168
  • EDDY A KIRÁLY
    #168
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy van e mát saw6 mert az elöbb láttam egy elözetes féleséget.
  • WTH
    #167
  • Loál János #166
    LOÁL!
  • Dynamic
    #165
    "Azt nem tudom hogy ez egyszerű filmes hiba,vagy már az elején is érzékeltetni akarták hogy a "halott" mésem halott."

    Hát...ö...nos, nekem nem tűnik annyira halottnak, sőt mintha kifejezetten virgonc lenne.
  • Serpa
    #164
    kint a Saw II DVDrip.
  • bigfoot
    #163
    nem ugyanaz rendezi a 2 aki az egyet
  • bigfoot
    #162
    sztem kamu ezaéntudtammileszavége20percalattemberkék
    egyebként sztem jó lesz!!legyünk optimisták emberek!végül is az 1et is ők rendezték
  • Gabe18
    #161
    Pontossan ez nem tetszik nekem igy előre.
    Bár mindig ugy vagyok vele,előre minek itélkezni,de az első résznek pontossan az volt a feszültsége hogy kevés szereplő volt benne,a csattanónak valahol ott kelett lenni,és az ember fejében már minden megfordult, mégis sikerült ugy megcsinálni hogy megdöbentő legyen.(tudom voltak akik már 20 perc után tudták a végét...,mindenesetre én nem voltam ilyen okos,és jól szórakoztam a végén).
    Most itt 8 emberrel lesz már akkora nyüzsgés alapból...
    Na mindegy,remélem jó lesz,bár meglepne ha az első rész csattanóját felül tudnák múlni.
  • fifi
    #160
    sztem meg baromira nem lesz jó, hacsak nem hozakodnak elő valami alapvetően új ötlettel...

  • grebber
    #159
    "Ami biztosan változik, az az, hogy most nem két, hanem egyszerre nyolc idegen lesz összezárva és együtt, egymással és egymás ellen lesznek kénytelenek játszani a túlélésért."

    Jó lesz ez :)
  • Serpa
    #158
    SAW 2 teaser
  • bigfoot
    #157
    majd csak
  • Iori
    #156
    main plot
  • fifi
    #155
    rendezőpáros ua.?
  • Sephi
    #154
    Ez mar ugy biztato :D
  • Iori
    #153
    szép plakát
  • winnie
    #152
  • bigfoot
    #151
    tuti úgy nézted a filmet hogy már előtte egy csomó mindent tudtál róla és úgy tényleg nem izgi...
  • ugot2know
    #150
    Volna egy ötletem...adjunk neki is egy szabadulási játékot
  • Gabe18
    #149
    Akkor nem értem ugy a 3.-nál miért nem hagytad abba...
  • immi77
    #148
    Hát végre vége. Személyszerint nekem 5 ször kellett nekiülnöm, mire végig bírtam kínlódni. Elmondanám, hogy a "csavar" a végén számomra az első 20 perc után nyivánvaló volt. A forgatókönyvírót szintén nem méltatnám, béna dramaturgia, logikátlan párbeszédek. A képi világot meg jól összelopkodták a hetedikből, a sejtből. Aki jót akar az nézze meg ezeket, vagy az igazi izgalomra vágyók nézzenek meg egy Lynch vagy Cronenberg filmet.

    Értékelés: 1/10
  • Dynamic
    #147
    Kár erőlködni, az index pofája sok mindent elbír.A cikkek fele valaminek a fikázásáról szól (a filmek, tv műsorok úgyszintén rommá alázva) tóta w. főfikagéppel az élen.
  • bigfoot
    #146
    hát SENKINEK NEM AJÁNLOM A TOPICOT MÍG NEM LÁTTA A FILMET
  • Bandew
    #145
    Pffff....
    Ide se kellett volna bejönnöm, olyan spoilermentes irományok vannak itten.
  • fifi
    #144
    elsőfilmesként, kis pénzből kíváncsi vagyok te mit hoznál ki... :D
  • bigfoot
    #143
    cool!
    jól meg aszontad neki :D
  • Sephi
    #142
    Ezt irtama Redi Gabornak :




    Tiszteletem ,

    Maga egy zseni! Szuletett tehetseg! Csak nem cikkirasban!

    Csak most volt ra alkalmam elovasni az on cikket a Furesz nevu filmrol. Mondja miert nem megy el inkabb kapalni falura mert teny es valo hogy a filmkritikai tehetsege nullla. Legyen szives irja mg nekem azok filmek cimet amik onszerint nagyon jo volt a vegen a csavar rendben?

    Tovabb nem is irok mert oszinten probaltam magam a joizles hatarain belul tartani (ha ez nem is igazan sikerult).




    Csa
  • Sephi
    #141
    Most megyek az indexre es olyat irok hogy egy evre kitiltanak.
  • bigfoot
    #140
    huh most néztem meg!
    a legjobb/legbrutálisabb thriller ami valaha láttam!!
  • Iori
    #139
    és lesz folytatás...
  • Pupcika
    #138
    Most néztem meg, az utolsó percekre felpörögtem, hogy vége a filmnek és brutálisan szétverik a kitalálót egy kőtömbel, de a fordulat a végén annyira letaglózott, hogy most ki vagyok akadva.
    Röviden basz..t jó film lett.
  • STREEX
    #137
    Nem tudom volt e már róla szó, de ha felmentek ide:http://sawmovie.com/Akkor ti is bekerülhettek egy a filmtől teljesen független játékba.Én még nem nagyon próbáltam ki de mindenki szerint szuper parás.
  • tauka3
    #136
    offtOpic

    Ennyi erővel: :)

    ha a Terminátor2ben swarci megöli connort, akkor nincs ok, h visszaküldjék, tehát nem ölheti meg...hiszen sose lesz visszaküldve...stb...sztem egyik legjobb akciófilm, mégis lehet magyarázni, hogyha végülis így nézzük, akkor ok, ha így, akkor nem ok...


    na mind1, nekem tetszett, bírom Monica Pottert...amikor a kislány felül az ágyábán és bámul a sötétségbe, na az nagyon állat, tisztára Argento-s jelenetsor...
    Szóval én nem vettem észre sok hibát, és jól szórakoztam :)
    Sajnálom hogy te nem...
    ..ennyi...
    bye
  • Cvd
    #135
    A láblevágás tényleg logikus, az UTOLSÓ PÁR PERCBEN, amikor tényleg be volt kattanva. De akkor sem magyarázat arra hogy órákon keresztül még tiszta fejjel miért nem próbált keresni megoldást.
    Egyébként szeretem ezt a stílust, és nem a hibákat szoktam keresgetni, de itt a megszokottnál sokkal több hiba van és akkorák hogy nemhogy keresni nem kell, de azok ordítanak. Teljesen hazavágja nálam az élményt egy ilyen húzás, főleg ha pár percenként próbálnak a képembe tolni egyet-egyet. Egyszerűen csak nem tolerálom ha ennyire gyenge színvonalat akarnak eladni. Egy jól megcsinált (realista) filmnél nem a nézőnek kell utólag magyarázkodnia magának hogy végülis ez-az elképzelhető, amennyiben, és ha, vagy talán, satöbbi. :)
  • Solid Snake GH
    #134
    Véleményem szerint tökéletes film volt.
    Színészi játék szempontjából Cary Elwes nagyon meglepett, hihetetlenül jól alakítja az egyre jobban bekattanó orvost, főleg a vége felé.
    Amúgy a láblevágás teljesen logikus húzás volt, elvégre a doki adrenalinszintje az egekig szökött, akkor kattant be igazán, amikor nem érte el a telót, nem TUDOTT gondolkozni az idegességtől (mindenkivel előfordul ilyesmi, hogy annyira ideges, hogy nem bír gondolkozni), illetve nem vágta le egyből a lábát, hanem teljes torokból üvöltözve megrángatta a láncait.
  • WTH
    #133
    (Spoiler) Amikor az a hülye figura bebiciklizik, talán az a legjobban Argento-s. (Spoiler end)

    Amúgy szerintem sem akkora szám ez a film, ahogy itt a többség fényezi, de hát izlések és pofonok... Engem a sok flashback zavart. Amik a történet mesélés szempontjából tényleg kellettek, ugye ahogy találgatták, hogy mi a pálya; csak nekem ez kicsit hazavágta az egészet. Sőt, mintha lett volna flashback-a-flashbackben is...
  • tauka3
    #132
    Spoilers...

    Itt nem az a lényeg, hogy hogyan lenne az az adott jelenet racionális...itt arról van szó, hogy a családja élete az Ő kezében van, kétségbeesett, már NEM tud racionálisan gondolkodni...
    sőt, azt se próbálta ki, hogy leköpdöste volna a kezét, hátha kicsusszan a bilincsből..lol..vagymittomén..a lánc lehetett volna 1-2 helyen anyaghibás, mért csak 1 helyen próbálta meg..????
    a fekvő fazon meg simán benyomhatott magának valami kemény altatót/bénítót, hogy ne mozduljon meg, és csak a végén térjen magához, aztán vár egy picit(elég beteg fazon ahhoz, h a cél érdekében bármit...) :) na, szóval jó belépő volt, épp jókos tért magához...ez az alkotói szabadság :)
    Szóval sajnálom azokat, akik nemtudnak élvezni egy filmet, mert csak a hibákat veszik észre...remélem az életben nem ezt látják meg először, mertha igen, akkor nagyon depresszesek lesznek...nemkell naívkislánynak lenni, de sztem ez már túlzás volt...

    Egyébként most hogy belenézegettem újra a DVDR verzijóba, egyre több jeleneten veszem észre, h tényleg Argento-s, nemcsak kamu szöveg, amit nyilatkozott a rendező...Nekem nagyon bejön :)
    asszem bele is hallgatok most 1-2 jelenetnél a kommentárjába :)
  • Gabe18
    #131
    Én csak a láblevágás előtti telefoncsörgős jelenetet tartom hibásnak,mint ahogy irták már,csöng a telefon,nem éri el,de mennyi hiányzott 10 centi?Ha lekapja magáról az ingét és rádobja a telefonra,azzal simán odahuzhatta volna.
    Ehelyett megvadul,és jön a nyisza...
  • Glpetyus
    #130
    :)
    Ennyire nem figyeltem meg a körülményeket,de én vmi müanyag keretes gallyfűrésznek néztem :O

    De ennyi erővel tényleg sokmindenbe bele lehet kötni,..én például kompletten kitéptem volna a csővet a falból (vagy legalább megpróbálom),aztán kibújok belőle :P
    Az tuti,hogy nem a lábamat vágnám L...
    Off:
    Sajna élő példának ottvan az a hegymászó,aki kb. 1 éve vágta le a saját karját,mert beszorúlt(?) valahova :O
    On
  • Cvd
    #129
    Nekem az nem gallyfűrésznekk tűnt, hanem vasfűrésznek. És volt mindkettő nem egyszer a kezemben, habár a filmre lehet hogy rosszul emlékszem. Szerintem nem azért nem vitte a láncot mert gallyfűrész volt hanem azért mert az mocsok kemény anyagból van. Nem úgy mint a vascsövek, amit ugyancsak nem két perc elvágni, viszont el lehet. Pár órás munka még a vastagat is elvitte volna, de a fiatalabb fickó sokkal vékonyabbhoz volt bilincselve. De ami mindenképp hiba az az hogy a bilincset megpróbálta a csövet viszont nem, holott tanult ember lévén lehetett volna annyi esze hogy végigpróbál minden lehetőséget mielőtt a legrosszabbat választja. De ez egy hiba csak, mindet kimagyarázzátok? :)
    Én továbbra is tartom hogy nem lett volna szabad ekkora hibákat bennehagyni ha igényes munkát akarnak végezni.