36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • broman191
    #36126
    Nem feltétlen fut az, nálam is van a kliensben vagy 400, de seedben csak 166. Azokból gyakran előferdül hogy semmi sem valóban aktív, de elérhetővé van téve, ha valakinek szüksége lenne azokra a tartalmakra... :)
  • bajgunar
    #36125
    Ezt te úgyse érted meg... Felesleges megkérdezni.
  • Met
    #36124
    Minek fut 300 torrent?
  • broman191
    #36123
    A beállítások is elszálltak vele?
  • Carmang
    #36122
    Hogy?
  • Anonymusxx
    #36121
    jó nagy fos, az utorrent törölte vagy 300 torrentemet egy lefagyás után...

  • Bal0924
    #36120
    Folyamatosan korlátozva van/volt.
    Ja és nem nagyon érdekli, +5-25között mozog a korláton túli sebessége. És attól is függ a +sebesség mekkora hogy mennyire állítom be a korlátot.
    pl. 50kib/s és +5-7
    70kib/s és +15-20
    És a letöltés minimum 20-al megy miközben 0-nak kéne lennie.

    utorrent. kipróbáltam minden féle beállítást, akkor is csinálta az akadást.
    Több oldalon találtam beállításokat, még a prioritását is levettem alacsonyra és semmi.

    Sajnos maradok a qBittorrent-nél. Hiába hogy nem tölt vissza folyamatosan de legalább a torrent oldalakon mutatja hogy próbálkozom a visszatöltéssel :)
    És a sebesség korlátokon belül marad.
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.10.05. 16:38:29
  • bajgunar
    #36119
    Csak két egérgörgetésnyit kellett volna letekerned.
    qBit-et nem ismerem. De alapvető beállításokat leírtam, amik elengedhetetlenek, hogy ne passzív legyél.
  • k0trapali #36118
    Sziasztok!

    Angliában élek. Virgin Media a net szolgáltató. Letöltés az frankón működik, de a feltöltés egyáltalán nem! qBittorren v3.2.3 van fent kliensnek. Mit kéne beállítanom, hogy működjön a seed?
  • Met
    #36117
    Korlátozd kicsit a le és feltöltést és nem fog szaggatni.
  • Bal0924
    #36116
    De a beállításokhoz kellene értenem mit csinálok.
    Nem csak letöltök vele és kikapcsolom a programot, állandóan menne, és beállítás jól jönne.

    A utorrenttel a videók és a TV látványosan akadt/szaggat-ot kép és hang.

    És kéne valami helyettes. Ami magyar, magyarul tud.
  • Borg
    #36115
    Minek? Nem olvasgatni kell, csak letölteni vele...
  • Bal0924
    #36114
    Van belőle magyar vagy magyarítás?
  • bakvarnyu
    #36113
    Köszi,már látom az aktivitásnál.
  • Met
    #36112
    Az aktivítás oldalon lehet látni mennyi van még hátra.
  • lck
    #36111
    48 órát osztani. Mindegy mennyit adatot töltesz vissza.
    Utoljára szerkesztette: lck, 2015.10.02. 19:50:26
  • bakvarnyu
    #36110
    Valaki el tudná magyarázni a magon mi most a visszatöltési szabály? Már több mint 1 terrát visszatöltöttem mégis minden hónap elején büntetnek.
  • Borg
    #36109
    Nekem pl a Tixati szépen működik win10 alatt.

    A qbittel anno orbitálisat szívtam, egy szemétrevaló minőség volt a programozása. Nemtom mennyit fejlődött egy év alatt, de valahogy nincs is már kedvem kipróbálni.
  • Bal0924
    #36108
    Miben különbözik a utorrent és a qbittorrent?
    A qbit-tel nem akadnak a videók. Se a tv programom se szaggat, ugrál.
    És az IP kamerát sem tudtam használni, nem tudom miért. De most látja a program a kamerát a hálózatban.

    Mit csinál a win10 a utorrenttel - vagy fordítva - hogy ezt csinálja?
  • bertino
    #36107
    utóbbi van nekem és már működik is.
  • Bal0924
    #36106
    Nálam a utorrent-t nem bírja a win10.
    Alternatíva?
    Deluge vagy qbittorrent?
  • zaki
    #36105
    Gondolom csak egy "muvesznev"... Ha nem, akkor :D
  • broman191
    #36104
    óemdzsílol
  • darkSectorxxx #36103
    Én nem vagyok benne biztos hogy a Béla tudja mit jelent krkkelni. :D
  • kjhun
    #36102
    Egyesek unatkoznak, a magon. Nem is tudtam, hogy van magyar crackerünk.

  • bajgunar
    #36101
    Am. meg teljesen jó az uTorrent 3.4.4 legújabb változata is.
    Ha rendesen be van állítva (amikel alább leírtam), add-on ok nincsenek vele feltéve, auto frissítés meg ez meg az kikapcsolva, a reklámok blokkolva vannak. Megy mint az álom. Nem eszi a gépet, nem vírusos, nincs bitcoin miner, se semmi! Stabil, gyors, biztos, biztonságos.
  • bajgunar
    #36100
    A torrentezéshez elengedhetetlen, helyes beállítások megvannak?
    - Port lefixálása torrentben.
    - Port kiengedése a router-ben (Port forward).
    - Port szám és a torret.exe kivételek közé téve a tűzfal progiban? (pl ESS-ben)
    - UPnP, NAT-PMP bekapcsolva.
    - DHT és DHT hálózat kikapcsolása! HA nem nyílt torrent oldalról töltesz!!!. (NA ezt k*rvasokan elcseszik, és nem kapcsolják ki!!!! HA beregizett oldalról torrent-eznek).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Kapcsold ki a DHT csomópont használatát .
    ( beállítás - bittorrent-"DHT hálózat használata és a DHT használata új torrenteknél" ne legyen pipa )
    *
    A DHT-n keresztüli forgalmat nem számolja el a tracker.
    **
    DHT ( Distributed Hash Table) (Kiosztott Vagdalékok) - Lehetővé teszi a tracker nélküli peer cserét.
    Ha ez be van kapcsolva a torrentél és a kliensednél is, akkor lehet,
    hogy a fele adatot nem a trackeren számolja el,
    hisz nem a szervergépen keresztül töltöttél.
    Így, ha órákig seedelsz, lehet, hogy nem fogsz belőle semmi kézzelfoghatót látni.
    Éppen ezért a DHT mindig kapcsold ki, ha nem nyilvános (nyílt) oldalról töltesz.

    (ezek pl utorrent beállításai) + reklámokat letiltod a:
    all offer.** to false
    offers.sponsored_torrent_offer_enabled to false
    offers.left_rail_offer_enabled to false
    gui.show_plus_upsell to false
    gui.show_notorrents_node to false beállításokkal.
    Aztán meg mag-on egy ~egy héttel ezelőtti torrent-et, amit most szedtél le, ne is várd, hogy nemcsak hogy menjen felfelé, hanem HA megy is, akkor az tőled menjen! ~2000 seed-erre, HA becsatlakozik 1-1 eltévedt leech-er, tuti nem tőled fogja kapni az adatot.
    Egy friss torrent-nél meg nézd meg mennyi seed/leech arány van. ~500/10. Hát akkor arról tegyél le, hogy tőled is szívják. Vannak nállad biztos többszörösen felülmúló sávszélességgel rendelkező feltöltők, akik kiszolgálják hirtelen egy szálon a rájuk csatlakozó mezei leechert. Így te buktad a feltöltést. ;)
    Köttess be min. ~100/50 -es digi net-et. Elég olcsó, ellenben jó is. Korrekt a feltöltés. Amint felkerül tori, egyből szedd le és hagyd ott. Akkor még maradsz darabig a mezei feltöltők közt. (de már akkor is lesz pár szerverről seed-elő), de darabig fogsz tudni seed-elni. És Aktív legyél! Ne passzív.
    Rengeteg beállítás van, ami elengedhetetlen a normális torrentezéshez, amit viszont a felhasználók ~80%-a egyáltalán nem használ, alkalmaz.
    Mindeközben csodálkozik, hogy ilyen-olyan problémája van. Nem tölt fel, nem jól számol, passzív módba van, nem csatlakozik rá senki, stb...
    Itt mondjuk eléggé kifejti a srác a beállításokat, de igaza van.
    Hajrá!
  • bertino
    #36099
    melyik tetű klienssel lehet még ncore-on feltölteni ?!
    képtelenség felfelé tölteni bassz@meg, mert nem megy felfele egyikkel sem semmi :(
    hörrr
  • Livius
    #36098
    Hello!
    Tudtok ajánlani olyan akár meghívós külföldi torrent oldalt, ahol az Apps/ISO kategória igen jól el van látva mindig új és sok torrentel? (Akár ez a kategória is lehet a fő profilja az oldalnak)
  • Solt
    #36097
    Jogos, csak pánikomban only write állapot volt, köszi! :D
  • Devv
    #36096
    #36089
  • Solt
    #36095
    Nem jött új jelszó sem, de akkor kivárok... köszi... ;)
  • Blum
    #36094
    Ezért nem vághattak ki...

    #36081 ?
  • Solt
    #36093
    Üdv Urak!

    Kb 2 hete elszállt az alaplapom, ezért nem tudtam befejezni vagy 8 torrent ( 5 volt engedélyezve ) visszatöltését magon, létezik, hogy ezért kivágtak? Nem tudok belépni, pedig a név és a jelszó is stimmel...
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.08.29. 16:27:53
  • AdaKiller
    #36092
    HDPhoenix-ről lehet tudni valamit?
  • kjhun
    #36091
    Szombattól szabad regisztráció, a NewInsane oldalon.
  • item
    #36090
    Köszi szépen! Kitöltöttem,aztán majd meglátjuk.
  • Devv
    #36089
    Segítség magosoknak:
    Ha a lenti linken belépsz, adnak egy űrlapot, amit ha kitöltesz és megadsz egy gmail-es fiókot, oda küldik a jelszócserés cuccot.

    https://chat.ircline.org/#nCore-help
  • Devv
    #36088
    Nálam (is) ugyan ez. :S
  • item
    #36087
    Az élő emailre 2 napja nem jön a lecserélt jelszó, ez úgy szar ahogy van. Mindent kipróbáltam úgy ahogyan az FB-n is írták,de semmi. Ezt elqrtak de nagyon,nincs ezen mit szépíteni,a staff nem gondolt bele,mekkora ökörséget csinálnak. Engem nem térítettek át semmilyen oldalra az összes fül folyamatosan él mikor bezárom és megnyitom a böngészőt,a jelszó meg el volt mentve és a böngésző megnyitásakor az összes előző oldal szépen betöltődött. Most meg se új jelszó ,se belépés gratulálok nekik.