438
  • _Vegeta_
    #238
    Megirsz egy dalt, es azt vki atdolgozz es learatja vele a baberokat. Ez a problema. :)
  • Exxon Valdeez
    #237
    Körbenéztem a moziplusszon, de ott még mindig 24-i dátum szerepel, mint hazai mozipremier...
  • Iori
    #236
    eleve 24.én lett volna de áttették 31.re
  • Exxon Valdeez
    #235
    Sziasztok!
    Ezt hol olvastad, hogy eltolták a premiert?:(
    Nemár. Annyira vártam, és még egy hét pluszba is???????? :(
    Ha már a remake-eknél tartunk... Meg ne kövezzetek, de nekem jobban bejött Hitchcock Psycho-jának remake-je, mint az eredeti.
  • Bandew
    #234
    Miért ne lehetne a remake jobb, mint az eredeti?
  • Iori
    #233
    lehet hogy a Ringu emészhetetlen volt neki :) sokkal kevésbé pörgösebb és állandoan olvasni kell
  • _Vegeta_
    #232
    Igaz, 100film kozul tenyleg csinalnak 3-4jot elismerem.
    En azert szidom a feldolgozatokat/atdolgozasokat, mert olyan bunko emberek miatt keszulnek akik keptelenek megnezni az eredetit. Nekemis nem egy baratom van akinek mutattam mar a ringut h nezze meg, aztan belenez es (fuj ezek ferdeszemuek) es meg se nezi persze a The ring-et isteniti h mien kiba fas*a film. Ez idegesit engem igazabol.
  • Iori
    #231
    a Transformesre kiváncsi vagyok ,eddig én is csak pletyka szinten hallotam róla. Vmi hivatalos forrás van?

    Hamár megint témába jött a remake, akkor nem sokára jön a Dark Water remakje (Jennifer Connolly főszereplésében). Az Infernal Affairs(szigorúan piszkos ügyek) remakje is készül (Matt Damon, DiCaprio, Jack Nicholson, Mark Wahlberg) ,a székbe Martin Scorsese fog ülni. Remélem ütős darab lesz!

    Már alig várom a Kör2t. Kár hogy 1 héttel eltolták a hazai premiert :(
  • winnie
    #230
    Rohadt amcsi feldolgozok.. Sose tudnak ujat kitalalni. En mondom par ev mulva az animekat fogjak atdolgozni filmbe...

    (az indai után az amerikai a legnagyobb filmes piac, azért még tudnak újat kitalálni:)

    amúgy fognak ld. cameron és a battle angel (a többi az csak netes pletyka) - örülök, legalább az amcsik többi igazi anime-ot fognak látni.

    amúgy sosem értettem, hogy miért baj a feldolgozás. azok nem nekünk készülnek, akik láttuk az eredetiket, hanem az amerikai piacra pénzcsinálásból és kvázi kultúrmisszióként.

    az amcsik többsége sosem nézne meg egy külföldi filmet,viszont a remake segítségével eljut hozzájuk, _valamilyen_ formában a film, (jobb, rosszabb, gagyibb, most mindegy) aminek számos pozitív hatása lehet (nem véletlen, hogy a grdge amcsi verzió premierrel egyidőben betették a japán verziót is, és frankón megnőtt annak is a nézettsége - ld. azeredeti is így közelebb jut hozzájuk.

    nekem sosem fájt, a remake - ha az eredeti jogtulajdonos belemegy, akkor én is. max nem nézem meg. olykor ráadásul a remake még jó is lesz, akkor az dupla nyeremény.
  • Waterhorse
    #229
    Igen akkor jól emlkeztem:))
    Bár Jackie is használ azért kaszkadőrt, de lehet, hogy csak a végső esetben. Az biztos, hogy NEM NAGYON használ, de használ. Talán tanulva Brandon Lee hibájából, csak akkor ha vaktöltényes golyózápr elől kell menekülnie.
  • winnie
    #228
    Ez biztos, hogy a 2. rész nem a japán Ringu 2. megfelelője lesz?

    biztos. egyrészt szerintem nem akarnak még egy gyenge filmet csinálni, másrészt, általában csak az első rész szokott totál remake lenni
  • Waterhorse
    #227
    Hát lesz bizony film is.
    Én Dragon Ball, Transformers (Spielberg) és Alitáról (Cameroon) tudok.
  • winnie
    #226
    Ha van egy eredeti film...ebben az esetben..Japcsi szinészek..Japcsi minden...akkor te hogy neveznéd...pár év mulva megjelenő úgyanaz történet...úgyan arrol csak más szinészekkel...?!

    feldolgozás, remake, legyen átirat, de nem japán, hanem amerikai.
  • _Vegeta_
    #225
    Hmm igaz.
  • Iori
    #224
    most is van egy csomó amit átdolgoztak az amik igaz nem filmbe...(Pokémon, Dragonball, Transformers...)
  • _Vegeta_
    #223
    Rohadt amcsi feldolgozok.. Sose tudnak ujat kitalalni. En mondom par ev mulva az animekat fogjak atdolgozni filmbe...
  • Iori
    #222
    ja Jackie Chan szinte minden filme forgatásán megsérül (ugye Jackie barátunk nem ismeri a kaszkadőr fogalmat...)

    én is ugy tudom hogy totál más sztori lesz és igen Hideo Nakata rendezi.
  • Waterhorse
    #221
    Hamarosan jön valaki azzal, hogy Amerikai taxi-t a franciák is remakelték:)))

    Ezen meg mit kell úgy ledöbbenni, hogy emberek sérülnek, sőt halnak meg filmforgatás alatt? Nem új a történelemben, és lesz is még ilyen, most az olyan nagy dolog, hogy éppen egy ilyen témályú film alatt tötrént mindez?

    Én erre azt mondom: "Na és?"

    Hogy petyka vagy nem? Azt nem tudom, de, ha csak egy reklámfogás nagyon gyenge annak, hiszent imént olvashattátok a gondolatvezetésemet erről:))

    Ez biztos, hogy a 2. rész nem a japán Ringu 2. megfelelője lesz? Olyasmit tudok, hogy ugyanazt a japán rendezőt kérték föl, hogy csinálja meg az amerikai Kör 2-őt, de attól még lehet a történet úgyanaz, vagy nem?
  • deicide
    #220
    Ha van egy eredeti film...ebben az esetben..Japcsi szinészek..Japcsi minden...akkor te hogy neveznéd...pár év mulva megjelenő úgyanaz történet...úgyan arrol csak más szinészekkel...?!

    Láttam már a Dark Watert is...! Japcsi szinészek...a kislány...víz..stb..stb..!

    Nyáron jön az Amerikai...úgyan ez a történet...de más a helyszin..mások a szereplök de a történet nagyábol ez lesz..!

    Akkor még mindig az a kérdés hogy ez hogy nevezzük....?

    Amerikai változatnak...? vagy minek...?

    Nem értem miért okvetetlenkedel....?!:(((
  • winnie
    #219
    Valaki irt a The Grudge c. filmröl...! Úgy mint köztudot ez is Japcsi alkotás és az eredeti Japcsi átiratot vetitik most a mozikban..!

    hogy érted, hogy eredeti átirat? a moziban a kicsit lebutított amerikai átirat van.
  • deicide
    #218
    én is olvastam hogy a Naomi Wats...gyerekét alakitó szinész palántát baleset érte...!:(volt egy vizes jelenet ahol a kisfiú...majd nem megfuladt..((..de több baleset is volt...!na akkroszertak be Tanakáék és hivtak egy papot...! Nos nézzük más oldalrol a hirt...! Lehet egy jó kis reklám fogás..is..akár...))!

    Valaki irt a The Grudge c. filmröl...! Úgy mint köztudot ez is Japcsi alkotás és az eredeti Japcsi átiratot vetitik most a mozikban..!
    akik benne vannak a témában azoknak ez a film már lerágott csont...!
    Csont ide vagy oda..és letöltöttem 5.1 hanngal..készült hozzá 1 magyar feliratt...és elmondhatom nagyon ott van a film...mint hang mint képi világa...! Volt szerencsém már látni a THe Grudge 2 szintén a Japcsi változatát...!Hááát..az is jó volt...)))
  • _Vegeta_
    #217
    pletykának nevezem Én.. :D Tudomásom szerint. :D
  • Iori
    #216
    ördögüzés ?
  • Dynamic
    #215
    Persze, az amerikai forgatáról meg azt írták, hogy valami kísérteties dolgok történtek, meg valami papot kellett hívni aki felszentelte a helyett...blabla.
    Olyan kamu mint egy ház.Tipikus reklámfogás.
  • _Vegeta_
    #214
    Az lehetett a legfurabb h elkeszult a film!
  • Iori
    #213
    szal sztem kacsa az egész
  • Iori
    #212
    állítolag a Ringu japán premierekor pár ember meghalt, és utána lekellett vágni azt a részt...ezt hallottam egy ismerősömtől de neten forrást nem találtam
  • grebber
    #211
    A forgatáson fura dolgok történtek most olvastam.
  • PLackó
    #210
    ma láttam a moziban az előzetesét,nagggyon király lesz.
  • _Vegeta_
    #209
    Horrorfilmet csak ejfel utan!
  • Iori
    #208
    the grudge: éjjel 11kor egyedül sötétben ,füllhallgatóval nézd meg!
  • _Vegeta_
    #207
    #203 Rodeo: Nincs benne poen, mivel horrorfilm. (Bar inkabb thiller)

    #205 Inquisitor: Gondolom a "Cell" c. filmet a One missed Call c. filmbol remakeltek, legalabbis az volt ilyen mobilos gyilkolos marhasagos. :) Szentem az eredeti is gagyi volt hat akkor mien lehet az amcsi valtozat. :)) EGyebkent nem lattam a Cell filmet nem is hallottam rola. Gondolom nem kár erte.

    #206 winnie: 2. Száráh micsel gelláros? Most ittvan nallam lehet megnezem. :)
  • winnie
    #206
    Amúgy a Kör 0-ik és 3-ik részét, meg a The Grudge többi részét is remakelik a jenkik?

    félreértés ne essék.

    1. a kör 2 nem remake, tehát más lesz, mint a pff ringu 2.
    2. a grudge-ot igazából nem is az amcsik, hanem a japcsik remake-elték, hiszen végülis ugyanaz rendezte, japánban, japán színészekkel.
  • Inquisitor
    #205
    Jót röhögtem tegnap valamelyik szenylapban volt cikk ((X)-fizetett hírdetés?), hogy a Kör 2 forgatására ördögűzőtt kellett hívnia a stábnak.
    Ki veszi be ezeket a marhaságokat?
    Amúgy a Kör 0-ik és 3-ik részét, meg a The Grudge többi részét is remakelik a jenkik? Ha jól tudom a The Cell is origi japán film volt. (Nálunk A Mobil néven ment ... a remake.)
  • Loál János #204
    :D Miért nem nézed meg?
  • rodeo
    #203
    mesélje már el vki a Dark Water-t a poénnal együtt!
  • deicide
    #202
    igy akkor kerek a dolog...))

    és ezért nincs még meg dvd-n a Kör 2..((!
  • winnie
    #201
    Nem tudom ismered e a The Grudge c. filmet...!???

    ismerem az amerikai feldolgozást és a japán eredetit is.

    én azt letöltöttem már dec. végén...! és az kb 1 héttel korábban jön be az országba mint a Kör 2...!

    én meg októberben töltöttem le. az irreleváns, lényegtelen, hogy melyik film mikor kerül nálunk moziban. az a lényeg, hogy amerikában mikor mutatják be, hiszen a legtöbb mozirip onnan származik (illetve mostanában egyre több jön kanadából)
  • deicide
    #200
    Nem tudom ismered e a The Grudge c. filmet...!???

    én azt letöltöttem már dec. végén...! és az kb 1 héttel korábban jön be az országba mint a Kör 2...!

    akkor ez hogy van...?
  • winnie
    #199
    persze, hogy nem lehet, hiszen még 3 hét van a premierig