439
Palik elfogultsága és hozzánem értése miatt alkalmatlan a F1 közvetítésére...
  • Akey
    #439
    Az F1-ben igazad van, de Michelisz Norbert (WTCC), Turán Frigyes (WRC), Kiss Pál Tamás (F-Renault), Walter Csaba (GT3), Wéber Gábor (Seat EC), Válint Tibor (Ferrari C), Kiss Norbert (Seat SC) és Szabó Krisztián (Autocross EB) elég sok győzelemmel, dobogókkal, bajnoki címekkel és pontszerző helyekkel öregbítette hazánk hírnevét külföldi sorozatokban.
  • noname23
    #438
    Na ezért tartunk ott ahol
    legalábbis szerintem de javítsatok ki ha mégis van Magyar pilóta az F1-ben
    vagy WRC-ben
  • a.carkey
    #437

  • naddki asheggem
    #436
    OMFG!
  • zorba3333
    #435
    Kihasználva a kapcsolatait megteremtett magának egy kasztot, ahol kineveztette magát a legjobbnak, mert van dudva a zsebében.
    A vezetési tudásáról annyit, hogy már ennél több computert nem lehet az autójába építeni ami benne van, hogy kiküszöbölje a fakéz, és akácláb okozta malőröket, de legalább már beér a Dakaron. Számítógépek garmadája nélkül még mindig csak a veteményesben autózhatna....
    Nem tisztelem az olyan embereket akik pusztán az ismertségüknek köszönhetően kerülnek be a "nagyok" közé aki végigjárva a sportág minden kínját-baját a legaljáról, verítékkel tanulták meg mit jelent az autóversenyzés. A jópofizás nem helyettesíti az őszinteséget, és az igazi csapatjátékos sem a pénztől veri magát a földhöz.
  • a.carkey
    #434
    Palik László lett az év autóversenyzője :D
  • Willi Betz
    #433
    Palik egy fasz!
    Czollner meg utánozni akarja mocskosul,csak a kappan hangjával ez nem sikerül,ráadásul beszélni sem tud,meg idióta módon kuncog a csapat beszélgetések után...
  • w77d
    #432
    nem biztos, hogy látja mindenki, hogy Coulthard van a képen. Sok laikus számára csak egy rozzant F1-es kocsi.... nem csak vérprofik nézik a közvetítéseket. Ha csak száraz információk lennének a közvetítés alatt, az igencsak szarrá tenné az egész futamot. nem azt mondom, hogy Palik jól közvetít, de legalább emberi érzelmeket és reakciókat visz az egészbe, és nem fapofával mondja az információkat! Ha ezt tenné, az lenne a kommentátori pálya halála....
  • dzsukelcsavo
    #431
    Ja, kisebbséginek esetleg.
  • Juhiii
    #430
    Palik for president!
  • dzsukelcsavo
    #429
    Palik egy nagyképű, bunkó,tahó,paraszt.
    ÜHÜM.... ÜHÜM.... ÜHÜM..
    (mai futam).....
    Meg egyébként is!!!!!!!!!!
  • MaSzKa
    #428
    Palik a kedvencem

    mindig jó kedvre derít :D
  • Monoton
    #427
    :DDDDDd
  • DJ Bee18
    #426
    én nem nagyon nézek már forma-1et, de most konkrétan láttam ezt a futamot

    Persze :). Ez olyan mint a Győzike, rengetegen útálják mégis megnézik :DDDD
  • DJ Bee18
    #425
    egyik időmérőn közvetített a Héder, nem Palikkal, talán Czolnerral. Húú, azt az unalmat... :DDD
  • Monoton
    #424
    A Czolner nem kap beszédlehetőséget palik mellett! :D
  • sylas
    #423
    jaja - tényleg ő be sem ugrott
    Dolgoztak már 1ütt mármint a palikkal ha jól emléxem
    vmelyik telefonos műsorban is voltak 1ütt
    F1-en nem tom hogy követítettek már 1ütt - de ha jól tom igen
  • REALista
    #422
    Esetleg Héder Barna???
  • sylas
    #421
    hát jah palik azért jóó - kell vki aki kiabál is
    ez a Czolner meg úgy van vele mint 1-1 pilota a csapatoknál - nem megy neki át kell igazolni - vhogy nem jóó - nagyon akar pontosítani az adatokat meg beszélni is de nem megy - neki
    1xer volt a wéber,ő 100xor jobb tőle

    Ti kit látnátok palik mellé a czolner helyett?
  • REALista
    #420
    Kiváncsi lennék akkor mit írnátok ha mondjuk az közvetítené a forma1-et aki a magyar bajnokikat szokta!Palik néha engem is idegesít de szerintem még akkor is jobb mint ha más közvetítené!
  • Jagi
    #419
  • Laffite
    #418
    szerintem is... én nem nagyon nézek már forma-1et, de most konkrétan láttam ezt a futamot és halálra röhögtem magam, hogy ez az idióta még az ismétléseknek is habzó szájjal örjöngött, persze lehet azt gondolta az ismétlésben Schumi gyorsabb lesz és a kiállás után Alonso elé kerül... nem értem az idióta metafóráit és favicceit is minek erőlteti, a nézők szerintem plusz információkra vágynak, nem örjöngésre és alibi szövegekre, hogy "Coulthard a képen...", ezeket mindenki látja, miért kell benyögni...?
  • 72TSanyi
    #417
    Ott annak volt általában mázlija, aki Palikot kapta ellenfélül!
  • Attix70
    #416
    Gyökér kommentátornak tartom , sok a hülyeség a mondandójába és ráadásúl van favoritja !
    A legjobb műsora a Héderrel volt amikor amőbáztak !
  • zaki
    #415
    :DDDDDDDDD
  • Marki
    #414
    "Olyan a forgalom, mint délután a Kossuth utcán, és a két Super Aguri a 7-es busz, ami feltartja a forgalmat"
  • báttyó02
    #413
  • desigo
    #412
    up
  • Ramore
    #411
    ez csak "gyomor" kérdése, én nem tudnám elviselni
  • Arch
    #410
    Vagy esetleg a Paliktól elég sok függ... és jó a barátsága.
  • Ramore
    #409
    förtelmes egy főnök típus a palik, de egy olyan pincsinek, mint az ő gyuszikája talán még imponáló is.
  • Laffite
    #408
    akkor jönne a nevelés: "Haagacce mingyá, lábhoz!"
  • Ramore
    #407


    Egyszer mondaná a kis gyuszikája, hogy lackócskám, ehhez mit szólsz?
  • Laffite
    #406
    valszeg az is a szerződésében van, ő a kiskugya, palcsi meg a gazdi...
  • Ramore
    #405
    azt nem értem, hogy az ő kis gyuszikájának nem idegesítő hallgatni, ahogyan folyton folyvást csak porig alázzák? ez már nekem kellemetlen. :D
  • akyyy
    #404
  • a.carkey
    #403
    Az 50 legidegesítőbb magyar:

    Palik László
    "Fejhangon visítozni jó. Egymillió néző füle hallatára nyilván még jobb. Palik Lacikának szerencséje van, mert ha hüppögni, selypegni, sikongatni, prüntyögni vagy gagyarászni támad kedve, nem küldik el jó nagy pofonnal a játszótér kevésbé látogatott, bokros részére, hanem mikrofont adnak a kezébe meg fejhallgatót. Sőt, ez az ideggyenge kisfiú nem egyszerűen megkapja a drága technikát, de adásba is keverik a tévében, miközben marcona bácsik baszom unalmasan köröznek a nagy autóikon. A nemzet retardált nagycsoportosa olyan, mintha családtag lenne. Ott voltunk, amikor először kereste Damon Hillt, amikor végképp eszét vesztette, és akkor is, amikor B. Zsolt első pontjának tiszteletére életében először ejakulált."
  • Laffite
    #402
    Na azé' nem ám besértődni, komák! ;)
  • Laffite
    #401
    én + aszondom maraggyon hán, he! ha mán az ótóveeseny ennyire szögényös, akko a pór népinek jú az, ha a paraszti látványusan trágyázá meg aszt a mihasznává lett fűggyit
  • Tetsuo
    #400
    Palik monnyon le!