714
Minden, ami \"Amerika\".
  • torrente
    #342
    Semelyik mellett nem állsz biztosan, csak amellett, hogy Amerika bűnös és több mint 50 %, hogy nem terroristák műve volt a wtc. Összeesküvés-elméletet egy délután én is tudok gyártani.
  • Glpetyus
    #341
    :)
  • Glpetyus
    #340
    Még semmit:))
  • torrente
    #338
    Beleoltják a vírusba, hogy csak New Yorki ember halhat meg? Miért nem terjedhet tovább? Mert az emberek génjeiben már benne van, hogy ők Washingtoniak, vagy new yorki turisták Budapesten?
  • Bandew
    #337
    Mit eszel? :-)
  • Glpetyus
    #336
    akkor tanuljál bammeg:)
    sok sikert:)
  • Glpetyus
    #335
    hmmm...
  • Bandew
    #334
    Persze, 18. Holnap szóbelizek érettségin, szal ideje lenne kicsit tanulgatnom is. :-D
  • Bandew
    #333
    Csak azon nevettem, hogy milyen hülyén hangzik ez a mondtad, nem kell megsértődnöd. Csak viccesnek tartom, hogy az emberek ilyenekkel ütik el az időt. :-D
  • Glpetyus
    #332
    izé...megkérdezhetem hány éves vagy??

    nem baszogatni akarlak,csak érdekel...
  • Bucser
    #331
    Hiába röhögsz... Mikrobiológiát is tanulunk és a Professzorom (Aki kint oktatott a Helsinki-i egyetemen mikrobiológiai tervezést) kegyetlenül sok érdekes dolgot mond el... És tényleg kordában tarthatók a vírusok a tenyésztésük és a genetikai összetevőik manipulálásával...
  • Glpetyus
    #330
    ja ide:P
  • Glpetyus
    #329
    Semelyik mellett nem állok biztosan

    Mégegyszer mondom nem utálom az amcsikat (szal nem elvakultan gondolkozom), csak a vezetőket, de őket leköpném

  • Glpetyus
    #328
    :)
  • Bandew
    #327
    Én csak lereagálom mindegyik verziót. Semelyik mellett nem állok biztosan. A lényeg az, hogy egyáltalán nem hiszem el azt a mesét, hogy szegény ártetlan Amerikát megtámadták.
    Mégegyszer mondom nem utálom az amcsikat (szal nem elvakultan gondolkozom), csak a vezetőket, de őket leköpném. Azt hiszik ők az istenek, és emberek millióinak életével játszanak, csak hogy sok pénzük legyen, amit aztán majd el se tudnak költeni, legfeljeb egy újabb háborúra. A háborút nem ők vívják, számukra ez csak egy játék.
  • The Garrett
    #326
    "Ne azt gondold, amit megmondanak neked!
    Legyen tényleg saját véleményed!"

    Ez viszont legalább igaz a cikk végén :D

    és le is lehet zárni ja vitát.
  • The Garrett
    #325
    neha opera neha nem :D
  • Glpetyus
    #324
    elromlott a válasz gomb??:P
  • The Garrett
    #323
    DE akkor viszont végképp nemértem miért írtad a #276 ot... Mert a sorrend
    wtc
    amerika háborús indítványa


    és nem

    amerikai piszkálás
    wtc
    amerika háborús felszólítás
  • Bandew
    #322
    Na jó, asszem inkább húzok tanulni. :-D
  • Bandew
    #321
    Direkt leszögeztem a linknél, hogy nem hiszem el minden szavát, nehogy ezért belémkössetek. :-D
    Amúgy ez angol iromány.
    De Bush gyors háborús indítvénya tény. Meg a sok hülye bizonyíték a terroristák ellen.
  • The Garrett
    #320
    Azt is bele lehetne abba a cikkbe magyarázni, hogy a tálibok gondolták hogy nem lesz elég 2 géppel belemenni a wtc be. ezért + robbanószereket is hagytak a épületben. A WTC szabadon látopgatható... vagy a 1000+1 dolgozó közül lehet valaki ottfelejtett 1 szatyrot az asztala alatt.
  • Glpetyus
    #319
  • Glpetyus
    #318
    na ezaz,ezt mondom!!
  • Bandew
    #317
    Naná, de ha most se tudunk semmi biztosat, akkor meg végképp nem tudtunk. Bár Bush "lehet", hogy tudja.
  • Glpetyus
    #316
    de hülye vagy:))
  • The Garrett
    #315
    csak 1 kérdés:
    megbizonyosodtál minden állítás igazáról? Vagy csak elolvastad ami a lapon volt és készpénznek veszed?

    gondolod, ha valami Buda nevű magyar faszagyerek így kiderített mindent, az nem jutott volna a naaagy amerikai titkosszolgálat tudtára?
    kétlem..

    Énis bármikor összedobok 1 ilyen leírást linkekket meg képekkel a sajónekeresdi ufókatasztrófáról...
  • Glpetyus
    #314
    abból példáloztam...
  • Glpetyus
    #313
    Nem rád mondtam bammeg:) az "újságíróra"
    Amit belinkeltél:))
  • Glpetyus
    #312
    De hát te is mondtad,hogy tudtak a tervezett merényletről,de nem tudtak(akartak)csinálni semmit...
  • Bandew
    #311
    #290


    A faszfej szót pedig mellőzd kérlek.
  • Bandew
    #310
    Nem, de pl az, hogy Bush egy órával a támadás után háborút indított Afganisztán ellen, amikor még semmit nem lehetett tudni (mert még most sem) az igaz.
  • Glpetyus
    #309
    Nem zárkozom el ,de ha minden 3. mondata ez:"senki se tudhatja"...akkor kérdezném meg:te honnan tudod faszfej???

  • Bandew
    #308
    Egyből az elején le van írva. Világméretű manipuláció. Nem hiszem, hogy ezt bárki jó szemmel nézi.
  • The Garrett
    #307
    a konspirációs teóriák, nemigazn sorohatók a racionláis elkézelések kategóriába :DD

    hogy tudományosan foglamazzak :D
  • The Garrett
    #306
    mélyponton a hadrő túlzott fejlesztése miatt...
    Elszámolták magukat kicsit.
  • Bandew
    #305
    Egyáltalán nem lol, mert sok igazság van benne.
    Ha most makacsul elzárkózol egy racionális elképzeléstől, az a te hibád.
  • The Garrett
    #304
    Ige de ebben sehol nem találom azt a részt ami erre vonatkozna.:
    ". Beleavatkozni más politikájába, amihez kurvára semmi köze, az igenis sértő.
    Ez a tipikus "piszkállak, meg anyázlak, te megütsz, és te kezdted a verekedést" taktika."
  • Glpetyus
    #303
    Ezt már olvastam..lol
  • Bandew
    #302
    Olvasd el az alábbi linket.