3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • Glpetyus
    #655
    Ezt is szeretném :)
  • Glpetyus
    #654
    Helló :)

    Ezt nagyon szeretném,de mostanában annyit költöttem filmekre,hogy egy kicsit vissza fogom magam :P
  • Punkerwork
    #653
    cégtól függ, nem csak a netpiacon van 999-es akció én pl xpress-ről szoktam rendelni az ilyeneket
  • bandia
    #652
    Vagy már drágábban? Mert most nem vagyok otthon, aztán nem igazán tudok rendelni, majd csak hó vége fele...
  • bandia
    #651
    Értem, tehát elfogy aztán kampec, nem lehet rendelni...
  • Punkerwork
    #650
    áruk ennyi marad, de a raktár készlet véges
  • bandia
    #649
    Köszi...Nem tudod véletlenül, ezek ennyik maradnak, vagy változhat az áruk?
  • Punkerwork
    #648
    minőség jobb, a csomagköltség x kilóig ennyi, ha 10 filmet rendelsz talán olcsóbb, én min 2-3 filmet szoktam egyszerre rendelni úgy nem olyan elkeserítő a postarablása :(
  • bandia
    #647
    Ha többet rendelek egyben, akkor is ennyi? A szállitási dij, vagy darabonként...jó ez az oldal...Gondolom jobb is a minőségük, mint a rippelt letöltögetett filmeké vagy?
  • Punkerwork
    #646
    amúgy ennél nagyobb filmek is 999-ért vannak.
  • Punkerwork
    #645
    870 HUF a szállítási költség
  • bandia
    #644
    Nem hiszem el...Ez tényleg 999Ft as netpiacon??? Mennyi a házhozszálitás...MÁr régóta kerestem ezt a filmet. Ja egyébként club 54 a cime...
  • Punkerwork
    #643
    volt újság mellékletként kb 2k-ért utórendelést adj le rá
  • bandia
    #642
    Srácok valaki tudna egy helyet ahol ez a film kapható? 54 -> A film cime! Ja jó lenne minél olcsobban! Köszi
  • Loál János #641
    A saját nézeteiddel nem bántasz meg senkit.
    A Te dolgod, ha a felsoroltak közül semmit sem tudsz értékelni.
  • Jagi
    #640
    13. harcos(nem újságból) 1790 Ft
  • Punker
    #639
    neked mi a rendes? én Pl a Híd A Kwai Folyón dupla DVD-t is 4k alatt vettem vagy Pl a Nincs Alku-t, Szemtől Szemben, Száll A Kakukk Fészkére stb...
  • Tetsuo
    #638
    Hátha..! Hátha kiadnak vmi rendes filmet 4rugó alatt.. de eddig semmi..
  • Glpetyus
    #637
    Inkább kiirattam a haverral :P
  • Glpetyus
    #636
    Ez már súlyos...
    Fasznak jöttök ide,ha csak a fikára futja
  • artschi
    #635
    UIP filmek 999 Ft-ért!!!
    http://www.netpiac.hu/link.php?153
  • Tetsuo
    #634
    :)
  • Waterhorse
    #633
    Tehát ezt érthetjük úgy, hogy te nem szereted:

    1. a horrorfilmeket ("a B kat horrorfilmek (sőt az A kat is) nem érnek semmit, semmi értelme..")

    2. az akciófilmeket ("Meg a sok B, C kat akció")

    3. az háborús filmeket ("meg háborús film sem..")

    4. a vígjátékokat ("A Bud Spencer meg főleg nem..")

    5. a sci-fi filmeket ("a J Mnemonic (is elég gagyi film)")

    Nem bántottál meg senkit sztem, tulajdonképpen, ha nem tévedek az összes kategóriát kilőtted, talán a drámákat nem, de az elég tág kategória, és kereszteződhet a fenti filmtípusokkal is. Talán nem is szereted a filmeket igazából, persze ez nem baj, mert említettél egy könyvet, gondolom jobban szeretsz olvasni, és a szorakozást, nem a filmnézézben leled, meg, úgy gondolom ez nem olyan nagy probléma, ki így-ki úgy:)))
  • artschiatwork
    #632
    És meg is vételeztem, megvan a Banditák!
  • Jagi
    #631
    Feliratos + olvastam könyvben! : )) Sztem vedd meg!
    Jól jöhet.
  • Jagi
    #630
    LOAOOOALLL! Mér' ennyi? 75%! :DDDDD
  • Tetsuo
    #629
    Nem akarok megbántani senkit, de a B kat horrorfilmek (sőt az A kat is) nem érnek semmit, semmi értelme.. mind1
    Meg a sok B, C kat akció meg háborús film sem.. A Bud Spencer meg főleg nem..
    Mind1 Azért jó hogy itt leírjátok mi jelenik meg mert a J Mnemonic (is elég gagyi film) de az írott formája kultuszmű, meghát vmit azé télleg kell venni! :)
  • Tetsuo
    #628
    Nekem is jutott eszembe..
  • Waterhorse
    #627
    Hát nekem csak a három kéne, nem adják féláron az újságot csak 1 dvd-vel?:)))

    Amúgy asszem a 2 is úgy van meg, hogy a Koldus és Királyfi van a korong másik felén, és így volt 990 Ft, de nem is olyan régen vettem ezt a tuscoban.
  • winnie
    #626
    lol, egy laikus:))
  • Glpetyus
    #625
    Van itt valaki? ^.^
  • Glpetyus
    #624
    Megrendelted mi?
  • Hentes Bill #623
    váóóóó
  • Glpetyus
    #622
    Mármint a 2 és 3 egy újságban
  • Glpetyus
    #621

    Hmmm...ha kell valakinek,akkor vmi Sztárplakát magazinhoz van a HEGYLAKÓ 2-3 mindössze 1600-é'
    (még ha az 1 lenne inkább,az talán érdekelne)
  • Glpetyus
    #620
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

  • Glpetyus
    #619
    Na húzz innen a picsába...

    1. Magánügy,hogy milyen filmek tetszenek...
    2. Arra költöm a saját pénzemet(amit ÉN keresek meg),amire akarom.
    3.Az hogy egymásnak tippeket adunk,hogy hol mi olcsóbb,az nem azt jelenti hogy az összeset meg is vesszük
  • serious
    #618
    A Darkness egy szar. Amugy az ilyen mellékletes dvd-t nemtom minek veszel meg 2 rongyérNem ér többet mint egy másolt dvd, azon reklám snics a képminőséget meg nem veszed észre egy 72cm tv-n. nemtom minek ilyenre szorni a pénzt nemtudod másra? multko is itt sirtál hogy mnemonic mnemonic:)
  • Glpetyus
    #617
    Mire gondolsz?
    Havonta vagy 20 melléklet van,abból talán 2 ami számomra jó...
  • Hentes Bill #616
    ti minden szart mevesztek, ami olcsó?