6215
A warez rossz


  • Tinman #6015
    Hát igen... kezeltetnem kellene magam, de nem bírtam ki, mert az ÖSSZES remek ajánlat volt.

    Én azért nagyon várom, hogy belevethessem magam a BS2-be, de előbb még van egy kevés Eternal Sonata, meg Mirror's Edge.
  • Totti5
    #6014
    Ezt így egyszerre?:D beteg!

    "A BioShock nem feltétlenül igényelt folytatást, pláne nem olyat, ami szintén Rapture-ben játszódik."

    Abban a hitben éltem hogy az első rész előzményeit tárja fel és látható lesz benne a város amikor még élt, de nem így lett... felesleges rész lett.
  • SötétBarom
    #6013
    Whoa, dude..
  • Tinman #6012
    Megjöttek a drágaszágok... aztán most krva sokáig befejeztem! Na jó, még a Machinarium CE, dejaztán ennyi!

    Külső:


    Egy kicsit beljebb:


    Belső (vastag keménytáblás artbook sok oldallal, bakelit a játékzenével, CD a játékzenével,henger alakban a 3 db "retro" plakát... alig várom, hogy bekeretezhessem őket :-):



    Apróságok is jöttek:


    Idehaza nem kapható SZ.A.R.K.E.L.L. (copyright DanielT) Special Edition (4 db. art kártya, térkép, játékzene az bonus cd-n):


  • aabyssx
    #6011
    Én az ilyen soundtrack CD-ket úgy fogom fel, mint mellékterméket.
    Ha a játék mellé adnák, akkor is max. a CD anyagköltség felárat tartanám etikusnak elkérni érte.
  • SötétBarom
    #6010
    Semennyire.
  • Lammer
    #6009
    Skacok!

    Elvi kerdes!

    Ha megvan az eredeti Starcraft+kieg jatek(ki hinne! mi? )... akkor mennyire csunya dolog losslessben birtokolni a jatek zenei fajlait? hmm? (azota megjelent egy szándtrekk szidi fullban+jatekkonrongon levo data fajlbol kikompresszalva csak lossy vacak jonne ki 'asszem)
  • Tinman #6008
    UK-ből lenne jó hozatni, a vám hiánya miatt ugye. Amint mondasz ott meg a shipping only UK.

    LGE nagyon állatul néz ki! Na majd egyszer ;-)
  • Zóanagyvarázsló
    #6007
    Már látom, nem engedi kosárba tenni. Valószínűleg a tömege miatt lehet, 1 kg fölött nem szokott a legtöbb üzlet szállítani.
  • Zóanagyvarázsló
    #6006
    Nem lepődnék meg rajta, de pontosan hol írják?
  • Atkamon
    #6005
    HMV oldalán azt írják, hogy csak UK-be szállítják a Bioshock 2 CE-t...
  • Zóanagyvarázsló
    #6004
    Sehol, mázli kérdése, mert annak idején elfogyott. Kevéssel (mondjuk 3-5 hónappal) a megjelenés után szokták kiszórni 15-25 fontért a megmaradt CE-kez az üzletek, szóval utána már csak abból lehet találni, ami annyiért sem ment el (így vettem AitD-ből és Mark of Chaosból 2-3k-ért).

    Ha szerencséd van, valaki felteszi eBayre olcsón/alacsony árról indulva, és akkor szerencséd lehet. Mintha most si lenne egy, amely 1 fontról idnult, de ki tudja hol áll meg. Ugyanez magyar aukciós oldalakra, jatekaim.hu-ra, Prohardverre is.

    Szóval ki kell fogni. Én NWN2 CEE-t tavaly vettem eBayen postaköltséggel együtt majd' 10k-ért, de elgalább bontatlanul. Időnként akad, aki bespájzol belőlük, és később még vállalható áron is adja el. NWN2 nekem megérte, mert a CEE - és az LGE is, de az sajnos nem volt - az első részt is tartalmazza a kiegészítőivel együtt.
  • Tinman #6003
    Kérnék még 1 jó tanácsot. Ha már így alakult, hogy meglesz a BS2 SE, kellene az 1. rész PC SE is. Mit javasolsz, hol nyomozzak utána, ahol nem kerül annyiba, mint egy keveset futott Babetta :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #6002
    Jótanács: eBay CE-fronton nem mérvadó (akármennyire is szereted az irreális árazást :P), nevetséges túlárazás dívik arra, már akkor is, amikor a boltokban még van olcsón.

    A HMV nem annyira játékos oldal, de néha vannak jó akcióik, a Heavy Rain CE pre-order például egész korrekt, ráadásul csak náluk kapható. Ráadásul volt olcsóbb is...
  • Tinman #6001
    5k? 15-öt most rögtön adnék egy perfekt állapotúért... de 30? Soha.

    "Bioshock 2 Special Edition (PC) 10999,- Ft 1 db"

    Nagyon bántott a dolog, hogy ennyi pénzt elszórok ebben a hónapban a függőségemre, de már nem bánom... ebay-en csak döbbenek.

    HMV-t szégyen szemre nem is ismertem... postaköltséggel együtt azért kb. 1500-al több kintről. Így azért nyugodtabb vagyok, hogy a GLS hozza. Elég jó tapasztalataim vannak GLS-ről. Amire rá van nyomva, hogy törékeny, azt eddig mindig perfekt állapotban kaptam meg.

    Sajnos nekem még hátravan Stalker Call of Pripyat SE is... mondjuk az már nem vészes áron van, de durva, hogy idehaza nincs belőle SE, se CE, se semmi.
  • Zóanagyvarázsló
    #6000
    De most már nagyon nem bánom, tekintve, hogy az első rész CE-je 30.000 ft alatt egyszerűen nem beszerezhető!

    Én majdnem vettem 5k-ért (!) a jatekaim.hu-n, d emacerás lett volna átvenni, postát nem akartam. Mire pár hónap múlva sikerült volna megoldani, elkelt.

    Egyébként emnnyi volt? 10k? HMV-n még van viszonylag vállalható áron (40 font+postaköltség).
  • Tinman #5999
    Gyerekek ez beszarás!

    4 napja őrlődöm kétségek között, hogy egy hónapon belül valóban ki akarok fizetni az eddigi 25k után, még 11 ezret egy olyan játékért, ami azért annyira nem fontos nekem, de a Bioshock 2 CE verziójába szerelmetes' lettem.

    Tegnap előtt még volt 576-ban és Galaxisban is, utóbbi esetben még kb. 300 Ft-al olcsóbb is volt. De nem léptem. Tegnap úgy gondoltam, hogy na, ha még van Galaxisban, pár másik címmel egyetemben, egye fene legyen. Nem volt. Pánik.

    576? Volt, töltelék rendelés csak 2 lett mellé, mert Galaxis ebben azért jobb.

    Ami a beszarás: Beteszem a kosárba... rendelés, visszaigazoló email után 10 perccel, már 576-ban sem volt!!! OMG! Azt hiszem szó szerint az utolsóig húztam a döntést. De most már nagyon nem bánom, tekintve, hogy az első rész CE-je 30.000 ft alatt egyszerűen nem beszerezhető! Így feltételezem, hogy 2-3 év múlva ez sem 11 ezret fog érni.

    Már csak hozza meg a futár, épen, egészségesen.

    Hint: Kintről nem éppen baráti áron van... sehonnan sem!
  • Totti5
    #5998
    méjbi tunájt:D
  • DanielT
    #5997
    Sok a duma, kevés a darabolás...
  • SötétBarom
    #5996
    O. K.
  • Zóanagyvarázsló
    #5995
    Engem sem nyűgözött le a BS, csak az alábbi hozzászólásod alapján azt feltételeztem, hogy ez említett ferature-t a Doom 3-tól lopottnak könyvelted el. Félreérthető volt, na.
  • SötétBarom
    #5994
    A doom3 nem egy pozitív összehasonlítás alapja volt. SS2 pedig maximálisan pozitív, így nem hasonlítgatom hozzá a Bioshockot (ami szerintem egy tucatfps).
  • Zóanagyvarázsló
    #5993
    Vagy inkább a Doom 3-ban adagolták úgy, mint a System Shockban.
  • SötétBarom
    #5992
    Nem tudott semmi extrát. Emlékszem vergődött mindenki, hogy mekkora állatkirály játék megígy megúgy. Faszom. Kb egy vízalatti doom3 volt. -.-
    Még a sztorit is úgy adagolták mint a doomban. Lehetett találni beszélő tárgyakat. Bah.
  • gazgoblin
    #5991
    Nem fogom! 20 év múlva sokat fog érni, mert addigra mindenki más szétvágta a sajátját! :D
  • Tinman #5990
    Baz! Igazad van... ezek tényleg őrültek
  • Totti5
    #5989
    Rapture Edisön ( 15k fémtok + artbook ) =/ Special Edisön ( 17k, máshol 20+ lemez, plakátok, soundtrack stb... )

    Pécére csak Spacial van ami 11k, ami még így is 4 kval olcsóbb mint a konzolos butított limited, egyszerűen nevetséges.
  • Tinman #5988
    Faxom se eszik ilyeneket :-D
  • Tinman #5987
    Ez bizony :-/
    Box-ra 576-ba 15k, PC-re 11k... hát ja.
  • DanielT
    #5986
    Még erről is stock fotót linkelsz? Ne legyél már ekkora lúzer :DD
  • Tinman #5985
  • DanielT
    #5984
    Hú, annak pusztulnia kell! :DD
  • Totti5
    #5983
    Halo 1et?:D német fosverzió. Ha Goblin bevállalja a Haze szutykot akkor Halot beáldozom:DDDDDDDDD
  • Atkamon
    #5982
    ööh, a grafika esetleg? A gyönyörűbbnél gyönyörűbb helyszínek? A kurva jó hangeffektek? Nekem a történet is tetszett, bár aban nincs semmi különös, de engem teljesen magával tudtt ragadni az a világ.
  • DanielT
    #5981
    Valaki daraboljon már fel valamit!!!
  • sambauer
    #5980
    mi volt olyan epic az első részben, ezt nem értem..
  • Atkamon
    #5979
    Aaaaahj, én sírni fogok T_T Nekem ez nagyon kell!!!:D Nincs pénzem T_T
  • DanielT
    #5978
    Veszek egy ilyet és ezt is feldarabolom...
  • Totti5
    #5977
    Ez?:D



    kivételesen korrekt a CE, k. drága... dehogy, pécére 10k, konzolra 21k.... WTF??? na elmennek oda!


    576ba "csak" 11k vs 17k, a többi boltban 20+k ami nevetséges, dögöljenek meg mind
  • Tinman #5976
    Valaki beszéljen le, hogy nem kell nekem Bioshock 2 CE... de azok a platkátok (bekeretezem, ki a falra... arghhh), meg az LP. Nem tudom meddig bírom még :-(