6774
  • Manual
    #4298
    Bejövős a játék!
    Viszont ha FULL-ra rakok mindent igen csak kell neki a lóerőő

    3,2 Ghz,1 GB Ram, 6800(16 pipa)
  • XRV
    #4297
    hoppa törölték a hozzászólásaimat?
  • gregoryan
    #4296
    értem..

    de nagyon barónak tűnik.. lehet, hogy hiszek az okosoknak (nektek itt a fórumon) és megveszem, mert nagyon bejönnek ezek a játékok és kormányt is veszek a közeljövőben.. végre kapok fizut :D
  • streeter
    #4295
    Pedig már fél éves tuti van a játék.
    Csak tudod annyira le van védve hogy eddig nem sikerült feltörni senkinek.
    Azért nicns fent egy warezon se.
  • gregoryan
    #4294
    nforce-on álltalában minden kint van ami 1 napos, fura lenne ha 1 éve kint lenne már...
  • Alexease
    #4292
    Latom te a tipikus warez horcsog vagy. Ami nincs nforce-on, az a jatek nem is letezik... Mar egy eve megjelent a jatek...
  • Istencsászár
    #4291
    tudod vannak olyan béna emeberek akik megis vesznek egy játékot főleg ha magyar és nem 12 ezer...
  • gregoryan
    #4290
    Bocsi srácok, nagyon hülye kérdés jön:

    ti nem a Cross racing championship 2005 ről beszélgettek? mert úgy tűnik, mindenkinek megvan már rég óta, én meg nforce-on csak ma láttam.. most hogy is van ez?
  • M@TriX
    #4289
    ki lehet kapcsolni úgytom szépen nem a nehézségtől függ, vagy rosszul rémlik, régen nem jártam az opció körül :)
  • DigitXT
    #4288
    Lehet, hogy már volt róla szó, de még nem tudom, hogy kell hatékonyan keresni ebben a fórumban, szóval lenne két kérdésem...

    1) Hogyan lehet megtudni, hogy adott versenyt milyen nehézségi szinten teljesítettem eddig? Csak mert a presztízs pontok maximalizálásához profi szinten is végig kell nyomni az összeset, de ha mondjuk nem jegyzetelem, vagy valami, akkor követhetetlen, hogy hol tartok, és feleslegesen nyomok egy-egy versenyt újra, ami bosszantó...

    2) Ha már a bosszúságnál tartunk: profi szinten ugye nincs javítás, tehát ha kitörik a kerék, akkor annyi a versenynek, lehet újrakezdeni: ez eddig rendben van. De az hogy van, hogy ellenfélbácsi elrontja a kanyart, és fennakad a szalagkorláton, bal első kereke gyönyörű ívben elszáll, és... ...vergődik egy kicsit, majd belátja, hogy nem tud továbbmenni, erre nyom egy RESET-et, és hopp 4 keréken folytatja! Ez egy picit idegesítő, lévén ezekután kíváncsiságból én is kipróbáltam a dolgot: nekem természetesen nem jött vissza az elvesztett kerék... Akkor hogy is van ez? Mégis csalnak az ellenfelek? Pedig a dobozon ez áll: "100% szimuláció, semmi csalás (az ellenfelek sem)!
  • arty
    #4287
    igy van, induláskor is csak 7990.- volt :) de ez az 5k nagyon baráti, pláne jó érzés, hogy a fejlesztőtől is vehető :)
  • DigitXT
    #4285
    Emlékeim szerint a nyitó ára is 10 alatt volt anno, bár akkor nem vettem meg, mert a demo nemigazán jött be. Viszont most nyár végén, hogy láttam, hogy 5K az egész, gondoltam ideje lesz kipróbálni, azóta kicsit felújítottam a konfigomat, hátha... És persze rögtön toltam rá az összes frissítést, meg minden, tehát az eredetit gyakorlatilag sosem láttam, csak 2005-ös verziót, ami viszont bejött, és végig is vittem rendesen, persze erősen könnyített fokozatban. (Most tartok ott, hogy elkezdtem elölről "profi" szinten, hogy kikupálhassam a T8-ast.) Amúgy ha sikerül belőni, hogy 50-60 fpssel menjen, nagyon állat! (Konfigom lényege momentán: A64 3200+/9800Pro)
  • DigitXT
    #4284
    Elvileg csatlakoztam a csapathoz. Mondjuk hétvégén nem leszek, de jövő héten tuti keresgélem a szervereket jó kis multihoz + majd a modding is érdekel.
  • M@TriX
    #4283
    itt vagyok ne aggódj :)
  • ALIENwoods
    #4282
    sok fát, sok kis kavicsra

    loool...
  • bertino
    #4281
    ja... főleg a sok fával, amikkel máig nem tudok megbarátkozni... átmoddingolhatná már valaki...
  • streeter
    #4280
    Na most hogy ilyen olcsó én is megrendeltem.
    Kíváncsi vagyok rá milyen lesz, mert nekem általába nem szoktak tetszeni a körpályás versenyek, de mejd kiderül ez milyen lesz.
    De ha nem jön be akkor is ott van a modding :)
  • abonyitomz
    #4279
    Cross Racing fejlesztői remélem nézik a topicot :D
  • bertino
    #4278
    ha nem pont ennyiért hát egy ezresért többért max, még azt is megéri
  • priluki
    #4277
    Na jo,most tényleg,megkapom ennyiért a tescoba,mert tényleg most elmegyek!! :)
  • bertino
    #4276
    tudom, én is kaptam hahó :-)
  • priluki
    #4271
    Hát az tényleg nem sok pénz,aszthittem tiz fölött van.. De jo amugy?? Mert megyek akkor és megveszem.. :)
  • Alexease
    #4270
    4990.- )
    http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mode=article&articleno=INVCRC&platform=pc
  • Alexease
    #4269
    Sok-sok warezes jatekom van, de valahogy eddig mindet gond lekul el tudtam inditani, mindent megoldottam magamtol, nem kellett minden lepest kulon-kulon megkerdeznem. Pedig nem vagyok egy agy troszt, csak altalaban elolvasom a hozza adott NFO-t, a readme-t es egyebb infokat, rakeresek a topic-ban, ha kell a kulfoldiekben is stb. Ha ez nem jon be, akkor egyszeruen kilogikazom, kikiserletezem, megoldom stb.

    Igy belegondolva, valszeg az emberekbol a turelem es/vagy a logika es/vagy a gondolkodas hianyzik...
  • priluki
    #4268
    5 rugo a cross racing....???
  • priluki
    #4265
    Ebben igazad van,de ha most te is a másik oldalon állnal (Warez) akkor más lenne a kép...
  • Alexease
    #4264
    Nem az emberek penzugyi helyzetevel van a baj, a legtobben berbol fizetesbol elnek ugyanugy, hanem a hozzaallassal, es azzal, hogy gondolkodas nelkul es ertelmetlenul szetbarmolnak minden topic-ot az ismetlodo, felesleges kerdesekkel, ertetlenkedesekkel stb. Es igy esetleg azok az emberek, akik aldoztak ra, gyujtottek, megvettek keptelenek hasznalni a topic-ot.
    Nincs gond warezzel, de akkor nyitni kell egymasik topic-ot es ott lehet kiserletezni es 1000x megkerdezni ugyan azt.
  • priluki
    #4263
    Nemtudom mi a bajotok a warezosokkal,talán ha nem ilyen buzi országba élnénk,lenne mindenkinek rá keret hogy megvegye.. Igy sokaknak csak ez marad.
  • arty
    #4262
    valakinek igen - de ez mennyiben segit téged?

    mostantol az eddigi 95% minőségi topik már csak max. 60% lesz, a többi warez+flém ;) én a második felét vállalom ;))
  • ALIENwoods
    #4259
    azért kell a Revo GT, mivel a custom_car (Porsche), nagyon az alapját nézve, a Revo GT egy 'klónja'. magayrul ha megvan a Revo GT akkot tudsz csak játszani más berakott autóval, ilyen egyszerű az ok :P
  • b-type
    #4255
    2
    én is szivesen tesztelek
  • Alexease
    #4254
    A RevoGT-t csereled le?! Vagy valami mas oka van?
    En tesztelek szivesen, de sok idom nincs:) 2-3 napba beletelik mire ertelmesen tudok rola nyilatkozni:)
  • ALIENwoods
    #4253
    kéne 1-2 teszt emberke akiknek megvan a CRC és megnyerték már a Revo GT-t is!
    a Dodge Viper GTS-t kéne tesztelni kicsit, mert most kezdtem el a fizikai részét
  • Alexease
    #4252
    Latom itt is beindul lassan a warez
  • Marco
    #4251
    Bár úgy lenne.
  • ALIENwoods
    #4250
    nem
  • Mustang2005
    #4249
    Ez a verzió működik valakinek:

    Cross Racing Championship 2005 SFClone READNFO-MiRROR
  • abonyitomz
    #4248
    hali , plz segitsetek, SFClone- Mirroros változat elindul ?????
  • Carlos
    #4247
    Elég ha velem és Fantával akad össze... :)
  • arty
    #4245
    nem attól láma valaki, hogy warezol. attól láma, hogy nincs agya olvasni, csak ir, mint a hülye ...