1270
  • stick
    Helló emberek!
    Visszamenőleg olvastam a fórumot, és szerintem nekem egy egyedi problémaám lehet:
    a carbon clone SEHOGY se ment, letöltöttem a reloaded-et de azzal megy a game, de (úgy vettem észre hogy CREW módban) újraindítja magát a gép...
    Majd egy olyan hibaüzenetet kapok hogy a win súlyos hiba után állt helyre, és a local settings/temp mappába valamelyik file-batalálta a hibát (ha letörlöm nem változik)
    Ha valaki már találkozott ilyen problémával, vagy tudja a megoldást közölje.
    Köszönom
  • jumika
    nah az előző megoldódott 1 új driverrel, de mos akkor kerülök az asztalra amikor elkezdődik a verseny pár másodperc után
  • jumika
    Lenne 1 problémám, felraktam a játékot, de indításnál egyből kidob az asztalra. Feljön egy fekete ablak a tálcáról és aztán el is tűnik. Lécci segítsetek
  • Siffredi
    hm az erdekes, nekem egy 3 eves Radeon 8500-m van - bar igaz, hogy BBA-s a kartya - 1900+-os Athlon+MSI KT3 ultra 2 alaplap, 256 MByte 333-as ddr ram (samsung) es 1280x1024-ben jaratom (17-es TFT-n ez a kiindulasi alap...) - win 2K3-s oprendszeren. Nem mondom, hogy neha nem zokken meg, de teljesen elfogadhato es legtobbszor 25-30 fps kozott megy. Ha pedig egy-ket spec effektet leveszek, akkor abszolut semmi problema...

• Duddits
    Nálam is szaggat! Vettünk 512 Ramot a Radeon 9600 mellé, de így is szaggat! És a procim azért nem olyan rossz. Celeron 2.4
  • zolo
    MIért szaggatt kiba....tul a játék?Geforce 4 ti4200 128 mb agp8x-es videókártyám van.Olyan játékok ,mint a GTR,Nfsu2 nem szaggatott
  • Battlefieldnet
    Azert kosz!
  • SASboy
    Nemtudom, mi lehet a gond.
  • Battlefieldnet
    egyrészt igen...Mert eléggé kihalt...De ahelyett, hogy kötekedsz inkább mondanáé vmi értelmeset...
  • SASboy
    persze, azért írtad nagybetűvel hogy feltűnjön.
  • Battlefieldnet
    JAH És még annyit, hogy nemfog bűővülni a kocsiba szerelhető dolgok választéka?? Mert új autókon kívül nem kaptam semmi mást! Hol tudok olyan versenyt nyomni amivel szerezhetek új cuccokat a kocsiba??
  • Battlefieldnet
    HI!
    VKI MEGTUDNA MONDANI MI LEHET ANNAK AZ OKA, HOGY 2 NAP JATEK UTAN AMIKOR MEGNYEREK EGYV ERSENYT KILEP AZ ASZTALRA!EDDIG SEMMI BAJA NEM VOLT! MA KEZDTE EZT CSINALNI ES NEMTOM MIERT! VKI SEGITSEN PLEASE!!!THX!!! (jah bocs a nagybetűért most vettem eszre)
  • SASboy
    hol lehet itt tuningolni az autót?
  • DannyL
    kaki
  • 12346
    ha csak ennyi lenne a baja, még jó is lenne talán:)
  • Imrusssss
    FIGYELEM!!!!
    Kérem mondja meg nekem valaki hogy hol találom a mentéseket???
  • giornalista
    A www.tcm.gportal.hu oldalon az NFSU2 mellett az SRS-ről is olvashatsz, beszállhatsz az autószépségversenybe is.
  • Duddits
    Patch még nem jött ki. a Festéssel szerintem nálad van a gond.
  • HöfEE
    Nem igazán tetszik a game! vagyis 2 problémám van: 1.az autókon NULLA a fényezés tök mattt az egész,2.a hangok szörnyűek ( vinnyogás eltorzult motorzaj ) Ezek a dolgok gyárilag ilyenek? Nincs valami patch ezen dolgok orvoslására?
  • basta002
    A srác,akitől kaptam, ugynígy odaadta már 4 embernek, és mindenkinek ment. Csak nekem nem, úgyhogy valami progi kell hozzá.
  • grebber
    Hát régen a Colin-nak zavart be codec már nem tom mi a neve annak.Asszem ACE MEGA codec.

Amúgy sokaknáál van ez a gond.

Nálam nem :)

Van akinek a Reloaded verionál csinálja ezt ,van akinek a clone cd-s + reloaded crackel.Nekem utobbi van és megy.
  • Duddits
    Ha nem tud, akkor mit segítsen?
  • Takimate
    felejtsd el, itt senki nem segít...
  • basta002
    hi all! lenne egy kis gondom. megvan a gém, bár csak az installált része, elvileg feltörve, meg minden. el is indul a game, de csak a namco feliratig, utána kilép... :( tud valaki valami megoldást mondani? szerintem oda az intro megy, és codecre gyanakszok. fentvan az összes codec, és a video-k is dat fájlok, amiket bármivel le tudok játszani, és nem értem, hogy hol a probléma :( plz vki help!!

basta
  • andriska
    áz
  • Takimate
    annyira ütős ez a fórum...
  • Imrusssss
    Kérnék linket hogy hol találom meg a No cd cracket!!!
    Köszi de nagyon gyorsan kéne mert (
    kinyírnak)
  • Takimate
    Hi !

Videók megvannak
    csajok megvannak
    street challenge 6/20 miért ???
    hiába nyomom le az összes sárgát...
    process 75 %

Ja ! és a Nitro extrembe-ben nem tudok bejelentkezni az utolsó pályára, mivel 77.000 RESPECT kellene, nekem meg 75.101 van.

Az is úgy, hogy már ezredszer játszom végig a CREW meetingeket, hogy egy kis pontot kapjak.

Lehet valahogy még respect-et szerezni, vagy nem folytatok bele ennyire a játékba ?
  • Sland
    akkora isten vagyok!!!!! Nem akarod megnyerni az összes versenyt hogy megnézd a csajok videoit? Keresd meg a játék mappáját és azon belül a videos mappát. Társítsd a Dat fileokat win media playerrel és láss csodát!!!
    Bocsi a megalomániámért.... :D
  • Stöndykoma
    X
  • Duddits
  • 12346
    ujj? lol lábujj legalább? alma.
  • Stöndykoma
    örök hálám

köccike
  • Duddits
    www.gamecopyworld.com
  • Stöndykoma
    mert nekem ujj exe-m van mert mondták hogy jobb lesz de nem lett...

sőt ez az exe hibáskás és eléggé idegel...
    cd- meg uncsimnál van, ő meg soproni és nincs kedvemv ele gagyogni,
    nekem meg kéne az exe vagy egy pecs
  • Duddits
    Minek?
  • Stöndykoma
    ahojj megint

ha valaki küld egy faja exe-t az is faja lesz

[email protected]
  • Evogordon
    Hát ja, mész lopni vagy tejelsz. Warez az olcsóbb de akár megveheted az eredetit is.
  • Duddits
    Akkor menjél lopni!
  • Stöndykoma
    na jó nekem mind1
    csak tudjam levakarni meg ne keljen érte telejni