6774
  • ngcsnet
    #4816
    szal valakivel szeretném kipróbálni a demót neten, h tudjam h mennyire lenne érdemes megvenni
  • Newfronter
    #4815
    Egyszerű. Beteszed a CD-t a meghajtóba és feltelepíted. Azután start! Ja és az Invictus live-al, amit a start menüben találsz, update-eld, mert úgy kapsz add-onokat. Jó játékot!
  • isotec
    #4814
    Sziasztok!
    Egy olyasvalaki segítségét kérném, aki ráér és esetleg leírná nekem hogyan is kell installálni a gémet. Tudom, nézzek vissza a fórumban, ami igaz is és meg is teszem, de sajna most épp nem sok időm van és ahogy néztem elég hosszú a fórum. Szóval ha valaki leírná pár sorban, nagyon szépen megköszönném. Köszike :)
  • fireball
    #4813
    bakker,de fölbaszta az agyam már megint ez a hoki....
    faszom,uccsó kör a 10ből,és kicsúszok,pedig végig vezettem...kurva élet,utolsó elötti verseny!
  • Duddits
    #4812
    Nincs crack hozzá!! Fel van "törve", de nem crack-es verzió...
  • k8bal
    #4811
    olyanok még nem nagyon vannak...
    egyénként a Bannerba látogass el!
  • bestGP
    #4810
    honnan lehet letöltéseket szedni a gémhez?
  • Gregorius
    #4809
    Van olyan nap, ami nem munkanap?
  • ALIENwoods
    #4808
    velük munkanapokon szoktam beszélni
  • Gregorius
    #4807
    Nyomonkövetjük személyiséged elváltozását és bizonyos alapvető kérdésekbe vetett bizalmad megingását. Az élet csupa megalkuvás.
    Invictus nem mond semmit? Nekik írtál már?
  • fireball
    #4806
    jó,de én még nem hallottam tört exe ről...:P
  • ngcsnet
    #4805
    szeretném kirpóbálni neten a demót, valaki?
  • ALIENwoods
    #4804
    a tört verzió exe-je
  • Duddits
    #4803
    Milyen crack-elt exe-t? Nincs crack hozzá...


    fireball! Tudom, hogy csak kérdeztél, csak olyanokat kérdel, amik tök logikusak. No CD szerintem egyértelműen azt jelenti, hogy CD nélkül megy... Vagy nem?
  • ALIENwoods
    #4802
    valaki küldje már el a krekkelt exe-t, mert már idegesít hogy nemtok semmit se csinálni benne
  • fireball
    #4801
    mi van????
    csak kérdeztem....megvan eredetibe,szval nem azér,h a warezt elindíccsam....:P
  • Duddits
    #4800
  • bertino
    #4799
    egeh
  • fireball
    #4798
    no cd lehetőség??az hogy??cd nélkül is megy???
  • bertino
    #4797
    3.... az még hagyján, volt, hogy FULLon voltunk :)
  • moralosan
    #4796
    az jó, na akkor kicsit félrespórolok (másra gyűjtök :b :))
  • arty
    #4795
    változó. van h több szerver is van, volt mikor 3 magyart is láttam :) de a jellemzőbb, hogy összejön a társaság XRV szerverén :)

    (ez a magyar rész)
  • arty
    #4794
    ez volt nekem is, ha be van allitvam akkor még a kék képernyőt is láthatod :D

    sf3 hátulutője :) de most már legalább van nocd lehetőség, megnyugtató, hogy a korongot nem kell allandoan ki be pakolgatni!

  • moralosan
    #4793
    *megvételén ^^
  • moralosan
    #4792
    hali mindenki! :)

    még egy-két hónappal ezelőtt sokat játszottam a 2k5 demójával, és annyira megtetszett az egész gamma, hogy nagyon gondolkodom megvételét :D. Kérdésem az lenne, hogy mekkora a netes közösség a játékban? Hány szerver, hány játékos, stb.?

    magyarokat amúgysem warezolok... kis ország, kis pénz, ennyivel tartozunk "magunknak".
  • DonManó
    #4791
    vannak azért...
  • Gregorius
    #4790
    Máskor egyáltalán nem szokott újraindulni? Ha esetleg visszaemlékszel olyanra, hogy máskor is újraindult, akkor próbáld meg kivenni mondjuk a hangkártyát, ha van, és úgy próba cseresznye.
  • Gregorius
    #4789
    Próbáltad ferdítve? Először frissíted a CRC-t, és utána a Windows-t.
  • ALIENwoods
    #4788
    na, jó most már idegesít:

    felrakom az SP2-s XP-t, teljesen fel frissítem,
    felrakom mellé a CRC-t, azt is frissítem a LIVE!-l,
    erre a CRC induláskor, a CD-check után reseteli a gépem
  • Gregorius
    #4787
    Nekem már csak pipák hiányoznak, szóval nem vagyok pipa, viszont 50 megabyte-nál is több replay-em keletkezett, lementettem minden nyert futamot közben.
  • fireball
    #4786
    visszanéztem,lelasítottam,télleg 1 hangyaszarnyival elöttem ért be,de az időn ezred pontossággal megegyezett...de akk is geci volt..ma nem jáccok többet vele,az tuti,pedig tervbe volt,h ma kiakasztom..nah mind1,inkább gt legends ezek...
  • Alexease
    #4785
    Azert probalhatnal kulturaltabban is megnyilvanulni.

    Valszeg mast is szamol a vegeredmenynel, pl. legtobb vezetett kor, leggyorsabb kor, a befuto elotti helyezeses stb., nem hinnem hogy szivatasbol rakott a masodik helyre.
  • fireball
    #4784
    úúúúúúúúú basszameg,de fölbaszta az agyam a crc!!!
    bakker,mek ,tök hosszú verseny,uccsó kör ,célegyenes....nyomom mint az állat,egymás mellett megyünk ,1×e beérünk és 2. nak írt...

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • ALIENwoods
    #4783
    http://slmodders.uw.hu/locale.rar
  • Geeza007
    #4782
    Megtenné nekem valki hogy elküldi e-mailban azt hu fáljt mert az enymbe belejavítottam és most kiakadt de nem akarom újra instalálni mert már egyszer megszívtam elment az összes mentés. Ezért ha valki lenne olyan jó hogy elküldi írjon privibe!Köszi
  • M@TriX
    #4781
    azok kevesen vannak ;)
  • DonManó
    #4780
    ha vki nem azzal nyomja akkor az "olcsóbban" vette meg
  • Zetorg
    #4779
    micsoda pontos számítás :)
  • M@TriX
    #4778
    Szerintem itt mindenki azzal nyomja... 98,7%-ban
  • Geeza007
    #4777
    Hali valki játszik a magyar verzióval?