64
Firmware frissítés...
  • Esztus23
    #64
    Sziasztok!

    Keresek frissítést egy LG DVX 9700,és egy LG DR 7400-hoz!

    Előre is köszönöm!
  • tonyo9
    #63
    itt kérdezd
  • perik
    #62
    Sziasztok

    Egy Thomson dpl914vd házimozihoz szeretnék frissítést. Tudnátok segíteni hol találok ilyet?

    Köszi
  • B0nFire
    #61
    Üdw! Épp most álltam neki frissíteni a DVD-met (euromarkt 3603), a most az kábé 20 perce tart. Szóval tudja valaki, hogy meddig molyol el vele? 20 perc? 20 óra? 20 nap? Mert a frissítő oldalon azt olvastam, hogy míg nem végez tilos kikapcsolni, meg piszkálni. Tehát nem piszkálom, de a képernyőn csak annyi olvasható:

    Smart upgrade

    Upgrading...
    Don't power off

    De meddig tart? Ez normális? És ha nem, akkor elqródik, vagy mi...?
  • cmsworld
    #60
    Sziasztok! Chili DVD-2400X lejátszóhoz keresnék firmware-t.
  • Gfreiter
    #59
    AKAI DVD lejátszóhoz tud valaki firmware oldalt? Bassza lejátszani a feliratokat... :( A hivatalos oldalt már próbáltam.
  • bigyo108
    #58
    Üdv !!!!!!
    Egy kis segítségre lenne szükségem...
    A Thomson DTH-109e típusú lejátszót milyen billentyűkombinációval kell feloldani ha le van zárva .... vagy van egyátalán ilyen ????
    Előre is köszi .....
    Üdv !!!!
  • speep
    #57
    hali nekem lenne egy gondom nekem márkátlan dvd-m van azt hogyan kell frissteni

  • Joker Hun
    #56
    Szeva itt talán segitenek.http://forum.mpeg4-players.info/index.php?s=4a12f3217995a75ab35ce4d612eb2987&showforum=21
  • TomBond
    #55
    Sziasztok!

    Látom hogy egy kicsit kihalt a topik ... de hátha!
    Szóval egy SAMSUNG HT DS-100 házimozi rendszerhez keresnék firmware-t. Ha tud valaki bármilyen segítséget adni ne fogja vissza magát!

    Köszi!
  • fepapa
    #54
    Sziasztok!
    Kiss Dp 1000 lejátszóm van és szeretném frissiteni.A frissitést letöltöttem ki irtam CD-re be inditottam és valamit olyat ir ki,hogy "Touse the firmware update you need to restart the player"

    Na én kikapcsoltam a lejátszót ujra is inditottam de semmi csak ezt a szöveget irja ki.

    Mit tegyek.Ha valaki tudja,hogy mi a menete a frissitésnek Help

  • RABBI
    #53
    sziasztok! Segítsetek: pio dv 2650 -es dvd lejátszóhoz létezik e firmware frissítés és honnan lehetne leszedni? Ha nincs azt is írjátok meg léccike... Köszönöm!

    [email protected]
  • trimre
    #52
    Samsung DVD-P145 dvd lejátszóhoz kellene firmware, hogy a divx-et is le tudja játszani! Honnan tölthetnék le ilyent?
  • kefekefe
    #51
    Hali mindenki!
    Kellene Philips LX3600D firmware ha van és vki tudd segitsen
    THX!
  • czky
    #50
    Szerintem ITT nagyobb sikerrel jársz!!!
  • heyho21
    #49
    ÜDV! Samsung firmwarere lenne szükségem de nem találok sehol, ha vki tud segíteni, akkor tegye meg!
    Köszönöm
  • scansatelit
    #48
    Helló!
    Thomson DTH 109E asztali DVD lejátszómhoz szeretnék firmware frissítést.A neten már kerestem de nem igazán igazodtam el.Honnan tudnám letölteni és mi a fájl neve?
    Köszi!
  • FoToS
    #47
    Eltaxhoz,ha tud valaki valami firmwaret az irjon már kösz.
  • HRaVeN1
    #46
    Scott dvx i560 -as lejátszóhoz nem tudtok esetleg firmwaret? Sehol se találok
  • Bodobácsember
    #45
    DF 9900 M bocsi
  • Bodobácsember
    #44
    Én abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol lehet LG FM 9900M-hez firmware-t találni. Előre is köszönöm
  • wander01
    #43
    Hali mindenki, abban szeretnék kis segitséget kérni, hogy hogyan kellene firmware-t frissiteni a samsung ht-ds400 divx-es dvd lejátszomon. a samsungnál van firmware 1.0 letölthető cucc ami .rom kiterjesztés. ezt simán egy cd-re kell akkor kiirni? másik kérdés, hogy ha ver 1.0 akkor változtat-e valamit egyáltalán? mert 1.0 gondolom a gyári cumo ami eredetileg van a lejátszoban nem?
  • TothLaci
    #42
    Köszi, de ezt az oldalt én is megtaláltam az egyik keresővel. Csak nem merem erről frissíteni, a hivatalos PHILIPS oldalán pedig nem tudok eligazodni.
  • ibrik
    #41
    Ezt az oldalt találtam.
    Az oldalon kicsit lejjebb találod az 1080i firmware-t.
  • TothLaci
    #40
    Philips 963SA-hoz kéne frissítés. Tud valaki olyan linket, ahol fennt van?
  • hinar
    #39
    Arra gondoltam, hogy a beépített chip tud minden formátumot kezelni, de az új frissitéssel lehet beállítáni.
    Vagy nem így van?
  • ZaJanga
    #38
    fojtva?
  • hinar
    #37
    Nem tud valaki honna letölteni a thomson DVD lejátszóhoz firmware-t.
    Mert szerintem, mindegyik DVD lejátszó, tud eleve minden formátumot játszani, csak le van fojtva.
  • precision
    #36
    haverom 17900-as orionja mindet viszi ezek közül, mov kivételével
  • Bendy
    #35
    bios flashelt xboxokat már 40-42eFtért dobálnak az ember után, azokkal nincs gond...divx,xvid,mp3,wma,ogg,svcd,vcd,dvd,mov.. amit akarsz mindent visz. divx-xvid-et AC3ban is ha kell. Sőt hálóba kötöd a pc-vel és a pc vinyóról is nézheted a médiát.

    KISS asztali lejátszói hasonló tudással 110eFt felett kezdődnek.
  • greco
    #34
    Nálam is ez a helyzet.A frissítés semmit nem ért.
  • precision
    #33
    "Vki nem tudja, hogy hogyan tudnám megcsinálni, hogy jól játsza le a divx-eket?" ---> ez helyesen:

    Vki nem tudja, hogy hogyan tudnám megcsinálni, hogy jól játsza le a xvid-eket?
  • precision
    #32
    Topic UP! :)

    Van egy Scott dvx i800 -as asztali dvd játékosom és az a problémám, hogy az xvidbe kódolt filmeknél elmosódott a kép, nézhetetlen. Feltettem rá a hivatalos oldalon lévő frissítést , de ugyanolyan. Vki nem tudja, hogy hogyan tudnám megcsinálni, hogy jól játsza le a divx-eket? Esetleg vki vmi másik játékos firmwarejét tette már rá? Úgyértem azokét amik ugyanilyen chip-esek, meg ugyanez a cég csinálja őket? V. vkinek bármi ötlete van? Esetleg xvid-ből divx convertálás is érdekelne legvégső esetben. Thx a válaszokat előre is!
  • BaLeeX
    #31
    Van egy 55centis fapados kis Thomson (Tesco gazdaságos akciós volt, ahhoz képest, hogy fapados tudja fogadni az s-video jelet compositon így nem kell a hülye átalakító és a minőség is jobb) nézegettem régebben fasza 72 centiseket meg 16:9 arányúakat jó is lenne csak nincs szívem 150k-t kiadni rá. :(
    Sajnos az 55centis tv-n egy 16:9-es filmet nézni (amikor a képernyő kb. felén van hasznos információ) nem valami nagy élmény de még mindig jobb, mint a monitor és lehet fekve názni. :)
  • greco
    #30
    De van benne.Leglábbis a leírásban.És a lejátszón is rajta van a dts jelzés.
  • ZaJanga
    #29
    Digita Theater Sound - DTS -

    Jobb szebb mint a dolby digital.
    Valszeg nincs dts dekódoló a lejátszódba azért nincs hang lejátszáskor
  • Anee
    #28
    Én meg halgatom monoban a filmeket s nagyon nem érdekel...
    Ha pedig térhatás kell akkor a gépről nézem 4X40W-os házi cuccal
  • greco
    #27
    Én is átraktam az 5.1-es hangfalakat.Csak az a baj vele,hogy a divx-es filmeknél semmit nem ér.
  • Anee
    #26
    egy 63 cm-res tv-n már bőven élvezhetőek a divx-ek és a dvd-k...azok meg már 60 környékén simán vannak- 70ért már 100Hz-es 70cm-res van lassan-
    Szerintem megéri, csak sokkal jobb mint 17-19 colon
  • BaLeeX
    #25
    Kicsit offtopic lesz.

    Na én tegnap láttam élesben egy ilyen Divx-es lejátszót. Yamada DVX 6600 asszem. Hát valami fantasztikusak ezek a cuccok már.

    Betettem a DVD-re írt mp3-aimat simán játszotta, betettem egy DVD-t amin 6 divx-es film volt külön könyvtárban gond nélkül játszotta, sőt még a jpg képeket is meg tudta mutatni.
    És mindez már 30k alatt.
    Ha lenne egy normális TV-m nem érdekel, hogy gépen keresztül le lehet játszani mindent tuti vennék egy ilyet és a PC-s 5.1-es cuccot áttenném alá.

    Na majd ha nagy leszek. :)