6774
  • CsuTy89
    #6734
    Örülök neki, h tetszik. Hamarosan elkészül a Corvette Z06-is, még éppen tesztelik a srácok.
  • 12346
    #6733
    süti lett a porsche is^^
  • 12346
    #6732
    a 944-es porkerre kíváncsi leszek^^
  • Sponnyabob
    #6731
    Hali!
    Szeretném kipróbálni a játékot, és az lenne kérdésem, hogy van valami demo a játékhoz illetve, hogy windows7-el működik a játék?
  • 12346
    #6730
    jó is az. hc versenyezgetés helyett több időt el tudok/tudtunk tölteni bóklászásssal, ökörködéssel, meg általunk kijelölt útvonalon 1-1 rövidke gyorsversennyel.
    amúgy milyen vasak vannak még betervezve?:P nézegettem a wensonon lévő topikod, és vót egy escalade is. abból lesz vmi, vagy elhalt?
  • radicsistvan2
    #6729
    hamachihoz küldjetek szerver neveket. légyszives. unalmas single-ba nyomatni.
  • radicsistvan2
    #6728
    oké rendben. és a hamachival h kell multizni? nekem meg volt cs hez de nem vágtam
  • CsuTy89
    #6727
    Nos, az eredeti koncepció az volt, h hardcore körverseny lesz, persze ebből sohasem lett semmi "komolyabb" :D
    Napersze mindig voltunk páran, akik között kemény versenyzés folyt, a többiek feladva az egészet, már csak krúzoltak, gumit égettek vagy zúzták egymást. Aztán a végefelé már csak zászlós játékokat játszottunk, nameg persze a destruction zone sem maradhatott el.
  • 12346
    #6726
    ahha:) egyébként ti versenyeztek, vagy csak tekeregtek inkább a pályákon? mert az utóbbi még érdekelhet is, ha úgy jön össze. a kötetlen multis ökörködés/autókázás inkább bejön.
    + köszi a hondát is:)
  • CsuTy89
    #6725
    Évek óta nem láttam szervereket, nemhogy magyart... Multizni már csak Hamachi-val lehet. Mi is így szoktunk.
    Nem vállalok kérésre autókészítést. Konvertáláshoz pedig minden minta/forrás/tutorial elérhető a játék oldalán.
  • CsuTy89
    #6724
    Kiegészítők terén sajnos nincs túlsok minden. Viszont kezd beindulni az oldalam (Wenson) és egyre nő a kis CRC-s közösségünk, már túlvagyunk egy kiadós [URL=http://www.youtube.com/watch?v=9hd4ZSC4n0Q&hd=1]"kupán"[/URL], jelenleg tervezzük a második összeröffénést is és egy többfordulós-többszobás-pontszám alapján kiesős válogatást-versenyt is.
  • CsuTy89
    #6723


    07 Honda Civic Type-R
    (Az install tartalmazza a MUGEN Civic-et is)
  • radicsistvan2
    #6722
    multihoz küldjetek ip-t!! ip-nek jobban örülnék! köszi. ja és hogy kell át konvertálni wr2-ból autót crc2005 be? előre is köszi
  • radicsistvan2
    #6721
    helló. nem tud valaki 1jó magyar szervert? ja és CsuTy ha még foglalkozol az autókészitéssel akkor csinálhatnál egy Polski Fiat 126p-t. már én is próbálkoztam ilyesmikkel(sketchup) de nem megyek semmire.előre is köszi skacok.
  • 12346
    #6720
    az újabb vasakat is köszi szépen:)
    azon lepődtem meg, hogy SL-hez mostanában ismét sűrűn készülget valami. gom-ot újabban naponta nézegetem megint. CRC-re nem hat ki ez a tendencia?:)
  • CsuTy89
    #6719


    Minden idők egyik legjobb autója, Audi Sport Quattro
  • CsuTy89
    #6718


    Megvan ez a gép még valakinek? Akinek a birtokában van, kérem töltse fel valahova
  • Palotai Betyár
    #6717
    Cs all! Visszatértem! :D Látom nem lustálkodtatok! Szép járgányokat dobtál össze CsuTy! Grat!
  • adikakk
    #6716
    Jó regelt zura lesz az audi...
    csuty legyel ma msn vagy írj pm mikor tudsz lenni.
  • CsuTy89
    #6715
    Fáradt vagyok, elbasztam XD
  • CsuTy89
    #6714
    És egy kis ízelítő ízelítő a következő járgányról.
  • CsuTy89
    #6713
    Először is köszönöm szépen :)
    Hát, a modolhatóságot nem is tudom. Annak ellenére, hogy a készítők hivatalosan is kiadtak leírásokat, toolokat, illetve nyílt forráskódú alap autót (amelyet csak klónozni kellene), mégsem olyan egyszerű ehhez a játékhoz színvonalas kiegészítőt készíteni. A lassan 5 éves CRC-s pályafutásom alatt sikerült csak rájönnöm mindazokra, amiket a készítők már megvalósítottak, vagy csak hosszú kísérletezés után tudtam létrehozni újdonságokat vagy bármi mást.
    Mindenesetre örülnék neki, ha nem csak én volnék az egyetlen, aki még próbálja élve tartani ezt a játékot.
    Visszatérve a modolásra, nem túl bonyolult a játék felépítése, könnyen meg lehet érteni az autók és beállításainak hogyanját, de mégis rendkívül időigényes, sokszor monoton és aprólékos munkát igényel egy-egy új autó összerakása (többek között ezért is hagyták abba a játék modolását azok, akiknek tanítottam).
    Ha nagyon kell szívesen segítek a játék modolásában, e-mail/msn címem: [email protected]
  • adikakk
    #6712
    Leszedtem a crc car toolt de nem indul el kár mert a 3ds maxhoz értek de magába a 3d max kevés a játék modolásához.
    Csuty nagyon jó lett a bömös a hang és a modell is fasza és a dummy is a helyén vannak kerekek stb...
    Csuty kérlek válaszolj a kérdéseimre.
  • adikakk
    #6711
    Jó napot.
    Nagyon szépek a munkáid grat
    Amugy nehéz modolni a játékot?
    Van valami elérhetöséged msn skype stb...?
  • CsuTy89
    #6710
    Újra feltöltöttem az autókat, mert a tegnapi változatokban volt egy apróbb hiba, itt az új link:
    BMW M3 E46
    Dodge Viper SRT-10
  • CsuTy89
    #6709
    Üdv! Na akkor azzal kezdeném, hogy


    van egy ilyenem és


    egy ilyenem is.
  • SZilaJMaGGoT
    #6708
    Gondolom a nyelvtan korrepetálás veszi el most minden idődet... :)
  • Alexease
    #6707
    "idö hilyány miat"
  • ötyi
    #6706
    Szeretnék 1 másik buggyt a játékba ki segitene nekem ötletem is lenne idö hilyány miat nem tudom meg csinálni
  • 12346
    #6705
    kár. ezt a victoriát viszont mindenképp tologatom picit hétvégén, köszi szépen^^
  • CsuTy89
    #6704
    Sajnos semmilyen újdonság nem készült mostanában...
  • CsuTy89
    #6703


    Már letölthető. Remélem tetszeni fog!
  • 12346
    #6702
    legjobb mondjuk először csak addig jutottam, hogy "crown victoria", amitől rögtön odáig voltam meg vissza vagy ötször:) aztán a villogó meglepett, de teljesen süti.

    találni egyébként valahol eldugva bármiféle újabb addont a crc-hez, vagy szinte teljesen halott a gyártás ehhez a játékhoz?
  • CsuTy89
    #6701
    Egy kis finomság, remélem tetszeni fog...
  • HAYES
    #6700
    Köszi szépen a válaszokat! Megpróbálok majd valamit összehozni, ha lesz kérdésem akkor írok majd.

    Kösz még egyszer a gyors válaszokat!
  • ALIENwoods
    #6699
    Logikailag CRC-be autó építés felépítése a következő:

    1. Lemodellezed a kívánt autót vagy átkonvertálsz egy modellt más játékból.

    2. A CsuTy által linkelt oldalról letöltöd a modhoz szükséges MAX pluginokat és programokat (CRC Car Tool)

    3. A Modelt Maxban ellátod a játék specifikus meshekkel (pl.: felfüggesztés pontja, kerekek pontja, alkatrész csatlakozási slotok/pontok)

    4. Még mindig MAX-ban beállítod a jármű elemein a materialokat, ehhez a modpakcban találsz shader-t MAX alá (InvShader néven fut). A Materialokat a példaautóról is le lehet lesni (Ez a Porsche 996-s)

    5. Utolsó lépés MAX-ban hogy a kocsi elemeit, kaszni+lokős+kamera pontok, összekell rakni egy Named Selection-be, ami segítségével a különféle alkatrészek pozícióját autómatán ki lehet exportálni, nem kézzel ekll írogatnod majd utólag.

    6. Az exportkor a mesheket megfelelő névvel ellátva az Invictus által használt saját modelltípusba .SCX-be kell exportálni.

    7. CARTool-t elindítod, ez végig vezet az autó fizikai beállításain, azaz segítségével a jármű dinamikát tudod beállítani.

    8. CARTool úgy működik hogy a már CRC-be ezxportált Porsche 996-ból készít egy klónt, ami a saját autód nevével lesz ellátva, így ebbe a mappába kell majd a mesheket, textúrákat pakolnod.

    9. A Kocsi véglegesítéséhez a CARTool minden fülén kell "Apply"-t nyomni, különben pár hiányzó adat miatt látványosan hibásan jelenhet meg az autód.

    10. CARTool utolsó fülei közt, nem szabad elfelejteni a megfelelő verzióra állítani az autódat! (Van egy régebbi, és egy újabb, mára már mindenki az újabbat használja 1.2.4+)

    11. Játékban multiban, illetve Szabadfutamban (FreeRide)-ban választhatod ki a custom autódat.
    Ha hibával kidob a játék akkor az error.log-t bármilyen TXT nézővel meg tudod nyitni, és megnézni, milyen hibát talált a kocsidon. Eleinte ez gyakori lesz.

    Röviden ennyi, ha elkezded és elakadtál kérdezz nyugodtan :).
  • CsuTy89
    #6698
    Itt találsz egy rövidebb, vázlatos, hivatalos tutorialt az autókészítés lényegéről. Konkrétan a CarTool-hoz van egy angol leírás, arra gondoltam. Másunk nagyon nincs, saját tapasztalatokra építkezünk.
  • HAYES
    #6697
    Helló!

    Az lenne a kérdésem, hogy hol található valami leírás arról hogy modellből (pl. 3ds max), hogy lehet a játékba berakható autókat készíteni?
    Valami tutorial félére gondolok, meg ami leírja hogy milyen programok kellenek hozzá. Bocs ha már volt róla szó, de nem találtam!

    Üdv: Hayes!
  • lac coo
    #6696
    Tudtam ....!!!!
  • kobori850
    #6695
    hali!! na megjavult!!! csak ki kell lépni majd ujra indítani a játékot és megmarad a beállítás.