438
  • _Vegeta_
    #278
    The.Ring.Two.TS-STN
    The.Ring.Two.TS-STN got released 20m 26s ago [NUKED] audio.sounds.horrible.not.direct [ UNKNOWN / STN ]

    aki akarja toccse, vécédé már van. :D
  • _Vegeta_
    #277
    hmhm:)
  • Iori
    #276
    segítek :) imdb
  • _Vegeta_
    #275
    Arrol figom sincs oszinten szolva. Majdcsak elokerul azis vhonnan. :)
  • _Vegeta_
    #274
    Regi mexokas, igy gyorsabban gepelek. :)
  • Iori
    #273
    na és a koreai Ringu feldolgozásról vmi infod nincsen? :)
  • grebber
    #272
    Ringu 1-2 és a Rasen jó tudni hogy vannak ilyenek is.
    Majd rájukkeresek,de remélem felirat van hozzá.
  • deicide
    #271
    Igy már igen...)

    de mi lenne ha néha ékezetet is irnál...?:))
  • _Vegeta_
    #270
    Te dolgod, csak eszreveteleztem. :)

    Gyengecske.. nekem bejott. :)

    Az elobb leirtam mit gondolok a the ring es a ringu kozotti kulonbsegrol, ugylaccik nem erezted az ironiat. :) Szoval erthetoen: a ringu sokkal jobb mint a the ring, a the ring egy gyenge utanzat. sajat velemeny hozzateszem..

    A ringu0-t pedig az elobb kifejtettem.. Es igen a ringu elott van filmidoben, de valos idoben kesobb jott ki, sztem igy erdemes megnezni. ringu-ringu2-ringu0. Ez olyan kb mint a star wars mozifilmek, vagy a startrek. Nem feltetlen az enterpriseal kellene kezdeni a startrek sorozatok megnezeset. Stimm? :)
  • deicide
    #269
    A filmeket legtöbbször nem úgy töltöm le hogy sorban...!

    hanem úgy ahogyan megtalálom....!!

    Ebben az esetben hamarabb megvolt a Ringu 2...!

    Igy az jött le elsőnek..!...ami szerintem elég gyengécske..!

    Mivel nem láttam még az eredeti Ringu-t mert még most jön le azért kérdeztem hogy az milyen az Amcsihoz képest...?
    Ha te láttad akkor van viszonyitási alapod....nem...?

    De még a Ringu 0 szó sem esett...!! azzal mi a helyzett...?

    Ezek szerint vele kezdődik minden....?

    Akkor a sorrend Ringu 0...Ringu....Ringu 2....?
  • _Vegeta_
    #268
    Szivesen helpelunk. :)

    Japcsi, szoval az eredeti ok.

    Konnyen elerheto mind hálistennek.

    Egyeni velemeny, termeszetesen elfogadom, de azert megjegyzem nem a folytatassal kezdjuk a filmnezest hanem az elozo resszel. :)
    Ha a borzalmast felelmeteskent ertelmezem, akkor egyetertek, viszont a "szar" kifelyezessel nem, hiszen odaát nagyon is sikeres film lett a 2 es nem veletlenul.

    Kurvajo, bar a ringu1 jobb.

    "Most jön le a Ringu ez milyen....? van olyan jó mint az Amcsi változat....?"
    Ezt inkabb megcserelnem tehat: "Most jon le a The ring ez mien....? van olyan jo mint az eredeti japan ? Ugye érzed az ironiat a kerdesbe. :PP

    Toldsd le ha tudod..

    A ringu2 fele nagyjabol egy lovestory azt a tortenetet meseli el h a tvbol kijovo kiscsaj miként lett ilyen amien lett. :D Sokmindenre feny derul, erdemes megnezni.

    Remelem segitettem.

  • deicide
    #267
    én sem azt irtam hogy "szar"...azt irtam hogy borzalmas...!!

    Más vélemény....!?
  • Loál János #266
  • Waterhorse
    #265
    Én nem láttam egyik Ringut sem.
    Megvan a 0. azt sem láttam még.
    De elfogult vagyok, és nem szar egyik sem. pont:)))
  • Loál János #264
    Ezt is add hozzá a többihez, szívesen beszélnek róla úgy, mint a Kör folytatása.

    Amúgy az eredeti Kör-ök közül egyet sem láttam még, szal sry. :/
  • deicide
    #263
    Kör ügyben valaki adhatna egy kis helpet....))!

    Most csak a Japcsirol van szó!

    Megtaláltam a neten nind a 3 at...!

    Letöltöttem a Ringu 2 szerintem borzalmas szar...!:(

    Véleményeteket kérném....!!

    Most jön le a Ringu ez milyen....? van olyan jó mint az Amcsi változat....?

    Meg van a Ringu O és azt is csak tölteni kellene..!

    De viszont érdekellne a véleményetek hogy milyen a Ringu 0...?!
  • Iori
    #262
    a reviewokat olvasva nem az igaz
  • Dynamic
    #261
    Az imdb-n 5.7/10-en áll.
  • misi9
    #260
    Ma lesz az amerikai premier :D Remélem minnél hamarabb felkerül a netre. Már nagyon várom...
  • deicide
    #259
    jó nagyon az előzetes....))

    de hamarosan meg is fogom nézni...)

    Nagyon hamarosan...:))
  • Bandew
    #258
    Tessék tölteni!!!
    Ring2 werkfilm!
  • winnie
    #257
    még mindig nem mutatták be.
  • deicide
    #256
    na és valaki láttam már a Kör 2....?:)
  • Iori
    #255
    post production
  • datango
    #254
    van ijen ? vagy még készü?
  • _Vegeta_
    #253
    Erre jo az internet, a vilag minden tajainak a zeneit/filmeit lecsekkolhatod. :P
  • Bandew
    #252
    Panaszra? Amúgy nem tudom, hogy miről beszélsz, hisz minden országnak megvan a maga ízlése. Azt hiszed keleten bemutatnak annyi európai filmet, mint itt? Ha minden nagy film lemenne mindenhol éjjel-nappal vetíteni kéne minimum 100 moziban. Egyszerűen itt nincs akkora igény a keleti filmekre, bár mostanság kezd lenni, de akkorsem fogja kiszorítani az általunk már megszokott filmeket. Ez kb olyan mint a zene, mindenhol más az igény. Nem arról van szó, hogy kiszorítanák, csak mert nem kapott oscart.
  • Waterhorse
    #251
    Ez eddig 2 db. Jól állunk hajrá magyarok, végülis úgy gondolod nincs okom a panaszra?:(
  • Bandew
    #250
    Sztem meg a Titanicon volt akkora sikere, hogy leadják más mozikban is.
  • winnie
    #249
    a hime mononoke is volt a titanicon és kiadták videón azt követően.
  • _Vegeta_
    #248
    "Én az összeesküvésre hajlok, ami alatt azt értem, hogy már 2002-ben tudták bizonyos illetékes fejesek ki kapja meg az oscart, és így történhetett, hogy a Chihiro bejött, egyéb filmek meg sohasem."

    Enis igy gondolom. :)
  • Waterhorse
    #247
    Igen??
    Eddig ezzel igazoltam a dolgot magamban. Akkor most ez akkora talány, amekkora csak lehet. Miért jött be a Chihiro, már akkor a képbe amikor még fogalma sem volt senkinek az oscarról, és más anime, vagy esetleg csak Ghibli film miért nem? Pl. a Howl's Moving Castle? Ez most vagy valami óriási összeesküvés, és most bukott le az egész filmipar, vagy tényleg teljes zavarodottság van a magyarországra kerülő filmek esetében. Én az összeesküvésre hajlok, ami alatt azt értem, hogy már 2002-ben tudták bizonyos illetékes fejesek ki kapja meg az oscart, és így történhetett, hogy a Chihiro bejött, egyéb filmek meg sohasem.
  • winnie
    #246
    A Chihiro is azért jött csak be, az eredeti peremier után ki tudja hány hónappal, vagy évvel, mert megkapta az oscart,[i]

    naaaaaaaaaaaaa!:) a chihiro-t itthon 1. az oscar-díja előtt mutatták be (2003.03.06 vs 2003.03.29),

    [i] előtte senkinem nem lett volna esze ágában sem behozatni magyarországra a filmet.


    ráadásul, amikor az októberi titanic filfesztiválon volt, 2002-ben, már akkor oda volt biggyesztve mellé, hogy a mokép fogja forgalmazni.

    Egyszóval, jó-jó, hogy egy remake nyomán elkerül hozzánk is egy film eredetije, de miért kell hozzá a remake?

    én nem erre gondoltam, nem is írtam ilyet. hozzánk általában előbb el jutnak az eredetik (ld. nyisd ki a szemed - vanília égbolt vagy kilenc királynő - criminal) - kint viszont csak a remake után nézik meg az eredetit az amcsik. (ami mondjuk engem hidegen hagy:)
  • Iori
    #245
    találtam egy nagyon jó kis fan oldalt:
    itt
  • Waterhorse
    #244
    Ennek köszönhetően a budapest film jóvoltából, még a japán Ringu sorozat is eljut hozzánk DVD-n!!:)) Ha jól tudom még a moziba is bekerül előtte. Ha csak annyi időre is mint a Kutyaszorítóban már megérte. De talán rosszul fogalmaztam, hogy a remake-eknek köszönhetően, vagy elé tenném a sajnos szót. Mert sokkal jobb lenne ha a drága illetékes magyar fejeseknek köszönhetnénk meg egy-egy japán anime, vagy film eljutását hozzánk. A Chihiro is azért jött csak be, az eredeti peremier után ki tudja hány hónappal, vagy évvel, mert megkapta az oscart, előtte senkinem nem lett volna esze ágában sem behozatni magyarországra a filmet. Egyszóval, jó-jó, hogy egy remake nyomán elkerül hozzánk is egy film eredetije, de miért kell hozzá a remake? Ez elég elszomorító dolog szerintem.
  • Bandew
    #243
    Felőlem... :-D
  • Exxon Valdeez
    #242
    A francba! :(((((((((((((((((((((
  • _Vegeta_
    #241
    Jo, igen igyvan, de attol még zavarhat engem nem? :)
  • Iori
    #240
    mozineten 31. van
  • Bandew
    #239
    Amit leírtál az probléma, de ez nem így megy.
    Hogy a te példádat említsem: Megírsz egy dalt, valaki megveszi tőled a jogokat, átírja és sikeresebb lesz nála, mint nálad.
    Ez nem arról szól, hogy learatja a babérokat, hisz nagyon sokan tisztában vannak vele, hogy a Kör csak remake.