310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • Me0w
    #110
    Anyuci es apuci nem tesz alam semmit te kis patkany, amim van azert megdolgoztam. Es ha akarok, meg tudok venni egy szaros jatekot, es nem kuncsorgok itt ciganymodra egy tort szerverert.
  • Gerisone
    #109
    Mivan? Te Pöcs? Az egész fórum majd szétesik a Warez témától, és nekem durrogsz? És Olcsójános te kis demens? Az anyuci meg apuci a segged alá teszi a pc-t meg a netet és itt jártatod feleslegesen azt az amúgyis nagy pofád? Csak kérdeztem valamit! Normálisan is lehet rá válaszolni!
  • Me0w
    #108
    Nem lesz feltort szerver Olcsojanos. Egyebkent is ez wareztema szal buntetopont lesz.
  • Gerisone
    #107
    mi a bajod? neten keresztül mindenki nagykirály! de annyira nem érdekel..
    szal valaki lesz valamikor feltört server?
  • Me0w
    #106
    Szerintem inkabb huzz innen.
  • Gerisone
    #105
    mi? mér lennék faszkalap? he? Csak kérdeztem! egy csomó onlány szarnak van
  • Me0w
    #104
    Feltort szerver? Faszkalap.
  • Gerisone
    #103
    érdekes game!több dolgot sem értek! felraktam! fél órán át peccselte! elindítottam! 2 nyomott server van csak, ahol egy élő emberrel nem találkoztam! nyomi checkpointos szarokat kellett megcsinálni! borzasztó uncsi volt! a grafika is 3 évvel ezelőtti! magyar feltört server nincs még? ahol van is valaki? a másik meg h mér kell neki több mint 6 giga szabad hely?
  • Newfronter
    #102
    Sajnos nem indul a kliens :(
    Hiába kattintok a Patch gombra, végigmegy a csík és nem történik semmi.
    Valaki tudja ennek az okát?
    A játék ki van engedve tűzfalon keresztűl....
  • Newfronter
    #101
    Kb. fél óra és startol a szerver... [reméli]
  • EmThor
    #100
    Auto Assault - béta mindenkinek

    Greenwichi idő szerint március 17-én pénteken, 18.00-kor (magyarországi idő szerint 20.00) izzítják be az Auto Assault multis szervereit. Ezekre regisztráció nélkül bárki szabadon beléphet, és tesztelheti egész hétvégén az Auto Assault című játékot. E nemes gesztus igazán figyelemreméltó, főleg, hogy egészen 20-a éjfélig játszhatunk majd. Bizonyíték itt.

    by gametsar
  • Deniboj
    #99
    megnézem az RF Online-t, úgyis épp anime-lázban égek. :)
  • Me0w
    #98
    En mar megantem nagyon kozben :) Az uj update meg elvette mindazt a feelinget ami volt :P Na mindegy, egynek jo volt...
  • Deniboj
    #98
    d=g
  • Deniboj
    #97
    fyi: még a héten lehet játszani a betatesztereknek, aztán törlik az accokat. Aki sok budreportot nyomott, az kap egy hetes accot azzal együtt, aki előrendelte. Többieknek lófax a seggébe: betateszt vége, jövő héten jön a game!
  • wander01
    #96
    elinditottam a klienst, ott azt irja hogy:
    The Dirty Weekened event times are as follows:

    Start: Friday Feb 17th at 18:00 (GMT)
    End: Sunday Feb 19th at 00:00 (midnight)(GMT)

    DE! ez lenne a rendes idöpont elvileg:
    Thursday from 18:00 to 22:00 (GMT)
    *NEW 36 hour session* Saturday from 09:00 to Sunday 21:00 (GMT)

    akkor most ez hogy is van? vagy most valami specko event lesz?
  • Me0w
    #95
    A mostani hetvegi eventre.
  • Gyongyhalasz
    #94
    Fileplanten is osztamak már Beta kulcsokat előfizetőknek.
  • Deniboj
    #93
    ja
  • wander01
    #92
    hogyhogy milyen volt? majd holnap csüt-ön lesz szerver ha minden igaz meg ha nem néztem valamit nagyon félre. de megcsináltam peccselést meg minden, leszedtem, el is inditottam de persze nem ment semmi mert nem volt szerver. mikortol lesz csüt-ön szerver amugy? GMT-hez hozzá kell adni egy orát ugye?
  • Gyongyhalasz
    #91
    Hétvégén én is leszek. Össze kellene hozni egy jó csapatot. Szvsz hunam karit indítok.
  • Deniboj
    #90
    na milyen volt?
  • wander01
    #89
    valantine's day massacre nagyon kiváncsi vagyok mekkora durranás lesz ebböl, eddig csak GW meg WOW tapasztalataim vannak :D
  • wander01
    #88
    na mig megjött a válasz addig le is jött a 2 giga, ugyhogy már peccselek mint örült :) na kiváncsi leszek csüt-ön hogy mi sül ki ebböl :D kis helyet kell csinálnom a vinyomon de remélem 20 giga elég lesz neki :D
  • Me0w
    #87
    Nem kell ket exe, mivel az egyik az us beta kliens, a masik az eu beta kliens. Neked csak az eu beta kliens kell. A szerver ma, csut 7-tol 10-ig es szombaton 10-tol vas. 10-ig on.
  • wander01
    #86
    félelmetes. percre pontosan egy napra rá a regelésnek megkaptam a kodot. most huzom az exe-t, meg másik exe-t, meg a két .bin-t az ftp-jükröl. ez igy rendben van? mert egy exe-t lehuztam kérte a bin-eket. a másik meg 100k-val kezdett peccselni, gondoltam lehuzok mindent, most másfél orát kibirok igy-is ugy-is. átnéztem a forumot, ezek szerint csüt meg szombat du-este lesz szerver?
  • Deniboj
    #85
    nálam 2 hónap telt el a regelés és a kód kézhezvétele között, már el is feledkeztem róla mikor kopogtatott a postás. :)
  • Csatti
    #84
    Ja, meg kódot is küldenek.
  • wander01
    #83
    hali mindenki! most jelentkeztem béta tesztre mert most találtam rá az oldalra. hogyan történik a dolog hogy játszani lehessen? regeltem logineket. Küldenek e-mailt, hogy most innen és innen lehet leszedni a klienst?
  • Csatti
    #82
    Na nem jáccottam vele mostanában. Szal elösször is ez a béta nem csak teszt hanem beetetés is, itt lehet kipróbálni milyen is lesz a játék, befog e jönni neked. Egy olyan játékban ahol 80 szint van és a játék lehetőségeinek nagy részének (a kipróbálása) nem is fér bele a lvl20ba akkor igen is nagyon kevés a lvl20. Főleg, hogy a legtöbb bétát nem szokták lebutítani ilyen formában legfeljebb amikor még nagyon kevés tartalom van készen. Én egyáltalán nem ingyen játékot keresek, két mmo-val is huzamosabb ideig jáccottam/jáccom és most keresem a következőt (jelenleg három bétában is benne vagyok) de pénzt kidobni nem akarok.
  • Deniboj
    #81
    Sajnos azzal várnod kell jövő hét csütörtökig, szerdától elutazom.
    Találtam jó kis "large" turret fegyvereket is (broken). Te COM vagy, ugye? Milyen skilljei vannak egy commandernek a faction-ön kívül?
  • Me0w
    #80
    Az szep :) Vegre sikerult elernem a 30-es projectile craftingot igy megvan a 12.3-as dps-es minigunom, de majd megtekintem mid van :))
  • Deniboj
    #79
    Király, jobb lett az új patch, vannak új küldik, gyűjthető tárgyak, jobb lett pár ellen AI-je, stb...

    Meow, szereztem egy 13.xx DPS-es turretet! :-P (csak sajnos medium, nem tudom használni)
  • Hmuda
    #78
    Szerinted kérnének kódot regelésnél ha nem kellene? És az ilyen egy-szmájlis üzeneteket most verd ki a fejedből. Ez egy fórum és nem chat.
  • gery36
    #76
    Kapnom kellet volna?
  • musha
    #75
    olyat, amilyet a kérdésből ítélve nem kaptál levélben.
  • Hmuda
    #74
    Bétásat...doh.
  • gery36
    #73
    Milyen cd kulcsot kell beirni a béta verzióba??
  • Me0w
    #72
    Nem az a baj, nincsen olyan fegycer, mely szetszereles utan 15-os skillel megjavithato, ilyen 25-60ig van + 1-2. Bugos :)
  • Deniboj
    #71
    Na várj, legalább 20-at adtam el, hova rajtad őket?