438
  • Iori
    #358
    a tv mano aki kibujik a tvből
  • deicide
    #357
    Megnéztem én is a Kör 2...!!

    Nos látva az előzetest sokkal jobbnak tünt...!

    Kicsit csalódás volt..:((

    Jó a történet de a képi megvalósítás..nem volt valami fényes:((

    Még mindig azt mondom hogy The Grudge...!
    Az legalább ütött és volt benne izgalom...!
    Majd a Fürész....az dvd 5+1 hanggal vadabb volt mint a moziba..!
    Kissé elveszett a hang...(!
  • _Vegeta_
    #356
    A fureszre azt mondani h jo horror eros tulzas :DD
    Ki az a Samara? XD
  • Iori
    #355
    SPOILERRRRRRR!!!

    Ebben a részben nagyon sokat erőltették Samara szerepét, ezáltal már nem volt annyira misztkius mint az 1.ben. Az 1ben sokkal kevesebb "parás" rész volt, de azok 1 az 1ben azok voltak, itt viszont sokkal több volt ,de mind1k gyenge volt. Az egyetlen "parás" rész az volt mikor támadtak a szarvasok.
    Ja egy kérdés, Samarának honnan vannak ilyen telepatikus erői??? Gondolok itt a korházos jelenetre, nekem ez új volt hogy ilyet is tud a kiscsaj, az 1ben semmi erre utaló jel nem volt. Vki tud erre adni vmi választ?
  • rezsofiz
    #354
    Hát igen ez a kritika valoban jo. Nekem az 1.részben az a nagy elvontság tetszett baromira, ami valahogy a 2.részből hiányzott. Nem is tudom nehéz értékelni. Mindenesetre az 1.rész jobb volt, viszont a 2. is megállja a helyét.
  • Iori
    #353
    nem nem olvastam őket :), csak az imdbn egy két reviewot és ott mondták hogy sz*r :D, de örülök hogy nem csak én vagyok ezzel a véleménnyel ;)
  • Bandew
    #352
    Ez a kritika teljesen korrekt, pedig általában útálom őket. :-D
  • winnie
    #351
    Igaz az első résztől messze elmaradt, de így is az utóbbi időben a

    :) te olvastad az sg kritikáját?:)

    RING 2 - KRITIKA

    "Egy valamit érdemes leszögezni. A Kör 2-t, bár az ember óhatatlanul a sokak körében tetszést aratott első részhez hasonlítja az ember (és ebben az összehasonlításban sajnos óriási a különbség), nem szabad elfelejtenünk azt, hogy még így is a 2005-ös amerikai horrordömping egyik legjobb alkotása. Alkoholista olvasóink (a rosszmájúak) kérdezhetik persze, hogy akkor milyen lehet a többi, de bízzunk abban, hogy a kérdést leginkább csak az első rész okozta nagy elvárások indukálják.

    Ha nem lett volna előzmény, akkor a Kör 2. egy átlagnál jobb film lenne. így viszont egy óriási csalódás. A rajongók inkább vegyék ki videón :)"

    Fűrész után a legjobb horror.

    októberben fűrész 2. kíváncsi leszek
  • Iori
    #350
    ÉN is megnéztem ma, már ugy ültem be a moziba hogy béna lesz (olvasva az IMDBn a reviewokat) így nem volt sok elvárásom, és mondhatom hogy sokkal jobb mint bármelyik horror film folytatás. Igaz az első résztől messze elmaradt, de így is az utóbbi időben a Fűrész után a legjobb horror.
  • modellmaker
    #349
    A 2 cd-s saosin verzió van meg. vcd. melyik mappába kell tenni a feliratot, hogy lássam is?
  • rezsofiz
    #348
    KÉszen vannak a feliratok. Www.feliratok.hu cimen tölthetőek.
  • Zeke99
    #347
    no , az én változatomhoz tökéletesen működik a felirat , csak mint mondtam , nem valami nagy a felbontás , cserébe viszont a színekkel semmi gond nincs
    320x240-es felbontás , és ez van meg: The.Ring.Two.[mpeg].TS-SAOSiN
    két részre van bontva , aminek nem nagyon örülök , de mint mondtam 660Mb az egész , egyenként 330 Mb-osak
  • _Vegeta_
    #346
    Hat szentem meg nem.
  • zero_cool51
    #345
    dettó. nekem enm tetszett, az első résztől kirázott a hideg, negyon ijesztő volt nézni, izgalmas volt végig, de a 2. eléggé csalódást okozott. A történet lapos volt, eléggé erőltetett, a film mintha össze lett volna csapva. nem volt tiszta, hogy mit is akar jelenteni a rész (azt tudjuk, hogy meg kell állitani a csajt,de hogy hogy, és miért és miképp, az könnyen kiderült, nem volt semmi izgalmas)
    szóval eléggé csalódtam benne. de minden elismerésem az első részért! az szerintem kultuszfilm lesz mint az ördögűző vagy a bárányok hallgatnak.
  • Bandew
    #344
    No srácok megnéztem... [SPOILER VESZÉLY NINCS!]
    Azt kell, hogy mondjam, nem jó. :-(
    Az első rész tele volt végig feszültséggel, hátborzongató atmoszférával. A 2 már csak egy béna ijesztegetős horror kisgyerekeknek. Szvsz a rendező (aki ugyebár japán és nem csinált soha nyugati jellegű filmet) amerikásra akarta venni a figurát, mert ugyebár ez egy ottani verzió, de ez sajna nem ment neki. A legjobb az lett volna, ha vagy japán módszerrel csinálja meg a filmet (bár akkor ennek nem lett volna értelme) vagy Verbinskinek kellett volna ezt is csinálni. Szal sajnálom, de ez nem jött össze.
  • grebber
    #343
    A BS playerben hol tudom állitani azt hogy ne késsen a felirat??

    Mert nekem megvan ez: The.Ring.Two.2005.PROPER.XviD.TS-DreamCD.avi
    és elvileg ehhez van ez a felirat:The Ring Two (XviD.TS-DreamCD)

    De ez nem tökéletes hozzá :(
  • _Vegeta_
    #342
    Egy nagyon lol cim a fooldalon. :))
  • szacsi
    #341
    feliratos volt :(
  • DBoy
    #340
    2005.Március 31 - Hungary Premier
    asszem...
  • Andres
    #339
    A kör 2-höz (svcd 2cd-s) felirat valakinek! Előre is köszönöm
  • modellmaker
    #338
    sry azt nem figyeltem hogy 1cd-s kéne...
  • rezsofiz
    #337
    Sztem jobban jársz ha a 2cdset szeded le először, ahhoz fognak 1. feliratot csinálni
  • Zeke99
    #336
    a legkisebb 1Gb , az meg nem egy CD
    azért köszi!
  • modellmaker
    #335
    Itt nézd meg.
  • rezsofiz
    #334
    Jah
  • Zeke99
    #333
    letöltöttem egyszer... összesen 660Mb , két részre bontva. jó akkor megnézem , megnéztem , felbontás... hááát... mindegy , megnéztem. most letöltöttem még egy változatot , 701Mb , de jól hangzik! na persze a minőség? sz.r!
    én az egy cd-s változatokat jobban szeretem , le lehetne valahonnan jó minőségben tölteni? torrenttel kéne :)

    és persze énnekem is jobb lenne azért egy feliratot beszerezni , de nem egy olyan nehezen érthető , hogy felirat nélkül ne boldogulna az ember...
  • Exxon Valdeez
    #332
    Így vagyok ezzel én is.... Nekem már egy angol felirat is megtenné. :(((((((((((
  • rezsofiz
    #331
    Na nekem lejött a kör2 mottmá csak felirat kéne ..
  • rezsofiz
    #330
    Az azureus tele van hibával, lassitja a gépet, és nekem alig töltött. Ezzel ellentétben a bitcomet kicsi, okos, és tölt rendesen
  • sirdond
    #329
    nekem meg a bitcomet olyan kibaszott egyszerűnek tünik, meg összecsapottnak. de azereussal meg olyanokat is le tudok tölteni ami bitcomettal el sem indul.
  • _Vegeta_
    #328
    Lagalabb fel evet hasznaltam, de meguntam... a vegen mar szinte hasznalhatatlan lett... pfőj vacak. :)
  • Bandew
    #327
    Tényleg lassítja, ha játszom és megy alatta akkor a játék nagyon akad, de ennek ellenére sztem nagyon jó.
  • _Vegeta_
    #326
    Nagyon otthon vagy a temaban. :) Az azu tele van hibaval es kiba lelassitja a gepet. (java alapu) Ez talan azert jo mert linux alatt is megy.
  • Exxon Valdeez
    #325
    Hi
    És azt valaki esetleg nem tudja, honnan lehetne leszedni a teljes, fullos szövegkönyvét a Kör2nek, Persze angolul kellene, már ez is nagy segítség lenne...
  • sirdond
    #324
    a bitcomet egy nagy shit!!!!! sztem az azureus 1 millával jobb nála.

    decide: nekem SVCD-s változat van meg netről
  • CLINT EASTWOOD9
    #323
    megvan
  • CLINT EASTWOOD9
    #322
    A bitcomet oldalnak mi a pontos címe?
  • Iori
    #321
    van TS
  • deicide
    #320
    és a neten csak kamerás változat van kint....??

    Ja és Kölcsönzöböl ki lehet hozni az eredeti Ringu-t Magyar hanggal és felirattal:)))
  • sirdond
    #319
    nekem azt mondták hogy jövőhéten lesz, de maximum 2 hét múlva mindenfélekppen. a 2 cd-s változathoz. de akkor gondolom csinálnak egy cd-s változathoz is