665
  • DjCooll
    #225
    Á már megvan.....De most azt nem tudom ogy a kutyával mit cisnáljak illeve azt tudom hogy vizet kell belerakni de utána hova rakjam vagy hogy rakjam bele a szeszt?
  • DjCooll
    #224
    Tudom hogy a bal oldalon de nem találom meg oda nem is látok rendesen csak bemegyek a repcsibe és csak az ajóra mega játékokra tudok ugy ránézzni
  • DjCooll
    #223
    Bocs a a kulcs meg van de az a kurbli vagy mi az hol van?
  • DjCooll
    #222
    Igen ez megvan köszi és a kutyába hogy töltöm bele a vízet????

    Tsákával mit kezdejk?tudom hogy benne van a kulcs de hogy szedjem ki:S:S:Bocs a hülye kérdésért
  • zmeor
    #221
    eredetileg nem látszik hanem klikkelni kell és kifigyeli majd utána távcsővel észreveszi
  • DjCooll
    #220
    Srácok lesz egy elég hülye kérdésem de vissza olvastam és kerestem is a repcsi felett a táskát de nem találom.Hol van vagy egy képel segítsetek már létszi valahogyan mert nem tudom plz köszi előre is
  • Lacc
    #219
    Passz én is itt tartok.
  • Haversrác
    #218
    3. epizód a pókot a tasakból hogyan dobjam ki a pirosruhásnak????????????
  • Haversrác
    #217
    Hogy kell a pókot kidobni a nyíláson??? ITEMS: ostor,napszemcsi,mágneskártya,boríték,és az a bigyó amiből kiesett a 3 pici golyó,rag.szalag,lockpick készlet,gyűrű.
  • zmeor
    #216
    a 3. pályán vagyok ott hogy a katonát meg akartam villantani de kiesetek a kütyüből golyók mitévvő legyek plz segítsetek
  • BlackShadow
    #215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hajcsattot használd a kapcsolón, h ne húzódjon vissza (a raktérben találod, a bal oldalon lévő polc aljánál)
  • Giggs11
    #214
    Ok rájöttem
  • CalebJoe
    #213
    Megvan a nagyító, de a kurglit hol találom h összeolvasszam.A motorházban?Mert ha kinyitom akkor bezárul.Pls
  • Lacc
    #212
    Használd a számítógépet.
  • Giggs11
    #211
    Hogy szerzem meg a HELMET Rutgertől az 5. részben????
    Ja és hogyan kell vízzel feltölteni azt a hú mi is a neve :D
  • ibrik
    #210
    Akiknek a kérdése a magyarításra vonatkozott, azoknak íme a válasz:
    A játék ismeretlen formátumú és kódolású fájlokban tárolja a cuccait.
    A kódolás annyira ismeretlen, hogy adott szövegrészleteket sem lehet megtalálni a fájlokban, így még a hexás szerkesztés sem lehetséges.

    Egy megoldás van: reménykedni benne, hogy ebből is lesz bolti magyar verzió...
  • Haversrác
    #209
    Szasztok, a 3. fejezetben járok: aktiváltam a gömböt de a két "feketelyukkal" mit kell csinálni?
  • Wask
    #208
    Sziasztok srácok! Elég friss a cumó, de nincs még véletlen hozzá végigjátszás magyarul? Vagy akár magyarosítás, ha jol emléxem akkor az első rész magyar volt, de csak feliratilag! Köszönöm a segítséget! Helló
  • BlackShadow
    #207
    nekem egy olyan hibám lenne, h nem látom a karakterem.. láthatatlan lesz :) amikor bemegy a pilótafülkébe akkor látom, ha kijövök belőle a raktérbe akkor eltűnik.. ha kilépek a dzsungelba akkor az ajtónál még látszik, h kiszáll de utána eltűnik.. 5let??
  • Thanatos
    #206
    látszik...
  • zmeor
    #205
    amugy kiályság átjutottam a 3. fejezetre:D
  • zmeor
    #204
    hát valamennyire igen csak lusta vagyok olvasni
  • valaminick
    #203
    nemtom hogy tud e, de kéne vele valamit csinálni mert chat lett a topicbol meg eleve amit ír csak spoiler szoval kezdjetek valamit vele mert már bese mer nézni ide az ember...
  • Lacc
    #202
    Te tudsz egyáltalán angolul?
  • zmeor
    #201
    megcsináltam a bikát odament a Knife utána elvettem a majommal a gyerektől a GPS-t beprogramoztam mentem a lábatlanhoz az elvitt a kunyhóhoz átötööztt és most nem tudom hogy mi van:D
  • zmeor
    #200
    vajat rájöttem most ő dolgozik ugyhogy nem zavarhatom
    esetleg kéne neki még valami?

    mit kell csinálni a GPS kordeinátákkal? kiscsávót hogy kell kivini?
  • zmeor
    #199
    és mit kell adni a ládán kívül a joshuának?
  • magus
    #198
    áááááh áááááááááááh milyen spoilerek úristen áááááh áááááááh
  • Lacc
    #197
    Koordinátákat a katonáktól kell.
  • zmeor
    #196
    köszi nyomhatodjavascript:szmajlik()
    javascript:szmajlik()
  • KNORBI
    #195
    magyarítás?
  • zmeor
    #194
    a bikát hogyan lehet megjavítani?
    most lement a joshua és utána mit kell?
    koordinátákat honnan szerztél?
    és hogyan kell a hajóval elmenni?
  • Lacc
    #193
    Azt pofzázza, hogy el kell mennie a nagyapja kunyhójához, csak ott tudja feléleszteni a madarat. Én meg is találtam a kooridánáit a kunyhónak, csak a GPS nem tudom hol van... A gyerek se jött még ki a helyéről.
  • zmeor
    #192
    most joshua bement a bika alá:D
    tovább passz
  • zmeor
    #191
    a lábtalannak próbáltam odaadni a kakadút és pofázott valamit de nem vagy mi:D

    a bikát hogy leht megjavítani? hol van táp hozzá? és a katonáknál mit lehet csinálni?
  • Haversrác
    #190
    Az apját elküldöd szörfözni: megjavíttatod a bikás rodeógépet adsz neki tápot utána beszélsz az apjával (Knife), hogy tudsz egy jó helyet ahol gyakorolhatja a szörfözést.
  • pries
    #189
    a műlabbal semmit, a fényképeket add a csajnak.
  • zmeor
    #188
    mit kell csinálni a műlábbal és a fényképekkel?

    és a colonelnél?
  • pries
    #187
    Hogy lehet bejutni a kiscsókához?
    hogy lehet feltámasztani a kakadut?
  • Haversrác
    #186
    A kis lurkónál a játékkonzol a GPS? Ha igen hogy tudom elvenni tőle?