637
Copa America
  • dave9004
    #436
    esti meccs elég jó volt
  • bakkerman
    #435
    szerintem az időjárás az egyik fő ok. argentínában most van tél,esténként jó ha van 5-6 fok,ezek a játékosok nagyrésze jurópban kergetik a lasztit,és idő kell amíg hozzászoknak. leonak is biztos levan hervadva a fütyköse,a barcelonai 40 fokból átnyergelt az argentín télbe
  • Effe88
    #434
    kritikán aluli a színvonal
  • LasDen #433
    hát úgy szétszórva...andorra, luxemburg, san marino ilyenek....:D
  • dave9004
    #432
    melyik fele?
  • LasDen #431
    a szabics-tököli duótól retteg már fél európa....:D
  • [HUN]FaTaL
    #430
    A magyar csapat szerintem már venezuelától is kapna egy laza 3-ast. :D
  • LasDen #429
    eddig elég szánalom ez a copa....ezeket még a magyar csapat is lenyomná...:D
  • [HUN]FaTaL
    #428
    Még jó hogy nem maradtam ébren :D
  • bakkerman
    #427
    ki fog esni a válogatott a kurva életbe,batista menjen a picsába meg a sztárocskák is,olyan hót nullák hogy az félelmetes,beleértve Leot is,persze 50 meccsel a lábban én se lennk hűde motivált,de mégiscsak a hazájáért játszik OTTHON saját közönség előtt! megemberelhetné magát ő is
  • tviktor91
    #426
    Tegnapi meccs összefoglalója.:
  • karajjj
    #425
    na még jó, hogy nem néztem :D
  • homeless
    #424
    Ez még Maradona Argantínájánál is ezerszer szarabb. Én most azonnal hazazavarnám az edzőt. Di Maria miért nem játszik? Messit miért nem tolják feljebb? Értem én, hogy valakinek osztogatni kell a labdákat, de akkor ki fog gólt lőni?
  • Oziris666
    #423
    Iszonyat gyenge argentina megint az elsö félidöben!Legföképp a világklasszis támadósor!Tevez 0 Messi meg egy nagy minusz!Kolumbia mehetne 2vel legalább!
    Füttykoncert a stadionban:P
  • [HUN]FaTaL
    #422
    Nem :)
  • Oziris666
    #421
    Na ma Falcaoék elkapják a szArgentinokat:P
  • tviktor91
    #420
    "megmondtam":DD
  • Monoton
    #419
  • Effe88
    #418
    vége 2-1 csílének
  • tviktor91
    #417
    Copa america...
  • tviktor91
    #416
    Na Mexiko gyerekek orszagos 1-es..akar hendivel is.
    X2-re tettem, most kivetelesen "papir ellen" fogok fogadni,ezert is fogjak a mexikoiakat lemosni a palyarol.
  • Oziris666
    #415
    Hát az Uruk is soványan kezdik a copát!
    Kis szerencsével nyerhetett volna Peru...
  • dave9004
    #414
    1-1 Suárez
  • dave9004
    #413
    ejnye ez szép volt
  • dave9004
    #412
    chileiek milyen hangulatot csinálnak :D
  • LasDen #411
    ezt a copa americat japán röhögve megnyerte volna....:D
  • dave9004
    #410
    nyugi vb-n is ez volt, úgy tűnik ez a módi:P
    aztán meg jön Uruguay és lefocizik mindenkit muahahahaa_
  • Effe88
    #409
    húú de gyík eddig a színvonal
    bohózat
  • bakkerman
    #408
    támadósor alapján vb-t kéne nyerniük,azért a középsoruk se gyenge,kéne egy jó kapus,meg egy betonbiztos védelem. bár a tegnapi lúsziu-cságu szilvá védőpárost is bizonytalanná tette 1-2 venezuelai buckalakó
  • LasDen #407
    de játszott néhányat....:D
  • Oziris666
    #406
    Hol világválogatott???max elől,nézd már meg milyen középső védők vannak:P
    Meg ilyen gagot elvisznek szánalombol a kerettel,meccset se játszott az idényben:D
  • tviktor91
    #405
    Azert ez meresz kijelentes,föleg hogy meg el sem kezdödött gyakorlatilag a nagy "karrierje".De lehet csak egy Balotelli lesz belöle,az is benne van.
  • bakkerman
    #404
    kábé énis így vélekedem,neymar egy hangulat ember,ha megy a társainak,akkor szórja a gólokat,ha nem megy,akkor egy középszintű vézna senki,aki elvész a védők közt. ganso mezére ha az lett volna írva,hogy lisztes,aztis elhiszem,amit tegnap nyújtott,akármelyik nulla nb1-es ottlehetett volna,semmit nem nyújtott. ezekért fog kapni a santos 90-100 milliót??? jó,persze,nem 1 meccs alapján kell megítélnem őket,de nagyon nagy hype van körülöttük,ganso 2. meccsét játszotta a szeleszáóban,és máris mindenki tőle várja a csodát? maradniuk kéne mindkettejüknek legalább 1 évet santosban,mielőtt elszalad velük a ló,főleg neymarral. tegnap azt mondta a kommentátor,hogy 2 embertől lesz hangos a közeljövő,Messitől meg Neymartól...gratulálok annak,aki ezt a két embert egy lapon említi,Neymar megkockáztatom sose fog olyan magasságokba jutni mint Leo
  • dave9004
    #403
    meccsnek jó volt :)
  • pilboy
    #402
    megnéztem a brazil meccs 1. félidejét... sajnos. óriási csalódás volt. egyetlen játékos focizott: pato. élményszámba mentek a labdaátvételei
    ez a túlsztárolt unszimpatikus neymar elmehet vhova. főként miatta voltam kíváncsi a meccsre. pfff
    robinho is túl van értékelve, nagy sz@r volt (megint)
    ganso-t nem is lehetett észrevenni, én is ott lehettem volna a pályán helyette
    dani alves is csak a hajával tűnt ki, meg az időszakos hisztijével
    a többiekről meg annyit, h a pályán voltak

    nem ez az igazi szerethető brazil (foci,) csapat
  • karajjj
    #401
    ahhoz képest gólt ők se rúgtak... :D
  • dave9004
    #400
    nemtom de elég jó így a csapat most (santa cruz-ék jól tolják).
    Piris lóg picit ki
  • karajjj
    #399
    nelso valdez miért nincs ott?
  • dave9004
    #398
    ezt a paraguayi focit imádom :)
  • [HUN]FaTaL
    #397
    Egyelőre a Brazil, mert az még nem lőtt gólt :D