6774
  • DJ Bee18
    #4981
    sajnálom, hogy lemaradtam az 1nsane-ről, és az SL-ekről, a CRC az első Invictus termék amit láttam, de ez alapján én innentől törzsvásárló leszek . Felőlem jöhet bármelyik, de az SL3-nak örülnék a legjobban, mert tuning témában még nem láttam értékelhető dolgot, az NFS MW-t is a DEMO alapján valószínűleg kihagyom :D
  • M@TriX
    #4980
    Hummer H2 rommátörés :)
  • 12346
    #4979
    én se, de a crc tényleg simán jó insanyi folytatásnak:)
  • NzzN
    #4978
    Bakker még fáradt vok. ELSŐT akartam írni...
  • M@TriX
    #4977
    meg mint kifejtettem a korábbi hszemben, a CRC2 így az új multirésszel tartalmaz egy kis 1nsane feelinget...
    de sírni nem fogok ha 1Nsane 2 lesz.. :)
  • 12346
    #4976
    neee máár banyek... szép emlékek fűződnek hozzá meg minden, de ne má:( talán pont a szép emlékek miatt ne:P meg a második részek nem szoktak olyan jók lenni, szal ezért se:)))

    SL3 kell a népnek
  • M@TriX
    #4975
    az elso, hogy pontosítsak vazzeee, megelőzték a Street Legal3-at... huh nem rossz :)
    bruti votezás folyik...
  • NzzN
    #4974
    Huhh, az Insane 2 6080 szavazattal a második...
  • XRV
    #4973
    Szavazás: Insane 2. Szabadság, és az RTF taktika öröme (CRCben ha jól veszed a kanyart elhúzol) nincs súly.

    Nincs Fa mod mikor lesz CRChez?
  • Duddits
    #4972
    Fú, az milyen jó lenne.
  • arty
    #4971
    huh, nem volt könnyü, de én akkora fakéz vagyok, hogy még játékban sem tudtam összerakni egy kocsit :D ezért insane2! crc még tul uj, majd az sl3 és i2 után jöhet ;)

    sl3 nekem csak könnyedebb, street rodosabb verzioban jönne be, de miattam ne egyszerüsítsetek!!!!!!! ;)))
  • ALIENwoods
    #4970
    Köcce, igaz nem szántam neki túl nagy publicitást :), suli melett kicsit nehézkes csinálnom, szóval legjobb esetbe karácsonyra kész.... :)
  • [HUN]FaTaL
    #4969
    vagy akár mind a hármat:)
  • Marco
    #4968
    Ez a dolog nagyon jól hangzik. Engedelmeddel feltettem a hírek közé is (link). Mikor lesz készen, szabad érdeklődni?
  • bertino
    #4967
    kitűnő ötlet :)
  • kitamas
    #4966
    Szépen vagyunk... Kénytelenek leszünk mindkettőt megcsinálni?
  • ngcsnet
    #4965
    insane2
  • M@TriX
    #4964
    jó sokan votéztak már nem semmi, úgy tűnik egy jó kis tuningolós progira azért ki vannak éhezve az emberek, mert végülis ha szétnézünk sok árkád vacak jelenik meg, de profi stílusban nem nagy a választék...
  • 12346
    #4963
    zsiráf. tegnap még az sl3 és a crc2 fej-fej mellett volt 15-16 szavazattal vagy hogy:)
  • Varenga
    #4962
    sirályságos, örül is a fejem
  • Gregorius
    #4961
    Na, megszületett a cheat a játékhoz.
  • M@TriX
    #4960
    bazze, nem szar, tényleg...
    nagyobb dilemában voltam, mint amennyire nagy különbség van a 3 voteztató játék között, de ez a sorrend nekem is...
  • NzzN
    #4959
    "Kicsit" elhúzott az SL3.
  • morgo
    #4958

    szinten zenesz (SL3).
    1NSANE-t nehez lenne uberelni a kategoriajaban, korversenyek meg nem tudnak sokaig lekotni.
    SL-lel viszont meg hibaival egyutt is sokaig el tudtam szorakozgatni.
  • Duddits
    #4957
    Én bevallom, 1nsane 2-re szavaztam!
  • M@TriX
    #4956
    jah, mondjuk egy TRD3 vetélytárs, ami értékelhető is...
  • ALIENwoods
    #4955
    nem titkolom, nekem az első másolt CDim között szerepel az SL1, kicsit még most is sajnálom, hogy nem lehettett itthon kapni. Természetesen az 1NSANE adta szabadság érzetet és dynamikát még semmi se tudta pótolni, aztán jött a CRC ami viszont az eredeti szoftvereim között az első. Igaz nekem a CRC mindig "SL, 1NSANE módra" persze ez csak személyes vélemény, a készítők szemszögéből teljesen más.

    Minden esetre SL3, persze ultrabrutál változatban, ahol az 'ultrabrutál' ne a szükséges masina jelzője legyen

    na egy olyannak örülnék,

    persze lehetne majd CRC2007-is, kiélezett karierr történettel, több versenyággal! pl; Nascar, F1, rendes Rally, stb...
    ...társítva az Insane-s terepversenyek örömeivel ,

  • NzzN
    #4954
    Szintén SL3
  • M@TriX
    #4953
    úgy ahogyan én is tettem :) egyet értek.
  • Varenga
    #4952
    ..hát igen, szvsz SL3 és 1nsane 2 között vaciláltam, mert a CRC most jelenleg eléggé újnak számít mind grafban, motorban.... az 1nsane-el úgy vok, hogy nagyon szép emlékek fűznek hozzá, ha már csak belegondolok anno, hogy mennyit toltam a demóval is, nemhogy a fullal, szal inkább maradjon meg szép emléknek és örök egyetlen egy darabnak, viszont itt van az SL! Ez volt az a game, amihez hasonlót még senkisem alkotott, csak ugye ebbe beleszólt a kiadó bla-bla-bla...
    Ezért én az SL3-ra voksoltam, mert úgy gondolom, ha ez bejön az Invictusnak, akkor sztem mindenkinek jó lesz, nekik is nekünk is. Ezzel a hozzászólással senkit nem szeretnék befolyásolni, csupán ez egy magánvélemény, amit megosztottam veletek. De végülis ami lesz, az lesz, biztos nem fogunk csalódni....
  • b-type
    #4948
    Sajnos a SL-hoz nem volt szerencsém, de hogy a választás nehéz az kétségtelen :)
    Én a CRC 2-re szavaztam (titkos szavazás rlz)
    Mert jó volt/jó most is a CRC2005, nem felejtem el milyen jó (és nehéz) volt kinyitni a pályákat, és jót játszottam vele.
    A moddolhatósága lehetne jobb, hogy az utóélete jobban pörögne.
    (esetleg kicsit több szim, kicsit több karrier körítés)
  • M@TriX
    #4947
    de mivel most volt a CRC, amiben az új MODokkal be lett csempészve egy kis 1Nsane feeling, ezért én spec az SL3-ra szavaztam (titkos szavazásnak lőttek :)), mert nem ártana már egy NFS-t megszorongató gém, amiben ilyen király törés van...
    meg hátha sikerülne még ismertebbé tenni az SL-sorozatot, mert méltatlanul alul van értékelve. a magyar újságok is csak az 1.0-t tesztelték aztán hozzá sem szagoltak pedig akkor változások lettek benne, hogy az durva, előttünk folyt a fejlesztés... de ezt úgyis mindenkii tudja miért volt, stb.

    szóval szerintem CRCnél off-roadban/pályaversenyben most nehezebb nagyobbat alkotni mint a tuningolós piacon, de természetesen meglepetés még érhet.

    kíváncsian várom mi lesz belőle...
  • M@TriX
    #4946
    mind a 3at nem lehet???? :))
    könnybet is kérdezhettek volna, pl:
    - Barbie Race
    - Ötöd-ölő 3D
    - erre a helyre vagy CRC 2 , vagy SL 3, vagy 1Nsane 2

    így talán tudnék választani ...
  • bertino
    #4945
    hűűűhha nehéz a választás kitamas :)
  • kitamas
    #4944
    Szavazz te is, hogy milyen játékot szeretnél a Invictus-tól! Klikk ide!
  • Gregorius
    #4943
    Nem, nekem sikerült kiírtanom valahogy a Macromedia-t, ha jól látom.
  • Gregorius
    #4942
    Változott valami az Invictus oldal motorjában mostanában? Mert nagyon nem megy FireFox alól.
  • streeter
    #4941
    No ez egy jó ötlet. Erre nem is gondoltunk :)
    Majd értekezek ALIENwoods-al.
  • Gregorius
    #4940
    Lehetne benne pár ingame is, mint az eredetiben, persze a modból.
  • streeter
    #4939
    És lesz még új intro is ha sikerül elkészülnöm vele véglegesre :)
    Az intróba a filmból kivett részletek lesznek összevágva, de szerintem intronak angyon jó lesz.