3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • jointeer
    #1056
    sajnálom, hogy nem értünk egyet, majdnem elaludtam rajta. dzsoni deppes.
  • Waterhorse
    #1055
    9. kapu elejétől-végéig tele van feszültséggel, és érdeklődéssel köti le (az arra érdemes) nézőt:)))
  • jointeer
    #1054
    a 9. kapu kicsit unalmas, a vége meg zavaros, bizony
  • zaki
    #1053
    volt ott fegyverek szava, a napfény íze, conair 1500é...
  • zaki
    #1052
    +vettem a 9. kaput 890é, a jövő kezdetét meg 1190-é az ósönben
  • zaki
    #1051
    netpiacon sajnos nincsen. itt sem árulja senki. benzinkutakon meg... hát nem tudom. :(
  • Iori
    #1050
    egy kerdes:
    ugye mostanabban altalabn ket fele DVDt szoktak kidobni (widescreen es fullscreen) na az lenne a kerdesem ha otthon 16:9es TV van akkor milyen lemezt kene venni? Mert a lejatszonk a szelesvaszonu DVDket a 16:9es TVn belul is 16:9be jatsza le (azaz van az a fekete csik) ellenben a fullscreenessel (ahol nincs ilyen fekete csik, teljes kepernyon jatsza le a filmet)

    Vmit allitani kell vagy mi? Vagy widescreenes TVhez fullscreen DVDt kell venni? En most mar total nem ertem ezt :D vki segitse, koszi elore is
  • Punkerwork
    #1049
    netpiac? benzinkútnál elfekvő készlet?
  • zaki
    #1048
    a decemberi DVD Sztár magazinhoz a Zongorista c. filmet adták mellékletnek. sztetek be lehet még vhol szerezni? tescoban 8 ezeré láttam a filmet... ha télen megvettem volna az újsággal akkor csak 2-be került volna :(
  • zakika
    #1047
    Ludas Matyi es Vuk 1290 az Alexandraban ha valakit erdekelnek a rajzfilmek
  • Loál János #1046
    Netpiacon 2 rongy volt, de jelenleg nincs nekik. :/
  • Iori
    #1045
    majd megkerdezzem neked :)

    on
    donnie darko van vhol pesten 4 alatt?
  • Loál János #1044
    Én má tuttam. -.-
  • Waterhorse
    #1043
    lehet...
  • Waterhorse
    #1042
    És ha én a Csapd le Csacsit akarom megvenni, vagy a Sose Halunk meget, akkor az is megvan az eladónak? Mindegy milyen, lehet kamerás változat is:)))
  • jointeer
    #1041
    hát sejtettem
  • Iori
    #1040
    most leleplezem magamat: kinai vagyok
  • jointeer
    #1039
    rokonok????
  • artschiatwork
    #1038
    vazzz
  • Iori
    #1037
    igazandibol nyaralas meg rokonlatogatas, a dvd vasarlas csak mellek misszio
  • jointeer
    #1036
    vazdegyó kinába menté filmekéér
  • Iori
    #1035
    a legjobb: veszel egy repulojegyet, elrepulsz kinaba mint en , es az egvilagon minden filmet megtalalsz (regiektol a legujabbakig) persze kalozpeldany :DDD, de mind1ik lemez kifogastalan (ugyanolyan mint az eredeti csak 1-2 extra kivan vagva pl: trailer, hogyan keszult bla bla bla) Persze vannak szar verziok pl:kameras verzio, de altalaban ha megkerdezzed az eladot akkor megmondja hogy az a lemez rendes DVD kiadas vagy vmi egyeb verzio(TC,TS,CAM,Screener) ami csak kivan irva DVDre

    ja es az ara ami a legjobb : 5yuan ami atszamitva 0.6dollar ami kb 120 ft :D (az eredetik altalaban 30-40yuan)

    na majd kuldok vmi fotot hogy milyen filmeket sikerult itt osszeshoppingolnom :)
  • jointeer
    #1034
    úgy is lehet, hogy nem kérem hozzá a lejátszót?
  • Waterhorse
    #1033
    Meg láttam még 2 kínai filmet is valami "akció mesterei" sorozatban, az ázsiai filmek kedvelőinek 990-ért, az egyik Chow Yun Fat, Full Contact című filmje volt:))
  • Waterhorse
    #1032
    Lehet, hogy későn szólok, de van egy tescós akció 26-ig, ha vesztek 5 filmet 14-ért kaptok mellé egy techwood lejátszót. a filmek olyan 2700-ra jönnek ki, és a 4-5 ezer forintosokból vannak kiválogatva, pl. Holnapután duplalemezes, Legendák Klubja: Hegylakó, Predator, Garfield, a Leghosszabb nap, (duplalemez), Szállító stb. 54 féle film, de sajnos már tegnapelőtt elkapkodták a nagyját. Azért gondoltam szólok, holnap még elvileg él az akció. A filmeket pedig 2700-ért külön is meg lehet venni, szóval ha ezek nem fogynak el lehet, hogy kint hagyják őket.
  • artschi
    #1031
    DVD Poszter melléklet: Kill Bill 2. 1.990 Ft

    DVD Sztárplakát melléklet: Keserű méz 1.490 Ft

    Megvéve mindkettő :)
  • Punker
    #1030
    szereztem 1 Vándormadarak lemezt csak borítót kéne találnom hozzá
  • Waterhorse
    #1029
    Ilyet még nem láttam. Megvettem a 12 Majmot 990-ért, és az asztalim nem hajlandó bevenni, valami 3 vagy 4 jegyű input passwordot kér. Ha nem írom be, vagy rosszat adok meg, akkor felszólít, hogy vegyem ki a lemezt. Valamit angolul szövegel, és a lejátszóval van gondja (ami amúgy is egy rakás sz@r), ennyira rájöttem, a szöveg is valami ilyesmiről beszél, a dvd-rom meg simán beolvassa. Most honnan a rákból szüljem elő azt nyomorult kódot?
  • Stann
    #1028
    Nem tudtok egy olyan oldalt, ahol a Magyarországon már kijött(esetleg Tékákból kölcsönözhető) DVD filmek vannak?
  • artschi
    #1027
    Megrendeltem a Pillangót 2.390-ért.
  • Punker
    #1026
    szállítási költséget, ami néha a lemez árával egyenlő, úgyhogy én mindig 2-3-4 filmet rendelek egyszerre.
  • Serpa
    #1025
    xpress -nél mit kell fizetni magán a termék árán kivül?
    szállítás, posta ktg?
  • artschiatwork
    #1024
    nm
  • Loál János #1023
    Áhh, pics. :(
    Kösz a linket. :(
  • artschiatwork
    #1022

    Kommentek alapján eléggé gáz minőségnek tűnik...
  • Loál János #1021
    Vááá, az kéne.
  • artschi
    #1020
    Fűnyíró ember 1-2 (szinkronosan!) 999 Ft/db az Xpressnél!
  • artschi
    #1019
    inkább az legyen feliratos, mint az Ocean's Eleven :)
  • Botond #1018
    annyi szépséghiba van a dologban,hogy a Kardhal csak feliratos
  • artschi
    #1017
    Kardhal +Ocean's Eleven