64
Mert ez nem mehet így tovább
  • pilboy
    #64
    Ahol barátnőm lakik, arra is van egy cigótanya. (ott 3 utca van + a tanya)
    Az elmúlt években olyan sok atrocitás érte az utcák lakóit, h aláírásgyűjtést szerveztek és petíciót nyújtottak be a polgmesteri hivatalba a cigók ellen, h vagy költöztessék ki őket vagy polgárőrséget kérnek...
    Néhány hónapja polgárőrség működik kb. reggel 6-7-től este 8-9-ig, plusz tervben van vmi kamerás rendszer kialakítása is (ugyan kiírták ott pár helyre, h már működik a kamerás rendszer, de sztem még nincs :()!!!
    Azóta kicsit visszább vettek az arcukból a 10-12 éves kis pöcsök, de mennek a városba máshova
  • PResident Evil
    #63
    de Ő a kopaszokat bontaná le :D
  • K.András
    #62
    Be kell öket fenyiteni,aztán meg nem kell félni semmitöl,egyébként is csak akkor nagy a szájuk ha sokan vannak,ha hagyod a baszogatást elöbb utobb vérszemet kapnak,ha látják, hogy eszméletlen agressziv is tudsz lenni,akkor beszarnak és meghuzzák magukat...
  • Match
    #61
    nahát az is lehet...de inkább az idegesség buzdítana arra hoyg egy kis baráti társaságot összeszedjek.
  • The Garrett
    #60
    mmm neked elég lenne 1 kis pia és lebontanád az összest ;)
  • Match
    #59
    én inkább valami kíséretet szereznék a huginak, bár, szerintem jönne a lila köd és odaállnék pár hajmentes baráttal. (mondjuk 6-7-el...no meg én).
    a civil ruhás rendőr is jó ötlet, ed ha nincs ismerősöd akkor baszhatod, a rendőrség nem fog neked ajánlani egy embert...
  • PResident Evil
    #58
    véletlenül azt olvastam : polgárjenőkkel
  • The Garrett
    #57
    hm pedig nem is vagyok hívő hm :P
  • The Garrett
    #56
    hálistennek cigányokkal eddig 2x volt bajunk az életben. Az egyik ha meglát az utcán baráti társaságban inkább sarkonfordul. a Másikat azóta se láttuk hálistennek ;)
  • davos80
    #55
    Az én bnőmet egy fél-c. baszkurálta, mostanában szerencsére nyugszik. Párszor én is le akartam menni hozzá polgárőrökkel. Jól szétkentük volna a zsíros fejét a Niván.
    Ennek a topiknak amúgy hamar vége lesz, a rasszistának "tűnő" hozzászólások miatt.
  • davos80
    #54
    Én így szoktam.
  • PResident Evil
    #53
    mire van a vipera ? :D
  • The Garrett
    #52
    arról nem is beszélve hogy gáz spréé-t nemigen adhatsz 1 6. osztályos gyerek kezébe, mert először téged visznek el a rendőrök ;)
  • The Garrett
    #51
    Rendőrt egyenruhában odahívni nem megoldás, mert a cigány meglátja és elszalad.
    rendőrt CIVILBEN (de szolgálatban) odarendelni, megmondani neki hogy ez és ez van, GYakran előfordul stb. Teszel 1 bejelentést, elvileg kötelességük kivizsgálni.

    És ha ott a rendőr civilben, a cigók meg zaklatják a hugod, akkor közbelép és a tetteseknek elvileg ott kéne ugye maradniuk, rendőri felszólításra. Namármost ha nemteszik, akkor lehet kergetni őket a putriba. HA meg FK sok a cigók akkor lehet hívni a családsegítő-t, gyámhatóságot, ami jóidőre lefoglalja azt a rengeteg szabadidejüket a kedves c kategóriás állampolgároknak.;)
  • Devla
    #50
    A gaz sprayt el kell felejteni! Ha tobben vannak ugyse er semmit, es nincs annal rosszabb, ha elveszik toled a fegyvered.
  • Factor_007
    #49
    Arra lennék kiváncsi, hogy mit műveltek a hugoddal? Megütötték, körbe állták és lökdösték, vagy mi? (puszta kiváncsiság)
  • cyrus #48
    Vagy a radikális eset hogy kicsit lespanolsz velük, mittomén adsz nekik cigit, vagy mittomén...
    jo hogy belül felfordulsz, de gondold el.. jobb egy "barát" mint egy ellenség !

    A hugodra is majd ráköszönnek meg minden, mer neki van az a nagy jófej bátyja....
  • cyrus #47
    A verés nem megoldás, semmiképpen !
    sok a rokonuk !
    De erőfitogtatás lehet ! abból baj nem lehet.....akkora :P
  • fm
    #46
    a rendőrség egy szar. be lehet jelenteni nyugodtan,de felejtsd el,meg sem fognak mozdulni az ügyre. engem most pénteken ütött le egy kopasz egy szórakozóhely előtt,hívtuk a rendőrséget,mondván,hogy súlyos testi sértés történt,illetve most ugranak be a kocsiba ittasan a tagok. a válasz: menjek el orvoshoz és fáradjak be a papírral a rendőrségre. viszhall...
  • Tuvok #45
    no igen, 3 kopasz osztálytársam volt, most mind polgárőr :D
  • ThePartyFace
    #44
    Ez most akkor szoismetlesek zome, vagy csak kihangsulyozas?
  • ThePartyFace
    #43
    Nem megverni kell oket, de erot kell mutatni!
    Kulonben meg pofatlanabbak lesznek es teljesen a fejetekre nonek.
    Engem anno megzsarolt 2 c. srac. Fenyegetoztek, en meg feljelentettem oket. Most lett vege a targyalassorozatnak 2 ev utan.
    En a rendorseggel mutattam nekik erot...azota nem ert atrocitas. Neked is ki kell talalni valamit, kulonben meg pofatlanabbak lesznek:(
  • Braveheart
    #42
    Milyen idős vagy? Engem már párszor megtámadtak, és amikor sokkal többen voltak, mint mi, akkor úgy beszartam, hogy még én is meglepődtem utánna...
  • Csacsi
    #41
    Nekem a barátnőmet zaklatta egy ember. Akkor még nem volt Velem. Szegény lányt mindenohva kisérgetni kellett vkinek. Rendőrség tehtetlen volt, senki nem tudott tenni semmit, mert nem történt semmi.

    Hiába verték meg, hiába csináltak Vele bármit, csak nem hagyta békén. Aztán egyszer úgy adódott, hogy egyedül volt, a csávó ingerült volt, nekiesett. Szerencsére pont arra jött egy ismerőse. És így már mehetett a feljelentés, de aztán a faszi eltűnt. Azóta sem látták. Remélem nálatok lesz jobb megoldás is.

    Én még nem voltam ilyen helyztbe, de biztos, hogy nekimennék, bárki is legyen az. Mondjuk én könnyen beszélek, mert nekem van minden "nemzetiségből" elég komoly ismeretségem, de ez már Off, és felvágni sem akarok.
  • Braveheart
    #40
    Nem halt meg vki?
  • Narancs
    #39
    (a benne lévőkkel együtt...)
  • Narancs
    #38
    Hát, nem olvastam vissza minden hozzászólást, szal lehet hogy már mondta vki, de vannak bizonyos kopasz fiatalemberek akik igen nagy számban megtalálhatóak bizonyos helyeken / rendezvényeken és mindíg készen állnak egy kis cigány lerendezésre...
    Amúgy a polgárőrök ugyanezt teszik csak a törvény palástja alatt!
    Amúgy vmi faluban egy csávónak annyira elege lett a cigókkal, és hogy nem tud tenni ellenük semmit sem, hogy meló után betolt 2 felest, majd a dózerral a porig rombolta a putrisort...
  • Tuvok #37
    Ezt ne, nem bírsz annyit kiirtani, hogy ne legyen helyette 10 másik, nem megverni kell őket, hanem eltakarítani a környékről, nálunk önkéntes polgárőrök csinálták ezt pár éve gumibottal, stb ...
  • Dzsini
    #36
    több okos nem jut eszembe... majd a többiek talán
  • Braveheart
    #35
    Azon gondolkodtam egyszer haverokkal beülnk a kocsiba, aztán megyünk 1-2 kört, hátha megtaláljuk őket. Csak ugye nincs garázsunk, szal utána végig izgulni kéne...
  • Dzsini
    #34
    ha ilyet akarsz ne egyedül menj - legyetek 50en szülők, nagytesók, meg minden... bár én nem bíznék benne, de hatásos lehet... ez már szociálpszichológia
  • Tuvok #33
    Nah, hogy ne csak a szpem legyen, SEMMIKÉPP se kezdj velük konfliktust, egyszer megversz egyet, másnak 10 ladával törnek rád .
    Bejelentés rendőrségen, iskolában, és addig üsd az asztalt, míg el nem érsz valamit .
    De úgylátom le lettek írva a teendők már előttem ...
  • Braveheart
    #32
    Azon gondolkodtam hogy egyszer bemegyek a suliba nagyszünetben és beszédet tartok, hogy aki mégegyszer hozzányúl a tesómhoz az akkorát fog szívni, hogy egy életre megjegyzi...
    Vagy mit tegyek? Igazából csa ka nagyobb haverjaiktól félek, mert errefelé van 1-2 nagyobb darab is :(
  • Dzsini
    #31
    semmit nem érnél el vele... arra lenne jó, hogy felhergeled őket. vagy hatalmas túlerő kell (ezt most itt hagyjuk) vagy olyan hatás, hogy eszükbe se jusson (sok szülő+rendőr+kitudjami... és az ő sulijukban is szólni kellene a tanerőnek)
  • Tuvok #30
    LOÁL !!!!!!!!!!
    negyed órája még 10 volt, csak az le volt zárva :DDDDDD
    lehet St megfogadta, amit a mod topikban írtam :DD
  • Braveheart
    #29
    Gondolom ha elgyepálnám őket (kb. egy fejjel nagyobb vagyok náluk, igaz 6-an voltak) akkor meg jönnének a haverokkal, mi?
  • Dzsini
    #28
    mind a 9et :) jó, te vagy a kevés kivétel aki erősíti...
  • Tuvok #27
    Kikérem magamnak ! Én minden topikom így nyitottam !!!!!!!4
  • Dzsini
    #26
    itt végülis az irány lett volna érdekes, de akkor az kiesett... hát, akkor a szülői közösségen meg a rendőrségen kívül másra nem nagyon lehet számítani, ami eszembe jut
  • Braveheart
    #25
    Már csak 1 éve van, szóval szóba sem jöhet... Meg sajna az a "legjobb", amibe jár. Ráadásul olyan heylen lakunk, amihez képest az összes suli ugyanabba az irányba esik... de mint mondtam ezek a kölkök nem oda járnak, ahová a tesóm.