1270
  • PeeTeR
    #1029
    NOS INGYE'

    "After having installed the middle, or largest NOS, install 1 level lower NOS, then install the original NOS back and exit. Your cost should be $0."

    (mukodik)
  • Duddits
    #1028
    A RELOADED rendesen fel van törve.
  • PeeTeR
    #1027
    valaki segitsen egy kicsit mert anyagi gondjaim tamadtak.
    elso nekifutasnak gyurtam egy Subaru -t (411paci) aztan ezt most lecsereltem egy Nissan 350Z (729paci) viszont maradt $169 a tuning utan. amire sajnos nem figyeltem. azon kivul mit tudok csinalni hogy eladom az autot? csak mert akkor megint gyujtogethetek mint allat, hogy legyen penzem masik autora es ki tudjam gyurni. ir valamit hogy menjek valami versenyre de azt nem vagom. tud valaki valami megoldast? :) mar masodszor kezdem el a love miatt. igaz meg csak 22% -nal tartok de meg csak 2,5oraja nyomom
  • modellmaker
    #1026
    Hali!

    Lehet volt már róla szó de túlságosan lusta vok visszaolvasni. sry. Szóval van vmi különbség a RELOADED és a Clone-Carbon verzió között? (Lehet hogy ez egy láma kérdés? :) )
  • Duddits
    #1025
    Regisztálj a GameSpy szerveren egy accoun-ot aztán lépj be a Multiplayerbe a játékba.
  • Evogordon
    #1024
    Lehet tört verzióval interneten játszani?? Ha igen akkor hogyan csináljam meg?
  • radeer
    #1023
    Most fejeztem abba egy pár óra teszt után.

    Vélemény :
    Grafix-ban nagyon vegyes. Aszfalt simán veri NFS2-t de az épületek texturái sokkal gyengébbek. Autók nekem jobban bejönnek,mármint kinézetre ..és már az elején szépen lehet festegetni és elég hamar jól néz ki a verda. Sokkal érthetőbb és egyszerübb az eligazodás, és fejlesztés. Autók mozgása kb. ugyan olyan arcade-os nagy kanyarnál belerepülsz a falnak kenődsz mész tovább...de nem baj. Nincs olyan nagy gépigényes, sokkal folyamatosabb a mozgás...az sérünek, a motorháztető is remeg ha kapsz pár fülest.
    Egy hatalmas koppintás, telefon, kihívások,világító nyilak,városok...mintha ua. a játék lenne..komolyan...de van nappali vezetés is, végre süt a NAP :)

    A verziók közötti különbségről, amit írkáltatok..ez az új rilíz :) már működőképes, az előzőt nem sikerült sehogy sem szóra bírnom pár hónapja nekem sem. DE és ITT egy fontos kérdés !!

    Nekem amit néztem X6-38V Dual Analog Rumble Pad-om van nagyon fajin az írányítás vele, de ahogy benyomom a Force effektet azonnal hibaüzenettel kilép a progi.
    Holnap megnézem FFB-es kormánnyal is lehet nem tudja rendesen kezelni az FFB-t...vagy van hozzá már valami Patch ??
  • Duddits
    #1022
    Nem lesz több.
  • Evogordon
    #1021
    Csak annyi kocsi van a játékban amennyit a legelején mutat a kocsi boltban? Vagy lesznek még más kocsimárkák is a mitsubishi, toyota, nissan, mazda, wolswagen, lexus-on kívül is???
  • mucius
    #1020
    hali!
    nagyon jó kis játék ez, csak az a baj, hogy játszok, és egyszer csak kidob windowsba "send error report"-os üzenettel. 2 napig semmi ilyet nem csinált, mostmeg b@xsza az anyját.
    nincs erre vmi gyógyír?
  • Duddits
    #1019

    Melyik az a mód?
    Nekem úgy is mind1. Nem is nagyon érdekel a Mitsubishim. Pénzem is elfogyott.
  • KraZ
    #1018
    Onlinen tudod választani ezt a versenymódot. Ott buktam el egy spéci skylinet és a karrierből is elvette! Most kezdhetem elölről!
  • Duddits
    #1017
    azt hallottam, hogy ellehet nyerni egymás autóját. Ezt hogy tudom megcsinálni?
  • grebber
    #1016
    Én már leirtam mindent amit tudok mondani a gameről.
  • bodesz
    #1015
    na ilyenkor mivan.jobb játék mint NFS U2 és senki se ír??? pff
  • bodesz
    #1014
    hehe én is pont ezt akartam kérdezni :).amúgy reloaded versionnal megy a hang rendesen
  • Xirnox
    #1013
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy nem lehet átállítani a MPH-t KMH-ra?Én nem találtam sehol a beállításoknál!
    Köszi előre is
  • Duddits
    #1012
    Street Racing Syndicate - Reloaded
  • grebber
    #1011
    Fogalmam sincs,nekem ugyanaz van meg+reloaded crack és semmi gond.

  • Bandi 18
    #1010
    carbon verzió
  • Bandi 18
    #1009
    Az megvan de versenyezni akarok és kidob az asztalra hibaüzi nélkül
  • grebber
    #1008
    Szerintem elég a crack is.
    Kell a crack?
  • Bandi 18
    #1007
    És egy torrentes linket tud adni v.ki ahol megtalálható a reloaded verzió (a Carbon van meg)
  • bodesz
    #1006
    ehhe.te télleg hülyének nézel(ha még az is odaírom melyik verzió akkor télleg hülye lehetek???)na mind1 de minden maxon
  • Duddits
    #1005
    Nem lehet, hogy le van véve?
  • bodesz
    #1004
    hi all.azt kédezném hogy miért nincs játék közben az én kocsimnak hangja??? :( (carbon version)
  • Duddits
    #1003
    Nekem is simán megy az új, csak netes játéknál lép ki az egyik beállítás után... De az meg nem igazán érdekel.
  • DONGUBA
    #1002
    en felraktam siman megy a crackel
  • grebber
    #1001
    Melyiket??

    Reloaded vagy a Carbont??

    Torrenten fenntvan a reloaded de a régit már csak dc-n találod.
  • Duddits
    #1000
    Ez már nem igaz!! Nem tudjátok a megoldást?? Tegnap vettünk a 256 RAM-om mellé egy 512-est és így is szaggat??? NEhogy már! Mi baj lehet?
  • Bandi 18
    #999
    És ezt hol lehet megtalálni
  • grebber
    #998
    Már van normális verzió aminek a crackje jó a régi verzióhoz ,mert maga a Reladed verzió valamiért kilépked.

    De a régi verzióval a crack tökéletes összhangban van és semmi nem kell huzogatni csak inditani és play.
  • báttyó02
    #997
    mondjuk nem megy sok embernek,mert a lehuzogatos módszer van ennél is..
  • báttyó02
    #996
  • báttyó02
    #995
    szar a gém.
  • Tockos
    #994
    kevesen
  • Tockos
    #993
    ez ennyire szar ez a game hogy ilyen kevesb szolnak hozzá vagy ennyire kevésnek mukodik?
  • glkFox
    #992
    Hat nemjo nekem az a Cracksem es sajnos csak a SRS StreetRacingSyndicate-RELOADED van meg :SS ááááááááááááááááááááááá
  • Evogordon
    #991
    A játékban belehet állítani hogy km/h-ba mérjen? Ha igen akkor hol?
  • Alblink
    #990
    Meg csak a jatek elejen tartok,meg rendort nem is lattam arra nagyon kivancsi leszek,de nekem jobban bejon mint a nfsu2,a tores is tok jo,mondjuk lehet hogy kesobb job lesz de meg idaig talan a kocsi skinezes-eben van kevesebb funkcio.a hangok es a grafika nagyon jo talan lehetne kevesbe csilogobb az egesz majd a napalra kivancsi leszek,a vilagossagot kar hogy ne lehet alitani.