6774
  • mila69en
    #5021
    áhhh tegnap megjött az origi elakarom indítani és valamit magyaráz a sztárfos
    vazze a nem origit simán eltudtam indítani

    asszem tudom is, hogy mit makog.. nem vólt még eredeti starfosos gammám, de ez most komoly, hogy nem lehet fenn a gépemen alcohol meg daemotools
    mert ez még viccnek is rossz... a starfos készítőinek meg...
  • ngcsnet
    #5020
    msn?
  • ngcsnet
    #5019
    kellene futam^^
  • XRV
    #5018
    Ha a Live-t futtattad, akkor az onnan leszedett mapok leírásai angolul jelennek meg, sztem erre gondol Bertino. Szvsz nektek is úgy van, csak nem mélyültetek bele.

    Emberek CRC futam? kééne! :-) Szóljatok és indítok szervert.
  • bertino
    #5017
    jajam, meglehet
  • arty
    #5016
    szvsz egyedi jelenség lehet, nekem még sosem jelent meg semmi angolul :)
  • Zetorg
    #5015
    hm...lehetséges, nekem angol verzió van :)
  • mila69en
    #5014
    már rájöttem, hogy mi volt a gond az alaplapi hang miatt nem akart menni beraktam egy hang kártyát úgy már sokkal jobb volt de most egyenlőre tök mindeggy mert letöröltem az egészet várom az origit, hogy megérkezzen...
  • Gregorius
    #5013
    Belső tükröket kapcsold ki, ha nem fáj a szíved a dinamikus tükröződéstől, akkor azt is, vedd le a 3D hangot, és nem kell 1024x768 felbontás fölé repíteni a grafikát! Ha a World detail-t eggyel lejjebb veszed, már az is sokat jelent, a többit nem kell leszedni, azok annyit nem dobnak a teljesítményen, mint amennyit elvesznek az élményből. Esetleg a látótávolsággal játszhatsz még. És ha amúgy sem szereted a DX9-es effekteket, akkor szedd le a pixel shader-t alacsonyabbra!
  • bertino
    #5012
    ehhe lenne egy két nem tul nagy de kisebb problémám, persze megvok velük, nem gond, csak érdekes :D

    szal nem mondanám, hogy full magyar, vagy csak az én cédémmel nem stimmel vmi :)

    az oké, hogy menü és satb-i mind magyar, de mikor töltődnek pályák ott a tippeket néha angolul irja ki a játék, szal elég érdekes :)
    nem gond, csak egy észrevétel ;)
  • Zetorg
    #5011
    ha Mo.-on veszed, akkor full magyar ;)
  • mila69en
    #5010
    most pont azt csinálom:D
    még valami mert csak biztonsági másolathoz volt szerncsém ha megveszem a gammát origibe az magyar nyelvü? mert a 1sane-t még anno megvettem az is full magyar

    nagyon bejövős a játék megéri pénzt adni érte főleg ha megoldódik az fps problémám
  • Zetorg
    #5009
    biztos, de win telepítés elött próbálkozz driverek cseréjével...
  • mila69en
    #5008
    ez biztos jobban kéne hogy fusson? met akkor újra rakom ezta winfost
  • Zetorg
    #5007
    a gépeddel/rendszereddel van baj, nem a játékkal!
  • mila69en
    #5006
    hi kiprócáltam játékot hu hát sztem atom lenne ha többet futna 15-20 fps-nél na jó minden low-on elérem a 30-at is de ez így nagyon gáz és nem is értem mert annyira nem szép hogy ne fusson el normálisan a konfigomon

    3200+
    6600GT
    1.5GB RAM namár most kérdesem ez így normális hogy csak ennyit fut ezen a konfigon?
  • báttyó02
    #5005
    kiprobáltam énis,kurvajo a gamma
  • ALIENwoods
    #5004
    na? megállt az élet? :D
  • b-type
    #5003
    :)
    Segítenék ha tudnék, de nem tudok :(
    A Viper-t megnéztem, az tetszett külsőleg.
  • ALIENwoods
    #5002
    legalábbis amíg nem lesz valami amivel a pályát is tudok kreálni, mivel a maxos tudásom még kevés hozzá
  • ALIENwoods
    #5001
    f-szom, nem fogom egyedül megcsinálni ezt a modot, csinálok autókat, de egyedül nem fogom összerakni...
  • XRV
    #5000
    Igen, én is ilyesmire gondoltam :-)
    Insane alá régebben csináltam 2 reget, mert ha elbirizgáltam, a full automatáról, egyszerre a kettő nem ment már, csak vagylagosan műxöt.

    full automata
    REGEDIT4

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Codemasters\Insane]
    "AutoChange"=dword:00000001
    "AutoDiff"=dword:00000001

    all manual
    REGEDIT4

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Codemasters\Insane]
    "AutoChange"=dword:00000000
    "AutoDiff"=dword:00000000
  • XRV
    #4999
    Köszi!
    JÓÓ LETT!
  • arty
    #4998
    REGEDIT4

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Invictus-Games]

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Invictus-Games\Cross Racing Championship]
    "Start Menu Folder"="Cross Racing Championship"
    "InstallDirectory"="d:\\games\\crc_full"
    "Installer Language"="1038"

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Invictus-Games\Cross Racing Championship\Keys]



    ezeket tedd be egy valami.reg fájlba és futtasd :) az installdirt értelemszerüen ird át ....
  • kitamas
    #4997
    így van... matrix helyesen beszél
  • M@TriX
    #4996
    egyszerű játék install fel, és kopizd az új installra a régi gémed konfigokkal mindennel együtt, így látja majd a live és mégis megmarad a "régi" gémed. jó 5let mi? ;)
    mert így azért nem látja, mert gondolom ninc smeg az a reg bejegyzés ahol nézi a Live
  • XRV
    #4995
    nah pici brühű.
    Hogy lehetne megoldani, hogy az invictus live lássa a CRC-t, Insane-t?
    Új Windows van fent. Játékok futnak rendesen... Sztem nem kellene annak is reinstall, vagy igen? Mindenképpen kell? Másképppen nem tudom megloani?
    Kitamas?
  • Duddits
    #4994
    De így szerintem jobb!
  • M@TriX
    #4993
    az arány hasonló, kb.
  • morgo
    #4992
    lehet szavazni ujra, valtozott a kiiras.
  • ALIENwoods
    #4991


  • ALIENwoods
    #4990
    Letölthető a Skyline egy javított változata, bármilyen felmerülő problémát jelezzetek, kivéve ha 'nem indul vele a játék'. thx




  • NzzN
    #4989
    223k szavazat az SL3-ra, ez már durva.
  • Gregorius
    #4988
    Ja, durván megindult a dolog.
  • M@TriX
    #4987
    basszus 140.000 vote? nem rossz, valszeg elterjedt pár fórumon, szerintem ez nem lehetetlen. nem rossz.

    meddig tart egyébként a szavazás?
  • bertino
    #4986
  • Gregorius
    #4985
    Lassan kezdem megkérdőjelezni a szavazás tisztaságát.
  • ngcsnet
    #4984
    szép
  • M@TriX
    #4983
    :)
    nemsokára karácsony :)
    hátha ;)
  • Gregorius
    #4982
    Esküszöm szívfájdalmam, hogy a Santa Ride 2-re nem lehet szavazni.