464
Jiu-jitsu
  • lovagregeny
    #304
    Közös halál szebb halál
  • Anotino
    #303
    Szmotyi te hol nyomod a dzsiu dzsikut?
  • Szmötyi
    #302
    Mostmár engem is meglincselnek
  • Szmötyi
    #301
    Héhé, fel ne add. Ez egy tök jó tulajdonság! Én is ilyen vagyok és van is gondom belőle elég. Az emberek nem bírják elviselni a valóságot és a kritikátAz pedig köztudott, hogy Bertoletti pedo."Kicsi szamuráj"

    De Vlado elött 1000 oss és le a kalappal!!!Igen tudom, hogy Balatonozik
  • lovagregeny
    #300
    Rájöttem, hogy én nagyon meg leszek ám lincselve. Tül őszinte és szókimondó vagyok, ami az életben ugyan az egyenes út, de sok jóra nem mindig vezet.
  • lovagregeny
    #299
    Az olasz mester amúgy pedofil.
    Vlado jó, hogy ott lesz. Ő a jitsu istene. És már balatonon él, ott is van a dojoja.
    Az árat pedig tudtam már tavaly nyáron is
  • Szmötyi
    #298
    Ja és Júli17-júli23 lesz
  • Szmötyi
    #297
    No majd ha egyszer arra járokAkkor kapaszkodj meg: 30.000ftKoedukált fürik Ismét ott lesz Soke Vlado Schmidt, Soke Bertoletti ( a lecsúszós gatyós), Shihan Auvo Niiniketo etc...
  • lovagregeny
    #296
    Story? Holnap megkapjátok:DD
  • lovagregeny
    #295
    Az ilyet megfogalmazni kérlek, nem lehet. Még az életben nem találtam ilyen embereket mint ők. Sokféle ember van köztük, és példaképre is leltem.
    Idein úgy tudom 5-6.000-rel több lesz a tábor díja. De almádi nagyon jó hely, ott tényleg megéri bulizni. Bár a víz itt se túl jó, diszkók sincsenek nagyon, de mivel én amúgy se járok oda ez nem különösebben zavart. Zene, pia, lányok s haverok voltak, így az emlékeim is szuperek. Próbáld ki a spéci hot-dogjukat. Azóta se ettem olyan jót.

    Go strand büfé :))
  • Szmötyi
    #294
    Nagyon!
  • Szmötyi
    #293
    Ja és engem érdekelne, az a bizonyos sztorizgatás!
  • Szmötyi
    #292
    Oké, én se apróztam el a mulatás dolgát, de azért edzés előtt inni...Már értelek, rendes küzdelem tényleg nem volt. Én arra gondoltam, hogy tanítottak-e ilyen technikákatezt benéztem. Viszont én 1db csótányt se találtam. Se 2004-ben se 2003-ban...Hogy a költség megérte-e..Nézd meg az idei kiírást, az a nem pite Mitől nagy arcok a Tieid?
    A semicontactban mi az izgi?
  • lovagregeny
    #291
    Jaja



    De nem tőlünk tudjátok..
  • Anotino
    #290
    Ja ha kell mas fajta tabor nezz be iaido taborba. 1 hetig nem furdesz, nem mosol fogat, vmi vacak satorban laksz, napon ugraltatnak egesz nap, nem adnak vizet, ejszaka kozepen kivernek az agybol hogy fuss 10 km -t meg ilyenek. Olyan kis puhany a legtobbjuk amugy, csodalom hogy tulelik :) Nekem inkabb bejon a pias tipusu edzotabor.
  • Anotino
    #289
    Udv mindenki! Latom szepen porog itt az elet. :)

    Te gabe, ha arrol beszelsz amire gondolok, az egy itf taekwon-do meccs volt, ott tiltva vagyon az utes, rugni is csak jelzes ertekkel. De az nem harc, hanem pontvadaszat, az a kiscsaj arra volt felkeszitve, ahogy a legtobb olimpia taekes. Mel dzsibzon meg egy allat meg ha ovatos is, ha nem +50 kg az ellenfele, darabokban kuldi haza, te is tudod :)
  • lovagregeny
    #288
    1 táborban voltunk. A barnáknál volt harc csak, 3 volt is a dojonkból ott. Egyik egy üveg bort ivott meg edzések előtt, hogy kreatív legyen.. :D
    Szóval a lényeg a dojonkban olyan nagy arcok vannak, amilyenek sehol máshol! De 1 hét buliért nem érte meg ez a költség főleg, hogy a szállásokon csótányokra is vadásztunk.

    A csaj úgy megütötte az ellenfelét, akiről később az is kiderült, hogy azelőtt sose kapott ütést, ami miatt szegénykém ápolásra szorulgatott. Ez a komolytalan edzők hibája. Nem fordítanak elég figyelmet a tanítványaikra és nem készítík fel őket rendesen. De gondolom nem sok ilyen mester rohangál, viszont bunkók vannak sokan. Egoisták a fekete övvel, ész és intelligencia meg semmi.
    Tábor is van sok féle, később elmesélem mit sztoriztak az idősebbek.
  • Szmötyi
    #287
    Upsz kihagytam, hogy a másik tábor az erőnléti tábor, ez csak nyári lazulás. A mesterek mondtákDe érezhető is...
  • Szmötyi
    #286
    Megadom magamSokmindenben igazad van.Csilliónyi technika, taps( amit valahol csak megérdemelnek) és este részegedés. Volt földharc technika Kovács Attillával és a finn mester fak.edzésén.Az utóbbi izgibb volt. Habár megizzadni tényleg nem nagyon tudsz,bár nem is erőnléti tábornak szánják. Az másik tábor Ónódi vezetésével, de a helység neve nem jut eszembe. A tó tényleg gáz. Talán idén jobb lesz Balaton-Almádiban...
    És bizony, 1 hét szex nélkül, talán ez a legborzalmasabb benneHacsak nem invitálod le párodat pár órára
  • Zsoldos
    #285
    taekwon do -n meg shotokanon tenyleg nyomjak ugy, diszkvalifikalnak :)
  • Zsoldos
    #284
    Regeny, hol voltal te, voltak jo bunyo ott a taborban. A majra is gyurtuk az teny :)
  • Szmötyi
    #283
    Tök jó
  • Szmötyi
    #282
    Csajszit állítottak ki kemény ütés miatt?
  • lovagregeny
    #281
    De a versenyzéshez a felkészülés elengedhetetlen. Ilyenkor plusz időt szoktak rászánni a felkészítésre. Dupla edzést tartanak s keményen megvernek, hogy a verseny simán vagy simábban menjen.
    Szóval ha az edződ így áll hozzá, szerintem sok jóra ne számíts.
  • lovagregeny
    #280
    A tábor.
    Már az érkezés is arról szólt, hogy berúg az egész tábor, kivétel nélkül a mesterekkel együtt. Ami folytatódott az egész tábor ideje alatt. A danosok kevesebbet vettek részt az edzéseken mint a fiatalok, biztos már öregek és nem bírták a strapát. :) Maguk az edzések elég sablonosak, némi ismétlés az anyagban és 8712548154 új technika. A megjegyzésre vagy nevezzük inkább rutin szerű elsajátítására nincs esély, oly keveset gyakorlod. Persze az edzés végén nem maradhat el az egy perces taps. Küzdelem, földharc semmi. Legjobban a saját szántadból megtartott futástól lehet megizzadni. Vagyis, csak attól. Maga a tábor ára igen borsos, s amit továbbá kajára és piára költesz szintén nem semmi. Mondják megéri elmenni a táborba, mivel így ismert lesz az arcod és vizsgáknál jól jön.
    (???)
    A tóban fürödni nem lehet, mert annyira koszos. Barátnő nélkül pedig szexmentes hétnek nézel elébe.
  • Szmötyi
    #279
    De sajna Te egymagad nem nevezhetsz be, oda kell a mestered is. Ha barátok vagytok, akkor csak nem fog kiakadni egy ilyen kérésen, nem? Ha többen is akartok a csapatodból indulni, akkor arra már csak nem mond nemet.
  • lovagregeny
    #278
    A smile rossz lett, sima akart lenni.
  • lovagregeny
    #277
    Az edzőnél?
    Ől tisztában vannak az időpontokkal és helyszínekkel. Minden verseny előtt, többnyire értesítve vannak. Továbbá jitsuval mehetsz judo,karate,jitsu és egyéb versenyekre is. Csak a szabályok betartására oda kell figyelni, mert mindenhol kicsit más. Egy barátnőmet "kemény ütés" címszóval zárták már ki, nem tudom honnan.
  • Trade
    #276
    Koszi a biztatast mindenkinek.
    Az edzomtol nem szeretnek megvallni mert
    szemelyes baratsag is fuz hozza.
    Konkretan hol tudnek versenyekrol erdeklodni?
  • Szmötyi
    #275
    Halik!
    Pár szó a jitsu táborról:Szerintem nagyon jó buli! Sunshine, holidaySzeretintem tök jó feelingje van, hogy ébredés után elslattyogsz reggelizni, komótosan gíre váltasz és edzel egy jót. Frissítő zuhany, ebéd és ha nagyon buzgó vagy kíváncsi vagy, akkor jöhetnek a fakultatív edzések, ahol sok érdekeset tanulhatsz. És a mesterek is megjegyzik az arcodat, ami még jól jöhet. (pl. egy esti csocsó partynál 1szó mint 100, én szeretem ezeket a táborokat...
  • Szmötyi
    #274
    Mestered nem rajong a versenyzésért? Szerintem az, hogy "kipróbálod" magad versenyen küzdelemben, az nem jelenti azt, hogy magadat fitogtatod. Sőt ott tudod meg, tudod-e alkalmazni a tanultakat. Ez valós bunyó, nem pedig az edzőtársad "simogatása" :))És nem utolsó sorban, önbizalmat is ad. Egy verseny szerintem tök jó buli, ha jó a csapat és nem izgulsz 1000el....
  • antgecc
    #273
  • lovagregeny
    #272
    És halgasd meg a Mortal Kombat film zenéjét :D
  • lovagregeny
    #271
    VOltam már sokat :-)
    Komolyra fordítva a szót még nem mentem le. Munka és egyebek miatt. De írtam emailt is, azt olvasd el.
    Versenyre először menj le mint néző ha még nem voltál, hogy később a hely, és a környezet ne legyen szokatlan, valamint pár hónapig szenvedj a sok edzéstől indulás előtt. Majd 1 hét pihenés után ki tudod hozni magadból a 110%ot.
  • antgecc
    #270
    lovag: VOltál már lennt valetudo edzésen? Nincs szigor? Az nem baj... nem a szigor az, amitől fejlődsz!
  • antgecc
    #269
    Én meg kemposokról eddig csak rosszat hallottam. Kifejteni épp nincs kedvem, mert mostanában nem vagyok irogatós kedvemben, szal sorry.

    Trade, véleményem szerint sürgősen hagyd ott azt a gym-et. Ha te ennél többet akarsz, akkor bátran járj máshova. Olyan helyre ahol úgy készítenek fel, mintha versenyeznél, vagy akár még "ringbe" is dobnak. Persze csak ha te is akarod. Csak akkor fogsz megtanulni igazán küzdeni, ha olyan szinten nyomod, mintha versenyeznél, vagy versenyzel is. Az edződnek igaza van, nem arra való, hogy fitogtasd a tudásod, viszont a versenyzés messze nem a fitogtatásról szól. Szerintem. Lehet, hogy valaki azért megy versenyre, hogy fitogtasson, de te nem... Te csak próbára akarod tenni saját magad és tudásod egy olyan emberrel szemben, aki legalább annyit edzett arra a versenyre, mint te. Ez az igazi kihívás. És ezzel fogsz igazán sokat tanulni. Én még nem versenyeztem, de versenyző haverok mindegyike azt mondta, hogy nagyon sokat dob az emberen.

    Szal ha ennek csak az edződ az akadály, akkor válj meg tőle. Sok sikert! :)
  • lovagregeny
    #268
    Szabó József, alias Kicsi dojo-ja. Menj el hozza, ő alapból úgy tanít mintha versenyre készülnél. Ha pedig ténylegesen arra készülsz, kösd fel a gatyád.:-)
    Kempósokról csak jót hallani, de mivel nem találkoztam még egyel se nem tudok vele kapcsolatban nyilatkozni.
    Másik: www.thaifight.org
    Itt is elég szép dolgok vannak, amit kis negatívumként talán meg lehet említeni, hogy nincs szigor. Túl rendesek már az edzők :D
  • Trade
    #267
    nekem tanacsra lenne szuksegem:Jiu jutsuzok mar vagy ket eve,igazabol meg nem hasznaltam a tudast harcra.Nem is vagyok agressziv.
    Szeretnem kiprobalni magam hogy mit is tudnek eled helyzetben.
    Kempo versenyekrol hallottam hogy azon jiu-jitsuval is el lehet indulni.
    Az edzomtol nem akarok rakerdezni mert az mondja:ez nem arra valo hogy magunkat fitogtassuk .
    Kempon kivul mas javaslat?
  • uv
    #266
    az én kedvecem: (jobb vezető láb esetén - nekem ilyen az alapállásom)
    vezető lábbal kicsit balra lép, utána egy jobbos kézhátcsapott, meg sem kell várni, hogy talált-e már lehet is zúzni hátsó kézzel.
  • lovagregeny
    #265
    Kicsi mesélte, egyszer versenyen szembe került valami egy hasonló fazonnal mint ő, amit a bírón és a szemein látni is lehetett , előre tudta ez nem egyszerű meccs lesz. Olyan maflásokat adtak egymásnak amitől mindenből kettőt láttak :D Két fanatikus egymással szemben, akik felkenték egymást a falra is. Jó meccs lehetett, az ilyenekből lehet talán tanulni is, de élvezni a műsort mindenképp.