206
Regi konzol csere/vetel
  • AntiHero
    #206
    Eladó:
    (Xbox 360)

    Skate 3 - 8.000Ft
    (Hibátlan, Karcmentes)
  • dickhead
    #205
    Egy új oldal.

    SNESRPG
  • ewok36
    #204
    Helló, van pár eladó GameBoy Advance játékom!
    -Urban Yeti! GBA->1000Ft
    -Pindúr Pandúrok-Battle him, dobozos, vadi új! Bocs, ő kakukktojás, mert Gameboy Color kazi, de jó GBA konzolba is!->1000Ft
    -Sims 2 Pets GBA->1400Ft
    -Nemo nyomában GBA->2000Ft
    -The Urbz- Sims in the city, dobozos, GBA->2200Ft
    -Worms World Party, dobozos, GBA->2500Ft

    Ha érdekel vmelyik, írj privátot!
  • nissancoupe
    #203
    Eladó egy sony ps2 gyári állapot gyári tartozékok ajánlat privátban képet emailben tudok hozzá küldeni.
  • kisqqcs
    #202
    Hátha valakit érdekel:
    Eladó Guitar Hero World Tour cuccok Wii-re:
    Gitár
    Játék
    Band Pack
    Érdeklődni: kisqqcskukacyahoopontcom címen :)
  • Pitypang18
    #201
    Eladóvá vált kihasználatlanság miatt a PSP-m. Amit tudni kell róla: Fekete slim, fw:5.0 m33(magyar), 4GB-os eredeti memókártya, töltővel, tokkal, dobozában, sok DVD teli játékkal! A gép nagyon szép állapotban van, vigyáztam rá.
    Ára: 52.000 Ft.
    Tel: 20/2224-137
  • ShadowNinja
    #200
    eladó jó állapotban lévő NES kazetták is, fekete kzettatokkal
    -Super Mario Bros / Duck Hunt {2 in 1} (1200ft)
    -Teenage Mutant Ninja Turtles (1200ft)
    -Super Mario Bros 2 (1200ft)
    -Super Mario Bros 3 (1200ft)
    -Startropics (1200ft)
    -Yoshie's Cookies (1200ft)

    a GBA-val és a NES kazettákkal kapcsolatban érdeklődni PÜ-ben
  • ShadowNinja
    #199
    eladó jó állapotban lévő Gameboy Advancem + 512Mbit-es kártya + 1 játék
    (kép)
    csere Nintendo DS-re érdekelne
  • kisqqcs
    #198
    Hátha érdekel valakit.
    Eladó egy sima Nintendo Entertainment System. Sokáig pihent, most újra elővettem, először nem akart képet megjeleníteni, aztán szétszedtem, megtakarítottam, akkor ment, most összerakva megint csak sárga képet ad. Az én tudásom itt véget ér, de hátha valamilyen szaki tud kezdeni vele valamit.
    Van hozzá 2 kontroller, tápegység (a vezetéknek egy része cserélve lett, mert megtört), illetve adok hozzá két kazettát: Super Mario + Duck Hunt, illetve Super Mario 3.
    Esetleg csere érdekel valamilyen értelmes cikkre (elsősorban Sony MS Pro Duo, nagyon esetleg Sega Megadrive vagy SNES értékegyeztetéssel).
    Irányár: 3000 Ft.
    Esetleg ha tud valaki helyet, ahol meg lehetne javítani azt is megköszönném.
  • Forcee
    #197
    Sziasztok!
    Van egy eladó PSP-m Value Packkal. Keveset használt, 3 db eredeti játékkal. Tartozékok:
    -32MB-os memória kártya,
    -fülhallgató,
    -töltő,
    -demo CD,
    -használati útmutató,
    -tartótok
    A játékok:
    -Grand Theft Auto(kézikönyv+doboz)
    -Need for Speed Most Wanted 5-1-0(kézikönyv+doboz)
    -Fifa Street 2(kézikönyv+doboz)
    Irányár:39.000Ft
    Ha valakit érdekel: [email protected] lehet érdeklőni.
  • Wolweine
    #196
    Eladó Super Nintendo tartozékaival:6000ft.
    Játékok:Donkey Kong Country(makulátlan doboz,füzet):6000ft
    Tetris&Dr Mario:2500ft
    Phalanx:2000ft.
    Nintendo 64-es gép tartozékaival,hibátlan joy-al:8000ft.
    Játékok:Donkey Kong 64:4000ft
    Zelda Ocarina of Time:3500ft
    Diddy Kong Racing:3000ft
    007 Goldeneye:3500ft.

    érdeklődni priviben.
  • vigyori14
    #195
    Üdv!
    keresek régi nes játékokat, de nekem valami hamisitott nes em volt/és van mostis, ilyen sárga kazettás játékok kelettek bele, ha van ilyene valakinek, és véletlenül pont meglenne a: ninja gaiden 1 és 3. része, vagy a double dragon 3. része, az irhatna mert megvenném őket. árról megegyezünk.
  • satan71
    #194
    PS2-höz szeretnék átalakítót billentyűhöz és egérhez,régebben lehetett rendelni a neten de már nemtalálok seholsem:( Minden +oldás érdekel.
  • modernslave
    #193
    uhh... elnézést, elnéztem a topicot. kösz hogy szóltál
  • PHM
    #192
    Inkább az "Olcsó konzol, game" topikba írj, mert itt nem biztos, hogy sikered lesz.
  • modernslave
    #191
    ps3-as unchartedet vennék 10.000-ér a mai nap folyamán Budapesten.

  • KillYou
    #190
    Vagy egy évek ota itt porosodó Neo-Geo MVS em.
    Ha valaki megbecsülné méltányos áron eladnám. (elektonikai véna nem árt hozzá)
  • PHM
    #189
    Nem tudom, van-e benne memory pak.
    A hirdetésben érdemes lenne kitérni rá, nehogy félreértés legyen belőle...
  • fishBNS
    #188
    Nintendo 64 ,The Legend of Zelda: Ocarina of Time ,The Legend of Zelda: Majora's Mask egyben elado. Itt
  • jancsi68
    #187
    Eladó egy másfél éves rendkívül keveset használt Gamecube,vezetékes kontroller,wawebird wireless controller,RGB kábel,GBA összekötő kábel,gyári memória kártya,Game Boy Advance+Tomb Raider+Chessmaster+Final fantasy tactics+Advanced wars 2,gyári GC lemezek:Eternal darkness,Metroid prime 1-2,Wawe race,ISS 2,Crash bandicoot,Time splitters 2,Metal gear solid twin snakes,Resident evil,Resident evil zero,Resident evil 4,Star fox adventures,Battalion wars,Zelda wind walker,Burnout 2,Die hard vendetta,James Bond everything or nothing,James Bond nightfire,NBA street v.2 egyben 80000ft.
  • Mike65
    #186
    nem tud valaki hanimex hmg-2650 hez játékokat?
  • turho
    #185
    Game Gear érdekelne itt valakit? huszonezer pénz lenne, de komoly szett, bontatlan gammák is, illetve egy gyári vadiúj fóliás, még fel nem használt game Gear plexi, USA-ból cápázva. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, PÜ. Sonicok is vannak, 3 :)
  • sigmavirus1
    #184
    Megaman 7, X1, X2, vagy X3 nincs valakinek SNES-re?
  • Fido4life
    #183
    Bontatlan Action Replay MAX Kártya eladó,
    vagy cserélném magyar feliratos 24 The Game-re
    vagy GTA: Liberty City Stories-ra..
    Ha érdekel Privi...
  • God of War
    #182
    eladó PS2re:
    Socom2 U.S Heavy Seals 3500FT
    Black 4500FT kifogástalan állapotban
    hogyha mind a kettöt elviszed akkor a postaköltséget én állom
    Összesen
    8000FT akit érdekel Privát.
    Ja megvan egy Shadow of the Colossusom is eladó irj és az árba megegyezünk:)
  • Charlie64
    #181
    Mortal Kombat Mythologies Sub-Zero Nintendo64-es nem kell valakinek? Eladni nem adom csak elcserélném, igaz ritka játékokra mint a Zelda:majora's mask Paper Mario, Mario party 2-3, Conker's bad fur day.DE ha talán valakit mégis érdekelne az lécci írjon nekem
  • baggu
    #180
    Playstation Eladó Chipelve 2 joyal ,2 memoria kártyával,(Dredd birós)Pisztoly,(MAD CATS)kormány,15-20 Cd kb +3-4 eredeti.+ 576 Konzol régi számai.Inkább egybe lenne eladó!De külön is megoldható.Irj, árban megegyezünk!Telefon csere is érdekel 20-25 Ft os telo.
    [email protected]

  • Anubys
    #179
    Jelen-jelen... De nekem már van Saturnom... :)
  • turho
    #178
    Nem, hanem olyan ötjegyű, kettővel kezdődő:) csak hasonlóan beteg konzolgyűjtő jöhet számításba úgyis, mint szerénységem, eme ritkaságért :)
  • Anubys
    #177
    200? ;)
  • turho
    #176
    Sega Saturn NTSC jó állapotú, 1 joypad, régiókártya (vagymi, betolod és megy a PAL is), 5-6 eredeti játék (megviselt de működnek), 30 backup (működik a lemez-swap trükk remekül, röptében csere) jó pénzért érdekel-e valakit? kettessel kezdődjön az ajánlat :) plíz PÜ.
  • baggins
    #175
    Eladó 1 db Nintendo Gamecube 2 irányítóval és egy memória kártyával, 7 darab játékkal ( FF: Chrystal Chronicles, Super Smash Bros. Melee, Pikmin, Metroid Prime, Mario Party 6-mikrofonnal, Zelda: Wind Waker, Zelda: Ocarina of Time), 2 db Gameboy Advance-el, a hozzájuk tartozó felszerelésekkel (hordtáska, aksi, nagyító, stb.), 2 db Gamecube-GBA összekötő kábel.
    Ára: 75.000 Ft egyben
    Külön: játékok - 5000-9000 Ft
    gép tartozékokkal - 25.000 Ft
    GBA tartozékokkal - 8.000 Ft/db
    Érdeklődni: [email protected]

  • baggu
    #174
    Playstation Eladó Chipelve 2 joyal ,2 memoria kártyával,(Dredd birós)Pisztoly,(MAD CATS)kormány,15-20 Cd kb +3-4 eredeti.+ 576 Konzol régi számai.Inkább egybe lenne eladó!De külön is megoldható.Irj, árban megegyezünk!
    [email protected]
  • mudkip
    #173
    van tölthetö memo card de sajna nekem az nics 2 joy + pokemon stadium
    6000-10000ig az ár
  • #172
    oké!
    Majd megemlitem neki!:)
  • Super Mario
    #171
  • Super Mario
    #170
    Annak az lesz az utolsó napja!!!
  • #169
    Nincs akadálya, ha addig nem veszi meg valaki!
  • Super Mario
    #168
    Köszi. Csak most nincs nálam annyi pénz. Márciusig várhat?
  • #167
    Akkor 4e ft-ba viheted!