637
Copa America
  • limperatore
    #516
    na 10p és kezdődik a brazil-paraguay
    maicon kezd
  • Oziris666
    #515
    Az a baj h hiába van nekik sok sztárjuk ha mindegyik ugyanarra a posztra van -kis túlzással!Van 5-6 klasszis illetve világklasszis támadó,azt játszhat egyszerre 2-3!
  • [HUN]FaTaL
    #514
    Vagy Chile :)
  • barcames
    #513
    zanetti meg gago mit keres a kezdőben?!
    pastore tevez kimarad ááá messi se ott játszik ahol kéne neki.... ez a generáció megnyerhetne mindent, de nem fog!
  • Oziris666
    #512
    "Don`t cry for me Argentiiiina...." :P
  • bakkerman
    #511
    aláíratok egy peticiót egész katalóniával,hogy honosítsák be Leot,annyira fos nulla az egész argentín válogatott,hogy fantasztikus! Persze ő is egy nagy nulla volt a torán,jó uccsó group meccsen jó volt,de úgy lehúzzák a többiek a balfaszoskodásokkal hogy az hihetetlen! VB-n is egy kibaszott nagy nulla volt ez a válogatott! Így lesz 11 egyénileg kiváló képességű labdarúgóból 1 FOS HULLADÉK csapat. köszönöm argentína,ezért a négy meccsért megérte éjszakáznom
  • barcames
    #510
    argentína házigazdaként egy nagy nulla volt!!!!!!
    nevetséges kik kaptak lehetőséget a kezdőben.
  • dave9004
    #509
    Uruk csak megnyerik mostmár....
    Vagy Peru? :d
  • szucsy89
    #508
    na zsíír
  • LasDen #507
    ha a szemüket nem is de egyet csak kivédett és az elég is volt....megérdemli argentínos hogy kiesött...:D
  • LasDen #506
    ha 11-esek lesznek ez a Muslera kivédi a szemüket is....:D
    nagyot alkot ma....
  • bakkerman
    #505
    a real már letudta az igazolásokat,még neymar megy hozzájuk,azt csá,nem kell félni :D
  • limperatore
    #504
    idén gyenge szezonja volt maiconnak, de ecuador ellen régi önmagát idézte
    majd meglátjuk jövőre mit csinál de remélem nem a realban lesz -.-
  • Effe88
    #503
    hát hallod nekem nyolc de gondoltam beírom a véleményemet nem adtam okot az ilyen lenéző kommentre amit a vörhenyes gyerektől kaptam
  • bakkerman
    #502
    jó,nem pár sg-s focibuzi fogja eldönteni melyik a jobb,arra ott vannak a szakemberek,az lenne mérvadó,ha 50 edzőt megkérdeznek,és az alapján jönne ki a végeredmény. limp interes,neki maicon a jobb,és barcas vagyok,nekem alves az etalon(bár tegyük hozzá,hogy én még sevillasként is imádtam a játékát)
  • Effe88
    #501
    amúúgy nem tudom mit pattogsz pont te indítottad da ki a jobb rovatba a dolgokat
    bár sg-sek vélemnye még is elgondoloztató hogy ki a jobb


    16 Alves , 4 Maicon , 3 Ramos
    azt hittem szorosabb lesz. tegyen valaki
  • limperatore
    #500
    lehet hibázott, de valdes nem nagyon jutna szóhoz mellette ;))
  • bakkerman
    #499
    ASDAS:ASF:ASF:ASD
  • Effe88
    #498
    ???:S:S:S
    mi van veled morzsi???
  • bakkerman
    #497
    akkor lett volna flame,ha belinkeltem volna az isteni julio cesar ecuador elleni teljesítményét ASD:SAD:ASF
  • limperatore
    #496
    miért lett volna flame? :D mindenki tudja h maicon jobb játékos mint alves, most ilyen effék véleménye meg kutyát nem érdekli mert ilyen butaságot is csak ő tud mondani
  • szucsy89
    #495
    ejj, nem lett ebből egy jó kis flame, pedig vártam :D
  • limperatore
    #494
    nem ások én el senkit de maicon jobb mint alves, ennyi

    alvesnek azok a jó beadásai amik embert sosem találnak hiányoznak, nem véletlen h a válogatottban is mindig csak a cseréje volt maiconnak
  • Effe88
    #493
    jaja nagyon látszik
    Alves a jobb!!!
  • bakkerman
    #492
    jaj istenem ne 1 meccs alapján áss már el valakit :DDDD
  • limperatore
    #491
    Na brazilok végre nyertek 4:2-re..
    azért Dani Alves és Maicon közötti különbség nagyon látszik...remélem Alves csak a kispadon kap helyet a kupa többi részén
    viszont a védelem iszonyat fos..
  • bakkerman
    #490
    ez a costa ricai válogatott gyakorlatilag egy U21-es csapat,csak két játékosuk játszik külföldön,a többi mind otthon,és még ott se kezdők,szóval harmatos csapat,bár megverték bolíviát ami nagy fegyvertény
  • Jakuza001
    #489
    Jah, de megint 7 forintos labdajabol csak ket golt tudtak ziccerben szerezni a tarsak.
    Higuian egy vicc kategoria volt, es Di Maria is a golja ellenere, nagyon gyengen jatszott. Aguero volt Messi mellett aki odatette magat, de azt meg kell jegyezni hogy az ellenfel se jatszott valami nagyott, bar azt is hozza kell tenni, hogy annyit tud egy csapat jatszani, amennyit az ellenfel engedni szokott.
  • bakkerman
    #488
    Leo tegnap odatette magát,és végre nyertek a srácok!!! Aguero pedig torna gólkirálya lesz,úgy érzem
  • [HUN]FaTaL
    #487
    Agüero, 2-0 :)
  • homeless
    #486
    Messi az egyetlen értékelhető játékos. Higuain meg Agüero is nullák. Ennyi ziccert kihagyni egy meccsen...
  • [HUN]FaTaL
    #485
    Na Agüero :)
  • [HUN]FaTaL
    #484
    Attól függ be tudnak e gyötörni egyet.
  • LasDen #483
    csodával határos módon tovább fog jutni argentína....csak mert ők a rendezők....micsoda meglepetés lesz....
  • [HUN]FaTaL
    #482
    Nézi majd valaki a 20 perc múlva kezdődő meccset?:)
  • Jakuza001
    #481
    Itt aki tajparaszt stilusban beszel az csak te vagy, de sebaj nyomatsz megint egy paraszt,faszsag is hasonlo szavakat, hatha az a stilus, amit magadon nem veszel eszre. :D

    Ha mar lezartad fogd kezen a kutyulidat es bujj vissza a Milanos vackodba, ott nem kell felismerni, hogy Pato egy nulla az olyan elodokhoz kepest, mint Garrincha,Pele,Rivaldo,Romario,Bebeto,Socrates,Zico de meg egy Ronaldinho cipojet se kothetne be, de meg a kozepszintu brazil labdarugovalogatottakhoz se er fel.
  • LasCar16
    #480
    Milyen terelés? Fogadd már el hogy Pato igazi posztja nem center, ez is nagy marhaság volt meg lehet rajta röhögni :D
    Ahogy azon is hogy sérült volt keresi a formáját, de te már úgy írod le mintha rajta múlott volna csak a támadójáték sikeressége, ha szidod Patot akkor Neymarról mi a véleményed a két meccs alapján? Kurva okos meg stílusos vagy ja és a lényeg még mindig nem sikerült felfognod amit írtam, de részemről ennyi, mert maximum buta meg fennkölt stílusban tudsz csak írni
  • szucsy89
    #479
    Attól, hogy ilyen alpári tajparaszt stílusban beszélsz, nem biztos, hogy igazad is van.

    Én ilyen degenerált emberekkel nem vitatkozok tovább, részemről téma lezárva.
  • Monoton
    #478
    Jó lesz ám befejezni. Van ez a fasza kis chat balon lent, ott lehet egymást boldogítani.
  • Jakuza001
    #477
    Persze,persze jolanka : D
    Akkor leirom megegyszer :D

    "Ez a brazil valogatott egy vicc az elodokhoz kepest, mondjuk nem csodalkozok, ahol egy Pato lehet a center."

    Valasz, magyarazkodas,tereles egy szemellenzos Milan drukkertol

    "az a baj hogy Pato nem center... "
    "Szépen rákened egy emberre az eredménytelenséget"

    "maga Ronaldo is lehetne elől.."

    Igen lehetne mert kb 40 kilo plusszal is jobb jatekos lesz mint ami Pato valaha is lesz. :D Ennyi!!!

    Kezet foghatsz a masik faszsagot beszelo Milan szurkolo haveroddal. De lagalabb jot rohogunk rajtatok. :D

    Meg hogy Patot egy lapon emliteni Ronaldoval. LOL
    Szagerto.