7046
  • Boconadi
    #6864
    Ez a szerver reklámozás már az agyamra megy.

    Ajj geci, azt meg akkora baromságnak tartom ezt a no rush hülyeséget. Főleg ha még meg is sebez/öl a lézer... Akik már rendelkeznek vmi féle tapasztalattal az tudja hogy no rush, vagy okosan játszanak (védi a lerakót, vagy valami hasznosat csinál)... És kúrva idegesítő amikor valaki AFK, és nem tudsz átmenni, hogy megöldd, hanem várnod kell kb 1 percig hogy leteljen az a fos [mert persze nincs autospec], ja és persze ha letelik egyáltalán.

    Undorító egy szerverek vannak manapság. Ahol jó vagy bannolnak, mert NS-ES VAGY , közben valaki "azt sem tudja mivel játszik", vagy ha nem bannolnak, a 2 évesek ordítoznak egymással, vagy csak szimplán nekimennek a falnak, vagy nemismerik a pályát, nem rakja le a bombát, stb..

    Túl sokat várok el? De lehet én látom rossz szemmel a világot.

    Tudtok mondani értelmes színvonalú szervert WaterWave I-en kívül? Régen még volt SubiDubi is, meg Antigane :D Azokon olyan jókat lehetett nyomni. Néha
  • Boconadi
    #6863
    na vegyél
  • Brolly28
    #6862
    vagy hlsw
  • jetblack
    #6861
    próbáld meg a szerverek keresésétinnen
  • Viktor9202
    #6860
    Helló. Olyan problémám lenne, hogy a Steam egyszerűen nem talál egyx szervert sem, hiába refressel... A játék eredeti
  • SL
    #6859
  • 38tibi38
    #6858
    Sikerült csak connect mellé kettőspontot tettem xD
  • 38tibi38
    #6857
    És az itt linkelt szerverkeresőn is probáltam de ott hibát ir ki.
  • 38tibi38
    #6856
    Hali. FElmentem szerverkereső.hu-ra,beírtom game közbe a consolba az IP-ét de csak annyit ír ki,hogy Establishing connection the server,és van egy csík is de az nem megy.
  • Roger6
    #6855
    tugya... vok...
  • lolSL
    #6854
    először persze meg kell venni a játékot.
  • dvid95
    #6853
    nem jött ösze
  • lolSL
    #6852
    kattints a server IP címe melletti zöld nyílra és automatikusan csatlakozik
  • dvid95
    #6851
    csö pls help szeretnék egy szerverhez csatlakozni le tugya valaki írni hogyan csináljam pontosan anon kezdö vok?????
  • Brolly28
    #6850
    nem.... csak éppen a búzát aratjuk
  • Roger6
    #6849
    Ez most itt az 1.6 színvonala? Váó.
  • Zero07
    #6848
    na ezér nem cszek, még törttel se. sok 10-12 évesnek (vagy akár még idősebbnek is) fáj az igazság, ezért mint a cigányok még beszélni se tudnak a kis idegbajosaik, csak káromkodnak egy sort és menőnek érzik mindjárt magukat, aztán miután kivannak osztva, a gép előtt könnyes szemmel, üvöltözve még több káromkodást írnak -,-' RIP Counter-Strike
  • SL
    #6847
    üljél már meg csira :D
  • Brolly28
    #6846
    inkább nyugodj meg és vegyél be egy xanaxot
    nem kell mindenkit lefaszozni, lowozni, taknyozni
    nézd meg PttM Fa-t és tanulj belőle
  • byzhouse
    #6845
    és mi akadályozza meg a csitereket?,van kemény 10 magyar cs szerver,éjje-nappal tele? még a top1-es sincs tele,miben garantálja,hogy steamesek vannak többen? sok a fake id
  • demetero
    #6844
    Szerver neve: Excellent Public – OnLy WaRMaP
    Honlap: www.excpublic.tk
    IP: 91.82.84.189:27031
    Férőhely: 32
    - Nincs lagg
    - Magyarország TOP10-es szervere!!!
    - Nincs rush
    - War mapok
    - Jó hangulat
    - Nincs csiter, ONLINE adminok
    - Éjjel-nappal tele a szerver
    - Szerveren többségbe vannak a STEAMESEK.
    - Adminok jófejek, nem bannolnak azért, mert jól játszol
    - Nincs telepakolva a szerver, ennek köszönhetően jól adja.

    Csak egyszer nézz fel, lefogadom nem játszottál még ilyen jó szerón.
    Kellemes játékot! ^^
  • byzhouse
    #6843
    14-18 között
  • koppi2
    #6842
    Szájba basszalak fasz low ??


    kis csicska takony kivagy te itt mi ?
  • Terence007
    #6841
    Helyén való a kérdés. :D

    koppi2 szintén hülye.

    borgir444: Másik srácnak is volt ez a problémája (itt ír róla), de nem igen talált megoldást 1 hónap alatt, meg olvastam még 1-2 másik helyen, de ott se nagyon sikerült megoldani.
  • borgir444
    #6840
    sziasztok,
    légyszi segítsetek! Már töb mint 3 éve nem játszottam, most feltettem a steamet és szeretném feltelepíteni a CS, de amikor rányomok az ADD-ra azt írja ki hogy 0 MB avaible a hard disken. (minden jétéknál ezt írja, pedig elég sok hely van minden meghajtómon...
    valaki esetleg?
  • koppi2
    #6839
    Szerver Configolást Vállalok

    http://cs16configols.forumx.hu

    Tapasztalatom van: 3 év :D ;) "Hidd el meg éri" ®
  • SL
    #6838
    te hülye vagy?
  • Kmarha
    #6837
    most szerinted mégis kinek? ha kérdezni kell egy részét mindjárt rád is érthetem :)
  • jetblack
    #6836
    Ezt most kinek is írtad ? O_o
  • Kmarha
    #6835
    látjátok ez a baj manapság a CS-vel. Az ilyen idióták játszanak mindenhol, sajnos nem csak nonsteammel. 20 évesen is még egy óvodás értelmi szintjén fognak állni, így semmit nem tudunk elvárni tőlük. Marad a mix XD
  • jetblack
    #6834
    Meg vagy te huzatva az kurva sok érte abból 1 hónapig megy a minőségi sunwell hostingnál ez fantasztikus pub amit előbb reklámozott a srác
  • Brolly28
    #6833
    4 euro?:D az talán van már 1200ft is:D
  • lolSL
    #6832
    főleg hogy steamen meg csak 4 eur, szörnyű hogy ennyi idő után se képesek megvenni, pedig napi x órát játszanak vele.
  • Brolly28
    #6831
    öcsém most olvastam vissza:D
    "steam geci"...stb mint vmi rossz wowkockát olvasnék aki veszekszik egy másikkal csak azért mert eredetije van és nem kell törtön szopni:D
    nem értem 3k bőven megér a játék hogy egyesek miért nem képesek kifizetni ennyit érte.....
  • byzhouse
    #6830
    sajnálattal közlöm,hogy te kezdted :) de ez óvodás szint... gyerek? miért te mi vagy?:D
  • PttM Fa
    #6829
    Miért én kapom a bant?
    byzhouse gyerek kezdett ugatni -.-
    na csá -faw.
  • SL
    #6828
    mindjárt kapod a bant utána irogassál kisfiú.
  • jetblack
    #6827
    Várom a kisvidit ahol mutatod a status-t hogy LAN és látom hogy POD-on csücsülsz
  • jetblack
    #6826
    Game-Monitor.com >_<"""
  • PttM Fa
    #6825
    adj egy ip-t es felmegyek 1,2 re nonsteammal...