120
Pl. egy matektanárnak úgy általában mennyi a tarifája, hogy minimum 2-est adjon?
  • Omega
    #120
    A topik szerintem igen erősen iskolafüggő lehet. Én még nem jártam olyan helyre ahol ez lehetséges lenne. Vagy csak én nem jártam nyitott szemmel
  • Narusco
    #119
    engem meg azért, mert bementem egy utcába, ahol jobb oldalon autók álltak, és bal oldalon meg jött egy mási kautó. elfértünk, elmentünk egymás mellett faszán, de nekem meg kellett volna várni míg az autó kijön, mert a parkoló autók mellett nem volt meg az 1 ajtónyitásnyi távolság. budapesten. pénzéhes gecik.
  • matyi0323
    #118
    loáál:D:Dlegalább keresztbeálltál??:D:D:D
  • Narxis
    #117
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Lacc
    #116
    Engem nemrég húztak meg másodszor is a forgalmin. Először azért mert átmentem sávváltásnál egy kb. 2m-es záróvonalon, másodszor meg azért mert beálltam a mozgássérült parkolóba
  • dieselG
    #115

    :))))))
  • dieselG
    #114
    A kresz az picsa !! :D
    Mi kaptunk 1 cd-t, amin rajta 1progi, 1500kérdéssel volt.. kábé 500x oldottam meg a random teszteket, és két hibaponttal átmentem a vizsgán :D
    Most vezetgetek a népligetben.. rutin egyelőre ;)
  • [HUN]PAStheLoD
    #113
    kreszt pénteken kezdtem , már tele van vele mindenem :D

    olvassuk el a könyből az első 350 oldalt (a könyv 350 oldalas)
    oldjuk meg az első 450 feladatot ... meg ilyenek :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #112
    emelt szintre felkészítő anyag ...
  • [HUN]PAStheLoD
    #111
    mar most sincs sehol ...
  • RangeR
    #110
    És te hol leszel 15 év múlva? Lehet, 1526-ban is ezt mondta egy ilyen senkiházi-köcsög mint te, hogy hol lesz Magyarország. Nem lett igaza. De te nagyon óvatosan közlekedj, nehogy belefuss valamibe 15 éven belül, mert több 15 évet nem fogsz emlegetni ebben a reinkarnált féregformádban...
  • hen-tes
    #109
    az sem nagy kunct.. bátyámat elösször megvágták, de semmit sem tanult rá , szzal.. most meg nem rég tette le két hiba pontal.. van amit meg kell tanulni..
  • Cat #108
    :D
  • Dani20
    #107
    :D
  • Tetsuo
    #106
    amíg néhányszor meg nem vágják kreszből..
  • LittleL
    #105
    gratulálok, győzött a becsületes út.
  • dieselG
    #104
    Én voltam anno a topicnyitó..
    Már akkor is akartam mondani a pótvizsga után, de elfelejtettem. Szóval most megteszem:
    éppen csak hogy átmentem a matek pótvizsgán aug. 26.-án, szorgalmas matektanulással egész nyáron :P 2es lett :P
    A német különbözetit aug. 27.-én 4esre tettem le.
    A kreszt meg most kezdem el :)))
  • QuippeR
    #103
    nem kell matekzseninek lenni, én sem voltam soha, de egy kis szorgalom nem ártana. talán nem ott tartana az ország, ahol most van, ha lefizetés helyett a józan észhez és a szorgalomhoz fordulnánk. (nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy tudd, ha meg akarnak buktatni, akkor veled vannak a problémák. mármint középiskolában.)
  • nemcsakfeel
    #102
    későn érő típus vagyok. te kis szoci!
  • Mike
    #101
    most mar nem nagy ordongosseg, de akkor

    meg az alt suli is az

    nem mindenki matekzseni szepocsem
  • Mike
    #100
    ja, mindezt 80 evesen, te ven bolsi
  • DJ Skyline
    #99
    nem kell!:)))
    megnéztem a naplót és 2-es volt beírva a matek évvégire...szal lehet hogy YEAH!
  • nemcsakfeel
    #98
    kötelet áztassuk? :)
  • szando
    #97
    5000 a négyzeten az 25000000 forint...
    matek :DD
  • DJ Skyline
    #96
    jólenne köszi....
  • Factor_007
    #95
    legyen szerencséd!
  • DJ Skyline
    #94
    irodalom:
    matek:majd az osztályzó konferencián eldöntik...én nem bízom hogy átengednek...de
  • Factor_007
    #93
    na hogy sikerült?
  • Taranov
    #92
    25-ért? Hát nem tudom. Azért a tanárok fizetése sem 25-30 ezer Ft, mint mondjuk 7 éve volt.
  • Taranov
    #91
    Biztos régebben volt még.
  • QuippeR
    #90
    Hihetetlen ez az egész topic. Hogy ilyesmi egyáltalán létezik. Egyetemen, főiskolán még megértem, mert tényleg nem egyszerű egy-egy vizsga, de ember: középiskolában?

    Tanuljál, öreg. Akkor talán nem leszel hótt hülye. Azért egy középiskolai matematika nem egy nagy ördöngősség, és meg merem kockáztatni, hogy értelme is van az elsajátításának.
  • dieselG
    #89
    Bah :P
  • nemcsakfeel
    #88
    hát a középsuliban nem egészen jutottunk el idáig.
    persze lehet mi voltunk a lámerek :)))))
  • dieselG
    #87
    +nem..
  • Lacc
    #86
    Ja persze hülyeséget beszélek csak az integrálás alapjai.
  • Lacc
    #85
    Hümm én úgy tudom az integrálás és deriválás gimis anyag. Vagy csak nálunk? :P
  • Lacc
    #84
    Jah mágus detto ez a véleményem. Nagy obás lesz az a kétszintű dolog...
  • Adi
    #83
    Persze ebből is tudnak úgy adni, hogy erősen elkell rajta gondolkozni!
  • Adi
    #82
    Az picsa!!
    Sin= szöggel szemközti befogó per átfogó, Cos= szögmelletti befogó per átfogó.. Fejből vágom a tg-t meg a ctg-t.. tök könnyű az egész bazz!!!
  • nemcsakfeel
    #81
    nálunk a felületi integrálok rulez. ja meg a hármas integrálok gömbi koordináta rendszerben. imádom a triviális dolgokat :)))