31
  • SwITcHMaN
    #31
    Én is tudós leszek. Ezt már sok ideje sejtettem, de mostmár biztos vagyok benne. Majd olvashattok rólam is nemsokára, ugyanitt :-)

    Tudom is mi lesz az első témám. "Miért nem tudunk futni mégegyszer, miközben egyszer már futunk?"
  • Tetsuo
    #30
    Vagy fekszik egy amerikai boncasztalon.. :)
  • Maci1
    #29
    Plusz olvastak fel neki valami kozkazdasagi baromsagot es persze hibatlanul vissza tudta mondani. A muki tudott valamit, 8 dologra egyszerre koncentralni de mar jo ideje nem hallatott magarol szerintem mostanra egy amerikai kutatokozpont igazgatoja!:))
  • Tetsuo
    #27
    :)
    Én is attól félek (még nincs jogsim), ha előszőr vezetek az lesz az uccsó, mer' asszem több életem van..
  • aDannyBoy
    #25
    Volt régebben egy olyan hír, hogy aki sokat gta3-azott, az legalább 6 mozgó objektumra tudott odafigyelni, míg aki soha nem játszott hasonló játékokkal sem, az csak 3-ra. Tehát játékra fel :)

    Én sokat NFSeztem..stb és mikor vezetni kezdtem anno, akkor nem ment az elején sem olyan rosszul :) Volt pár fogás, amit el lehetett lesni :P
  • valaé valaé ná
    #24
    Ja kérem, ez még az v1.0 szoftver.
  • Tetsuo
    #20
    Vagy memo implantokat.
  • Mice
    #17
    hát tudod, azért inkább a korlátozott felfogóképesség:) kicsit vicces lenne ha a barátnőm úgy nézelődne mint a kicsi szinváltós izé
  • Mice
    #15
    engem ez annyira nem foglalkoztat mert a vezetés és duma szerintem összeköthető

    inkább arra találjanak írt, hogy hogyan gondolkodjak egy idegen nyelvű mail szövegén, gépeljem azt és még közben a winamp menete mellett figyeljek/válaszoljak a tesókám blablajára, hogy mi történt vele a suliban

    valahogyan a gondolkozós gépelés és a totál másról beszélés kevésbé műxik multittaskban.
  • Mice
    #14
    azért mert bár a sztereo image-et meg tudják csinálni a grafkarit, de azt már nem, hogy lerendereljen egy tükröt és az agyunk a tükörben addig a másik képet is olvassa:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    hogy ne kelljen kidobni az alt-tab combó-t :D
  • zippofcy
    #8
    Tréningre a következőt ajánlom: Thryfing vagy Marduk hallgatás közben CS napi 6 órában megszakítás nélkül. Az eredmény már egy hét múlva látható (ha nem őrülsz bele :) )
  • zippofcy
    #7
    Nekem már jól megy a multitaszk ... legalábbis még sose volt rázós helyzetem telefonálás közben, pedig már 10 éve vezetek és telefonálok.
  • GABOR16
    #4
    Több szálú gondolkodásmód
    Ez kéne minden embernek.
    Egyszerűbb lenne a magyarora is, mert amikor a tanár magyaráz, és közbe ír, tudjunk figyelni mindkettőre.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    összpontosítás .. koncentráció . . sok év gyakorlás és a lehetőségek korlátlanok ;]
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Na, az utolsó mondathoz nekik kutatás kellett? Beszarok. Ezt én már kisiskolás korom óta tudom.
    Na, ide nekem a tudományos Nobel-díjat!
    Ja, és kérem Marois tiszteletdíját is, mert én eddig ingyen tudtam azt, amit ő pénzért!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #1
    Hát jó is lenne ha multitaszkos lenne :)