1270
  • Travelos
    crackmanworld oldalán fent van!
  • Travelos
    404 - not found!
  • Evogordon
    én csak pénzeset tudok. Úgytom hogy itt ltöltheted: flame.smsbase.hu
  • Stöndykoma
    hajhó!!

Lécike nyomjátok már be a patch linket megint mert a 954-esben nem indul a letöltés és kilépked, pedig a játék nagyon csikolja a pinyurka agyam....

előre is köszike
  • Travelos
    Valaki adjon már egy működő http linket az SRS letöltésére, aminek a linkjében nem szerepel a game vagy játék szó :)
    PLEASE
  • Duddits
    Nincs.
  • andriska
    Van már patch a játékhoz?
  • arty
    már nem, mivel van "törés"
  • Atika :o)
    ez a jatek csak starfuckal megy??
  • 12346
    kipróbáltam ezt a "remekművet". iszonyat --> törlés.
  • steweee
    az irányítás tényleg eléggé gagyi. amúgy szép
  • arty
    a leggagyibb az analog kormányok digitálisként valo használata ... kb. eltekered 60% ot, akkor indul meg az irányba a kocsi és semmi ráhatásod szinte nincs, hogy "mennyire" kanyarodjon.

én itt mondtam le a játékrol, ezekután mégis inkább nfsu2 :(
  • BYpsilon
    kiprobaltam, hat szerintem full gagyi

grafika csillog szebb ugyan, de eddig minden versenynel ua felvezeto csajszi animacio, minden versenyben ugyan ugy piros,kek es sarga autok vannak, mindig ua orom mamor a vegen, sorozat vegen a repair utan motorhazteto ugyanugy torott maradt, semmi ertelme a varosnak mikozben at lehet ugrani egyetlen gombbal varosban boklaszast

hangok kifejezetten gagyik, nincs hangulata, nincs sebesseg erzete a jateknak
  • grebber
    Torrent keress rá fenntvan itt.
  • steweee
    oops, bocs, nem vettem észre, nem olvastam vissza a topicban, pedig hát közel volt a megoldás !
  • Sland
    Honna tudom letölteni ezt az isteni játékot???? Torrent linketek van vagy csak warezról lehet szedni????
  • grebber
    Ja ott fenntvan. #1045 a crack linkje.
  • steweee
    köszi, de azt hol találom.a könyvtárában nincs olyan csak a két egész cd darabokban.vagy a gamecopywordről?
  • grebber
    Hát ha megvan neked a régi verzió elég a cracket.
  • steweee
    az újojjan letölthető verzióból már kiszedték a védelmet? érdemes újra letölteni?
  • grebber
    Küldtem privit.
  • sike
    van olyan progi ami az exe-t kibontaj szétszedi névszerint egy pecs-t ami telepitö file de nem tudom telepíteni sgítsetek!
  • modellmaker
    Hahó! Valaki! #1035 ????
  • Travelos
    Bocs, csak játszottam már volna vele, de egyébként most se tudok, mert tűzfal mögött vagyok, és az olyan oldalak nem jönnek be, aminek a linkjében szerepel a game szó :((
    Úgyhogy onnan nem tudom leszedni:(
    Ezért nem ismerem ezt az oldalt, mivel be sem jön:((
    De köszi azért.:)
  • grebber
    Itt a crack

És nem kéne FUCK-olni.

Egyébként nehezen hiszem el hogy nem ismered ezt az oldalt.
  • Travelos
    Köszi, hogy mindenki próbált segíteni abban, amit az #1040-ben meg az #1041-ben kértem.
    FUCK!!!
  • glkFox
    hali!
    Nekem a SRS.Street.Racing.Syndicate-RELOADED van meg de nem indul el akkor melyik verziot szedjem le ?? elore is kocce
  • 12346
    jé most nézem, hogy ilyen is van:
    SRS.Street.Racing.Syndicate-RELOADED

lekapom. a carbonosat eddig még úgyse próbáltam ki, hiába nézelődik itt egy jóideje.
  • Travelos
    Vagy valaki linkelje már be, mert egyszer itt be volt linkelve, de az nekem nem megyen!
    Vagy valaki küldje már el nekem.
    Vagy valaki tegye már valahonnan elérhetővé:))
  • Travelos
    Küldd már el nekem a cracket légy szíves. [email protected]
  • zolle
    Szerintem a játék egyetlen pozitivuma hogy NAMCO, de itt kb meg is áll a tudomány. Nemtudom hogy lehet ilyet kiadni PCre? Full homály, teljesen látszik hogy PS2 átirat. Pláne a 256 szinü menün. Ami mellesleg nagyon buta mert menteni se lehet, szal ha vmit elrontasz... New Game.
    Hangra iszonyat gyenge, a NFSU2 is jobb volt mint ez, pedig aki látott már turbós autót, tudja milyen ha szív, és milyen ha lefúj.
    Irányítással nincs bajom, elöször nagyon fura volt, hogy ÁRKÁD csupa nagybetüvel, de megszokható.
    Ja, a térképe teljesen ostoba, a versenyek elrendezése totál szar.
    De azér végig fogom vinni, ez az egyetlen játék ami mostanság leköt. Semmi jót nem csinálnak...
  • Evogordon
    Hülye kormány popnt most romlik el amikor beleélem magamat a játékba
  • modellmaker
    Haha. Játszottam már vele. Aztán történt baj. Win reinstall és azóta nem megy. A carbonos se.
  • PeeTeR
    nem, a namco felirat utan vege a jateknak. ez ilyen kis rovidjatek
  • modellmaker
    Van más is akinek a piros namco felirat után, amikor az intro jönne kilép? Semmi hibaüzi, semmi.
  • PeeTeR
    valaki?
  • Torry
    Full mentést hol találok?

Kicsit meguntam már az NFSU-t ez meg ugyanaz.
  • modellmaker
    A válaszodon.
  • Duddits
    Min röhögsz?
  • modellmaker