6774
  • Istencsászár
    #4367
    nemarrolvanszó hogy pl én nem warezolok mer igen énis teis és mindeki
    12ezerér egy gémet a hülye veszmeg mer nemengedheti meg magának
    de 4 ezerér egy ilyen igényes gémet és főleg magyar gémet illik megvenni hamár ennyire rávan valaki kattanva
    fél évente egy eredeti gém nem a világ..
    azhogy 4-5 ezerje nincs hmm netre van pénze, vad gépre van pénze akkor erre is van..
  • Harly18
    #4366
    Én is úgy vagyok vele, hogy inkább megveszem néhány ezerért és igy nem kell szórakozni vele, de attól még, hogy mások inkább letöltik neked vagy másnak nem kellene nevetni rajtuk, hogy úgysem fog menni nekik.
  • b-type
    #4364
    hát tudjátok, ezt én is így gondolom 5ruga alatt ez a játék nagyon jó vásár, és semmi sz@rakodás...akinek ennyit sem ér meg annak száradjon le a here.
    Remélem kitart a csapat.
  • Istencsászár
    #4363
    90% aztse tudja miez a gém, kijött warezba valami szemét verzió csorog a nyáluk egyből szarakodnak vele, itt sirnak ahelyett hogy megnéznék hogy mennyi a bóltba és megvennék...
  • arty
    #4362
    nyugi, ezek a lámák sosem fogják tudni elinditani a klónt...
  • Geeza007
    #4355
    ok bocsi, de ha tetszik én általában utána kérem valmi Karácsonyra, tehát nem kell itt sírni ha jó a tljes gém döl majd a lé :D
  • b-type
    #4354
    írjatok már privátban légyszi!
    asszem hogy vmi hír van a topicban, azt csak ez a szánalom.
  • b-type
    #4353
    ehhh, törölni kellene, de nincs itt a topicgazda. :(
    "warez rlz van"...pfff
    lenne csak termelő, és nyúlnák le a saját megélhetését, mindjárt visszább venne a 'rulez'-ből....

  • DigitXT
    #4350
    ezért kb mintha megvettem volna!

    Hát azért ez baromira nem így van... Szvsz itt senki sem mondja azt, hogy soha nem volt semmileyn warez cucca, de én azon a véleményen vagyok, hogy a játékokat igenis megveszem, ha tudom: teljesen más feeling. Tény, hogy nem játszottam mostanában túl sok jó játékkal, de azok eredetiek voltak. Na mindegy, remélem ismét lesz takarítva a topik, bár lehet, hogy ezzel ezt a HSZ-t is törlik, de le kell szögeznem, hogy tényleg nagyon nagy gáz, hogy a fejlesztők által nyitott témában warezol(ná)tok ezerrel. Nem is tudom, milyen szó illik rá, inkább rakok ide egy smileyt.
  • streeter
    #4344
    Mivel küldföldön nem jelent még meg a játékezért ott se fogsz találni.
  • gregoryan
    #4342
    nem én használtam a törés szót! #4295 ha visszaolvasol..
  • gregoryan
    #4341
    Komolyan úgy pörögsz, mintha nem volna warez játékod.. vagy legalábbis nem lett volna soha (ha a cross racing játék megvétele után esetleg büszkeségből lezúztad volna a vinyódat, hirdetve, hogy igen te megvetted) :)
  • Zetorg
    #4340
    "és mivel úgy van törve, hogy full eredeti cd clone"

    ennek így semmi értelme.a klónozás nem törés.
  • gregoryan
    #4339
    Mivel nem tudtam, hogy kint van a játék, ezért nem is érdekelt.. mostmár, hogy tudom, épp van warez verzió is.. szivesen a Link miatt, de nem tudom mit töröd magadat az eredeti játékoddal! Müxik a warez cucc, és mivel úgy van törve, hogy full eredeti cd clone, ezért kb mintha megvettem volna! Warez rulez van! fogadd el !! :D
  • Peck
    #4338
    Van hozzá még letölthető autó vs. mod valamien honlapon mert a magyarokon még egyenlőre nincs semmi.....
  • Gregorius
    #4337
    Bocsi, csak ha különböző posztokra reagálok, akkor jobb-dzeretem külön, mert mindegyik alá tesz egy linket, könnyebb szerintem követni, de ha nem tetszik, akkor majd visszafogom magam e téren is.
  • ALIENwoods
    #4336
    sikerült kicsit emberivé tennem a viperGTS dynamikai részét, nemsoká felpakolom valahova
  • M@TriX
    #4335
    nyugi, itt is vannak modik, mint szerény személyem, csak sajnos én nem élek napi 24 órás virtuális életet, szeretem a valódi levegőt is :)
    szóval ahogy tudom takarítom ezt a topikot is ;)

    Gregorius: próbálj egy-két hsz-be sűríteni, ne 8x írj egymás után.

    Warezosok: a játék még nemigen lett megtörve, csak lemásolva, itt ne kérdezzetek semmit, mertha már azt sem tudjátok, hogy kell leszedni/installálni, akkor az elindításával nem tudtok boldogulni, az tuti. Van egy Starforce topic ott próbálkozzatok. De csak ajánlani tudom a megvételét, ugyanis magyar nyelven kaphatjátok meg magyar szinkronnal és nem kell szórakozni mindenféle kábel húzogatással és szoftik indításával, persze a döntés a tiétek. A játékkal kapcsolatban szívesen segítünk természetesen.

    jó éjt!
  • XRV
    #4333
    jah lwgjözwlwbb okés lesz igen azt kell csinálnod beírni, de sajnos minden aklalommal, mert az IP ugye változik, csak nincs kedvem azt állandóan ide benyomni, egyszerűbb duc
  • DigitXT
    #4332
    Helyes! (Nem néztem meg a linket, de tudom mire mutat!) Amúgy nem látja a szervert az ASE... Ilyenkor hogy kell csatlakozni: beírom a nevet a játékban, és örülök? Bár most pár percen belül mennem kell, de legközelebb...
  • XRV
    #4331
    Tess itt a link
    http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mode=article&articleno=INVCRC&platform=pc
  • devilion
    #4330
    valaki nemtudna adni egy cdkeyt? vagy vmi linket?
  • XRV
    #4329
    Sajnos asszem semm sincs eddig.
  • XRV
    #4328
    szerver fut
    xrv.servegame.com
  • DigitXT
    #4327
    Thx, én is mindenkit! Esetleg 4288 első kérdésére vmi jó tipp?
  • XRV
    #4325
    üdvözlünk!
  • DigitXT
    #4324
    OFF: én a Prohardverről jöttem ide csak a CRC2005 miatt, úgyhogy még nem nagyon tudom, hogy mik itt a viszonyok, de megjegyzem: "nálunk" az ilyeneket kapcsiból törlik, usert figyelmeztetik, stb. Ha jól láttam, itt vmi büntetőpont rendszer van erre, de úgy néz ki nem igazán hatásos. Nem mellékesen borzasztóan pofátlan dolognak tartom, hogy a fejlesztők szeme láttara örömködnek, hogy végre feltörték a cuccot. Hány büntetőpontból lesz itt a ban?

    ON: de igen, a nehézségtől függ, hogy lehet-e javítani a járgányt, és ugye profi szinten nem lehet: no problem. De akkor a gép hogy a francba javítja ki magát egy sima resettel? Szvsz igazságtalan: nekem alkalmasint úgy kell bánnom a verdával, mint a hímes tojással, hogy kibírja a futam végéig, ő meg simán szétbarmolja, aztán hopp... Ez ellen nem lehetne vmit tenni? Esetleg egy újabb patchben?
  • XRV
    #4323
    múltkor is hasonló beszólás és nem voltál :-)
  • Gregorius
    #4317
    Az kell neki sajna. Nekem is hasonló a konfigom, de azért szerencsére élvezhetően megy. Sőt, nem panaszkodom. Kellemes beállítások mellett megy 30-50FPS-t.
  • Gregorius
    #4316
    Na, ezt a linket fogom a sok embernek megadni, akik jönnek itt a "másolásvédelemnek nincs vásárlásösztönző hatása" dologgal.
    Ez tulajdonképpen megér egy külön köszönömöt, úgyhogy köszi!
  • Gregorius
    #4315
    Hát vannak fura dolgok.
  • Gregorius
    #4313
    Be fog jönni! Nekem elhiheted, és ha mégsem, akkor gyere multiba nem körpályázni!
  • Gregorius
    #4312
    Nem, mert értelmes lény lévén szétnéz magától, és elintézi úgy, hogy másik 200 embert nem kavar bele.
  • Gregorius
    #4311
    Ja, így van, valakinek meg baja van vele, és ilyen is van. Nem kell azért valamiből divatot csinálni feltétlenül.
  • Istencsászár
    #4309
    ezvan.. itt szenvednek vele amikor mennyi is 4 ezer? a gém... no comment
  • Alexease
    #4308
    Reszvetem:( Visszaolvasgattam, es aranyaban 15:5-re vezet eddig az ertelmetlen/warez/felesleges hozzaszolas:( Sajnos ide is elert a warez szele...
  • ALIENwoods
    #4307
    faszomba, wareztémát PM-be is meg lehet vitatni, mért kell reklámozni a feltörtet?
  • bertino
    #4301
    haversrác nézd meg eme topic első postját, aztán kiderül mióta van kint, oké ?
  • Raho
    #4300
    Na zsír, végre multi, és ídőm is lesz.
  • XRV
    #4299
    látom egyre többen leszünk, :D
    akkor majd indítok servert este és mehet a hiper menet :-)
    Majd beírom, még nem tudom hogy alakul