137
Milyen egérpadot vegyek?
  • grobo2
    #57
    háth...wazz....végigolvasva a fórumtémát elég durva beszólások vannak...akinek mindegy milyen az egérpad, az ne ide írjon...mer kva idegesítő!
    Én most készülök vmi értelmes egérpadot venni, és vagy Razer lesz belőle, vagy a thermaltake világítós!A világítós azért jó mert szép és dizájnos, deh nem olyan nagy sajnos; a razer meg nagy és ugyanolyan jól csúszik(talán még jobban is mint a a TT, sőt) deh nem világít!:D
    Árban eggyeznek nagyjából...kemény 5rugót kell letenni az asztalra!:) ennyit megér, meg többet is, főleg ha fps-játékokkal nyomod!
    nah bye
  • ent
    #56
    1. Icemate v2.0 - marrott üveg
    2. SteelpadS&S
  • zimzumm
    #55
    Jahh és a kérdésem:
    Van egy Mx 518-asom, haveromnak meg Razer Copperhead! Melyikhez milyen egérpad a legjobb! pleeez vki adjon tanácsot gyorsba ha lehet! Pénz nem számít(annyira)
    Előre is kösz%
  • zimzumm
    #54
    a 7-17-es hopzzászólásoknak csak annyit hogy van akinek nem fontos milyen egérpadja van, de ezt a fórumot sztem azoknak indította vki, akiknek fontos! Úgyhogy ilyen hozzászólásokkal nem kéne terhelni minket! Ezt a lekkisebb rosszindulat nélkül mondom! És igen is nagyon fontos az egérpad! Mekkel adni a módját! Ha van egy 15 rugós egerm, tuti megveszem az egérpadot is hozzá!
    És láttam itt mindenféle ötletet, hogy parafa, meg hogy a fehér asztaon is megy az egér! Bazmeg nekem a farmeromon a térdemen is megy az egér, de nem mindegy hogy hogy....
  • Mersh
    #53
    ja, szerintem is ez 1 vicc
    röhejes dolog
  • ent
    #52
    Péz nem számít, apám jó keres!!!
    Félretéve a viccet: ez a legnagyobb genyóság, hogy ennyibe kerül. A többi meg csak pozitív. Én mindig olyan egérpadot kerestem, amely jóóó nagy, nagy az ingám... Nem találtam, csináltam magamnak gumiból stb. Lehet, hogy van olcsóbb, ekkora pad is már, de azzal meg az a baj, hogy az egér nem úgy mozog rajta ahogy kell, recések...
    Tehát nagy is legyen meg könnyen csússzon rajta az egér......
  • izb
    #51
    egy egérpadért azt hiszem soha nem adnék ki 10-15 ezer forintot.....
    ez egy vicc...
  • ent
    #50
    Írok ide, ha még nem vettél volna, lol:
    Razer plazmához és Copperheadhez használom a SteelpadS&S egérpadot, semmi kompatibilitási probléma, ára sem egetverő: 9800Ft a többihez képest!
    A marrott üveg Icematot is nagyon ajánlják a userek... Ez is kb 10 eFt

    Szentem a kettő között az fog meggyőzni téged, ha azt kérdezem, hogy melyik anyag az, ami jobban koptatja a teflon talpakat. Mert nem mindegy, hogy fél év, vagy 2 hónap múlva venned kell teflon talpakat nemtom honnan, nemtom mennyiért!!!
    És persze a kényelem: egyikhez sem adnak csuklótámaz zselés párnát... A razer egérpadokhoz meg úgy tudom adnak (15eFt kb). 3/4 éve használok pro egérpadot, kezd egy kicsit bekeményedni a csuklóm feletti tenyérrész kisujj felüli része:(

    A méretek kb egyformák (nem fogsz egyszer sem lecsúszni a padról FPS alatt sem), mintha a razeré kicsit kisebb lenne, viszont mindkét oldalát ugyanúgy.használhatod a razernál, a többinél nem.
  • PxE
    #49
    HI 1 razer diamondback magma alká mijen egérpadot érdemes veni?Jo neki a razer?VAgy vegyek más márkájut?
  • bazze
    #48
    beszarok az embereken
    AZ EGÉRPAD IGEN IS FONTOS LEGALÁBB ANNYIRA MINT A FÜLES...
    persze aki GTA ZIK MEG STB... AZ NEM BIRJA FELFOGNI NEKI JO A SZÖVET IS.
    én nem mondom hogy hüék az ienek de nem kéne fikázni azokat akik igényt tartanak 1 értelmesebb pad ra...
    AMUGY QPAD & RAZER EXAC MAT POWAHHH
  • ShaiHulud
    #47
    high-tech egerpadok tesztje
  • ShaiHulud
    #46
    de nekem inkabba z lenen aproblemam milyen egeret vegyek olcson es jot :D
  • ShaiHulud
    #45
    igenis fontos az egerpad is bizonyos alkalamzasokhoz, jatetkokhoz...pl cshez.
  • ReTeK
    #44
    ilyenem van:


    LoL
  • ALCATELGOD
    #43
    1800Ft lehet venni Gél egérpadot az jó egy A4tech optikai egérhez?
  • Punkerwork
    #42
    ilyen kell nekem is, hol lehet venni?
  • Punkerwork
    #41
    lol
  • Laalee
    #40
    ha meguntátok régi egérpadot itt egy felhasználási mód :D

  • 0ppika
    #39
  • 0ppika
    #38

    Természetes!
  • ReTeK
    #37
    hmm ez tuti szilikonos
  • Adi
    #36
    Enyém!:)
  • Adi
    #35
  • 0ppika
    #34
  • 0ppika
    #33
  • hen-tes
    #32
    ilyen egerem van :D
  • DJ Skyline
    #31
    sima kartonlap vagy egy vágódeszka is megteszi...
  • RaSTaBaNDiTa
    #30
    nekem mx 510-esem van és nem kell hozzá egérpad pedig fehér! asztalon nyomatom és sof2zök
  • Taranov
    #29
  • Glpetyus
    #28
    he?
  • Botond #27
    na nekem minden egérpad kicsi volt,de az asztal pont elég nagy :-)
  • ThePartyFace
    #26
    Asztal powa...
  • Bandew
    #25
    Gondoltuk. :-)
  • Taranov
    #24
    Nekem Pick Szeged feliratú egérpadom van. Vannak rajta félig felvágott szalámirudak és pár gyümölcs meg egy pohár bor a design kedvéért. Majd lefényképezem holnap.
    Ingyen volt egyébként.
  • nemcsakfeel
    #23
    lol.
    én régebben használtam vmi KISZ bizottságos vörös kendőt, de aztmár bepiszkította az egér:)
  • Mihail
    #22
    nem van egy asztalos által készített gyönyörű dió színűre pácolt íróasztalom és azon megy a logitech egerem frankón :)
  • perempe
    #21
    Nekem tetszett.
  • ReTeK
    #20
    van akinek ez is fontos, ha nem érdekel mé szósz be, töcs


    amúgy szvsz. textilpadon is lehetsz "on top"
  • perempe
    #19
    GSK (GlaxoSmithKline) mousepad, asszem 3-at volt pofám elvinni, de ingyen volt.
  • Punker
    #18
    nekem amd-s promo egérpadom van (az intel-s túl pici)