ToCsEk
    #36301
    lemész 2.2.1ig és felfele elolvasod a javításokat
  • Bal0924
    #36300
    Mi a különbség a µTorrent 2.2.1 és a legfrissebb verzió között?
    Azonkívül hogy nem hallgat ha lekorlátozom és a hülye hirdetések (tudom azt ki lehet kapcsolni)?
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2017.02.07. 20:44:45
  • grebber
    #36299
    Hülye vagyok hozzá ez van hiába adom meg ahogy le van írva kibe lépkedés után nem szed ez semmit
  • grebber
    #36298
    qtorrentben hol lehet beállítani azt hogy ne ellenőrizze le mindig a letöltött fájlokat?
    Sokszor meg van bolondulva és a már letöltötteket leszedi megint..
  • shaba23 #36297
    Tixati beállításairól létezik valami leírás? Ha lehet nem videós, maradi vagyok, olvasni szeretem a manual-t :) Vagy ha van valaki aki UPC-vel használja és van kedve segíteni egy laikusnak :)
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2017.02.04. 18:58:20
  • Frobi
    #36296
    Üdv mindenkinek
    Utorrentet használok letöltéshez és olyat csinál mostanában hogy amit letöltök azt nem a saját könyvtárába rakja hanem egybe rak mindent.
    Letöltök egy filmet mondjuk Jason Bourne 2016 filmjét és letöltök másokat is és nem külön könyvtárba rakja hanem egybe az egész fájlt és keresgélnem kell hogy melyik melyikhez tartozik.
    Mit kell csinálnom hogy ne csinálja ezt nekem???
    Előre is köszönöm a választ
  • Caliph
    #36295
    üdv! a b betűsön irták hogy tracker problémák vannak,az okozhatja hogy konkrétan semmi nem tudok onnan tölteni idén? qbittorrent,eddig minden faján ment,most nem indul el semmi.
    Kell valamit változtatnom vagy várjak a staffra amig javitják a trackert?
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.01.07. 16:54:32
  • Carmang
    #36294
    Nem lehet, hogy ősrégi a torrent, és időközben eltűnt az oldal "kínálatából"? Ami pedig nem létezik, azt nem tudod visszaosztani. Vagy többnél is ez a helyzet?
  • Bal0924
    #36293
    Amit csinál a 2.2.1 és a 3.4.9
    A régebbinél ugrál a gép. a mostaninál is de jóval kevésbé észrevehető.
    Mi a különbség a kettő között?
  • MerlinW
    #36292
    google, első találata: https://rarbg.to/rssdd_magnet.php
    rss feed-nek beadod utorrent-ben, aztán options, rss downloader és ott felveszed azokat amik kellenek. A pontos használatához van leírás az utorrent oldalán.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.01. 23:21:15
  • bajgunar
    #36291
    #36147
    Így minden frankón be van állítva? (mert ez az alap utorrentnél, hogy nyitott portod is legyen, tuti aktív és ne passzív legyél, és tuti menjen át tőled is vmi). Vagy használj más programot.
    De ha meg tiltva vagy... nemtom. De igen ez érdekes... Korlátoznak mert sz@r az arányod. De akkor hogy javítsd? PFf
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2017.01.01. 22:53:30
  • Sawyer777
    #36290
    Sziasztok, segítsetek már légyszives mert agyvérzést kapok...
    Szar lett az arányom az egyik torrent oldalon, korlátozva vagyok tehát nem tölthetek le amíg nem rendezem az arányomat. Mondom akkor elindítom seedelni a torrentet, erre pirossal jelzi az utorrent a seed-et merthogy a trackernél le vagyok tiltva....... Most akkor hogy a kurva istenbe rendezzem az arányomat ha nem enged seedelni se???? -.- Más tracker-re simán megy a seed, nem a beállításokkal van gondom szerintem. Kurvára felcsesz, segítsetek légyszi
  • Bal0924
    #36289
    Sziasztok
    Nektek hogyan van beállítva a µTorrent(2.2.1)?

    Lehetséges hogy a memória kezelése win10 alatt "szar"/hibásan működik? Lehetséges, hogy időnként ugrik a gép tőle?
  • pett3rson
    #36288
    C meghajtón van a rendszered? és az utorrent is? és minden más is?? és csodálkozol, hogy lassú az egész?

    nem egy hátrány, ha külön partíción vagy meghajtón van a rendszer, a többi mehet már egybe, bár én most a torrentet átettem egy kölünálló meghajtóra. Így nem egy helyről kell egyszerre mindent beolvasnia. Csak gondold végig, hogy hányféle utasítást kell olvasnia-írnia, ha egy lemezen és partíción van minden cucc és egyszerre több dolgot csinálsz.
  • Carmang
    #36287
    Transmission-QT. Abszolút sallagmentes cucc, csak az van benne, ami kell.