1270
  • grebber
    #1149
    Juiced fasza.Persze aki a sinpályás nfs u-hoz van szokva annak nem tettszik.
  • Opelfan
    #1148
    Hy! Ha gondoljátok nézzetek be az oldalunkra amely profilja a Street Racing Syndicate és a Need For Speed sorozat. TCM
    Autóletöltés az Underground2-höz!
    Szerdán kezdődik az autószépségverseny az oldalon, mindenkitől egy autót szerettel látunk! Az autó származhat NFS Underground/Underground2-ből vagy a Street Racing Syndicate-ből.
    Valamint van még egy újdonság a lapunkon márkacsaták címmel. Az első csata a Ford Mustang és a Nissan Skyline között fog eldőlni. A csata az autók szépségére megy. Ha valaki meg akarja villantani a tudását és szeretné beküldeni a Skyline-ját és/vagy a Mustangját akkor az küldje el az autója képét az [email protected] címre, márkacsaták tárggyal. Ha az autószépségversenyre szeretne valaki kocsit küldeni akkor az ugyanerre a címre küldje autószépségverseny tárggyal (nick nevet is kérünk mindkettőhöz igaz a márkacsaták név nélkül zajlik majd, csak a győztes nevét hozzuk nyilvánosságra). Aki autója megnyeri Mustang - Skyline csatát azt a következő autószépségversenyre benevezzük az autójával és így akár két kocsival is indulhat. Részletek a siteon.
    TCM
  • Sheke
    #1147
    nekem nem lépett ki
  • DJ Skyline
    #1146
    nem sokat tudtam vele játszani,mert mindíg kilépett...de nekem elég volt az irányítás,és a fizika alapján megítélnem...fizika az egyik legfontosabb része az autósjátékoknak...persze nem szimulátor az SRS de illik egy jobb fizikát belecsempészni,és nem ilyen gány fizikát,hogy 250 km/h-ról pik-pak megáll a kocsi...
  • Sheke
    #1145
    ez igaz megnyomod a jobra gombot a kocsi pörög(erre gondolsz:D:D)a fizika meg nem számít nekem kocsis játékba de a többibe azé jó nem?
  • DJ Skyline
    #1144
    irányítás,és pocsék fizika...ennyi...ez így totálisan élvezhetetlenné teszi az egészet!
  • Sheke
    #1143
    nemtom mit rinyáltok sztem tök jó több kocsi mint az nfsekbe akkor egy fajtából vagy 5 nemtom mi nem teccik
  • Caby
    #1142
    hi hol lehet menteni a gaméban? Mert már 1 órája bóklászok a városban és nemtalálokalkalmas helyet :S SEGÍTSÉG :)
    Amúgy egy órája van meg a game szerintem tiszta NFS:U sorozat klón de azért tetszik :)
    Szal segítség plíz :)
  • DJ Skyline
    #1141
    gondolkoztam azon,hogy leszedem...fix.tv-n nyomták a srácok és mondták hogy lósz*r az egész...:DD
  • arty
    #1140
    ha csalodni akarsz, tedd fel a legujabb juiced demot :D

    ez már a 3. demo, de egyre rosszabbak lettek ... kuka az egész tuning hobelevanc ami PCre kijött ...
  • andriska
    #1139
    Nálam 2 napot volt fenn a játék,nekem se tetszett...
  • DJ Skyline
    #1138
    hát gyerekek...tegnap feltettem a játékot,de ma már le is töröltem...
    1. mindíg kilép
    2. undorító az irányítása,és a fizikája a játéknak...250-ről szinte rögtön megáll az autó...
    az egész játék egy nagy kalap lósz*r...rosszabb mint az NFS U két része összevéve...
    neharagudjon az akinek tetszik a játék,és én meg most belegázoltam a lelkébe,de ez a véleményem!:D

    nem igaz,hog sorra jönnek ki az ilyen tuning játékok,de egyik se bír egy normális (NFS Porsche) fizikát megvalósítani...Nem kell nekem LFS féle fizika,de egy NFS Porsche féle fizikát szerintem így 2005-ben minimum elvár a tisztelt fogyasztó közönség,azaz mi játékosok...a tuningot ki se tudtam próbálni,mert annyira levan egyszerüsítve az egész játék...hátha a Juiced jobb lesz...majd meglátjuk...
  • Sheke
    #1137
    stem a gamestaron ott van a játék zenéknél de nem biztos
  • Battlefieldnet
    #1136
    HI!
    Vki tud olyan oldalt ahol fentvannak a game MP3 szamai??
    Aki tud ilyet please adjon egy linket!
    THX!!!!
  • jumika
    #1135
    szasztok. nincsen valami mód rá hogy több respect pointot szerezzrk? mert 30000 kéne a következő versenyhez és csak 25000-em van. minden versenyt megcsináltam majdnem 3000 pontosra.
  • misi9
    #1134
    Szóval semmi értelme sincs...
  • arty
    #1133
    kb. nézegetheted a kocsid ... "cirkálhatsz" vele :)
  • misi9
    #1132
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a Cruise Zones az mire való? Csak annyit látok, hogy megy az autóm, forgatja a kamerát, de nem tudok csinálni semmit. Mi értelme van annak a módnak?
  • Duddits
    #1131
    Ha csinálja, akkor mit akarsz letölteni??
  • 6tila
    #1130
    Nem tudjátok, hogy honnan lehet majd a magyarosítást letölteni az SRS-hez? A magyarosítás portálon már van jelezve, hogy valaki csinálja, de link az nincs.
  • 12346
    #1129
    mit? hogy lesz?
    már nem egy helyen cikkeztek róla, hogy készülget. remélem ütni fog. a 2. részt vagy 5 évig tologattam. még most is megirigyelné a legtöbb játék a fizikáját, a törés modellt meg pláne. hiába 98-as. durvák az addon autók hozzá.
  • Ombika
    #1128
    Ezt mibol merititek?
  • andriska
    #1127
    Új Carmára én is kiváncsi vagyok!
  • stick
    #1126
    Szerintetek lehet hogy azért nem megy se ezzel se azzal, mert 3 cd-rom om van abbol 1 cable select, és azon keresné a lemezt?
    (#1109 )
  • 12346
    #1125
    beztos jó lehet egy darabig, de az is csak egy körversenyes cucc, ráadásul belsőnézet meg reccsenés nélkül.
    crashdayt várom, meg az új carmageddont.
  • 12346
    #1124
    format, azt' csá. jó lesz az:)
  • Ombika
    #1123
    Gran turismoval veretek egyet es maris nuku PC!!!!
  • stick
    #1122
    Legyen olyan kedves válaszoljon valaki a #1109 kérdésre, hogy miért olyan-amilyen a játék -amiről beszéltek....
  • arty
    #1121
    én is elkezdtem ... csak egy idő után tényleg elég uncsi minden kanyarban lenyomni a balra/jobbra nyilat mindenféle odafigyelés nélkül ... :(

    nameg, ugyanazt csinálod már a 3. játékban, minden változatosság nélkül :( legalább lett volna rendes törés, zsaruk, éjszakai üldözések ... de nem. tucat.
  • 12346
    #1120
    én azér elkezdtem, hátha el lehet vele ütni az időt néha. de hát étted..:)
  • Ombika
    #1119
    EN bele se kezdtem egyikbe se,mert az arcade fos minosegtol hanyingerem tamadt!!!
  • andriska
    #1118
    szintán zenész
  • 12346
    #1117
    detto:D az nfsu2-t már én se eröltettem végig. ez meg ultratré a másik hasonszőrűvel együtt sajna.
  • arty
    #1116
    én nagyon beleuntam ezekbe a csillogós, takonyaszfaltos, éjszakai tuningmarhaságokba :)

    sztem ezt már senki sem vitte végig ... az is szép teljesitmény, aki az nfsu1 után a másodikat végigtolta... én abban is "lelohadtam" :))
  • Sleepy Bone
    #1115
    :D azé' tud vki ilyet? végigjáccás?
  • arty
    #1114
    full sux max ;)
  • Sleepy Bone
    #1113
    nekem az van és fullos
  • Sleepy Bone
    #1112
    Hello! Tud vki ehhez a csodához végigjáccást??
  • arty
    #1111
    de, a celeron2.4 pont olyan rossz proci ... a slot1/s370 celeronok óta a celeron=szutyok :(
  • 6tila
    #1110
    Nálam is szaggatott, de amikor kevettem az EAX-ot (pipa ki), akkor már jól megy.

    Más... Még olvastam vissza, de lenne egy problémám... Hogyan lehet ebben a játékban menteni??? Csak akkor amikor befejezem és kilépek belőle??? Akkor ment csak magától? De akkor ebben a játékban nincsenek játékállások? Ha valamit elront az ember, akkor az már úgy marad, nincs vissza?
    No ez engem nem hagy nyugodni.
    A másik a tuningolás... Írkljam fel, hogy melyik cég kütyüje tud többet és azt vegyem meg? Mert itt sincs visszaút, nincs eladás , ha megvettem akkor az enyém, ha másikat veszek akkor bukom az előzőt , és annak az árát is.
    A harmadik gondom... Hogy lehet a FELSZEDETT barátnők feladatait megkapni?

    No ennyi kínom lenne a játékkal , amúgy nekem tetszik.