6739
Command & Conquer III
  • dvdrw111
    #6459
    A lelövik alatt azt érted hogy mégsem készítik el?
  • a_n_d_r_e_w
    #6458
    Öreg, te is tudsz időzíteni :)
    Pont akkor fedezed fel, mikor bejelentik, hogy lelövik a projektet ;)

  • dvdrw111
    #6457
    KÉSZÜL A LEGÚJABB COMMAND & CONQUER:TIBERIUM(FPS)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • dvdrw111
    #6456
    +)
  • dvdrw111
    #6455
    egyébként a 3 frakcionál minegyik szuperfegyverből(Pl.:M.A.R.V.,Redeemer, Eradicator Hexapod csak egyet lehet építeni?
  • dvdrw111
    #6454
    köszönöm
  • bujty
    #6453
    a NOD-nál az awatar nevű robottal lehet ilyet csinálni ,a speciális képességeknél van ,össze lehet építeni : harcirobogó, lángszórós tank,lopakodótank,meg az a mozgó lézerágyú
  • bujty
    #6452
    de nem tom feltenni mert kéri az előző patch-kat
  • dvdrw111
    #6451
    csá!!csak az lenne a problémám hogy az egyik pc guru számban azt irták hogy össze lehet csavarozni 2 de akár 3 játművet is, nekem nem sikerült.Nem tudja valaki hogy hogy kell? elöre is thx
  • aadam
    #6450
    emlékeim szerint az 1.04-es patch tartalmazza a többi patchet is
  • bujty
    #6449
    utóírat:a googlea-ban nem találom!!mint ha nem is létezne!!
  • bujty
    #6448
    nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem igaz!!nem találok a kane edition-hoz egy nyomorul 1.01-es patch-t pedig az kellene mert anélkül nem tom telepíteni az 1.02-es 1.03-as és az 1.04-es patch-t!!!!mit tegyek???????
  • bujty
    #6447
    na kijavítom magam .1.01-es patch kellene nekem.
  • scukp
    #6446
    Hali, valaki tudna adni hamachi szervert, ahol vannak fent emberek ? uvilmosgame-en hiába vagyok fent, senki sem online...

    köszi
  • Doom 4
    #6444
    Akkor azért nem megy simán
  • BaliBoy
    #6443
    Ja
  • Doom 4
    #6442
    A kane wrathoz kel a sima cnc is ???
  • bujty
    #6441
    ok kösz
  • gyonax
    #6440
    Próbáld meg crackkel:D Ha nem sikerül tedd újra a játékot. A cracktől szerintem nem lesz baja a multinak, talán az serial alapján ismeri fel hogy eredeti-e a játék.
  • gyonax
    #6439
    Figyelj! 1.09-es patchet tedd fel! 1.09 Itt a link ha magadtól nem találod meg...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    carck: gamecopyworld.com
  • BaliBoy
    #6438
    >>>OFF, Spam és Warez topik<<<
  • bujty
    #6434
    kösz
  • Mo.Organ
    #6433
    aha,eredeti ezért szívom a fogam; ezt a pénzt is benyeli az EA...
  • gyonax
    #6432
    Bocs eredetileg nem neked ment hanem bujtynak:D Nálad nem tudom mi a baj... Eredeti játék? Másik crack?
  • Mo.Organ
    #6431
    Valami cnc3game.dat-os szöveget ír ki, és raktam 1.09-es patchet, mégis kiugrik a játékból 1-2 perc után...
  • gyonax
    #6430
    1.2? Kanes Wrathoz 1.01 a legújabb, míg a simához az 1.09... Szerintem ezek közül töltsd le az egyiket a commandandconquer.com vagy a pcguru.hu oldaláról.
  • Mo.Organ
    #6429
    Help, elindítom a játékot és 2 perc után kidob, eredetiben van a játék ezért nem tudom hogy mi lehet a gond? Help. :):):)
  • bujty
    #6428
    császtok ,figyu lenne 1 kérdésem, honnan tudom letölteni az 1.2-es patch-t???és ha kell hozzá akkor a crack-et???
  • DarkSector
    #6427
    :P
    lol
    azé ennyire nem vaok hülye.
  • Shiwo
    #6426
    a tibérium egy ződ krisálytálynövény, kane meg egy karizmatikus kopasz faszi, aki a NOD-ot irányítja, csak ennyi a különbség ;-)
  • DarkSector
    #6425
    thx mindenkinek az infókért.
  • Titan
    #6424
    FAQ?
  • Narxis
    #6423
    Csá! Az extrák. Nem tudom pontosan mik lehetnek, pályák, zenék talán..
  • DarkSector
    #6422
    csász.
    mi a különbség
    a tiberium és a kane-es között???
  • adam944
    #6421
    Már megvan, bocsi.
  • adam944
    #6420
    Láma leszek, de őrtornyokat hol lehet?
    Valamint ahhoz, hogy szuperfegyvert építhessek, mi kell, és mivel lehet megépíteni? (kicsit hiányos a kézikönyv...)

  • Shiwo
    #6419
    mert nem refinery-t (finomítót) kell építeni, hanem ahogy a játék is mondja, siló-t.. ott lehet építeni, ahol a lőtornyokat is, ez egy kerek épület..tegyél le belőle 1 rakattal :)
  • adam944
    #6418
    Sziasztok! Új vagyok a játékban. Minden világos a kézikönyvből, kivéve egy dolgot: ütközet módban hogy lehet silót építeni a Tibériumnak? Mert hiába építek akárhány finomítót, mindig mondja hogy "Silos needed".
    Előre is köszi a választ
  • Narxis
    #6417
    Nem jöttök játszani? Hamachin, alap 1.09-cel vagy Kane's Wrath-tel?
  • Piko888
    #6416
    hi! valakinek volt már olyan gondja hogy nem látja a játék közben az egérkurzort? Köszi