6774
  • Gregorius
    #4776
    Én nem látom.
  • Buba007
    #4775
    Gyertek multizni!! Csináltam szervert!
  • M@TriX
    #4774
    ok :)
    régen én sem tartottam, de azért egy izmosabb gépet félt már az ember ha megdolgozott érte, persze.
  • bertino
    #4773
    ugy értem APC van... itt is ha ugy értetted, hogy nálatok is... de ha félreértettelek akkor bocs
  • M@TriX
    #4772
    ??
  • bertino
    #4771
    itt is
  • M@TriX
    #4770
    ez elég jó indok :)
    APC power :)
  • arty
    #4769
    nekem is ment xpsp1-el az 1.2.3, de ha az invictus azt mondja kell, akkor tedd fel.

    nekem minden kritikus fix fentvolt, kivéve a nagy sp2 pekket, lehet ez segitett .......
  • 12346
    #4768
    az durva. sry
  • Gregorius
    #4767
    Mi volt a teendő akkor, ha valakinek tampered / hibás exe-t jelzett vissza a Live! a CRC-nél, és a reinstall nem segített?
  • vki
    #4766
    Úgy, hogy a reinstall egy cuki kis villám következménye volt, és kivágta a vinyómat. Annak már tök mindegy volt, mert olyan fura égett szaga volt. MÉg jó, hogy az alaplap meg a proci megúszta. Ja mellesleg meg nem a mostani gépem volt.
  • 12346
    #4765
    az embereknél hogy tudnak eltűnni a mentések, meg filmek, zenék stb win reinstall után?
    wines partícióra mé rakod?:))
  • NzzN
    #4764
    Mivel az én Windowsom werzió ezért nem szórakozok automatikus frissítéssel, bár meg lehetne oldani.
  • vki
    #4763
    neked a win-en van automatikus frissítés?
  • NzzN
    #4762
    Nekem SP1-es winxp-m van, de úgy, hogy még a win se tudja magáról, hogy SP1 és nem igazán okozott zavart a dolog.
  • vki
    #4761
    Na megvan a baj forrása. Az Invictus közölte, hogy az 1.2.3-as path-hez már SP2-es Windows kell. Akinek van egy full mentése az megdobhatna vele, mert az enyém winfos újratelepítés után eltűnt.
  • Gregorius
    #4760
    Lemaradtam róla, bocsi! De díjazom a szándékot!
  • NzzN
    #4759
    Ha valaki akar multizni jöjjön az nzzn.serveftp.com szerverre!
  • Geeza007
    #4758
    Hali! Valki tudna nekem abban segíteni, hogy állítsam be a force feedback-et, be van kapcsolva mégis olyan gyengus, nem húzza középre a kormányt, stb!
    A demo-ban működött!SEGÍTSETEK PLS!
  • Gregorius
    #4757
    Akkor ferdül elő nVidia-nál ilyen, ha a monitor is lekapcsol, hogyha a frissítést túlnagyra állítja. Vedd elő a driver beállításait, és keresd meg benne a képernyőfrissítés felülbírálata opciót, majd állítsd be kézzel mindegyiknek a monitor által támogatott legnagyobb képfrissítési frekvenciát. Van, hogy valami megkergíti a driver-t, és akkor mondjuk 200Hz-be kapcsolja a képfrissítést.
  • vki
    #4756
    A legfrissebb driver van fenn.
  • Gregorius
    #4755
    nVidia?
  • vki
    #4754
    Hi! Most frissítettem az Invictus live-ról a játékot. Eddig ment, de most egyszerűen kikapcsol a monitor mikor elindítom. Szépen végigmegy a Starforce ellenőrzés és semmi. Már kitöröltem a beállításokat is, hátha azzal volt a baja, de nem. Aki tud, kérem segítsen.
  • fireball
    #4753
    mostmár megoldódott,a hancsatornák száma 15ön volt,visszavettem 4re,és fullon meg a játék...tök king..nah mek is jáccani..:)
  • XRV
    #4752
    DX9 se kell oda csak annyi amit a kártya támogat (bocs nem tudom mit támogat a tied) lényeges, ha azt állítgatod akkor csak CRC újraindítás után ess neki a többi grafikai állítgatásdnak, mert csak úgy érvényesül.
    pl legalja DX (lusta vok megnézni), mindenből csak első szint, árnyékok és a többi semmi. és úgy elmegy rendesen egy alsó kártyán is, (asszem ati9200es volt) nem annyira döcögve.
  • fireball
    #4751
    huhh jót jáccotam,nah go alvás:)
  • fireball
    #4750
    áh végre,állítgattam,és van vmi ien,hogy hangsávok..az 15ön volt,visszavettem minimumra(4) és most jó,csuma fullon van a gém,kurvaszép,és megy faszául nem akad..:)nah mek is jáccok tovább:)
  • Gregorius
    #4749
    Opciókat végigböngészed, és van belső tükör. Ha be van kapcsolva, akkor gyakorlatilag 2x rendereli a dolgokat. Majdnem ugyanez a helyzet a dinamikus tükröződéssel is. A hangból pedig úgy tudsz levenni, hogy kikapcsolod a 3D hatást és/vagy csökkented a hangsávok számát.
  • fireball
    #4748
    hogyértve vegyek le a hangból????külső nézetel jáccok,mincs hácsó tükör
  • Lammer
    #4747
    khmm ez meg nagyon gonosz sztereotipia... :P en vinyorol jatszok minden gamet ps2on es nyalanksagok :P
  • Alexease
    #4746
    Ha egy NFO file-t nem tud megnyitni, akkor inkabb a konzolokat ajanlom, PS2 es tarsaikat...
  • M@TriX
    #4745
    khm.
    1. ez warezzal kapcoslatos hsz, lsd fenn.
    2. ha egy nfo fájlt nem tudsz megnyitni akkor talán ne is próbálkozz egy profi védelem megkerülésével
  • M@TriX
    #4743
    megrendeled a fejlesztőktől, talán 4.9e szvsz egy olyan gémér amihez jönnek ki modok, meg kocsik simán megéri, és természetesen full magyar
  • LaciMaci
    #4742
    Ez azt jelenti, hogy nem lehet játszani vele, ha netről töltöttem?Hol lehet lególcsóbban megvenni?
  • Alexease
    #4741
  • M@TriX
    #4740
    jaj nem egyszerre kell volna, jó nem nyúlok akkor már bele :) vagy kb ezt akartad te is? :)
    mert pont ezt láttam gondoltam hozzáírom :)
  • Alexease
    #4739
    Tovabbfejlesztettem:)
  • Alexease
    #4738
    #4481 !!!
  • M@TriX
    #4737
    Alexease, utólagos engedelmeddel, kibővítettem egy csöppet a fejlécet, hogy tudjak hova mutogatni :)
  • M@TriX
    #4736
    olvass vissza, ez egy olyan védelem amit nagyon nehezen lehet megkerülni, réadásul ezt a gémet 5e alatt megveheted.