60
  • Muhu
    #60
    Bocsi, minden visszavonva.Újraindítottam a játékot, és minden renbe jött.Bár azt nem tom, hogy eddig mi volt a baja
  • KGy
    #59
    Technikai problémákhoz.
    A feladatok leírásának hiánya akkor jön elő, ha szoktál Fan Mission-ökkel is játszani, és régi GarrettLoadert használsz, vagy egy FM nem rendesen lett eltávolítva. Normál végigjátszásnál még nem hallottam, hogy ez előfordult volna.
  • Muhu
    #58
    Hello!
    az lenne a problémám, hogy a játtékban nem hallok hangokat, de az átvezetőkben igen.Mi lehet ennek az oka?Ja ez az Objectivesben sem ír ki semmit a négyzetek mellé, így most nemtom, hogy hova kell menni, mert nem írt ki semmit.Ott vagyok a 3. pályán a városban, és most jöttem ki a boltostól.
  • KGy
    #57
    A múzeum főbejárata előtti téren van egy lejárat egy titkos alagútba, nem messze onnan, ahol két nemes a kalandos múzeumrablását tervezgette a hetedik napon. A titkos alagút végéből azonban csak a nyolcadik napon tudunk bejutni a múzeumba.
  • Darth Garrett
    #56
    Hogyan lehet a múzeumba menni ?
  • KGy
    #55
    Vissza a lépcsőn, ahol lejöttél. A küldetés leírását itt találod.
  • royaltom
    #54
    sziasztok!
    A pogányok barlangjában már megszereztem a mancsot de nem tudom hogy utána merre kell kimenni a barlangból????

    Előre is kösz!!!
  • KGy
    #53
    A várban, ahol az opált kell ellopni, a titkos kapcsoló Lord Ember szobájában van. Ha viszont Moira özvegyének házáról és a kompendiumról van szó, akkor meg a dolgozószoba íróasztalának alsó felén keress egy kapcsolót. Részletek a készülő végigjátszásban.
  • kitt2000
    #52
    SZia.NEM tudjátok Hogy hol van a titkos kapcsóló a várban ahol elkell lopni a táblát
  • reménytelen
    #51
    [i]"éreztem, hogy ha kicsit kevesebb lenne az FPS, az már érezhető lenne és zavaró
  • NEOreg3
    #50
    lehet elkéstem a válasszal, de a fa gyökerére víz és mohanyíl, majd ráfektetsz egy embert és a tőrőddel addig szúrkálod, amíg kinem folyik a vére
  • czipi
    #49
    Hali!
    Mit kell csinálni azon a helyen, amikor
    mohát, vizet és vért
    kell áldozni?
    Hogyan kell vért áldozni?
    Köszi!
  • paynes
    #48
    Léteznie kell olyan mappának...
  • slTotya
    #47
    Fekraktam a jétékot.Crackelni akartam de nem találom hol van az eredeti exe amit felül kell irni.Azt irta tulajdonságokban hogy az exe a system könyvtárban van de olyan nem létezik.Segitséget elöre is köszönöm.
  • Bandew
    #46
    Jaja, meg asszongya hogy:
    "Például ha felhúzom az íjat és nyikorog, akkor a méterre álló őr miért nem hallja, én meg miért igen."

    De kéremszépen ennek mi köze van a hanghoz? Ez az AI.
  • Wing Rockling
    #45
    Na én leragadtam az elmegyógyintézetes pályán...Biztosan azért, mert oda való vagyok?
  • Zsoldos
    #44
    "Hangeffektek: Azért adok neki közepest, mert igazából nem tudtam megítélni, hogy jó vagy rossz"

    eh.
    :)
    mai osszes jatek kozul kb ennek vannak a legjobban megcsinalva a hangjai.

    pont ez a kategoria ahol nem lehetne lehuzni egyaltalan.
  • Bandew
    #43
    tolvaj
  • Bandew
    #42
    Végülis tolvak-roma egyre megy. :-D
  • N.E.O.!!!
    #41
    Különben is úgy néz ki rajta mint egy roma, miközben olyan sápadt mint egy zombi:D
  • Bandew
    #40
    Mert jobban néz ki, ha a feliratot látjuk előbb és csak utána a képet, de amúgy mit tudom én. :-)
  • N.E.O.!!!
    #39
    És miért van tükrözve?:D
  • Bandew
    #36
    Csak a kép tükrözött (amin Garrett van) a felirat természetesen nem. :-D
  • N.E.O.!!!
    #35
    Ahoz képest, hogy tükrözött kép egész könnyen eltudom olvasni a feliratot...

    (bocs ha túl hülye vagyok, de akkor sem értem:P )
  • Bandew
    #34
    Igen mert az egy tükrözött kép.
  • N.E.O.!!!
    #33
    Lehet hogy csak én vettem észre, de ott legfelül azon a képen ahol Garret feje és a játék neve látható, Garretnek a bal szeme mágikus vagy mechanikus mittomén, míg a játékban a jobb.
  • N.E.O.!!!
    #32
    Nem tehetek róla emberek!!!
    A öldöklés a véremben van:)
  • Runo
    #31
    Tei is csak 2 hozzászólást szoktál visszaolvasni? :)
  • Bandew
    #28
    igen
  • nemcsakfeel
    #27
    ez a link csak nekem nem műxik?
    http://thief3hun.uw.hu/
  • Bandew
    #26
    Szerintem rögtön hagyd abba a játékot!
  • N.E.O.!!!
    #24
    Most hogy vannak hangok, s bár még mindig szaggat jókat játsszottam vele. A lényege számomra: minél több embert megölni
    Bemegyek, elbújok, "lekpcsolom a villanyt", elő az íjt és jajj annak akit eltalál. Jókat röhögtem.

    Mondjuk egyszer sem láttam olyat, hogy egy ember odament volna a fákjához és meggyújtotta volna. Csak annyit mond: hééé mi törötént a világítással, és megy tovább. Még a trainingnél mikor a kandalló előtt ülő két fickótól el kell csórni valamit és én eloltom a kandalló tüzét. A seggüket sem mozdították meg.
  • Runo
    #23
    Grafika klassz, hangeffektek nagyon yók, csak tényleg zavaró tud lenni, hogy 1 méterre vagyok 1 őrtől, és nem lát meg a sarokban, sőt, amikor kicsitottam az ajtót - ami persze NYIKORGOTT - , azt sem vette észre....
    Ya, persze megtámadott az őr a szobában, de miután beugrottam a szoba egy sötét sarkába, rövid keresgélés és hümmögés után megállt a szoba közepé, -persze nekem háttal -, és nekiállt fütyörészni, köhögcsélni....
    Nem tom......szép-szép, hangulatos, de fingom nincs, próbálta-e már a játék készítője a valóságban, hogy milyen a lopakodás-bújás-ajtónyitás kombó :D
  • aDannyBoy
    #22
    Freddy vs Jason: a grafika azért 4*, mert hiába a sok szép effekt, nagyon sok minden kicsit kidolgozatlan és rontja az összképet.

    Amúgy Radeon 9600 Pro val próbáltam, lehet lemarad emiatt egykét dolog, de legközelebb küldjetek egy kártyát, kipróbálom azzal is :)
  • _Atti_
    #20
    1 a zenére?????????
    meg hogy nincs benne zene? ti kihúztátok a speakert?
    nem azért de szerintem nagyon hangulatos zenéje volt végig..
    és hangeffektek....3?eljutottatok a Cradle-ig?
    az Ai- sajnos valóban félreérthető mivel töltés után egy bug miatt visszaáll normálra
  • N.E.O.!!!
    #13
    Dx9-es kártya nélkül az árnyékok miatt iszonyatosan szaggat, ráadásul nekem még a hangok sem jönnek be:( De én nem sokat veszítettem vele, mert én a MOHAA stílusú "én mentem az egészvilágot vagyis egymagam megölök 120 ezer embert" játékokat szeretem.
  • Tumor
    #9
    az 1-be kettőbe talán volt zene ???? ebbe se kell jó ez így :)
  • AnarchoiD
    #4
    xboxon a lewgjobb a zartores, elkezd remegni a kontroller ha jo iranyba jarsz, es egyrejobban razkodik... ;)
  • Runo
    #2
    Na jah!
    Pont ehhez fűzve még talán annyit, hogy a sejtelmes zene miatt nem hallod meg ha jön egy őr, akkor örülsz a zenének, illetve végülis gondolj bele, mész és meghall az őr, mert téged kísér a sejtelmes zene :D
  • rolika
    #1
    "Ez felháborított, de zene szerencsére nincs"
    most akkor mi van? :)