665
  • kirol
    #265
    Akkor nézd meg mégegyszer.
    tegnap raktak fel egy *.exe.

    És nem kéri a dvd-t. :)
  • csgj
    #264
    gamecopyworld-ön nem láttam nodvd cracket se némethez, se angolhoz...
  • kirol
    #263
    Na végre, a némethez nem kell DVD. Végre letörölhetem az image-t. :)
  • berlinboy6329
    #262
    Már meg is van >)
  • berlinboy6329
    #261
    Bazz,hogy kell azt a majmot elijeszteni?Végigjátszá írt,hogy tegyek bele viszki,de a csávó szerint nem jó ötlet.Fogtam a vizet,azt belerakta,a viszki meg már megint nem akarta,meg már tele volt a kutya.
  • veri5
    #260
    Hy!
    Ott akadtam el, h felvettem a kötelet,pókot, kinyitottam azt az üveget, de nem tom h mit csináljak.Help.
  • morfondőr
    #259
    Nekem a játék maga nem akad, csak akkor, amikor ezek az átvezető videók vannak, és elsötétül a kép, majd jön a video, és utána vissza fade-eli a játékban! Na ezek rohadtul akadozva mennek! Egyébként meg ahogy írtam a Carbon röccenésmentesen megy maximumra állított grafikával!
  • csgj
    #258
    pff...még mindig akad egy picit...meg az egér is néha berángat. olyan, mint ha sokat töltögetne benne. de ez őrület! ilyen a gépem: intel celeron 2,8 Ghz, 1024 mb RAM, Sapphire radeon 9600 atlantis 256mb
    Ezen tényleg akadnia kéne???
  • csgj
    #257
    van decemberi directx9 frissítés, töltsd le, hátha az segít! Én is azt próbálom, mert nekem is van vele gondom, mint azt már írtam...
  • morfondőr
    #256
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám a játékkal!
    Notin játszok vele, és mikor betöltődik a menü, ahol választom a chapter-eket, őrületesen szaggat kb fél percig. Amikor meg a fejezetek között videot játsza le (amikor a fazon chatel egy csajjal) egyszerűen nézhetetlen: a háttérben a windows vagy 20 hibaüzenetet küld és kb 10 másodpercenként van egy képkocka. Maga a játék egyátalán nem szaggat, csak ezen a két helyen.
    Egyébként a notiban 1.73 Ghz-es Dothan, x700 és 1Gb memória van. Eddig csak a Call of Juarez volt ami játszatatlanul szaggatott, de azt hiszem hogy azt ezzel össze se lehet hasonlítani! NFS Carbon pl. mindent maxra állítva megy 1024*768-on.
    Másnak volt hasonló tapasztalata? Csak azért kérdem, mert kíváncsi vagyok, hogy a játéknak van baja a mobil GPU-val, vagy nekem van bajom a driverrel?
  • csgj
    #255
    Minimum gépigény:
    • Windows 98/ME/2000/XP
    • Pentium™ III 500
    • 128 Mb RAM
    • Video card (DirectX™ 9 compatible) with a resolution of 1024x768 and 16/24 bits colors.
    • Sound card DirectX™ 9 compatible
    • DVD-ROM drive
    • Mouse and keyboard

    Na ez azért 10x gyengébb a gépemnél... xD Így aztán még különösebb az akadás jelensége
  • csgj
    #254
    ok, de miért akad nekem a játék???!! Az első is simán ment, + a shader 3.0-ás karit kívánó gameken kívül minden game megy a gépemen... ez is, csak érdekes, hogy akad...
  • zmeor
    #253
    kéne FAQ
  • csgj
    #252
    ezért kérdeztem a no dvd cracket...
  • berlinboy6329
    #251
    Akkor ez nehezebb lesz?Az jó >)

    Szeretek szenvedni.
  • ent
    #250
    Na most ezt a gémet Syberhez nem szabad viszonyítani. Syberia szentem ennél 100x logikusabb, hangsúlyozom, logikusabb, nem jobb és nem szebb és persze könnyebb...
  • kirol
    #249
    Bakker, ehhez is kell a dvd indításnál/játéknál?
    Mert nekem mindig kéri, pedig full telepítést választottam.

  • csgj
    #248
    durva, még akad is :D Tök jó játék, de hogy a fenébe történhet meg olyan, hogy EZ akad??! A legtöbb rész benne rajzolt... meg amúgy is kalandjáték... Pff...Nembaj, annyira nem gyakran szaggat be, de más full 3d-s játékok jobban mennek a gépemen ennél :D
  • csgj
    #247
    hm? erre nekem nincs helyem a gépen
  • csgj
    #246
    ó, a francba, ehhez nincs no dvd crack? a sima crackel kell hozzá a dvd is, azt meg rarból a dvdémről kell kicsomagolni a gépemre, és így a game "csak" 12 gigát fog foglalni :O
  • berlinboy6329
    #245
    Végivtte már vki?Mit tud róla mondani?

    Az 1. résszel nem tolta,legutoljára a Syberia-val játszottam,de az vmi k..nagy volt.És milyen hosszú a gém?
  • csgj
    #244
    na, én most fogok nekiállni (mostanra sikerült leszedni a gammát), véééégree! :D
  • amdrula
    #243
    Itt van normális angol végigjátszás, ezt nem kell 6szor átolvasni, mint a "magyart".
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/runaway_2.txt
  • Haversrác
    #242
    Szasztok a 6. fejezetben járok:- a papagájnak adtam 3 szem szotyit de kéne még neki hogy befejezze a mondókáját.
    - a földgömb forgatási kombinációjából at első két lépést tudom csak:jobbra japán,balra újfundland, gondolom a papagáj meséje hiányzik a folytatáshoz.
    tárgyaim:levélnyitó kés,papírnehezék,bottle'o grog,szög, sárkány-nyelv
    Hogyan tovább????
  • steveo
    #241
    Valaki tudna segíteni hogy mit kell csinálni a pókkal mert a leírásból nem teljesen értem. Előre is köszi!
  • BlackShadow
    #240
    ja már megoldottam.. nem gondoltam arra, h olyan témánál amiről már soxor beszéltem a muffcival egy újabb opció előjön :) még nem állt át az agyam teljesen a játék "logikájára" :)
  • zmeor
    #239
    add a fotókat a csajnak

    de sztem le van írva
  • BlackShadow
    #238
    hmm.. h tudnál elijeszteni a kakadut? nemigazán tudom most mit kéne tennem :) megvan a műláb, 2 fotó, megjavítottam a bikát.. most? :D
  • zmeor
    #237
    lényeg benne van:D
    webfordító!
    lehet hogy spoilerbe kellett volna rakni..
    bár ki az aki véletlenül elolvassa az egészet:D
  • BlackShadow
    #236
    te atya világ miyen magyarosítás :DD
  • zmeor
    #235
    na kaptam egy webes magyarosítást ugyhogy nem olyan értelmes de meg lehet érteni...

    1. fejezet

    - Hogy tartsad nyitva a repülőgép elülső tolóajtaját, neked használnod kell Gina hajcsipeszét (alapul a repülőgép fő részében) a fülkében levő fogantyún.
    - Amint a tolóajtó nyitva van, persze gyártmány hogy ragadjon meg mindent, tudsz ettől. Szerezni fogsz egy Antiskid aeroszolos doboz-belsőt, amit arra használnak, hogy elég biztonságossá tegye a sziklát a futóhomokterületben hogy másszon anélkül, hogy csúszna.
    - Ha nézel a futóhomokban, meg fogod találni az Ottók szemüvegét, amit Brian szerez azáltal, hogy maga által kettétör egy ágat és értük nyúl, (szintén sikerül tartanod az ágat).
    - Megszabadulni az alkalmatlan Lemurtől úgyhogy tudod keresztezni a törött faágat a futóhomok fölött, neked meg kell ragadnod egy Capote kutyajátékot (alapul a repülőgépből a több hátul lévő dobozban), whiskeyvel tölti azt (alapul a fülkében) melyiket teszi az, hogy beveszi a whiskeyt a kutya fölött a leltárképernyőbe, és használja a kutyajátékot a területen körbe, ahol a Lemurt először lokalizálják, mielőtt elfut, amikor először meglátogatod a futóhomokterületet. A Lemur vizsgálni fogja azt a zajt, amit az aktív kutyajáték csinál, inni fogja a játék whiskeyvizeletét, és ki fogja ütni magát. Most meg tudod mászni a sziklát és tudod vizsgálni a területet az erdőél közelében.
    - Belső az épp jobbra gyalul a baleset In ügye alatt PULL OUT írni ott egy darab törött üveg. Vegyed fel azt, és használjad azt a szemüvegen hogy vágjad el a gumiszalagot. Használja az üveget azon a faágon, amit kaptál, mikor szedő a szemüveg hosszában szintén. Miután az ágat vágják, egyesülj a gumiszalag és ág. Ez létre fog hozni egy csúzlit.
    - Használjad a csúzlit a zsákon, ami lóg a fán a repülőgép fölött. Ez le fogja győzni azt. Amikor nálad van a zsák, vizsgáztassad azt a leltárodból. Egy törött kulcsot belsőnek fogsz találni.
    - Kombájn a szerelő eszköz, amit Brian korábban felvett a nagyító üvegen. Ez használatra fogja hosszúbbá és könnyűbbé tenni a fogantyút. Használja az eszközt/nagyító üvegkis dzsesszegyüttes a fénynek a gerendáin, ami túléli a fatetőket a repülőgépterületen kívül. Brian a fény egy gerendájával meg fogja támasztani a nagyító üveget, úgyhogy könnyebb a koncentrált fény útvonalába tenni valamit. Használja a törött kulcsot az eszközön/nagyító üvegkis dzsesszegyüttes, amit Brian megtámasztott a repülőgép jobb oldalán.
    - Mielőtt miközben kipróbálja a rögzített kulcsot a rekeszzáron, elseje arra használja az üvegszilánkot a kulcson, hogy kiköltözzön, a többletműanyag alkotott mikor olvasztás a kulcs együtt. Amint ez kész, használjad a kulcsot a rekeszzáron, és kapjad a hócipőket belül.
    - Használjad a hócipőket a rozoga hídon. Brian le fog ejteni bármi ítéltet fölösleges megvilágosítani a súlyát az utazásért a hídon keresztül.

    2. fejezet

    - Amikor kéred, hogy az ezredessel beszélhess, a fia ott fogja hagyni az íróasztalát, hogy tájékoztassa őt a jelenléted. Amikor a párbeszédnek vége van, neked lesz egy rövid pillanatod hogy tegyél valamit, a fia íróasztalára azelőtt téged visszavonnak hogy lássad az ezredest. Dönts úgy, hogy írsz a jegyzettömbjén, és úgy döntesz, hogy arról, hogy bérbe adja azt a lányt, akit ingyen elfogtak, írod az első opciót. Ez nem működik, de ez létrehoz egy kevés ártalmatlan konfliktust!
    - Meg tudsz találni egy táblát és egy szivartartót az aloha Bar Ludna Beachen.
    - Tudsz felfedezés épp Kai kunyhójának a legalsó bal oldalára szervezi be Alaula Cove-ot.
    - Te végrendelet felfedezés egy tud hintőpor ugyanannak a kunyhónak a jobb oldala alatt szintén.
    - A képernyő bal oldalán fogsz találni egy szerszámosládát a Miniature Dockon, amihez hozzá tudsz férni, mikor Alaula Cove-ban.
    - Meg fogsz találni egy darab vajat az a lépcsőknek bal oldalukon levő zöld tartályban, ahogy a nagyoknak a Visitor Center végéhez vezet, amik Ludna Beachre építenek.
    - Tudod használni a darab vajat a kábelen a Surf Shackben Ludna Beachen. Ez lehetségessé tenni fogja azt hogy költözzön ki.
    - Használjad a táblát a szerzetesen Ludna Beachben, úgyhogy tudja írni a válaszait ahelyett, hogy éppen bólintja vagy rázza a fejét.
    - Adjad a kötelet a katonának a Hummerrel Ludna Beachen és mondjad neki azt, hogy emelje ki a fáját, ami neked készségeket mászik meg. Amikor ő fent van az lopja a fotót, sarokba szorítja őt a könyvéből, ami ül a Hummerön, van főkötő.
    - Amíg először a katonával rendelkező területben és a Hummerben vagy a strandon, nyissad ki a leltárodat és keverjed össze a hintőport a szivartartóval. Most vegyed a szivartartót (félnek melyiket töltik hintőporral mostanra) és használja azt a fán. Ez a fából fogja venni a nedvet és létre fogja hozni a kombinációt, aminek krétát kell létrehoznia, leírt a katona által. Ezt használják, amikor a szerzetes kezdetben kifut krétából.
    - Használja a Lemurt te vivő voltál körbe hogy tegyél ki egy jelet és próbáljad ki őt a fotóállvány alól Ludna Beachen. Kapni fog egy jelet, de cserébe azt akarja tőled, hogy kapj egy sört neki. Szerencsés egy bárnak igaza van! Jól, nem annyira szerencsés. Lokelani, a bártender, azt akarja tőled, hogy erősítsed meg, hogy hallgattad őt az idők közül mindegyik azelőtt mikor ő elképesztő volt az exéről* azelőtt adó te egy szabad sör. Feltéve, hogy a kérdések nem változnak dinamikusan, a válaszok vagy: Milo, Lopati, Tiroo és Russell. Amint kapod a sört, a Lemurnek adod azt a fotó alatt, az állvány és ő neked fogják adni a jelet.
    - Amikor megkérted a szerzetest, hogy dolgozzon a mechanikus bikán, neki szüksége lesz egy kenőanyagra. Adjad a darab vajat neki, miután ingyen bevitted a kábelt a Surf Shackbe.
    - Kinyílni az alagsori ajtók hosszában abban a területben, ahol először a zöld ládában találtad a vajat, neked használnod kell a kábelt a fából készült palánkon, ami befedi az ajtókat, (nem az ajtók maguk), azután győzedelmeskedik a katona Hummer. Hogy tegyed ezt, neked megint meg kell zavarnod a katonát azáltal, hogy megkéred őt, hogy mássza meg a fát, azután vegye az őrizetlen Hummert.
    - Mikor az alagsorban lépj be a lépcsők alatti szoba és te meg fogtok találni egy fémdetektort.
    - Amikor miközben működtet az áramköri lapot az alagsorban, tudsz, adj hatalmat annak, hogy a Bucking Bronco és a Photo készenléti állapot haszontalan épületekből vegyék a kikapcsolást mint a Seafood Kahuna és a Visitors Center.
    - Mikor megkéred a katonát Ludna Beachen, hogy kapja Aolani-t (Lokelani háziállatmadara) a fa és ő lelövik azt, veszik azt Kainak az, aki az ördögűző egy hosszú sorozatából van, baromfifelélesztésre specializálódik. Nem lesz képes, hogy azonnal segítsen, de létfontosságú tenni ezt hogy váljon ketté a cselekmény további részeibe.
    - Azt találni, hogy Kai először a nagyapa kunyhója neked menned kell lássad az ezredest megint, és amikor a fia elhagyja az asztalát, dönts úgy, hogy írsz a jegyzettömbjén, és úgy döntesz, hogy leírod a felfedezést co-ordináta a kunyhóba vagy a hasonló opcióra. Amikor elhagyod az ezredest, megint visszamész, és a szokásos beszélgetés alatt az apa és fiú között Lionel, a fiú, említeni fogja a co-ordinátát, amit Brian automatikusan fel fog írni egy darab papíron a jegyzettömbből.
    - Neked szükséged lesz egy GPSra hogy értsed meg ezeket, co-ordináta. Ha meglátogatod O'Connor, az szilárdabb Ludna Beachen egy új opció elérhető lesz, hogy meg fogja kérdezni őt, hogy neki van-e egy GPSa tudsz kölcsönvesz. Azt mondta, hogy neki volt egy, de egy gyerek elhitte neki. Az a gyerek Knife fia, Koala,, akihez hozzá tudsz férni, most hogy Knife túl azon, hogy szörfözik a mechanikus bikán, van. Hogy vegyed le a GPSot Koaláról, neked neki kell adnod a Lemurt és feladja a GPSot. Most a co-ordinátával tudod használni az ív papírt a GPSon a leltárodban és ez automatikusan hozni fog téged a kunyhóba, és szintén hozzá fogja adni azt a helyszínek listájához tudsz most legyél látogatóban könnyen.
    - Mielőtt Kai segíteni fog neked feltámasztani Aolani-t a nagyapja kunyhójában, neked meg kell találnod a fémlábát. Említette meg azelőtt Koala vette azt és egy lapátként használta azt hogy ássa be a homokot. Használjad azt a fémdetektort, amit a látogató Centerének az alagsorában találtál azon a homokteknősbékán, amit Koala épp az Alaula Cove-ban levő kunyhó előtt csinált. Brian Kainak fogja találni a lábat itt, amit akkor adsz.
    - Hogy találjad meg a fémfedővarázslatkönyvet, neked használnod kell a fémdetektort Kai nagyapjának a sírján, ami a kunyhója oldalán van jobb.
    - Hogy ássad ki a könyvet a sírból, neked azt kell találnod, hogy egy teknősbékahéj Kaiban a nagyapa kunyhója és használja azt a sírhelyen.

    3. fejezet

    - Az asztalon tudsz találni egy ultraerős műanyag táskát a templomi szoba jobb oldalán.
    - A templomi szobából a több dobozban a bal oldali falon tudsz találni egy videókamerát.
    - Vezetékszalagot a képernyő közelében levő sétány bal oldali végénél tudsz találni fölötted.
    - Ha épp ezalatt a sétány alatt használod a vezetékszalagot a biztonsági fényképezőgépen, amíg a sétányon vagy, Brian hozzá fogja erősíteni ehhez, azt a videókamerát, amit megtaláltál, és fel fogja venni a filmfelvétel 5 percét, ami működést mutat meg neked, bele fogja tenni azt hurokmódba, és felül fogja bírálni a biztonsági fényképezőgépet, aminek borravalót adtak hogy szedje rá az ezredest avval, hogy higgye azt, hogy dolgozol miközben megengeded neked, hogy barangolj anélkül, hogy riasztanád őt.
    - Amikor mész a templomon kívül, O'Connor neked fog adni egy csomagot Lokelaniból. Ez tartalmaz egy gyűrűt. A gyűrűt használhatják az aktatáskán az asztalon a templomi szobában.
    - Amikor megint csinálod az utadat a templomon kívül és beszélsz O'Connor,, fel fogja fedni, hogy tudja az igaz azonosságodat. Használjad azt a neuralizert*, amit az aktatáskában találtál rajta. Bár ez nem működik, ez kiköp három márványt.
    - Hogy érjed el, hogy az üveg a labda körül eltűnjön az a templomi szobának bal oldalán levő kicsi sötét szobában, neked be kell illesztened azt a kártyát, amit az aktatáskában találtál a nyílásba az üvegdoboz címoldalán középen.
    - Amikor az üveg eltűnik, most tudod tenni azt a három márványt, amit kaptál miután használtad a neuralizert* a labda három lyukában.
    - Ezután a labda emelkedni fog. Most használja a kesztyűt az aktatáskából a labdán, és ez létre fog hozni két fekete lyuk-portált.
    - Miután tapasztalta a fekete lyukat, Brian most lelkesebb, hogy tanulja Simon jegyzeteit a számítógépről, amik után összefoglalja a fekete lyukak lehetőségeit egy ív papíron.
    - Amikor használni a feketét kilyukad, mész vissza Alaula Cove-hoz és ahhoz, hogy beszéljenek Joshuával, állandóan. Végül a Little Demonön végrehajtott műtét után kapni fogod őt, és kérni fogod, hogy kölcsönvehessed azokat az eszközöket, amiket használt az operáción. Neked fog dobni egy vizsgálati készletet, de az üveg mint kesztyű, amit használsz a labdán hogy hozzad létre a fekete lyukakat, el fog törni.
    - Használjad arra azokat az eszközöket, amiket Joshua neked adott, hogy szedjék a zárt a fő templomi szoba fölötti emelőellenőrzéseken. Az emelőirányítások a felfüggesztett sétány messzi helyes végénél vannak.
    - Amikor a nagy szobor szájába érsz, használod az erős műanyag táskát, azelőtt rendbe jöttél hogy ragadjad meg a pókot a kalap alatt.
    - Tudsz felfedezés egy tud a stenchazol* a vén szatyorban ragadt a nagy szikla közelében a szobor szájában.
    - Azt tudod találni, hogy egy ostor a szoborban levő nagy szikla alatti csontváz kezében száj.
    - Használjad arra azt a szerszámkészletet, amit Joshua neked adott, hogy levegye a fedelet a stenchazolról*.
    - Ha mész a messzi helyes vég irányába a szobor szájában, oda fogsz menni egy olyan megnyitáshoz, ami neked adja a következő szoba egy nézetét, több mint.
    - Hogy távolítsad el Tarantulát a kesztyűkből, neked épp a fő templomi szobán kívül kell a kicsi szobába menned (a szoba a kisebb witchdoctor*szoborral), és használja a stenchazolt* az ajtón vagyis menni a terület irányába vigyázott. Ez ahhoz a területhez fogja vonzani a pókjait. Most menj fel a nagy szobor szájába megint és a területre, ami átsiklik Tarantula fölött, és bérbe adja azt a pókot, amit a kalap alatt találtál, laza Tarantula előtt tehát ez követi a bűzt, és következik a pók után, ami elhagyja a területet, őrizetlen.
    - Kapni az walkie hangosfilm, neked el kell menned a szobor fejében levő megnyitásba átsiklani a coliseum fölött* és el kell hinned a kőpadnak Tarantular póktankja mellett.
    - Használatra az walkie hangosfilm, elseje használja az ostort a törött fülgyűrűn a nagy szobron, amikor kinézel a szobor száján de nem tudsz lemenni, mert az ezredes és Tarantular lent vannak. Brian azt fogja mondani, hogy ez egy jó ötlet, hogy stílust szerezzenek lenti Indiana Jonesnak, de először neki lent meg kellett volna szabadulnia az őröktől. Akkor emlékezni fog, hogy O'Connor azt mondta, hogy csatornát tartott 5 a rádiójában nyílj ki hogy beszélgess a barátjával, és Brian végrendelet használat az walkie hangosfilm azt mondani O'Connornek, hogy zavarja meg az ezredest és Tarantulart lent., miközben megengeded neki, hogy a blackholesokkal* elszökjön a szobába, hátrálj Alaula Cove-nak és a hajóba.

    4. fejezet

    - Egy Oil Dispensert és egy fából készült rönkbelsőt annak a fakunyhónak tudsz találni, ahol elindítod 4. fejezetet.
    - Szintén itt bent tudsz találni egy kést épp a konyhai kabinetben levő serpenyőtől jobbra.
    - Épp a fakunyhó ajtaján kívül tudsz találni egy gáztartályt nekikezdesz.
    - Attól, hogy Wazowski és a berendezése hol vannak miközben állnak, jobbra tudsz találni egy nagy levelet a kicsi furcsa néző növényen.
    - Wazowski torony-tető-fülkéjében tudsz találni egy palack medvelényeget, egy hokiütőt és egy láncfűrészt (az a létrával) Simon házának a bal oldalán.
    - Tudod hangolni a gitárt és tudsz játszani rajta Wazowski fülkéjében.
    - Wazowski fülkéjénél tudsz találni egy gumicsövet az erkélyen. Neked szintén az olajlámpára kellene fordulnod, amíg te fent ott vagy.
    - Be tudsz hozni gázt az annak a fülkének jobb oldalán levő, amit elindítottál, törött lenti felvételből azáltal, hogy használod a gumicsövet ezen.
    - Most hogy neked gázod van abban a gáztartályban, amit felvettél, hozzá tudod adni az olajat ahhoz az olajelosztóhoz, akit evvel felvettél hogy hozzad létre az üzemanyagot, amire a láncfűrész miatt volt szükség, (használ egyet a másikon a leltárodban).
    - A láncfűrésszel ellátott fent, most arra tudod használni azt, hogy csináljon egy rést a fagyott folyón. Ez kész a területben attól, hogy Wazowski hol használja a felügyeleti berendezését, balra, vagy a torony-tető-fülkéje alatt.
    - Neked beszélned kellene Joshuával és a japán örökségéről kellene kérdezned őt. Ezután neked akkor meg kellene kérdezned Wazowskit, hogy tudja, hogy hogyan lehet lazacsushit csinálni. Említeni fog egy zavaró megszólaltató karaktert elnevezett Archibald és az, hogy hogyan zaklatta őt, mikor játszott a gitárján az erkélyén. Ha mész és most gitározol, ez vonzani fogja Archibald figyelmét.
    - Fel tudod vinni azt a palack fehérítőt, amit Archibald hozzád vágott azáltal, hogy visszament, az erkélyre.
    - Archibald neked fog adni egy olyan fütyülést, amit arra használnak, hogy hívja őt. Használja azt a területen a két Wazowsk fülkelábainak jobb oldalukon levő nagy szikla között hogy (i.e-nek nevezze őt,. az a terület, amit eltüntet).
    - Ha arra használod a fütyülést, hogy rögtön hátsónak nevezze Archibaldot, neki fogod adni azt a levelet, amit korábbinek találtál hogy segíts a hozzávalókban, amiknek lazacsushit kell csinálniuk.
    - Belső Wazowski fülkéje az ajtón, ami az erkélyhez vezet, egy bambuszalátét, ami a tételek közül az egyik, amire szükség volt Archibaldnak.
    - Ha használod azt a fafarönköt, amit felvettél az eredeti fülkéből a fejszén Wazowsk fülkéjén kívül, ez evőpálcikákat fog létrehozni, egy másik tételre melyiknek van szükség Archibald. Most hogy arra használtad az első farönködet, hogy evőpálcikákat hozzon létre, meg tudsz ragadni egy másikat az eredeti fülkéből ha te akar.
    - Hogy kapjad a mooseheadet* a jávorszarvaspizza-kabalából el az az eredeti fülkének jobb oldalán levő felvételteherautó tetőjén, használjad a láncfűrészt ezen.
    - Hogy fehérré változtassad a mooseheadet*, használjad a fehérítőt ezen a leltárodban.
    - Hogy vágjad ki a szemeket a mooseheadből*, használjad azt a kést, amit azelőtt felvettél ezen a leltárban.
    - Használat a Wazowskin levő moosehead* és ő egymásra fognak hatni a medvével, ami halászik abban a halászlyukban, amit csináltál.
    - Wazowsk kölcsönhatásai el fognak romlani, amíg cseréled a lényeget a hátizsákjában avval, amit azelőtt a fülkéjéből vettél. Neked tenned kell azt, amíg Wazowsk nem jelenlegi (i.e. amíg megpróbál az igazi medvével egymásra hatni), és neked használnod kell azt a lényeget, ami neked van a hátizsákjának a részén, amit az speciálisan mond, Trade Bottles (a zacskók közül az egyik jobbra oldalra áll).
    - Most hogy a medve eltűnik a fagyott folyami területről, meg tudod próbálni használni azt a halászlyukat, amit csináltál a jégben, (sikertelenül pillanatnyilag). Vegyed észre, hogy Wazowsk medvekesztyűi közül az egyik a jégen van. Használjad arra azt a hokiütőt, amit azelőtt felvettél, hogy elérje azt.
    - Neked szintén használnod kell a hokiütőt a halászlyukon, de maga által ez túl csúszós, úgyhogy neked a bot és kesztyű kombinációjával hozzá kell erősítened a medvekesztyűt a hokiütőhöz a leltárképernyőn és halon keresztül.
    - A hallal kézben most tudod hívni Archibaldot miközben használod a szokásos módszert, és készíteni fogja neked a sushit.
    - Miután miközben eszi a sushit, Joshua eksztatikus lesz és véletlenül úszó jégre lép le és kapja magát kilógott a tóban a fülke közelében benn maradt. Hogy vigyed vissza őt a fülkébe, neked használnod kell a csörlőt a felvételteherautón a fülke mellett. Először neked használnod kell a teherautót. Brian meg fogja próbálni elindítani a motort, de ez nem fog működni. Ezután most ki tudod nyitni a teherautó csuklyáját, de az a rúd, ami nyitva tartja a csuklyát, eltűnt. Használjad arra a hokiütőt a csuklyán, hogy nyitva tartsa azt. Most úgy tudsz dönteni, hogy megnézed a motort. Brian észre fogja venni, hogy ennek nincsenek semmilyen szikradugói. Hogy dugókat szerezz valami szikrának, használjad a kést a leltárodban a láncfűrészen. Ezután használjad a szikradugót a teherautó motorján. A motornak most kezdődnie kellene, amikor használod a teherautót, és ez vontatni fogja Joshuát partra futni., befejező 4. fejezet.

    5. fejezet

    - Egy általános csúcs 5. fejezetért - sok beszédet fogsz tenni. Ha be vagy ragadva miközben nem tudod, hogy mit kell tenni aztán, próbálsz tevő az kerekedik és megint cseveg mindenkinek.
    - Ha a Neptune Suite-be mész, képes leszel, hogy a bronzNeptunuszszoborból vegyed a szigonyt.
    - Épp a teremútban levő fejest ugró öltönytől balra van egy lift. Használja azt, és össze fogsz találkozni Sushival, aki neked adja a jelszót a védett ajtóra az előszobában, (0512).
    - Miután megpróbálod sikertelenül kinyitni a vitrineket a falon a korlátozott területben, tudsz menni az ők kulcsát kéri Sushitól.
    - Miután néhány alkalommal beszélt Camille-lel, neked fog adni két palack bort.
    - Abban a szobában, ahol Dean és Camille egész végig forgatnak egy színhelyet a szoba jobb oldalán, és a hát hosszában egy kevés egy fejest ugró csövet egy dobozban, amit ténylegesen tudsz kapni, kettőnek fogsz találni going egy másodpercen keresztül hátrál. Pillanatnyilag ezek az egyetlen dolgok tudsz felvétel ettől a területről.
    - A hajófedélzeten tudsz találni egy seprűt és egy zacskó homokot, ahol Rutger van (hozzáférhető a szobából Sushi műsoron van a lift hosszában).
    - Arra tudod használni a seprűt a rakományhajótestben levő ajtón, hogy nyitva tartsa azt. Brian automatikusan azt fogja találni, hogy egy zacskó fehér műanyag megkötődik a 2. rakományszobában.
    - Arra tudod használni a műanyag nyakkendőket a leltárodban levő fejest ugró csöveken, hogy együtt kössék őket.
    - Miután beszéltél Rutgerrel, a Neptune Suite-ben fogod találni Szaturnuszt.
    - Szaturnusz utasít téged, hogy csapoljad le a tankot a rakományhajófenékben, amit tudsz tenni azáltal, hogy szelep mellett használod a reteszt a rakományterületben.
    - Most tudsz menni és még többet is, ami csöveket merít be, tudsz megkérni, hogy csináljon egy tömlőt.
    - Hogy vegyed le a sisakot Rutgerről, neked vissza kell menned és előre Rutger és Szaturnusz között (kik ellenségeskednek) átjátszás az üzeneteik egymásnak. Végül, ha továbbítod a helyeseket (a sugarcoated*pozitív fon azon, amit igazán mondtak egymásról), Rutger lazítani fog és neked adja a sisakot.
    - Hogy kapja a magazinoldalakat Deanből el, neki először ebédet kell ennie, és nem fogja tenni azt, amíg kapja a színhelyét felvett, de állandóan elfelejti a sorozatait. Hogy segíts neki, neked kapnod kell Szaturnusz vázlattömbjét és ki kell próbálnod őt, de nem fog lemondani erről, amíg neki adsz egy találmányra vonatkozó ötletet. Ez az, hogy ez hol válik kicsit furcsa - neked először ki kell ürítened a borkorsókat azáltal, hogy használod őket az előszoba Staterooms területén. Ez rá fogja venni Briant, hogy adjon egy ízt nekik és ivást fejez be az sok.
    Most hogy a borkorsók üresek, tudod használni a homokzsákot a leltárodban rajtuk és Brian homokkal fog tölteni egyet félúton. Következő, használat, amit a fehér műanyag köt a korsókra, és Brian létre fog hozni egy homokórát azáltal, hogy összeilleszti a két korsót. Végül ha használod azt a szigonyt, amit a Neptunuszszoborból vettél a homokórán, ez létre fogja hozni a találmányodat, egy óravilla.
    - Most hogy neked van a találmányod, Szaturnusznak tudod adni azt, és neked fogja adni az új vázlattömbjét.
    - Szintén az íróasztalból abból a balra levő bögréből, amin dolgozik, tudsz venni egy tollat.
    - Most hogy neked van egy tollad, Deannek tudod adni a vázlatfüzetet hogy segíts neki emlékezni a sorozataira. Neked fogja adni a magazinoldalakat, miután kész.
    - Hogy a tankba való édesvizet vigyél be a rakományhajófenékbe, neked használnod kell a tömlődet a tűzcsapon a szobában az üveg közelében panelek a falon (ez nem lehet szükséges, ahogy a játék automatikusan tette azt itt, de megpróbáltam korábban használni a tömlőt ezen mielőtt kapom azokat a tételeket, amikre Szaturnusznak szüksége volt, úgyhogy lehet, hogy a játék éppen valamikor megmentett engem). Ha ez nem működik, nem győződik meg arról, hogy neked elég harisnyád van a dobozból a területben az, hogy Dean hol van.
    - Hogy tisztítsad a dolgot a hajótörésen, neked meg kell kérned annak a seprűnek a kefevégét, amit használtál, hogy tartsa nyitva az ajtót a rakományhajófenékben. Hogy tegye ezt, elseje a rakományhajófenékbe megy, és észre fogod venni a lépcsők alatt, hogy egy olyan szerszámosláda, amit Szaturnusz ott hagyott, nyitva van. Kapjad a fűrészt a szerszámosládából, és használjad azt a seprűn.
    - Amint kapod a kefevéget a seprűről, te képtelen leszel eltávozásba, amit a rakományhajófenék a billentyűzetkombinációként már nem működtet. Hogy gyere ki a rakományhajófenékből, neked először ki kell nyitnod a tolóajtót a tetőn azáltal, hogy használod azt. Amint ez nyitva van, az, hogy használod-e a lépcsőket, Brian ki fog mászni.
    - Amikor visszamész a rakományhajófenékbe hogy valamit keress hogy törjed az ajtót a hajótörött hajóban, nyílj ki, van a következő rakományszobában egy emelőrúd, de a seprű, ami tartja az ajtót, már nincs ott. Hogy menj bele a szobába, neked menned kell kapja Szaturnusz elektrotípiáját-mágneses eszközök és használat ők a rakományhajófenékben levő plafontolóajtón. Brian ki fogja nyitni a tolóajtót, és arra fogja használni az eszközöket, hogy másszanak a fal fölött és belemenjenek a szobába. Amint kapja az emelőrudat, Brian automatikusan vissza fog menni lent a hajótörésre és kapni fogja az ajtót és ki fogja próbálni őt nyitott.
  • magus
    #234
    nem tudok felmászni azon a nyamvadt sziklán egyszerűen :/ s a majomnak sem tudok odaadni semmit :/
  • Lacc
    #233
    Az első rész még rosszabb volt ilyen szempontból.
  • ent
    #232
    halisztok

    Nem tűnik egy picit nehéznek a játék, vagy csak iq hiányom van? Vannak benne tök logikátlan dolgok, amiket meg kell csinálni, párosítani stb. Ez a kulcsos mizéri az elején, a sok nulla járatos sétálgatások, rengeteg szöveg. (saját vélemény) Viszont a graf nagyon bejön...
  • magus
    #231
    hogy tisztítom meg?
  • zmeor
    #230
    köszi
  • Haversrác
    #229
    A térutazás során a megfelelő kérdést kell feltenned Joshua-nak aki odadob neked valami lockpick készletet, evvel helyettesíted a kulcsot a platform kezelőpultján van táp a platform felemel a nagy szobor szájához, bemászol és megtalálod INDIANA JONES holttestét:) lényeg : a kalapja alatt van a pók.
  • zmeor
    #228
    egyáltalán hol van pók?
    és piros ruhás? én a második térutazásomat fejeztem be:D mit kell utána csinálni?
  • vigeza
    #227
    3. epizód a pókot a tasakból hogyan dobjam ki a pirosruhásnak????????????
  • zmeor
    #226
    a kő elé