743
Műholdfelvételek és Légifotók
  • Dzsini
    #383
    nem, az a Lomonoszov egyetem. a Kreml a Vörös tér mögött van, amit reggel linkeltem.
  • Dzsini
    #382
    Buckingham
    (próbáld helyesen leírni lécci, báncsa a szememet)
    A Big Ben és a parlament, délnyugatra a a Westminster katedrális, a folyó túlpartján északra pedig a London Eye (óriáskerék)
  • Dichter
    #381
    Kreml?
  • Dichter
    #380
    Akkor ide is: Buckhingham Palace
  • Dzsini
    #379
    nem tudni. térképhiba, képfeldolgozási hiba, ufo, ballon, titkos bázis... válassz kedvedre :)
  • Dzsini
    #378
    keresd meg te, északkeletre van valahol... :o) ne tudd meg mennyit szambáztam a perui hegyekben ezért is :))
    de ha erről felismered...
  • Cicero
    #377
    Akkor ez most mi is?
  • SASboy
    #376
    szerintem is
  • CattiBrie
    #375
    Macsu Picsu? :))
  • CattiBrie
    #374
    oké!

    már nincs meg :)))
  • CattiBrie
    #373
    lál :D
  • CattiBrie
    #372
    De né: ez a kép a parton van
  • Dzsini
    #371
    ne a fenti koordinátákat írd ki, hanem a "link to this page" alattiakat... mert így nem lesz okés
  • CattiBrie
    #370
    Etna:
    http://maps.google.com/maps?q=33409&ll=26.749306,-80.074840&spn=0.010793,0.018132&t=k&hl=en
  • Dzsini
    #369
    A Nazca fennsík és egy kis segítség hogy mit hol lehet talán meglátni rajta...
  • CattiBrie
    #368
    Háváj:
    http://maps.google.com/maps?q=33409&ll=26.749306,-80.074840&spn=0.010793,0.018132&t=k&hl=en
  • CattiBrie
    #367
    Bermuda háromszög? :)
  • CattiBrie
    #366
    ööö

    nem műhód?

    vagy azok fejjebb vannak?
  • CattiBrie
    #365
    télleg!

    Nasca!
  • Christiansen
    #364
    A Nazca-fennsíkot vágjátok melyik?
    Nekem arról kéne, csak most nincs időm+türelmem hozzá...
  • Dzsini
    #363
    ezeknek a haverjai

    van itt minden feliratozástól kezdve a celluxozott kanadán át a félrecsúszott hidakig..
  • FtranX
    #362
    azokat a postokat én is olvastam.
  • FtranX
    #361
    Na erről mondja meg valaki, hogy micsoda!
  • Dzsini
    #360
    ezekből a gombócokból jónéhány van a környéken, a googlesightseeing-en elég hosszasan próbáltak rájönni hogy mi is az...
  • FtranX
    #359
    UFO

    valszeg egy meteorológiai ballon.
  • FtranX
    #358
    Még egy repcsi :)
  • CattiBrie
    #357
  • FtranX
    #356
    Repcsi
  • Dzsini
    #355
    a Paksi Atomerőmű
  • Dzsini
    #354
    Tihany
  • CattiBrie
    #353
    ez tök jó!!!:)

    köszi! :)
  • Dzsini
    #352
    a Colosseum jó, csak rá kell nyomni a teljes zoomra baloldalt, és pont oda mutat - bocsi

    a Tiltott Város pedig a régi kínai császárok palotája, párezer évig csak a császári családnak és a szolgálóinak volt szabad belépni oda, egy 10ezer szobás palotakomplexum. délre tőle a Tienanmen tér, ahol Mao Ce Tung mauzóleuma is van.
  • CattiBrie
    #351
    A Colosseum nem jó link. :(

    "Mire jó" a tiltott város? Mármint mit kell róla tudni?


    de jóak! :)
  • Dzsini
    #350
    a Vörös Tér Moszkvában, a Lenin mauzóleummal, mögötte a Kreml a csillogó hagymakupolákkal
  • Dzsini
    #349
    nem rákeresgetni kell, hanem szépen egy térképpel a kézben ráközelíteni... (esetleg ha megvannak a szélességi meg hosszúsági információk akkor azt picit át kell számítani, és koordinátákkal már könnyen megy)
    a Szfinx (nyugatra meg a híres nagy piramisok)
    a Tiltott Város Pekingben, délre a Tienanmen térrel
    a Megváltó Krisztus Rio de Janeiro-ban (délkeletre egy adag város túloldalán pedig a Copacabana strand
    a Colosseum Rómában, és ha már arra járunk akkor
    A Vatikán - és a Szent Péter tér a székesegyházzal.
  • repvez
    #348
    Akkor sajna még várnom kell ezzel a dologgal mig lesz normális netem, mert most GPRS-el nyomom és igy kinszenvedés megvárni mire betölti a képeket és még nem is lehet célirányosan a legközellebbi városhoz keresnem :((
  • Iori
    #347
    nekem bejön, sztem csak nagyobb városokra lehet rákeresni (de Budapestre tényleg nem hoz ki semmit)
  • repvez
    #346
    Hogyan lehet keresni egy városra ,mert bármit beirtam mindenre kiirta hogy nem találhato ilyen( még Budapestre is)!
  • Cicero
    #345
    Írd be a fűbe, hogy "WTF? WHY ME?" vagy "HELLO" :DDDDd
  • Christiansen
    #344
    Te jóó ég...
    Szombaton nyelvtan érettségi