3128
  • hunbalee
    #3128
    Ismerem nem véletlen nem használom
  • muszko
    #3127
    Elvileg az I, II - höz van, google- s gépi, ami jobb a semminél. nézd a hozzászólásokat lejjebb, találsz linket...

    https://www.facebook.com/G%C3%A9pi-Game-Magyar%C3%ADt%C3%A1sok-108588630719433

  • lammaer
    #3126
    Azt olvastam ncoreon hogy kézzel létre kell hozni a kimentett állások mappáját
    C:\Users\felhasználóneved\Games\Age of Empires 3 DE\76561197960267366\Savegame

    (vagy ha magyar windowsod van akkor users helyett felhasználók).

    Elvben a steam.ini fájlban találsz utalást arra hova akar menteni....

    edit: jah, nem néztem hogy elég rég kérdezte, azóta lehet megvette már :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.01.30. 20:55:49
  • hunbalee
    #3125
    Előbb az 1-2höz kéne ,de ahhoz sincs. Türelem..
  • JonasSandor
    #3124
    Nem lehet olyan gyorsan.
  • muszko
    #3123
    Sziasztok, semmi hír a AOEIII DE magyarításról? Tök jó lenne ...
  • undY1ng #3122
    Ez a kalózkodás hátránya.
  • Plata
    #3121
    Hát gondolom ez a warez előnye.
  • tandya
    #3120
    Sziasztok!
    Nagyon kérem vki segítsen.Letöltöttem kétszer is az Age of Empires III: Definitive Edition-t az egyik Codex a másik FitGirl,de egyiken sem tudok menteni.Most vagy én vagyok a hülye vagy nem lehet menteni,amit nem tudok elképzelni.Nagyon kérem vki segítsen,előre is köszönöm!


  • muszko
    #3119
    Szia, mennyi idő a tesztelés, mikor lehet belőle használható fordítás?
  • grebber
    #3118
    Mivel a ms game pass/ms store verzióra te kb nem fogsz feltelepíteni semmit (mert egy raklap szar az a rendszer) így most csak a steamesről van szó.
  • muszko
    #3117
    hú de jóóóóó ,,, nagyon várom... kösziii, steameshez is jó lessz?
  • Bandeeka
    #3116
    szia!
    Sikerült megoldani a hibát, hiányzott 1 kódek. Köszönöm azért a segítséged.
  • matrix_w8
    #3115
    A hibád kódekre mutat valószínű hiányzik valamelyik kódek vagy, lehet win 7 ről frissítetted a win 10 ed? Ha felveszed velem a kapcsolatot lehet tudok segíteni. Esetleg tedd fel újra a hangkártya gyári drájverét a legfrissebbet..

    Utoljára szerkesztette: matrix_w8, 2020.10.23. 18:06:03
  • matrix_w8
    #3114
    Nem sokára. Már kész még tesztelni kell.
  • grebber
    #3113
    Nincs. Ha magyar nyelv kell csak gépi (google translates) lesz..sima már az előzőekhez sem volt így ehhez is kizárt!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.10.21. 22:04:29
  • muszko
    #3112
    Tud valaki, AOE3 DE magyarításról? Tök jó lenne...
  • muszko
    #3111
    Tud valaki, magyarításról? Tök jó lenne...
  • Bandeeka
    #3110
    Sziasztok!
    Megvettem az Age of Empires 3 Definitive edition-t de valamiért hiba üzenetet add a játék. Mindent megcsináltam amit írtak hivatalos fórumon de mindig ezt a hibát adja és crashel a game. Winows 10 64 bites op rendszerem van
    The mp3 decoder DMO cannot be found on this computer. It is required for proper sound playback in AoE3. Please check with Microsoft support for more information.
    if you choose to continue, an alternative an audio codec may be used which may cause problems including choppy sound, missing sound, delayed sound and possible game
    crashes.

    Ha valakinek sikerült ezt megoldani szívesen venném a segítségét. Köszönöm
  • grebber
    #3109
  • grebber
    #3108
    Age of Empires III: Definitive Edition teszt - 15 év után újra világháború
  • grebber
    #3107
    Ősszel újrázik az Age of Empires III


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.28. 18:37:58
  • Plata
    #3106
    Elővettem Age of empires 3-at.
    Steames CC-t vettem elő nem a dobozost,mivel nincs dvd olvasóm.
    De valami gond van vele,ha Complete collections-t indítom a játék nem indul el,csak azt mondja hogy fut,feladatkezelőben sincs nyoma,el sem tudom újra indítani mert fut.Ki sem tudom kapcsolni mert arra nem reagál.Ha valamelyik kieget indítom el az gond nélkül fut.Asian dynasty-t szoktam elindítani.
    De a sima Complete collection miért fagy ki?Eredeti steames.
  • grebber
    #3105
    Egyre közelebb lehet az Age of Empires 3: Definitive Edition megjelenése
  • npolos
    #3104
    most csak 4,06 euro a steam-en, még 3ó 34 percig
  • OliApa
    #3103
    Letöltöttem a Steam-ről az öszes részt, akciózták.
  • dragon11
    #3102
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    virágboltos verzsönnel megy a multi?
  • Solt
    #3101
    Köszi, kipróbálom, ha lesz egy kis időm... :)
  • onlinelaszlo
    #3100
    Nem írja a backslasht :) szóval erre gondoltam eggyel lejjebb:
    STEAM (per) steamapps (per) common (per) Age Of Empires 3 (per) bin (per) data (per) stringtable.xml.XMB file.
  • onlinelaszlo
    #3099
    Sziasztok,

    A megoldás :)

    Hiába telepítettem a magyarítást nekem sem lett magyar a steames complete collection, aztán a következő kísérlettel sikerrel jártam (Ráment pár óra mire ez a lépés jött :) ) :
    ... STEAM steamapps common Age Of Empires 3 bin data stringtable.xml.XMB töröl (átnevezés is jó) és lám magyar lett a játék.
    (Gondolom ez a kiegekre is igaz, de még nem próbáltam stringtableX.xml.XMB, stringtableY.xml.XMB) Lehet ezek az XMB-k a sima xml valamilyen változata ami, ha nincs meg csak akkor használja a sima xml-t a játék amit a magyarítás cserél.
  • Solt
    #3098
    Üdv Urak!

    Steam-s Complete Collection-re, hogy lehet magyar nyelvet varázsolni?
  • OliApa
    #3097
    Sziasztok! Vennék egy Age Of Empires 3 Colletction-t. Ha van vkinek eladó, akkor lécci írjon! Köszönettel!
    [email protected]
  • osimandias
    #3096
    Sziasztok!Szeretném magyarítani a játékot (Age Of Empires 3 Colletction).
    Letöltöttem a sima 3-hoz valót, de nem működik.Tudna valaki javaslattal szolgálni?
    Köszönöm!
  • ntex
    #3095
    Ha valakit még érdekel esetleg:

    Találtam egy fixet amivel az Asian Dynastiesben minden content elérhető lesz ha fent van a Warchiefs kiegészítő is.

    http://rapidshare.com/files/3188548870/Age.of.Empires.III.Complete.Collection.Warchiefs.content.fix.zip
  • sanyicks
    #3094
    Az "out of sync"-ig ;)
  • IXEMGabeo
    #3093
    Jönne valaki multizni vele? IP címmel simán lehet tolni.
  • Blackfoot1
    #3092
    Hello nincs itt olyan valaki aki tudja hogyan kell objectivet vagyis feladatot létrehozni a scenario szerkesztőben???
  • Piko888
    #3091
    Be van állítva, de amikor az egységeket kijelölöm nem látok alakzatokat.
  • NB2
    #3090
    próbáld meg előbb a warchiefs-t feltelepíteni
    nekem sima xp-m van még és a warchiefs küldiket is csak az asian dynasties-zel tudom elérni
  • Tower Guard
    #3089
    Az optionsban be kell állitani hogy kijelezze, utána megjelenik majd, van több olyan kis lehetőség is, pontosan nem tudom most a nevét!