146
Shrek 3
  • Boston1975
    #146
  • Dexantreal
    #145
    Láááááál.
  • akyyy
    #144
    menj a tudod hova a reklámoddal. fullos minőség jelenleg meg HD, nálad meg egy szaros camos verzió van.
  • ground24
    #143
    Leszedtem a SHREk +-at:)) Fullos minőségben! Nagyon bejött nekem!
    Ha valakit érdekel INNEN LESZEDHETI+MÉG VAGY 2000 fILMET
  • takysoft
    #142
    :D
  • LittleGinger
    #141
    Sziasztok!
    Gingerbreadet keresem műanyagfigurában!McDonald's figura...
    Ha tudtok segíteni kérlek írjatok!!!
    Nagyon köszi előre is!!!
  • takysoft
    #140
    csak említés, a Fűrész 1 sikere után az író azonnal elkészítette a 2., 3., és a 4. rész forgatókönyvét. Megvolt az összefűggő story, szépen megírva lezárva. Már akkor megmondták, 4 rész lesz, több nem. (persze a 2, és a 3. sikere után ez már nem olyan biztos, de elég valószínű, hisz a 3. végén történik vmi ami eléggé lezárja a story-t.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a 3. rész végén a főszereplő meghal. a 4.-ben már az ő "hátrahagyott" jtékai vesnek részt csak, és lezárul az elkezdett történet
  • takysoft
    #139
    Die Hard: a 3. übereli az elsőket. nem is kicsit, nagyon!!

    Terminátor 3: hát... a Terminator 2remake-je... nem rosz, nem rosz, de ugyanaz, mint az előző...

    Shrek: mint már mondtam, nem tudom mi a baj, de vhogy nem nevettem annyit.

    Itt van 3 példa, hogy a 3. jobb is lehet, rosszabb is, meg egyenlő is.
    Rendőrakadémia 3 pl nem lóg ki a sorból.
    Jurassic park 3 is ugyanaz, mint az első kettő.

    Fűrész 3 (szerintem) jobb, mint az 1-2. (bár annak minden része klasszikus) alig várom a 4. befejező részt.

    Az, hogy egy folytatás jó-e avagy sem, attól függ, hogy miért készült. Vajon azért, mert a készítők úgy érezték, bőven van még mit elmesélni, vagy azért hogy jövedelmezzen.
    Nem rosz a Shrek, de itt ez már rókabőr. elöltetett viccek, erőltetett helyzetek. mű-mű
    persze azért van benne eredetiség sok, csak.... nem is tudom hol olvastam egy kritikát abban volt ez a sok, a túlhúzott hosszról: "a kevesebb több lett volna".
    asszem épp itt az SG-n
  • M@TriX
    #138
    jah az az egy sorozat szerintme is ami a 3. is élvezhető volt, de egyet kell sajnos értsek az előttem szólókkal a 3-as nem olyan jó.

    szerintem az első jó volt, a 2-es jobb, a hármas meg nézhető. egy estét mesének elmegy, de a korábbi részekkel ellentétben többször nem nézném meg.

    kár érte...

    Kb. mint a Terminátornál nézhető a 3. rész is, de a kettest nem übereli...
  • takysoft
    #137
    nem mindig
    Die Hard 3-pl jó volt:D bár az rég volt:D
  • adam062
    #136
    a harmadik érszeket miért rontják el mindíg??? :S

    Mindíg csak az első 2 a jó aztán a harmadik már nem pl. Pókember 3
  • Ice Cortez
    #135
    Szerintem elég gyenge volt az előzőkhöz képest!
    Már premier elött láttam, de már akkor kirajzolódott bennem hogy nem fogom moziba megnézni!
  • Aspyrin
    #134
    Milyen igaz, ez csak a meleg számlájára írható
  • takysoft
    #133
    az nem az a felirat:D
  • Aspyrin
    #132
    Feliratozva csak a bemutatót láttam, abból a pár másodpercből nem ítélkezhetem. Viszont annak örültem, hogy nem üvöltötte túl a termet a hangerő, végre nem fájt a fülem.
  • takysoft
    #131
    elvileg ma tájékán jelenik meg magyarul.
    kíváncsi vagyok mit alkottak.. lett-e olyan jó, mint az "eredeti" felirat:D
  • Aspyrin
    #130
    Megnéztem, kellemes kikapcsolódást nyújtott. Én sem éreztem annyira ütősnek, mint az előző részeit. Mindenesetre a harisnyás poén hatalmas volt :)
  • Aspyrin
    #129
    Ma este fogom megnézni, kíváncsian várom :)
  • takysoft
    #128
    csak beírod google-be a dalnak azt a részét, amit kihallasz, meg a "lyrics" szót. meg is van:D
  • wraith0
    #127
    köszi érte:) soha nem találtam meg volna:S
  • takysoft
    #126
    Damien Rice - 9 Crimes

    nincs mit:D
  • wraith0
    #125
    akik NEM látták a shrek 3 at azok NE OLVASSÁK TOVÁBB. akik már látták tudnának segíteni? Kb. 1 óra 2 perc 20 sec körül kezdődik egy szám (mikor shrek elküldi artit és őt börtönbe vágják) és egyszerűen sehol nem találom .. tud vki segíteni? ha igen a címem [email protected] (ez az msn is)
    thx Wraith
  • takysoft
    #124
    jaja:D
  • Seten
    #123

    Kevesebb poén van benne, ezért gyengébb de amik vannak, azok nagyon jók.

    "- Ha valamit igazán akarsz, vagy
    igazán lenni szeretnél valaki
    akkor az egyetlen, ami
    ellened van, te vagy. (rámutat egy fickóra)
    - Én?
    - Kapjuk el, fiúk!"

    :)

  • takysoft
    #122
    Shrek esetén egész jó a szinkron.
    Gesztesi nagyágyú. A szamár se rossz, de az eredeti jobb. A kandúr meg utolérhetetlen.. Banderas kitett magért:D a magyar nyomába se ér.

    Ellenben komolyan mondom, Gesztesi jobb, mint Mike Myers. Amcsik mit nem adnának egy ilyen hangért:D De nem adjuk! :D

    A filmről a vélemények megoszlanak. Nekem tetszett, de az első 2 jobb volt. 1 konrét kritikám volna csak... de az nagyon durva.... a békakirály halála..
    Undorító és gusztustalan dolognak tartom, ha valaki a halállal így viccelődik. NAGYON ízléstelen tréfa volt szerintem.

    Ellenben az ejtőernyős fákon... megszakadtam:D

    Seten: mondatok a pozicionálás hiánya miatt nincsenek, vagy mert nem tudtam őket hallás alapján fordítani. (pozicionálás gondok miatt inkább a végén az énekben hiányzik 1-2 sor).

    Szóviccek vannak... nem minen tudtam visszaadni, ahogy kellett volan, mert erre a felirat-forma nem megfelelő. (pl kadúr beszólása a hajón: "and now you are royally ..." és kürtszó.(ami amolyan WCn-lehúzuk az életünk feelinget vált ki".

    másik: Shrek rosszkedvű
    szamár: He'll be fine!
    kapitány: He's finished! I mean, with your journey!

    nálam ez "Vége van! Mármint az utazásodnak!".
    Megjegyzem 4 óra alatt készült a felirat, de a szóviccekre azért figyeltem:D (már a file megelején is van 1:D)

    Persze a szinkron ugye jobb lesz, az biztos.

    Csacsi: hááát.... próbája tertani, de majd leszakad a karja:D
    elvezhető mozi lett, sok-sok új ötlettel, nem lett túl kommersz, ésnem kiszámítható, de azért nm üt olyat, mint az első kettő.

  • PLackó
    #121
    Jónak tényleg jó,de az eddigi részeknél gyengébb.(Szerintem)
  • minigirl
    #120
    Én már letöltöttem angolul, és nagyon jó. Érdemes úgy is megnézni. :)
  • PrisonMan
    #119
    Ti megvárjátok a szinkront? Én szeretem a Shrek szinkront, és ezért moziban fogom megnézni. Játszok a Shrek The Third nevű játékkal (abban az eredeti hangok vannak) és Shrek hangja között nem sok a külömbség
  • Csacsi
    #118
    Én szerintem Karib jó volt. Shrek ha tartja a színvonalat, akkor az lesz.Bourne Ultimátum alap. Die hard 4. Na ettől félek.
  • Jimbo86
    #117
    Én moziban nézem meg, de azért bánt az a jópár fikázó kritika amit írnak róla imdb-n. és 6.6 csillag? Shrekhez képest gáz azért. 3 nagy trilógia befejezést vártunk idén, abból már 2 (Pókember 3, Karib 3) fos lett. Na de azért én még reménykedek...
  • brrrbrr
    #116
    jó neked én is meg is néztem silány a története jó grafika alatt
  • Csaba007
    #115
    találtam elég jó minőségű változatot!
    Ts.xvid.THS és a Ts.xvid.IND.
  • Seten
    #114

    Azért sok mondat le sem lett fordítva.
    A szinkronban meg gondolom lesznek magyar szóviccek (ahogyan korábban is). :)

  • makikirály
    #113
    szasztok tudom hogy nem ehez tartozik de lécci akinek meg van a shrek 3 pc játék az mondja már meg hogy mit tegyek mert nem találja a gép a streams.res-et
  • #112
    "vó. melyik országban élsz? kíváncsi vagyok, hogy tudod-e melyik filmhez volt eddig a leggyorsabb felirat és, hogy az mennyi idő volt."

    Ez most Te nézted be Winnie
  • takysoft
    #111
    szintén bántó szándék nélkül:
    Horton féle release-el nézzed, mert frame alapú, és másikkal tényleg vacak lesz.
    meg, mint mondtam, nem én pozicionáltam, vmi cheh feliratot írtam át hallás alapján.(pozicionálásba csak itt-ott nyúltam bele, ahol túl hoszsú sorok voltak, vagy hiányzott 1-2 igen fontos mondat.
  • VvD
    #110
    Nekem meg angol felirat kéne, ált. azzal szeretem nézni a filmeket :P De olyat meg nem találtam :(
  • Seten
    #109

    Viszont (mindenféle bántó szándék nélkül) a te feliratodnak az időzítése rettenetes! :)

  • takysoft
    #108
    (figyelem, nagyképű felszólalás következik, aki nem bírja, kérem ne olvassa)

    Az én feliratomnál a szinkron se lesz jobb, azt garantálom neked:D
  • Seten
    #107

    Nagyon jókat lehet röhögni rajta!
    Persze szinkronnal gondolom még jobb lesz majd.