193
Amit NEM szabad kiírni PS2re
  • aabyssx
    #153
    Bizony! Tehát velem fizettetik meg, amit a játékostársam pofátlan módon eltulajdonít.
  • Banyapapa
    #152
    ááááááááááááááá, azt belekalkulálják mint a zöldséges ha megrohadt a cuccosának egy része
  • aabyssx
    #151
    3 MILLIÁRD DOLLÁR (!!!) a játékipar vesztesége a kalózkodáson minden évben! Ehhez az összeghez mérve SEMMI hasznos hatása sincs a warez-nek!
  • aabyssx
    #150
    "azt is, hogy 3-4 óra után nem jön-e az ensequence, mert akkor tuti nem veszem meg"

    Vaze'! A fagyit is megnyalod, mielőtt megveszed?

    Megsúgom: erre vanank a tesztek és az off/online magazinok. Meg ha amúgy is irogatsz, akkor a fórumokon is elég sok infóhoz jutsz, hogy el tudd dönteni a vásárlást.
  • Banyapapa
    #149
    UI: HOPPÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 1 MESTER!!!!
  • Sephi
    #148
    Haha :)))
  • Banyapapa
    #147
    Nyaaaaaa boldogabban fekszem le, letöltöm dc++-rol a MGS3 E3-as lopott demoját azt nyomulok egy sort vele
  • Sephi
    #146
    Felfogas kerdese!
  • SaVaGe
    #145
    Szarkazmus rulz.
  • Banyapapa
    #144
    Éljen a warez!!!
  • Sephi
    #143
    Pontosan!
  • Anubys
    #142
    az meg a másik... :)
  • rrroka
    #141
    Meg Ps2re nem nagyon van demo, pláne letölthető.
  • Anubys
    #140
    Ja, valaki írta, hogy "kipróbálásra ott a demó verzió"... Na ja, de ha egy demo verzió bugos, abból még nem derül ki, hogy a full is szar-e vagy sem. Illetve a másik kedvencem a demók tekintetében egy ősi Amigás játék, az Alien Breed 3D. A demo nagyon állat volt, _EREDETI_ Giggler-féle alienek, kib. jó hangulat, stb... A full verzió: iszonyat gyík robot-szerű izék ellenfélként meg beholderek, szar textúrák, és az engine is úgy tűnik bénább lett a demo óta... :(
  • Anubys
    #139
    "Azt hogy a kiadokat/fejlesztöket nem érdekli a plussz bevétel........ ehhhhhhhhh :D"

    A fejlesztőket nem érdekli... Most gondold el, ha te kapsz eladott példányonként kevesebb, mint 1 dollárt (nem vicc!!!), akkor milyen magasról szarnád le, hogy mondjuk 100-zal kevesebben veszik meg, mert 5000-en lemásolták? Ugyanis a maradék 4900 TUTI nem fogja megvenni... (tudom, ezek kicsi számok, de csak kb. egy arányt akartam írni).
    A kiadókat érdekli, de Sephi nem erről nem is állította az ellenkezőjét. A kiadók kaszálják a legnagyobbat egy gámán, az USA-beli kisker ár több, mint felét, ami nem kevés pénz...

    És igen, a warez hasznos is lehet, mint már írtam, én randomra töltögetek és próbálgatom ki a játékokat, -azt is, hogy 3-4 óra után nem jön-e az ensequence, mert akkor tuti nem veszem meg... :) Ha már pénzt kérnek érte, ne lehessen végignyomni fél nap alatt /vagy legyen verekedős stuff, aminél ugye karakterenként más a vége, arról nem is beszélve, hogy egy haverral tök jól lehet vele nyomulni egymás ellen :)/- és egy csomó játékot megvettem az után, hogy megvolt warezban és beleszerettem (Martian Gothic, Blair Witch, Rune, Serious Sam - hogy csak párat említsek)
  • Sephi
    #138
    Nem ugy ertik. Idegesit hogy nincs itthon az ujsag...
  • Banyapapa
    #137
    Na ,igen majd minden warez nfo-ban irva van az alján:" ha tetszett a játék vedd meg eredetiben" <= kiváncsi vagyok mennyien teszik meg?m Persze ez csak kamubol lehet ott, olyan mint DC++-on a felirat mikor belépsz:" ez a hub kizárolag csetelés miatt van!" :)
  • Sephi
    #136
    Erdekelni erdekli oket. De van egy hoszas tanulmany errol amit el kene olvasnod. Majd leforditatom angolrol magyarra. Nagyon erdekes!

    A lenyege kb. az hogy maga a warez igenis hasznos is lehet. De nem mondok tobbet mert gondolom hamarosan megint leanyaznak emiatt. Majd ideirom neked a linket hova teszem fel. (amerikai tech ujsagba van. lescanellem es jo lesz az)
  • Banyapapa
    #135
    Gondolom te örülnél ha a munkádat szarba véve, lenyulnák ellopnák a te termékedet:P
    Azt hogy a kiadokat/fejlesztöket nem érdekli a plussz bevétel........ ehhhhhhhhh :D
  • rrroka
    #134
    ha nem lenne warez fele annyian se hallanának róla és a warezolók egy része megveheti, vagy a kövi részt vagy bármi.
    Szerintem mindent elmond hogy gyakorlatilag lehet warezolni és nem kommandósok rúgják szét az ember seggét :)))
  • Sephi
    #133
    Meg nem kaptam meg. Majd penteken kudik.
  • torrente
    #132
    Hát ennyiért megéri.
  • Neme.
    #131
    Btw, Rez-t 1990 Ft-ért vettem MM-ban, 17000-ről volt leárazva. Életem legjobb vétele. :)
  • Neme.
    #130
    Ööö.. nem. Viszont rávilágított pár igazi lopásra, nem ilyen jelentéktelen warez... pff. (Ware = software = lágy áru, szellemi termék. Majd én eldöntöm, hogy mennyit ér NEKEM egy pár hónap alatt összedobható ware. Az érdemeseket persze továbbra is megveszem elismerésképpen.)
  • UNREG
    #129
    A topiknyitótól volt egy pár, "kizsákmányoló kapitalisták" és társai....
  • Neme.
    #128
    Mert akkor senki se írna..
  • UNREG
    #127
    Inkább arról beszélj, hogy tetszik a Driver3?
  • Neme.
    #126
    OK, de melyik az a 'szent ügyes' hozzászólás?
  • UNREG
    #125
    Nem, az alap felfogást megértem, azaz warezolunk mert nincs pénzünk. Az válik felháborítóvá, amikor valaki szent üggyé magasztosítja a másolást.
  • aabyssx
    #124
    BTW én ezt nem értem. Ha már valaki lop, akkor miért nem hallagat legalább?!?
  • aabyssx
    #123
  • Sephi
    #122
    De meg igy utolag valamit hadd arujak el. A jatekfejleszto cegek magasrol leszarjak a warez-t es a kalozkodast ugy ahogy van. Nekik isman bejon a fix bevetel amire szamitanak es onnan mar absolut nem erdeklik oket. Ha akkor nagy bun lenne a warez mint aminek cue eloalitja es annyira roszat tenne mas cegeknek akkor hidd el nekem siman meg tudgyak alitani.

    Volna mit meg irni errol hajai...
  • Sephi
    #121
    Karuk van de fura az alap felfogas.
  • UNREG
    #120
    Ha nem lenne warez, akkor többen megvennék, tehát mégis van káruk.
  • IGAZIWILLIAMS
    #119
    te figyelj csak,nem annak lesz haszna belőle,aki dolgozik rajta.
  • Sephi
    #118
    Na! Mar aszt hittem soha sem nyitod ki a szadat. Nem tudtam ki hianyzik ebbe a temaba.

    Egyebkent en hangusjzom. Engem az ember felhaborodott felfogasa idegesit.
  • Sephi
    #117
    Na hopp te is. Teged nem idegesit ez az ember felfogasa?
  • Neme.
    #116
    Vagy nézzük a kevésbé jó játékokat, amik nem sokat érnek, de drágák. Olyankor ki 'lop' kitől? Sajnálni kell az EA-t és a hasonló felfogású cégeket, ha 'lopnak' tőlük? A szellemi termékek értékének megítélése eléggé relatív dolog.
  • rrroka
    #115
    Hát talán annyival jobb a lopásnál, hogy nem tényleg elveszel vmit tőlük, hanem ugy használod, hogy nem fizetsz érte de tulképp káruk nem lesz belőle, csak hasznuk se. Mint amikor egy újságot sokan elolvasnak. Vagy amikor egy DVDt mégis levetít vki tíz embernek.
    szóval fura.
  • UNREG
    #114
    Pedig ez lopás, bármennyire nem tetszik neked ez a kifejezés. Csomó ember rengeteg pénzt és időt beleölve dolgozik rajta és te ingyen használod, az lopás.