120
Pl. egy matektanárnak úgy általában mennyi a tarifája, hogy minimum 2-est adjon?
  • magus
    #80
    rajuk kene gyujtani bazmeg ahazat azokra akik kitalaltak a ketszinu erettsegit. persze fasztarisznyak. mivan megszopattok minket mert ti egy rohadt kommunista rendszerben nottetek fel es segghulyek maradtatok de van hatalmatok? csodalkoztok hogy egy darab magya diak se fog itt maradni? hah 15 ev es magyarorszag sehol sem lesz.
  • magus
    #79
    en meg a human targyakat utlom. kiserettsegire teljese mertekben felesleges tudnom hogy a magyarok milyen ugor nyelvcsladbol szarmazik, ami a IV. szazadbol valo, amit a XVII. szazadban fedeztek fel, es amit a XVIII: szazadban ismertek el
  • SoDI---
    #78
    szigorlat 15000 HUF, vizsga 10000 HUF, aláírás 5000 HUF

    Ne mááá, az rohadt olcsó :-)))
  • Mike at home
    #77
    attol fugg

    ha a keresztapad olasz, akkor gondolom olcsobb
  • dieselG
    #76
    Hát most másodikos vagyok, de 3.-os lennék, mert 2éve volt egy bukta.. szintén matek.. Humán tantárgyakból 4-es 5-ös vok, csak éppen a reál tantárgyakhoz ritka egy idióta vok ;)

    Hogy könnyűek a matel pótvizsgák? remélem..
  • DJ Skyline
    #75
    csak az a 2 tantárgy...ha megvan holnap...go 3-dikba!
  • DJ Skyline
    #74
    szigorlat?
  • kbx
    #73
    Akkor hajrá!!
  • kbx
    #72
    Visszasírom azokat a gimis matek órákat, amit most tanulok az 10x nehezebb (deriválás integrálás)
    Egyik haver mesélte, hogy valami ismerősét matekból meg akarák húzni! Erre megkérdezte a tanárt, hogy nem lehet-e elintézni ezt valahogy, erre a tanár kulcsrazárt az irodáját és kész árajánlatot adott a srácnak:
    szigorlat 15000 HUF, vizsga 10000 HUF, aláírás 5000 HUF
  • DJ Skyline
    #71
    jajaja persze...meg még irodalomból is...hoppááá...na megyek tanulni!
  • kbx
    #70
    Az könnyű!:)):P
  • szando
    #69
    emelje négyzetre? az 5ezret? azér már csillagos ötöst kap! :DDD
  • DJ Skyline
    #68
    Ohhhh....csak nem bukesz...én holnap felelek a kettesért asszem szögfügvényekből...Koszinusz,Színusz,stb...
  • The Garrett
    #67
    3 ast írtam :P
  • The Garrett
    #66
    lol engem se akart először engedni a matektanár érettségizni, csak félve.. aztán 4 ast írtam érettségin és jót röhögtem mikor megláttam a folyosón :D
  • Dichter
    #65
    Lenne egy pár kérdésem. Hányadikos vagy? És milyenek a jegyeid? Mert ezektől is nagyban függ ám a rizikófaktor. Engem pl azért nem vágtak meg annó 4.-ben matekból, mert azt mondta a tanár, érettségire azért elenged, ha ott nem fogom tudni, akkor vessek magamra. És átmentem. 3-assal. Egyébként meg a matek pótvizsgák elég egyszerűek.
  • Adi
    #64
    Ezen a dugáson már én is gondolkodtam!:D Jóóó dolog.. legalább mind a kettőnknek jó. A tanárnak is és nekem is!:D
    Amúgy meg az én suliba tiszta fiatal tanárok járnak.. mhhh!:D
  • Adi
    #63
    Láttom nem vagy egy mester!! 5ezerel mit akarsz te kezdeni?? 20-as-ra már bólint! És 3-mast vagy 4-est nem fog adni akár mennyit is fizetsz neki! Feltünő lenne! Nagyon ritka az, hogy 0 tudásra neked 3-ast ad!
  • Botond #62
    te jó ég
  • dieselG
    #61
    TE MÁZLISTA! :P

    Amúgy tavaly is pótvizsgáztam, csak kémiából, és mivel mélyen humán beállítottságú vagyok, és a reál tantárgyak qrvára nem mennek, és egész nyári tanulás kémiából, heti 2x jártam korrepetálásra, végül 2-es lett a kémiám pótvizsgakor.. mondjuk, én húztam ki a legnehezebb kérdéseket, én már csak ilyen szerencsétlen vagyok :/
  • cSuwwi
    #60
    Hát a kreszhez aztán tényleg nagy ész kell. A legtöbbet szerintem te is alapból tudod, ha van közöd a kocsikhoz (a műszaki részükhöz), akkorcsak néhány egyszerű szabályt kell bevágni. Max. 3-4 nap alatt csontra be lehet vágni az egészet, amit tudni kell.
  • nemcsakfeel
    #59
    vagy várd meg suli után 20 kani cigány kíséretében.,
  • shaba23 #58
    amikor én és böcsületes osztálytársaim izzadva vártuk a tanárokat, hogy mikor hozzák már a matekfealadatokat írásbelire, eccercsak berohant a terembe egy kiskuty...nemsokkal utána az igazgató, aki felkapta és elvitte...van egy osztálytársam, aki kutyabuzi, vizsga után mondtam is neki, hogy látta -e a kutyát...mondja látta perzse, mert tőle kapta az igazgató...kérdeztem milyen fajta (mondott vmit de elfelejtettem) aztán kérdeztem drága-e egy ilyen eb, mert akarunk mi is blökit...erre csak annyit válaszolt...50
  • dieselG
    #57
    Hmm.. köszönöm a storyt, csak éppen nincs elég pénzem.. már kezdem elfogadni azt a gondolatot h megyek a pótvizsgára, lesz ami lesz alapon, persze tanulok is a nyáron, immár egyszerre hármat, németet, kreszt és matekot. Elbaszott egy nyaram lesz.

    De a későbbiekben hasznát fogom venni mindazt, amiket elmeséltél, úhhogy köszi! :)
  • cSuwwi
    #56
    engem is megrántottak középsuli 3.-ikban 2 műszaki tárgyból: Elektronika és Számítástechnika (nem nem olyan számtek, hanem a számtek alapjai, és-vagy kapuk, ic-k felépítése és működése, stb.)

    Enikából az évfolyamról buktunk vagy 15-20-an! De számtekből csak én. A vizsga előtti utolsó napon kezdtem el tanulni! A számtekből a példákat megcsináltam, amit a tanártól kaptam év végén, enikából a 200-oldalas tömör elméletből tudtam az első 20 oldalt...

    Enikából 40 perc után mennem kellett a számtekre, mert a tanár el akart menni. Hát beadtam. 10 perc tanakodás után, tekintettel a számtekre, kaptam rá egy kettest! :D
    A számteken ugyanazt kaptam, amit év végén is a tanártól. 4-es lett :D

    Mondjuk ez egy extrém példa volt, de pótvizslán csak ha nagyon-nagyon nem foglalkoztál vele, akkor buktatnak...
  • LittleL
    #55
    Írásbelin szerintem ,meg várd meg vizsga alőtt egy naoűppal mondjuk órák után, míg végez az iskolában,
    és akkor beszéld meg vele a dolgot.
  • dieselG
    #54
    CÖ!
  • LittleL
    #53
    Szóval szóbeli vizsga volt, és a haverom egy percet sem készült a Táplálkozástan vizsgátra, mert folyton az éttermében volt dolga.

    Aztán szóbeli vizsgán utolsónak ment be, hogy mindenki végezzen előtte, és a végén csak ő meg a két tanár maradjon bennt a teremben.
    Így a legkevesebb a tanú.

    Aztán megbeszélte velük, hogy sokat dolgozik az éttermében, meg minden, szóval meg lehetett értelmesen beszélni a tanárokkal a dolgot.
    Aztán odaadott neki vagy 20 rongyot.

    Amikor kijött a vizsgáról azért gyanús volt mindenkinek, hogy sikerült neki, de nekem elárulta, hogy hogy csinálta.

    Tanártól függ erősen a dolog, ha olyan akkor meg lehet vele beszélni.
  • cSuwwi
    #52
    megbuktál! :D
  • dieselG
    #51
    Nagyon megköszönném, ha elmondanád akár privátban, akár itt!
  • LittleL
    #50
    Hi all.

    Diesel G, van egy jó tippem, haverom már kipróbálta.
  • Instict
    #49
    a cél szentesíti az eszközt! :D
  • dieselG
    #48
    Ah, na ez az amit tennék meg.. amúgy alacsony, molett a nő :P
  • dieselG
    #47
    Nah ezaz, nagyon közel állok már hozzá!
  • Narancs
    #46
    Nekem több ismerősöm is dugta a tanárait, meg a tanár urak is dugták a lyányok rendesen!
    A mi sulinkban az 1ik tanár 2 kiscsajt is répázgatott!
    Ez nem olyan hihetetlen dolog!
    Próbálkozz be a dugással és még pénzt sem kell költened!
    Tudod mint a karrier regényekben, a nőket ki kell használni!
    Amúgy jól néz ki, vagy legalább jó karban van?
  • nemcsakfeel
    #45


    Inkább fenyegesd meg hogy öngyilkos leszel ha nem adja meg
  • SoDI---
    #44
    Az olajozás legdiszkrétebb módja, ha véletlenül ottfelejtesz nála egy boritékot. Csúnya dolgokról szó sincs, te épp kocsit mentél venni.
    Ha szól, és visszaadja, akkor hagyd a francba. Ellenkező esetben vattát találtál, BINGO :-)
  • Glpetyus
    #43
  • fm
    #42
    sztem nem olyan vészes egy matek pótvizsga,jobban járnál ha tanulnál inkább rá egy keveset...mert elég rizikós ilyen lefizetős dolgot bevállalni.
  • soldier
    #41
    Szerintem dugd meg:D