488
91. Tour Julius 3-25
  • donpedro
    #408
    Na jó, én is befejeztem, viszont azt leszűrtem az indoklásodból, hogy ullrich nem állított semmi valótlant, te tényleg sügér (gy.k. ostoba - nyilvánvaló dolgokat felfogni képtelen ember) vagy, és ezt csak azért mondhatom, mert szólásszabadság van, ez pedig a véleményem... Sőt, én még smiley-t sem teszek mögé.
  • Ramore
    #407
    Nem mentünk semmire? Kellett volna? Te egy elfogult rajongó vagy én pedig egy átlagos tour-t néző ember.
  • Ramore
    #406
    Az is egy megoldás, ha szétoffolod a topikot a személyeskedő bölcsességeiddel.
  • hegyimenő
    #405
    Nem azt mondtam hogy Basso megnyeri de szerintem azért Rogersel még lehet számolni és én akkoris szorítok Lancinek. :)
  • ullrich
    #404
    Sztem ebből a mezőnyből csak Lanci megy jobb ITT-t Ulle-nél lásd hegyi időfutam.
  • hegyimenő
    #403
    Basso lehet nem tud de nézd meg tavaly Heras példáját a Vueltán aki az ITT-n úgy ment mintha az élete múlótt volna rajta és azzal hogy ott önmagához képest jó időt tudott menni megnyerte a Vueltát. Mondjuk Basso ezesetben valószínű nem a Tour győzelemért hanem a második helyért fog menni :)
  • ullrich
    #402
    Sztem Lanci lesz a második és Ulle megnyeri mint ahogy tavaly. Sztem Lanci egyébként sem fogja túlzásba vinni az ITT-t mert tudja ő is, hogy van 8 perc előnye Ulle-vel szemben, Basso és Klöden pedig nem tud akkorát menni sztem ITT-n.
  • hegyimenő
    #401
    hát remélem Armi jövőre is indul és ugyanígy felkészül mert jövőre valószínű Basso már a USP színeiben fog tündökölni :)
  • ricsi1
    #400
    se ulrich,és senki se nyer semmit amíg van armstong(vmelyik kommentátor is mondta)
  • hegyimenő
    #399
    amúgy sztem Ullrich nem fogja megnyerni az időfutamoöt mert van még néhány időfutammenő és én még bízok Lanciben :)
  • hegyimenő
    #398
    na akkor veszek egy mély levegőt és:
    HAJRÁ ARMSTRONG! HAJRÁ SCHUMI! :)
  • b-type
    #397
    figy..kissé elment már az egész balra, úgy hogy én maradnék is ennél a témánál, hogy ki nyeri a Tour-t.
    leírtam én is amit le akartam írni, de nem mentünk semmire.
    hagyjuk az egészet....és tényleg legyen a bringázásé a főszerep.
    On:
  • JuanG
    #396
    hogy petesilver-t idézzem:

    "Sose vitatkozz idiótákkal!
    Lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"
  • Ramore
    #395
    Ki nyeri az idei tour-t ismét? Ki fogja elveszteni az idei tour-t ismét? Ehhez nem kell befognom a fülemet, ezek a tények.
  • b-type
    #394
    ki volt itt a primitív?????
    szerintem meg le lehetne már szakadnod a fellegekből, és belebámulnod, hogy miket is vésel itt.
    nem jön le még mindig, hogy ha cimbim anyja ronda és kövér, akkor ha cimbim előtt lerondázom, és lekövérezem, akkor azzal nincs elintézve, hogy szólásszabadság van.
    megbántottad, és ebben te vagy a hunyó. passz.
    a pici rajongói agyammal nekem ezt fel sikerült fognom sok-sok évvel ezelőtt.
    szólásszabadság van, és visszanyúlva Rossi-Biaggi esethez, lehetett mondani ezt meg azt médiákban, és sikerült is annyira elmérgesíteni a helyzetet, hogy Olaszországban ütötte-verte egymást a két rajongói tábor, meg a két versenyző is.
    - az hogy te becsmérled Amstrong ellenfelét, azzal nem mellesleg lebecsülöd a teljesítményét.
    de nem is érdemes ennél tovább menni...becsmérelted, és kész.
    gyárthatsz itt ideologiákat, és érezheted győztesnek magad,
    pedig csak becsmérelted, pedig megbántottad, és csak azért nem vitatkoznak veled, mert híjján vagy a belátásnak, és így fárasztó....de mostmár nagyon....az nem vita hogy fülbefogva kántálod az igazad.
  • Ramore
    #393
    Azt hiszem nem értünk egyet semmiben sem. Ullrich ronda ember és vörös, ez tagadhatatlan. Vesztesnek pedig vesztes, tehát lúzer. Valakinek ez a tény nem tetszik az ne olvassa el, de legalább a pici rajongó agyában fogadja el és ne személyeskedjen smile jelek mögé bújva.

    Mondok egy példát, tegyük fel én Sumák szurkoló vagyok, nyer, vagy veszít, jó kritikát kap, vagy rosszat, fikázzák, vagy nem, attól még én nem fogok primitív módon nekiugrani aki ilyeneket mer leírni róla. Miért? Mert szólásszabadság van.
  • donpedro
    #392
    Ramore miért nem érted már meg, hogy az egész onnan indult, hogy te elkezdted "kövér vörösképűnek", "vörös rémnek", "lúzernek", stb. nevezni azt a versenyzőt, akit itt sokan szeretnek és tisztelnek.

    Kurvára lényegtelen, hogy te Ullrichot milyen versenyzőnek tartod, kurvára lényegtelen, ha azt írod, hogy gyengébb mint Armstrong, mert ez a véleményed, és ez rendben van, írd le nyugodtan, hisz "szólásszabadság van".

    De az kurvára nincs rendben, ha képtelen vagy felfogni, hogy a "vörösképűzésed" sértő Ullrichra és a rajongóira nézve, sőt, engem is zavar, pedig átkozottul nem vagyok Ullrich drukker!!

    Ilyen szövegnek nincs helye egy sporttal kapcsolatos topicban, mert ez nem kritika, hanem szemétkedés!!!

    Ami a smiley-t illeti, te mondtad már valaha valamelyik beszélgetőpartnerednek, haverodnak tréfásan, hogy "menj már, te marha"? Mert én már igen, sőt még a barátnőmnek is mondtam már - ugyanígy- azt, hogy "te lüke", és láss csodát, nem kapta fel a vizet. Azt nehéz lenne tréfásan mondani, hogy "ba**d meg anyád te b**i k****g...", ugyanígy smileynak sem lenne sok értelme egy ilyen beszólás után.

    Anélkül, hogy szándékomban állna megbántani, azért megjegyzem, hogy a folytonos mentegetőzés (Én végig azzal foglalkoztam, a versenyzőket kritizáltam, Én lennék a rossz?, Én közületek senkit sem sértegettem, semmilyen valótlanságot nem állítottam, stb) szintén beteges jellemre vallana, de elég nagy marhaság lenne néhány fórumos hozzászólás alapján eldönteni, hogy valaki normális, vagy orvosi eset.

    Már megint nem bírtam a szájmenésemmel, jó hosszú hozzászólás lett belőle. :) (Én is beteges jellem vagyok) ;)

    Mindenesetre javaslom, hogy ha legközelebb valaki valami tiszteletlent akar írni Ullrichról, akkor inkább vegyen egy mély levegőt, és írja azt hogy Hajrá Armstrong!! Természetesen vice versa értem a dolgot. :)
  • ullrich
    #391
    Remélem holnap Ete odateszi magát és megnyeri a szakaszt. 13 pontra van Mc Ewentől, sztem még meg lehet a zöld trikó Ete-nek.
  • Ramore
    #390
    Én végig azzal foglalkoztam, a versenyzőket kritizáltam stb..

    donpedro

    Amennyiben tegyük fel szídnám az egyik rokonodat és mögé beraknék egy smile jelet, akkor ahogy te írtad? "nyugi haver, csak viccelek, ne vedd komolyan" nem is vennéd komolyan? Szánalmas dolog egy olcsó smile jel mögé bújni.

    Értsd meg, hogy aki nem tudja elviselni egy kedvencének a sikertelenségét illetve a kritikáját és azt csak személyeskedve tudja/próbálja megvédeni, az igenis beteges jellemre vall. Egy biztos, semmiképpen sem egészséges szurkolói viselkedés.
  • ullrich
    #389
    Holnap 18. Etap:

  • ullrich
    #388

    Simeoni, Simoni, Bartoli, Martin és Aldag már a verseny elején megszökött.


    Kanyartechnika az Alpokban.




    US Postal szurkolók :)


    Ez sem csúnya látvány, útban a Madaleine-re.


    Virenque ma is nagyot ment.


    Klödi és Lance harca.
  • ullrich
    #387
    Teljesen 1etértek. Foglalkozzunk inkább a versennyel.
  • donpedro
    #386
    A valótlanságnak itt nincs jelentősége. A "k***a anyád" kifejezés akkor is törvénysértő, ha történetesen az illető hölgy tényleg az utcán árulja magát.

    Ami azt illeti, téged itt nem sértegetett senki, ullrich írta egyszer, hogy - idézem - "Ulle sose adja te sügér :D".

    Itt a smiley az internetes köznyelv szerint azt jelenti, hogy "nyugi haver, csak viccelek, ne vedd komolyan"... :)

    Ellenben a te Robert De Niro-Rajongó utalásod nem kicsit sértő, és nem is volt utána smiley.

    Ami a közszereplők "kritizálását" illeti, kritika az, hogy szted pl Ullrich nem edzett eleget, nem használta ki megfelelően az adottságait, stb, sértés az (már ha közzéteszed), hogy szted Ullrich lúzer.

    Mindegy, nem érdekes, túl van lihegve az egész, felejtsük el, és koncentráljunk ismét a verseny sportvonatkozásaira.
  • Ramore
    #385
    Én lennék a rossz, mert kritizálok egy közszereplőt, akinek sokkal nagyobbnak kell lennie a tűréshatárnak, mint egy átlagembernek? Én közületek senkit sem sértegettem, ezzel szemben engem igen. Erről ennyit, megítélésem szetint nem követtem el semmilyen törvénysértést.

    Ullrich vörös, tehát semmilyen valótlanságot nem állítottam, csöppet sem jóképű, sőt inkább félelmetes, ezért írtam, hogy bannolni kellene a képet róla, lúzernek meg lúzer.
  • ullrich
    #384
    Semmi gond majd szombaton eljön a mi napunk :)
  • ullrich
    #383
    Egyébként Lance nem akart ma nyerni, a terv az volt hogy Landis nyer. Lance megkérdezte, hogy az utolsó hegy tetején, hogy milyen állapotban van és hogy akar-e szakaszt nyerni; az volt a terv, hogy Landis lefelé elmegy, persze ehhez kellett a kihagyás ami kicsit sportszerűtlen volt, a terv egy darabig működött csak nem számoltak Ulle-vel ;).
    Jan-ék úgy egyeztek meg, hogy Jan figyeli Landis-t és Klödi pedig Lance-t. Jan-ék terve bejöhetett volna, ha Lance egy kicsit gyengébb.
    Egyébként abban hasonló Lance és Ulle gondolkodása, hogy mindketten a segítő győzelmét szereték volna.
  • gercse
    #382
  • gercse
    #381
    ezt tettétek velem,miattatok van az egész
  • ullrich
    #380
    Szombaton lesz az ITT, amit Ulle nagyon meg fog nyerni :) és Klödi lesz a második. Így az összetettben Ulle feljön a 2. helyre, Klödi pedig 3. lesz. Így totális T-mobile győzelem várható a csapatversenyben.
  • hegyimenő
    #379
    gercse azért te is tudsz úgy viselkedni mint Ramore de mindegy, Armstrong megmutatta milyen fából faragták én bíztam benne de azt hittem Klöden megveri de nem így lett :)
    Amúgy bocs hogy mondom de egyik visszajátszásnál mutatták Ullrich fejét, hát nem volt egy esztétikai élmény
    Ja és ne feledjétek hogy ma Virenque történelmet írt! Allez Richar!
  • gercse
    #378
    de csak szombat on lesz nem?remélem én is hogy behozza Bassot ,de KLödi?
  • ullrich
    #377
    Nem kimaradt na :)
  • ullrich
    #376
    Bocs ez neked akart menni.
  • ullrich
    #375
    Ulle még lehet második, a tavalyi 47 km időfutamon amikor a Cowboynak kiosztott 1'36" azon a szakaszon Basso 6 percet kapott. Jelenleg Ulle hátránya Basso-hoz képes 3'59" és most nem 47 km hanem 55 km lesz az utolsó ITT.
  • ullrich
    #374
    Én is már azt hittem, hogy sikerül. Azért a csapatversenyben T-modile nagyon topon van. Egyébként Ulle nagyságát mutatja, hogy ő próbálta Klödi-t segíteni a sprinten és lefelé is szépen megfogta Landis-t.
  • ullrich
    #373
    Ne vegyük fel a kesztyűt!
  • ullrich
    #372
    Ramore a "lúzerezés" és a "vöröksképüzés" NEM kritika, hanem sokkal inkább fikázás ezért is kérem, hogy hanyagold ezek használatát.
    Aki végig csinálja a tour-t az nem érdemeli meg, hogy ilyen jelzőkkel illesd, ezért semmi értelme a versenyzőket fikázni.
  • forzajuve
    #371
    pedig már kezdtem örülni, h Klöden nyer egy szakaszt erre tessék! jön az a ....
  • gercse
    #370
    ja,köcsögképü Armstrong nyert,abbahagyhatná már a pályafutását utálom mint a sz.rt,mit akar b.meg remélem jövöre is jön és valaki megveri
  • ricsi1
    #369
    hát nem volt semmi ez a hajrá se...