83
avagy mivel lehetne hosszú távon eljátszani ?
  • Croano
    #83
    ROBLOX



    rrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooobbbbbbbbbbbloooooooooooooooooooooooooooooxxxxxxxxxxxxxxx


    ROBLOX.COM
  • Cormac
    #82
    Novus Mundus – A Vadiúj magyar vadnyugat!



    Szereted a vadnyugatot? Szeretnéd megismerni, átélni a telepesek és az indiánok mindennapjait? Itt a remek lehetőség! A napokban megnyitja kapuit a nagyérdemű előtt is a Novus Mundus BÉTA világa, mely Amerika felfedezésének korába repíti el Téged!

    Miért próbáld ki?

    A legfontosabb, és ami messze a többi játék fölé emeli, hogy a játék teljesen valósidőben zajlik, így láthatod karaktered mozgását és óriási tűzpárbajokat vívhatsz ellenségeiddel! Csak egy kattintás és karaktered a kívánt pont felé veszi az irányt!

    Emellett a bejárható világ óriási, akár több évbe is beletelik, míg egyik pontjából a másikba érsz! Hegyek, síkságok, folyók, sivatagok, indián telepek, ellenséges nemzetek és még megannyi veszély keresztezi az utazók útját!



    Kiket keresünk?

    Indián harcosokat, akik megvédik a földjeiket a sápadtarcúak ellen!

    Telepeseket, kik az új élet reményében érkeztek az ismeretlenbe!

    Kereskedőket, akik számára a pénz többet jelent, mint bármi más ebben a világban!

    Gazfickókat, banditákat, akik mindent elpusztítatnak, felégetnek, ami az útjukba kerül!

    Misszionáriusokat, kik az indiánok barátságát keresik!



    Neked megvannak már a céljaid?



    Egy kis videó a játékról:
    http://www.youtube.com/watch?v=1t3Y3RsvpCI



    Béta belépés:

    A www.novusmundus.eu oldalról lehet július 28-án az esti órákban regisztrálni, majd belépni a béta tesztbe.



    A béta tesztet követően, azaz már augusztus elején a világ teljesen átalakul, azaz az addigi ténykedések törlődnek!

  • Varen10
    #81
    Legyél az új világ, és az emagyar vezető nagyhatalom polgára!
    Regisztrálj a linkemen keresztül, játssz, és ingyen gifteket adok időről-időre.

    erepublik. com/en/referrer/Auryn15
  • richard092
    #80
    Találtam egy nagyon érdekes gengszteres játékot
    Elfoglalhatsz utcákat ami pénzt hoz neked. Harcolhatsz más gengszterek ellen. Bandát alapíthatsz más játékosokkal. Sokféle fegyverek, autók és kutyák vannak amivel felfegyverkezhetsz. Regisztrálj: Itt
  • richard092
    #79
    Találtam egy nagyon érdekes gengszteres játékot <a href='http://gengszteronline.hu/land/fight/71295'>http://gengszteronline.hu/land/fight/71295</a>
    Elfoglalhatsz utcákat ami pénzt hoz neked. Harcolhatsz más gengszterek ellen. Bandát alapíthatsz más játékosokkal. Sokféle fegyverek, autók és kutyák vannak amivel felfegyverkezhetsz. Regisztrálj: <a href='http://gengszteronline.hu/land/fight/71295'>http://gengszteronline.hu/land/fight/71295</a>
  • Ger0121
    #78
    Internetes Game. Aranyos, kicsit pihent.
    PC-hez értő embereknek ajánlom.
    Üdv.
  • Marvi
    #77
    http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=sonny63699www.maffiozok.hu
  • koloncos
    #76
    Ajánlom figyelmetek be az egyik legjobb netes játékot, Nem tudom h ki menyire ismeri.. Egy Virtuális helységbe kell a saját teremtményedet létrehozni! s majd ezzel a növekedés során, harcolni s élni! nagyon jooo probáljátok ki szeptembertől a boltokba! :
  • Cormac
    #75
    Elkezdtük az éles játékot.
  • Cormac
    #74
    Aki nem tudja mi az a Republik:
    Ingyenes, magyar nyelvű stratégia.
  • Cormac
    #73
    Szerintem a Republik...de haza beszélek. :)
  • John Cena
    #72
    CoD2,Warcraft 3:Frozen Throne,World of Warcraft,MOHAA
  • zaki
    #71
    cod 2? az egy rakás kaki
  • Frenky87
    #70
    WarRock-ot nem nyomja senki? Esetleg egy SG-s szerver nem lesz? :) Ingyenes, FREE FPS, ingyenességéhez mérten nagyon jó játékmenettel és grafikával. CSak hát... külföldi servereken nagy a ping és akad nagyon... :(
  • _Atti_
    #69
    ez tetszik!:D kár hogy ilyen rövid
  • Cassell
    #68
    Nba Live meg Lineage 2 tört szervereken asszem ezeket tudom ajánlani.
  • Csuhai G
    #67
    Jah bocsi! Azt hittem, hogy ilyen netes játékra gondoltok! :D
    Multis játékok között a legjobbak a CoD 2, BF2, CS:Source
  • Csuhai G
    #66
    Szerintem ez a világ 2 legjobb netes játéka! Kár, hogy a második résznek a 2. része fizetős! :(
    Samorost
    Samorost 2
  • Borg87
    #65
    Muonline van topik is :)ellehet vele játszani aki szereti ingyenes mmorpg www.muonline.com
  • Devla
    #64
    Par napja a Duna Plaza melletti Tescoban lattam Tribes 2-t 990Ft-ert.
  • Mr. Perfect
    #63
    nem inkább: WW2 Online
  • Joxy
    #62
    WW2Online
  • magus
    #61
    ha van idod ra...

    jatszhatsz custom mapokat, de eleg ioigenyes, repeket nezni, gyakorolni
  • Rage47
    #60
    Joint Operation nagyon jóó
  • z0ty #59
    ja meg operation flashpoint + nwn. de ezt már nem is neked mondom :D
  • z0ty #58
    ja telleg far cryal és painkiller hogylehet lanon jáccani ?!?!!? (persze nem eredetivel. természetesen nem én kérdezem, hanem az egyik haverom, nekem mindenből minden eredeti :D)
  • z0ty #57
    stronghold crusader
  • Lacc
    #56
    Én most fogok újra elkezdeni swg-ni. Meg most van ez a Tribes is, ez is tetszik.
  • Jonny87
    #55
    Én ilyen divatgamekat :) prefaralom, szal cszek, diozok, war3, bar 1ik sem tud igazan lekotni mar. Most a warlords battlecry3 volt nagyon jo, thief, painkiller is csak addig volt jo, mig 1szer vegigment rajta az ember. MMORPG kene, csakhat penz, penz, es penz :\
  • BC
    #54
    áhh. ennyiért inkább amradok jelenlegi játékaimnál. van egy pár.

    DoD, CS, TRD2.
    De ha nagyon unatkozom: NFSU, Railroad Tycoon II, Age of Empires II LAN ban, Screamer 4x4, ToCA 1, 2, Sega Rallye 2, cmr rallye 1, 2, 4. ittvanmég a Painkiller is amit memóriazavaraim miatt nem futtatok nagyon, a Viper Racing, ami egy tötyörgős, autóépítős.

    de ha ez sem volna elég, ösrégiek közül: AoE I, ill Rise of Rome (ez is marha jó játék), Fifa 99, Transport tycoon magyarban, Midtown Madness, Quake III Arena,
    még kisebb gémek, alig ismertek, Enoid, amikor egy labdát kell egy ütővel visszapattogtatni, és leszedni az összes kis téglalapot, persze mindenféle extrákkal, és akadályozó dolgokkal, ...


    szal el tudom magam foglalni.
    : )
    több játékom lehet nincs is.

    felétek? milyen gémek a nyerők? : )
  • DOGMAN
    #53
    Anno (holnap lesz asszem 3 éve:)) az első lemez volt 13 ezer, most már az alap+két küldetéslemezt megkapod 6000 Ft körül egyben.
    Media-markt, és társainál nézz körül.
    Ha találsz neten crack-elt ISO-t, az is okés (egy próbát megér) de aztán ha beleszeretsz, úgyis megveszed:D
    Márcsak az egyedi serial miatt is...
    DOGMAN
  • HUN Thomas
    #52
    Én az Armyt reklámoztam nem a CS-t :)
  • BC
    #51
    és mibe kerül ez a dolog?
  • BC
    #50
    nemolyan jó a CS. már rég meguntam. ritkán 1.6 ozok már.
    Day of Defeat tök állat, az nagyon jó gém, csak már kevesen vannak, és csak 1 szerver van, ami csak esténként telik meg.
    már 1.2 es verzió van belőle : )
    csak sajna most bannolva vagyok : (((
  • BC
    #49
    helo mindenki. !Sudden Strike 2!

    : ) az tök jó.

    meg a ToCA RD2 is nagyon jó neten : )
  • Jonny87
    #48
    Warcraftot mar unom :)
  • Devla
    #47
    Akkor mar inkabb StarCraft. WC3 nekem nagyon nem jott be, tulzottan rusholos a jatek.
  • RangeR
    #46
    Miért nem Warcraft III-The Frozen Throne-al játszol? Az leköt egy évig lazán! És ingyenes a netes játék. A beszerzése sem macerás, meg kell venni, kb: 5000Ft lehet most a két rész egyben, de nem annyit ér, hanem 1milliót, és csak ez az egy játék a világon!
  • repro
    #45
    Little Fighters RULLLA
  • HUN Thomas
    #44
    Az Americas Army tök jó taltikai FPS és ingyenes is.(jobb mint a CS, mert sokkal élethűbb, bár a CS-ek ezzel nem értenek egyet:))