310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • destroyer140
    #310
    Akinél még nem merült a játék a feledés végtelen homályába annak itt 1 link ahol a barátommal csináljuk az oldalt gyüjtjük össze azokat akik ismertés a gamet.A link: www.auto-assault-forever.de.tl
  • Doom 4
    #309
    bár elég kihalt a fórum
  • Doom 4
    #308
    ja ja
  • destroyer140
    #307
    Igen.Amikor még pánik szerűen rohangáltam a trial kulcsok után amivel az utolsó hetet akartam játszani (amikor még nem tudtam hogy vagy olyan rendes és játszhatok az accountodról) itt kerestem valami Valen kategóriájú régi havert aki régen fizette és esetleg van hozzá kulcsa.Na de most már mind egy.Remélem tényleg össze jön a kis csapatnak össze hozni 1 AA-tört szervert
  • Doom 4
    #306
    peti reggeltél ide is ?
  • destroyer140
    #305
    Hát ennyi volt... Vége! Béke poraira R.I.P. Auto Assault
  • destroyer140
    #304
    Hát közel a vég.2Nap és véége enek a jó MMOnak aminek annyi mindent köszönhetek :'(
  • Doom 4
    #303
    Valaki nem akar még egyet játszani valen még egy hónap vagy valaki akár trialos is csak nem akrok egyedül játszani
  • Doom 4
    #302
    na már megint kihalt a fórum ?
  • Doom 4
    #301
    de
  • lammaer
    #300
    El lehet oda jutni a trial alatt vagy ne is álmodjak róla?

    Izé.... amikor a /who parancsot használom, akkor végülis mindenkit kiir aki az én oldalamon van, nem? Eddig úgy tudom, csak azzal lehetek egy csapatban aki ugyanolyan fajú mint én, nem?
  • Doom 4
    #299
    lehet de későbn ahova a trial már nem megy ott már nagyobb az élet
  • lammaer
    #298
    Hát azért ha MMO, egy kicsit több player interaktivitást várok. Tegnap összesen 35 Mek player volt (a /who szerint), jól szétszóródva a zónák közt. Néha láttam egyet :) Ja, meg egy csákót az arénában, aki szarrá alázott :)
    Aztán megint toltam a küldiket ezerrel, de ettől meg elég szingle player élményem lett.
  • Valen
    #297
    Human oldalon van élet, az biztos. EVE-vel meg ne hasonlísd össze :)
  • Doom 4
    #296
    ez biomek oladl én a human oladlon játszok játszottam és ott egy csomóan vannak főleg az első nagy városba Upside-ban meg még a többi nagy városban most meg azért nem játszok mert lejárt a 2 hónapom de most itt a suli vége tehát befizetem magam valamennyire az tut.
  • lammaer
    #295
    Már régóta terveztem hogy inditok egy trialt, mert mindig is vonzott ez a háború utáni világ téma (lásd fallout). Szóval tegnap az első napomon jól kihenteltem magam szólóban a játékkal. Nagyon tetszik benne hogy a farmolás nem kötelező, nem kell hülyére kattingatnom magam az "arany" gyűjtögetéshez, lehet hentelni ezerrel közben meg telik meg az inventory.

    Igazából az érdekelne, hogy milyen a játék MMO része? Az első pár zónában elég kevés játékost láttam (max 10, szétszórva 3 zónában), nem tudom ez máshol hogy van, de kicsit kihaltnak tűnik a világ (eve online-ból jövök :) )

    Tehát ha van aki tapasztaltabb ebben a játékban, tudna mnesélni arról mi zajlik magasabb szinteken? Mennyire lehet klánt találni (főleg egy trialonak), milyen események mennek közösen, vannak e "nagy" dolgok amikért egy egész klánnak kell dolgoznia (itt nem kimondottan arra gondolok, hogy x ember kell egy NPC leirtására mert túl erős).

    Végül, nem utolsó sorban keresek társakat akivel nyomulhatunk együtt egy kicsit - ha tapasztaltabb mint én, az nem baj :)
    Szabberin néven kezdtem Terminátor osztállyal.
  • Doom 4
    #294
    hol van Emergence ?
  • Doom 4
    #293
    Home Forum Account Support Patch Notes Welcome to NexusAccount Reactivation: March 16-26
    To celebrate the release of Update 4 we’re inviting everyone--and we do mean everyone--to try out Auto Assault for a second time to check out all the new features. From March 16 to March 26, all previously inactive accounts will be reactivated. All you have to do is download the latest version of the client, log in, and play. It’s so simple a Pike could do it.

    If you don’t remember your Auto Assault login name, you can find out easily by logging into your PlayNC master account, where all of your game accounts are listed. If you forgot how to get into PlayNC, please visit our Support Center page I forgot my PlayNC master account password.

    If you haven’t played in awhile, you may also need to Transfer your characters from the old servers to the new combined server, Nexus. The Support Center page How do I transfer my Auto Assault characters to the new server? should help answer questions you may have about this process.

    We’re looking forward to seeing you in-game!



    Ez mit jelent pontosan seretném tudni ?
  • Doom 4
    #292
    nem tudtam (sajnos) ott lenni mert a haveromnál voltam.
  • Since
    #291
    Elvilegben ma lesz clan recruitment fort loganban délután 4-5 körül. Érdemes lesz ott szét nézelődni.
  • Doom 4
    #290
    én benne vok egybe de mind a ketten trial osok voltak
  • Since
    #289
    Őszintén szólva...nincs nagy értelme csinálni egy magyar klánt, mert összesen 3an játszunk vele...
  • Doom 4
    #288
    fajokat kasztokat neveket szinteket kérek
  • Doom 4
    #287
    akkor most az itteni idő szerint mikor is lesznek ezek a dolgok ?
  • Doom 4
    #286
    na de mi a neved és hányas színtű vagy ?
  • Since
    #285
    Sajnos én szombaton délután 4ig dolgozom
  • Doom 4
    #284
    http://aa.warcry.com/scripts/images/view_image.phtml?id=84715&site=77&gallery=2220&action=next az a piros milyen fegyver lövése nekem naon kéne oplyan fegyver
  • Doom 4
    #283
    magyar klánt
  • Doom 4
    #282
    tök jó csinálok 1 Klánt
  • Doom 4
    #281
    http://www.autoassault.com/news/ :

    The players will be holding a combined clan recruitment day and trade/swap meet this Saturday, March 10 from 11AM-2PM CST and 7-10PM CST at the starter towns of Tocado, Upside and Fort Logan. This is the perfect time to get together with your fellow drivers, look for goods, and see if a clan is a good fit for you. w00t Radio will also be broadcasting live for both sessions. =
    A játékosok tartani fognak egy kombinált klántoborzás-nap és kereskedelem/csere de. 11 órától március 10-én, szombaton találkoznak evvel-az USA középső államai időszámítása szerint du. 2 óra és 7-az USA középső államai időszámítása szerint du. 10 óra Tocado, Upside és Fort Logan indulóvárosainál. Ez a tökéletes idő, hogy a társvezetőiddel összejöjjenek, árucikkeket keressenek, és lássák, hogy egy klán egy jó roham-e neked. w00t Radio szintén élőben sugározni fog mindkét ülésért.



    A fordítás a www.webforditas.hu oldalról származik.
  • Doom 4
    #280
    hányas színtű vagy ?
  • Doom 4
    #279
    nem de van ott is egy karakterem szal modhatod a neved
  • Since
    #278
    Biomekes oldalon vagy?
  • Doom 4
    #277
    neveket kérem hogy csináljak egy magyar clant úgy tom már a 3. at
  • Doom 4
    #276
    4 fős a convoy. vannak spéci cuccok. én 43 as szintű vok és vannak olyan boss-ok amik elég szépeket loot-olnak csak van néhány amit csak akkor győzöl le egyedül amikor már magasabb színtű vagy
  • Since
    #275
    Hmm nemnagyon voltam nagy instanceban (még csak 23as vagyok és a max szint az 80) ezért nem akarok hülyeséget írni nehogy félre informáljalak. Egy biztos...Kezdő szinteken is vannak instanceok amiket egyedül lelehet nyomni. De vannak magasabb szintűek is amiben már nem árt egy healer is aki gyógyít. Tulajdonképpen ugyanaz mint wowban csak autókban gondolkozz :-) Constructor - Healer , Terminator - Tank többi nem jut eszembe :-) Eddig Rare cuccokról tudok, de biztos vannak nagyon dúrva itemek is. Hogy hány fősek azt nemtudom...Egy konvojban maximum 4 en lehetnek de ez sem biztos :-)
  • maniac001
    #274
    Az oké hogy az insta olyasmi mint a wowban, de ott volt aki betankolta a mobot/bosst, volt ugye a dps és a heal. Na ez hogy megy az AA-ban? Ez érdekelne. Meg az instákból jönnek az epix cuccok? Hány fősek? Na szóval írj már le egy ilyen instance harcot kérlek. kezd nagyon érdekelni az egész.
  • Since
    #273
    Ugyanaz mint wowban csak a színek kicsit mások benne :-) Instanceok vannak, bár nagyobb levelen lesz érdekesebb :-)
  • Doom 4
    #272
    Nekem nem tetszik a Wow de mind1.Most elméletileg elvagyok tiltva a géptől szal majd 1 hét vagy 2 hét mulva fogom majd tolni. :( (ost számteken vok)
  • maniac001
    #271
    Aukciós ház?
    Hú az qrva jó. És hogy működik? Mint a wowban? Állítólag vannak instance-ok mint a wowban. Írjatok már ezekről kicsit bővebben. Egyébként haverral mennénk játszani biomek oldalra.