1270
  • profy
    #869
    Hy!
    Megy a játék:d
    1 kérédés mostantól ha inditom a játékot a cdromkat rajtahagyhatom vagy mindig huzam le?
  • MiloShee
    #868
    Ja és nekem a Starfuck 0.83 not inklúded, úgyhogy ha esetleg egy link vagy vmi... THX
  • MiloShee
    #867
    Hi!Látom már kicsit lelakott a téma, de én most jutottam a gaméhoz.Na szal nekem már indul a cucc, csak a Namco logó után egész egyszerűen kilép. Driver+egyébbel már szarakodtam, vmi más 5let? Előre is THX.
  • Solid Snake
    #866
    #859
  • Duddits
    #865
    OLVASSS MÁR VISSZA!!!!!
  • profy
    #864
    Sziasztok!
    Felraktam a játékot az alcohol120%al!ujrainditotam a gépet lehuztam az olvasokat inditom a játékot az alcohol120%al de a játék nem indul ezt irja:
    -Checking Disc...........................itt enter és utána ezt irta ki:


    -Error

    Failed to identify the disc in the drive. Insert a licensed disc.

    ezután nyomtam neki rety utána ezt irta ki:
    -Activation
    Enter a disc Key for disc labelled SRS1.
    MIEN KÓDOT IRJAK BE NEKI? miért nem megy ha nincs rajta olvasó?
    Léci segitsetek!előre is kösz!
  • Duddits
    #863
    Nem hülyeség! Nem látod, hogy neki is ez volt a megoldás?
  • Bandi 18
    #862
    Ezt a hosszú listát csak egyszer kell megcsinál ugye??? Szal nem kell mindig ennyit szarakodni (pl újraindítgatni 100x hogy elinduljon)??
  • Bandi 18
    #861
    Kösz a helpet
  • DonManó
    #860
    1. sfclean futtatása hülyesség! (utána úgyis felteszi a védelmet)
    2. felesleges lehúzni az optikai meghajtókat, ha StarFuck-ot használsz (ha csak egy IDE kábelen van egy optikai + egy vinyó)
  • XeroX
    #859
    Hi.

    Az alapeset: A játék telepítve és anyázik indításkór, hogy tegyem be az eredeti cd -t.

    -1. Uninstall Alcohol és régi Deamon-tools.
    0. Install Daemon tools v3.47, Daemon toolsban Emulation -> all options ON kattint
    1. sfclean.exe futtat majd újraindít.
    2. Közben cd lehúz!!!
    3. Elindít Starfucker v0.83
    4. Választ StarForce3.4.63.2
    5. Kattint Patch Blacklist
    6. Kattint Preferenc
    7. Választ "Methold of Channelpach" - Super aggressive
    8. Save majd újraíndít StarFucker
    9. Mount Cd1 Daemon tools V3.47
    10. Elindúl a Cd autóstart majd klikk PLAY
    11. A játék jelzi, hogy sikeres telepítés majd újraindítja a számítógépet.
    12. Újraindítás után egyből indult.

    Hát röviden ennyi

    De lehet hogy műkszik úgy is ha kihagyod az egészből a StarFuckert.
  • Bandi 18
    #858
    Akkor egy rövid leírást miként indítottad el a játéko plz....
  • XeroX
    #857
    Thx.

    Így már azonnal műkszött.(sfclean volt a nyerő)

    A játék nem rossz, de inkább azt mondanám.... 'de úgy is tudjátok, hogy mit fogok mondani'...... Ennek az egésznek nagyon NFSU2 szaga van, akarm mondani egy az egyben az, csak kis változtatások vanna benne.
    De attól függetlenül, hogy jó, lehet hogy nem fogok sok időt eltölteni vele mert az nfsu2 sem fogott meg... hát akkor ez miért tenné...marad colin2005. Sztem a legjobb autos játékok a NFSU és a Flatout.. voltak ...sztem.

    by
  • Duddits
    #856
    Próbálj meg erre rákeresni: sfclean.exe
  • karikusz
    #855
    starcleaner, vagy valami ilyesmi van, és azzal
  • XeroX
    #854
    Hi.

    Uninstall játék, Alcohol uninstall, fel a deamon(3,47), install game , ujraindit cd lehúz, indit játék, hiba kell neki a cd, a védelmi cuccost még véletlenűl sem akarja telepíteni.
    Le lehet törölni valahogy a starforce védelmi marhaságot, hogy újra akarja telepíteni a játék?

    Üdv....

    (Lehet, hogy nem nagy szám a játék, de ha bele gebedek is el fogom indítani.)
  • Duddits
    #853
  • arty
    #852
    mármint daemonba be kell mountolni, hiszen a CD meghajto le van huzva ... :) de amugy jol összefoglaltad, ha igy sem megy neki, akkor marad az nfsu :)
  • Duddits
    #851
    Hát én nem értettem semmit ebből amit írtál....

    Alcoholt töröld le, rakd föl a legujjab Daemont (3.47). Jobb egérgomb a tálcán lévő Daemon-ra és ott Emulation -> All options on. Ezután bemountolod az 1. Cd-t. Elkezded telepíteni, majd 2-es Cd berak. Miután felment kikapcsolod a gépet, lehúzod a kábelt a Cd olvasóról/olvasókról. Gép bekapcs, elindít a játék, ha minden jól megy, telepíteni akarja a védelmi a cuccokat, ezt megengeded neki, majd újra fog indulni. Ezután asszem bekell rakni az 1-es Cd-t és játszhatsz is. Ha minden jól megy.
  • XeroX
    #850
    Help!

    Nem indul a játék!
    VISSZAOLVASTAM! Az 508 -as szerint jártam el, de nem műkszik.
    Nézzük mit is probáltam már.............
    1. Uninstall Alcohol&Daemon -> Install Alcohol legujabb -> Uninsatll
    Alcohol -> Install Daemon legujabb -> Uninstall minden kontra lehúztam a Cd tápot.
    2. Install leguljabb StarFuck -> Insatll Alcohol > Mount Image -> Lehúz CD kontra Vissza cd kontra Disable Cd.
    3. A 2 -el ugyanez Deamon Tools -al.
    4. A sok unistalltól összefosta magát a windows(XP) Windows Install!
    5. 508 As hozzászólás szerint jártam el és még mindig nem indúl, panaszkodik hogy tegyem be az eredeti cd-t.
    6. Kezdem elveszteni a türelmem. Végignézem a külföldi topic -okat forumokat, a szemem kifolyt és véres lett a vizeletm :)
    7. Most lassan éjfél van, eset 7 kór keztem keztem a telepítést.
    8. Beveszek két erős nyugtatót, hogy tudjak éjszaka aludni, de elöbb megkérdezem tőletek... nektek hogy sikerült elindítani ?


    Köszönettel
    XeroX

    Abit IS7 - IP4 3.2Ghz - 1GB 400DDR - Ati X800Pro 256MB -
  • DaWe
    #849
    Kraz:Hozz ki a skyline ból 1005 hp-t!!!Nekem sikerült!És halálosabb irambanos style!!NAgyon tuti kis gép!!!Amugy ha befejezem az összes piros versenyt és nincs elég prestige-m az egyik utolsó versenyhez mit tegyek?????csá!!
  • arty
    #848
    wow .. én eddig még egyetlen online meccset sem tudtam lejátszani :( nem találtam semmi gémet, amihez csatlakozni tudtam volna :)

    ezexerint szerencsére :D
  • Duddits
    #847
  • KraZ
    #846
    Tegnap játszottam 1 orosz sráccal a neten pink slipset és vesztettem!
    Elvette a spéci skyline-omat a karrierből is!
    Fasza!
  • Duddits
    #845
    De csak ez az 1 játék szaggat... Esetleg nincs egy gépigényetek? apám gépébe van egy P4 1500-as.
  • arty
    #844
    azt irtad szaggat... ezexerint nem :) ha van módod rá, csere rendes p4-re, esetleg AMDre.
  • Duddits
    #843
    Jah. Ez nem elég??
  • arty
    #842
    cerka=Celeron, a processzorod ... :)
  • KraZ
    #841
    Ja azt nem tudom hány százaléknál járok de már csak az utolsó autók vannak lockolva!
  • KraZ
    #840
    Az első rx7-et! 700le.
    De már eladtam és vettem 1 skyline-t. Az király! Kb 800le összkerekes!
  • Duddits
    #839
    Cerka? Milyen cerka?
  • Omlás
    #838
    Hy all!

    Visszaolvasgatás után maradtam a kábel lehúzós dolgnál és müxik is a game!DE!Mikor elindítok egy versenyt betölti a pályát indulnék abban a pillanatban kilép a win be! Iennelk találkozott valaki??
    Előre is thx!
  • arty
    #837
    akkor az a tippem, hogy a cerka kevés neki ...

    win reinstall után nem vagyok képes a kormányom beizzitani a game alatt, arra gondoltam uninst/del :( ...
  • DaWe
    #836
    Kraz:Melyik rx7-et vetted meg???A legfulosabbat vagy az egyel előttit??Ja és te hány százaléknál jársz???Csá
  • KraZ
    #835
    csá all! Lenne pár kérdésem:
    -a raktárban a csajokat ki lehet választani(hook up)! Ez mire jó?
    -nincs valami kipörgésgátló,mert összeraktam 1 700le-s rx7-est de lehetetlen vele menni,mert mindíg keresztbeáll.
    -azt nem írjahogy melyik autó milyen hajtású és hogy mikor adja oda?
    THX!
  • Duddits
    #834
    Celeron.
  • arty
    #833
    érdekel, hogy mennyiről van huzva? :) abszolut nem számit ...

    azt kérdeztem MILYEN processzor? Intel? AMD? Celeron? Duron? Sempron?

    reaper: nekem picit gyengéb gépen sem akadt. persze noAA, 8xAF ...
  • reaper4
    #832
    nem hiába konzol átirat :D.
    ja és 1 érdekesség: először indítottam starfuck-al és ment is simán. másnap próbálom és b@szik elindulni a genya. cd-kről kábel le és már ment is.
  • reaper4
    #831
    nyugodj meg nekem 2.5+ bartonnal 9800pro@xt bios. 1gb ram (igaz nem dual) mellett 1024*768-ban full csillivillivel akadt :P.
    igaz fullon nem is tetszik a sok csicsa miatt.
  • DaWe
    #830
    Amugy nincs vkinek pénz kód vagy mentett állás????Mert mindíg összetöröm a gépet és a régi versenyeken kell mennem hogy tudjak az újakon nyomulni mert különben nincs zsé!!!!!