36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • kjhun
    #35966
    Aki a mostani órákban járt open-trackerre torrent-fájlt letölteni, gondolom beleszaladt az alábbi hibába, hogy a torcache.net-en lévő torrent fájl nem elérhető. (Pl.: KickassTorrenten is ott vannak fent a fájlok.) Valamilyen oknál fogva, az oldal ~fél napja lehalt.


    Kickass-on itt írnak róla mi a teendő. NFOHump-on is van róla pár szó.
  • Narxis
    #35965
    :DDD
  • ldavid
    #35964
    "tori" ?????
  • kjhun
    #35963
    Itt is visszatért közben, viszont a torik közt alig látni időlyukat. A szolgáltató(k) keverhettek itt valamit?
  • TomBond
    #35962
    Nálam most megy rendesen.
  • kjhun
    #35961
    A maggal mi van?? Lassan 2 órája, hogy a torik pirosak, "Gépnév nem található" hibával. Az oldal sem elérhető böngészővel.
  • hagyimiklos
    #35960
    Nem. Kezdek rajonni mi lehet a gond, nincs nyitott portom. Tetheringel tolom es ugy tunik igy sok letoltes nem mukodik es a portforward a telefonnal nem mukodik. Na de ez van ha regi laptopban nincs wifi es ezzel a megoldassal kell netezni.
  • hagyimiklos
    #35959
    Nem. Kezdek rajonni mi lehet a gond, nincs nyitott portom. Tetheringel tolom es ugy tunik igy sok letoltes nem mukodik es a portforward a telefonnal nem mukodik. Na de ez van ha regi laptopban nincs wifi es ezzel a megoldassal kell netezni.
  • kjhun
    #35958
    A TPB-n lévő számláló most már visszafele számol. Vagyis elvileg legkésőbb feb. 1-én elindulhat az oldal, de lehet addig sem kell várni. Állítólag a mentéssel vannak gondok, azért húzódik ennyire a dolog.

    hagyimiklos: Nem warn-t kaptál véletlenül és letöltés-megvonást? Erre tippelek elsőként, netán a szolgáltatód keveri azt a büdös dolgot. :D
  • hagyimiklos
    #35957
    Nem. Es kiprobaltam rengeteg letoltest es mindegyiknel ugyanez a helyzet. Raadasul nem lehet tuzfalhiba sem mert masik helyekrol jon a torrent letoltes.
    Uj kulcsot is generaltam, de semmi valtozas. Varakozik a trackerre (Updating) majd 10060-as hiba utan timed out, nincs se PEX,se DHT,se Local Peer Discovery az mind Not Allowed ellenben a Seedseket es a letoltesek szamat latom.
  • Met
    #35956
    Újra letöltöd a torrent file-t?
  • hagyimiklos
    #35955
    Sot most kiprobaltam Tixatival letolteni is a fajlokat, nem csak utorrenttel,de a fajlok mellett egy kis lakat ikon van, ami azt jelenti hogy private torrent tehat nincs DHT es PEX. Gondolom ezert nem tudok letolteni. Tud erre valaki megoldast?
  • hagyimiklos
    #35954
    Az erdekes mert nekem meg mindig nem mennek, csak mas oldalakrol szedett.
  • Met
    #35953
    Nekem most is megy a be és a ru is.
  • hagyimiklos
    #35952
    Mas trackerek mukodnek. Lehet ujev elso napjan leallitottak oket is?
  • hagyimiklos
    #35951
    BH trackerek mukodnek? Tegnap meg ment, ma viszont a gep ujrainditasa utan nem mukodnek egy torrent klienssel sem, hanem timed out hibat ir mind a .be mind a .ru vegu trackerekre is.
  • ldavid
    #35950
    én is jobban kedvelem
  • zaki
    #35949
    ez a kickass qrva jo, jobb mint a tpb szvsz.
  • ldavid
    #35948
    pl. kickass, torrenthound

    de ott a torrenz.eu
  • Solyom2
    #35947
    A costa ricai weboldal nekem se működik rendesen. Csak az a baj, hogy piratebay nélkül szinte vége a torrentezésnek. Ezenkívül csak egy orosz oldalt ismerek.
  • Narxis
    #35946
    Tényleg.
  • ldavid
    #35945
    TPB most akkor tényleg elhasalt?
  • kjhun
    #35944
    A magról:

    Filmpremier az nCore-on!

    A facebook oldalunkon indított hatnapos visszaszámlálás a végéhez ért, azaz mostantól elérhető az első olyan magyar film, amit maguk a készítők osztanak meg az nCore közösségével, még a DVD premier előtt. Ez a film nem más, mint a Novák Erik által jegyzett Fekete Leves.

    Kedvcsinálóként íme a film előzetese. Alul megtaláljátok a film adatlapjára mutató linkeket is.



    SD (Xvid)/720P/1080P felbontásban található meg az oldalon.
  • Narxis
    #35943
    Nálam is hasít fullon, a Bandwith részt ellenőrizd.
  • Blum
    #35942
    Nézd meg beállításokban. Amúgy nincs, nálam hasít(ott) ahogy kell.
  • k0trapali #35941
    Tixati kliensben lehetséges olyan, hogy gyárilag le van limitálva a letöltési sebesség? 7 megánál nem nagyon akar fentebb menni pedig szoktam 14el is tölteni!
  • Bazsalusz
    #35940
    üvd!tudnátok mondani olyan utorrent minialkalmazást (windows 7) ami mutatja hogy hol tart a letöltés?
  • Livius
    #35939
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki szeretne az aszfaltra regget, most kérhet tőlem meghívót!
  • TomBond
    #35938
    Az mitől lehet, hogy ha teljes sebességgel töltök lefelé valamit, akkor a netem elkezd szaggatni. Kb 2 percig teljes sebességgel jön, aztán kb. 2 percig nincs semmiféle kapcsolat (pl böngészni sem tudok).
  • kjhun
    #35937
    Van, valakinek ötlete, mi van az open-trackerekkel?? Legalábbis, ami a kliensben lévő trackereket illeti. (Maguk, az oldalak mennek, pl.: KickassTorrent. A mag-ot már ne is említsem már.) Már, 2-3 napja meg vannak dögölve. Így pirosak a torik, csak DHT/Peerkeresés/Peercsere van. RARBG-n is csak a 9-es számozású aktív, a többi (10-12) halott.

    Lista:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    udp://tracker.ccc.de:80/announce

    udp://open.demonii.com:1337/announce

    udp://tracker.publicbt.com:80/announce

    udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

    udp://tracker.istole.it:80/announce


    Összefüggés lehet, a TPB leállítása, netán a SONY torrentoldalak elleni DDOS támadásaival?
  • Jim Morrison
    #35936
    lekapcsolták (rendőrök)
  • grebber
    #35935
    EZTV oldallal mi lett ?Napok óta nem elérhető.
  • kl24h
    #35934
    Xunlei valamikor egy amerikait láttam, hogy ezt használta, sajnos csak a régebbi verziója angol, mert a legújabb kínai. A google-val meg lehet találni.
  • Blum
    #35933
    Transmission, Tixati
  • k0trapali #35932
    uTorrenten kívül tudtok nekem ajánlani más torrent klienst? Semmi extra ficsőr nem kell bele! Elég lenne egy százalék is, hogy hol jár és kész!
  • akyyy
    #35931
    maggal mi van oldal bejön de nem tölt semmit 0 peer
  • kjhun
    #35930
    Több évet kaphat Muxuj és RNI, a két lebukott magyar filmkalóz
  • Jim Morrison
    #35929
    swedish-police-raid-the-pirate-bay-site-offline-141209/
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2014.12.09. 22:03:44
  • CroftManor
    #35928
    Már tárgytalan, egész éjjel ment a torrent és így végül begyorsult és leszedte. :)
    Azért köszi mindenkinek.
  • Met
    #35927
    Nem mindegy neki miért akarsz portot nyitni?
    Nem lesz tőle több a netszámla.