488
91. Tour Julius 3-25
  • hegyimenő
    #448
    gercse figy olvatad multkor az origón az Indurain nyilatkozatot?
  • gercse
    #447
    szerintem lehet benne valami, a multkor is vádolták doppinggal,meg valami masször tüntette el a z injekciókat,nem tudni hogy igaz-e vagy nem,de engem nem érdekel,Ullrich ha úgy felkészül mint tavaly akkor lehet hogy most 2. lenne és nagyobb lett volna a küzdelem
  • hegyimenő
    #446
    Jakuza na ez a baj egy-két szurkolóval, szerintesd 6 év alatt miért nem bukott le??? Kicsit gondolkodj már el hogy miket irkálsz! Azért a hülyeség nem kéne hogy ragadós legyen. Amúgy meg ha nem tudnád annak az embernek aki legyőzi a rákot az akkora motivációt ad ami más versenyzőnek nincsen. Példa erre: Adam Malysz (síugrás) aki megnyerte a rákból felépülve a Világkupát ami nem kis teljesítmény. Az hogy nem birod elviselni hogy Arsmtrong nyert azt nem ilyennekkel kéne megmagyarázni mert ez vagy azt jelenti hogy féltékeny vagy vagy pedig a butaságodat mutatja. És szerintem normális ember aki kicsit tudja hogy a rákból felépülők mikre képesek mikor felgyógyultak azoknak meg se fordul a fejükben mégha utálják Armstrongot akkor se
  • [Jakuza]
    #445
    fogadom
  • [Jakuza]
    #444
    En meg remelem, hogy vegre rendes dopping ellenorzesnek vetik ala.
    Nevetseges az egesz.Rohely , hogy a verseny foszervezoje razza az oklet, amikor Armstrong befut a celba. Nem is csodalom, hogy az Olimpian es a tobbi nagy versenyen nem indul, hogy nehogy kideruljon, mennyi az anyag benne.
    Nem veletlen az sem, hogy megvadoltak nyilvanosan a doppingolassal, ami birosagi ugy alatt van.
    Raadasul senki ne akarja a masik embernek azt bemeselni, hogy 5 honappal a rakos daganatok utan, valaki Tour-t tud nyerni, ugy hogy meg csak legszomja sincen 1 oras egyeni idofutam utan.
    A Hematoktrit szintje fogad, hogy 5szor magasabb a megengedettnel.
  • ullrich
    #443
    Ma 20. Etap:

  • ullrich
    #442
    Többek közt az ilyen nyilatkozatai miatt is szimpatikus számomra Ulle.
  • ullrich
    #441
    Jan naplója:

    Itt az öröm ideje

    24.07.2004. / A hetedik Touromon éppen csak lemaradtam a dobogoról. Aki azt hiszi, hogy most itt ülök a hotelben összetörve, az nagyon téved. Andreas Klöden kiharcolta a 2. helyet a Tour de France-on. Ez egy óriási siker. Úgyanazt a trikót viseli mint, én. Így itt az öröm ideje.

    A mai időfutamon mindent beleadtam, s ledolgoztam az olasz Ivan Bassoval szemben 2 perc hátrányt, de Ivan-nak ma szárnyai nöttek. Az idén az "óra elleni harcot" úgy teljesítette, mint még soha. Sajnos így számomra több nem volt benne. Mindemellett a 4. összetett helyemmel hozzájárultam, hogy megnyertüka csapatversenyt. Igaz a médiában ez nem játszik akkora szerepet, de számomra megmutatja a győzelem, hogy milyen erős csapattal jöttünk.

    Ami Lance Armstrong-ot illeti, csak gratulálni tudok a 6. győzelméhez. Elismerést érdemel, hogy mindig sikerül neki, pont a Tour-ra a legjobb formáját hozni. Megtörte a törvényt, mely szerint senki sem nyerheti meg a Tourt 6-szor, ő végrehajtóta ezt a mutatványt. Dafür Chapeau! Most csak azt remélem, hogy akárcsak Lance úgy Klödi és Basso ne bukjón az utolsó szakaszon. Élvezzék ki a sikert a Champs Elysees-n.

    Ellentétben a US-Postallal, velünk Alex Winokurow és Matthias Kessler bukásával a "defekt-boszorkány" kevésbé volt elnéző. S erre még rájött a Tour előtti megfázásom, ennélkül a nehézség nélkül, talán izgalmasabbá tudtuk volna tenni a Tourt. Az időfutamon kilométerenként egy másodpercet vesztettem, így nem igazán vagyok annyira messze Lance-től. Így azért a világklasszisok közelében vagyok. Ez azért erőt add.
  • ullrich
    #440
    Nekem a tavalyi tour jobban tetszett, ez most Lance állandó győzelmeivel nagyon uncsi volt, tavaly tényleg az utolsó időfutamon derült ki, hogy Lance megnyeri, de idén már sajna a pireneusokban eldőlt. Remélem jövőre már tényleg vk. elkapja, ha elindul. Persze én annak örülnék, ha az Jan lenne.
    Jan-al pedig megvagyok elégedve, hiába lett 4., ahhoz képest, hogy a pireneusokban mennyire padlón volt, nagyon szépen felállt és harcolt tovább egyre jobban ahogy tudott.
  • ullrich
    #439
    Nagy valószínűséggel igen. Sztem nagyon jó csapatba fog kerülni, remélem jövőre már Jan-t fogja segíteni a tour-on.
  • ullrich
    #438
    Ez volt a hegyi időfutamon is, de ez a 1'01" vhogy állandósult Jan és Lance között ugyanis a hegyi időfutamot is enyivel nyerte Lance, és tavaly is az összetettet is 1'01"-el nyerte meg.
  • Ramore
    #437
    T-mobilos lesz/lehet Bodrogi?
  • b-type
    #436
    ez mostani egy döbbenetes erődemonstráció volt..pff, hihetetlen.
    ekkora időt menni....ilyen átlaggal...
  • hegyimenő
    #435
    Lanci nagy valószínűséggel nem fog visszavonulni és ha jövőre is így felkészül akkor szerintem tényleg egy megdönthetetlen rekordot fog dönteni.
    Go Lanci! :D
  • donpedro
    #434
    Lacinak ez a T-Mobile-os szerződés nem hangzik rosszul, meglátjuk mi lesz belőle. Most azonban az a lényeg, hogy az olimpián jól menjen, amiben persze sokat segíthet, ha tudja, hogy nyugodtan készülhet, és nem kell a csapatkeresgéléssel vacakolnia.
  • ullrich
    #433
    Kicsit szomorú vagyok, hogy nem jött össze a dobogós hely Jan-nak, de sztem ez az időfutam volt az ami fedte a valóságot, tehát: Lance,Ulle,Klödi,Basso sorrend sztem reális lenne. Sajna a pireneusokban Jan otthagyott 5 percet ami most nagyon kellett volna ha az nincs akkor megvan a dobogó.

    Másrészt viszont boldog vagyok mert legalább Klödi-nek összejött és a Csapatversenyt is a T-mobile nyerte.
    Esteleg holnap még Ete-nek összejöhet a zöld bár ahhoz nyerni kellen úgyhogy a többiek még a közelbe se legyenek.

    Jövőre Laci is a T-mobile szineiben fog versenyezni remélem indítják majd a tour-on, és azt is remélem, hogy Lance nyugdíjba vonul, bár ez még igen csak kérdéses.
  • donpedro
    #432
    Detto, sztem is sportszerűtlen volt.
  • ullrich
    #431
    Csak ne essen amikor Ulle megy!

    HAJRÁ JAN!
  • ullrich
    #430
    Totál egyetértek Knézy Jenő véleményével sztem ezt a vitát ami Lance és Simeoni között van nem az országúton hanem a tárgyalóteremben kellett volna eldönteni. Sztem ez így sportszerűtlen volt, Simeoni 144. az összetettben.
  • Ramore
    #429
    Látom befejezted az offtopikolást, de azért mindíg a tiéd az utolsó bölcsesség.

    Félre értetted a poént, ezek szerint tényleg kevés a 27 év, jól sejtetted.
    Mi is volt az én okosságom? Én két dolgot állítottam:
    1. Armsrtong nyer.
    2. Ullrich veszít.
    +1. (Ullrich visszataszító ember.)

    Nem ez történik? Te mást nézel ezek szerint, vagy félre olvastál valamit?

    Én ugyanazt nem ígérhetem, amit te állítassz.
  • Ramore
    #428
    Ki személyeskedik már megint?
  • ullrich
    #427
    Lényeg, hogy ma Ulle-nek és Klödi-nek nagyon kell menni, reményeim szerintem a dobogóra két T-mobile-os is felkerül.
    Hajrá Ulle!

    Mai 19. Etap:


    Az időjárás:

  • ullrich
    #426
    Örömmel közlöm, hogy kiderült az igazság! :)

    Tehát Simeoni tanuskodott dr. Ferrari ( LA orvosa ) ellen és LA kétségbe vonta Simeoni szavahihetőségét ezért Simeoni beperelte Lance-t.
    Amikor utólérték a szökevényeket Lance közölte, hogy csak akkor marad hátra, ha Simeoni is.
  • ullrich
    #425

    Lance beáll vezetni a szökevényeknek :)


    Végül eléri a célját és mindketten visszamaradnak.
    ???


    Ezt szeretném nagyon tudni, hogy mit társalognak, mert számomra itt vm. nagyon nem világos.


    Amit viszont tény, hogy Mercado ügyesen lehajrázta Acosta-t.
  • ullrich
    #424

    Simeoni üldöz Lance szerel.


    Graham Watson ezt írta:"Armstrong shouts at Simeoni to give up his chase...but they close in on the escapers anyway" Szóval továbbra sem értem miért nem szabadot elmennie Simeoninak.
  • ullrich
    #423
    Érdekes volt a mai szakasz, azt nagyon nem értem miért kellett Lance-nek elmenni Simeonival, azt nyilatkozta, hogy a Peloton érdekét védte, Simeoni 114. az összetettben. Ugyanakkor Sébastien Joly is úgy nyilatkozott, hogy:" megkérték Simeonit, hogy ne vegyen részt a szökésben és Lance rendes volt és ő is visszamaradt." Úgyhogy vm.t nagyon nem tudok Simeoniról :)
  • donpedro
    #422
    off:

    Ha a 27 év nagyon fiatalnak számít, akkor az vagyok.

    Poén alatt nyilván arra gondolsz, hogy leírtad, hogy mindenki magából indul ki, majd tettél utána egy köcsögöt, nyilván azért, mert magadból indultál ki... Ez így tényleg poén, jót mulattam rajta. ;)

    Ami a topic szétoffolását illeti, nyilván úgy képzeled, hogy majd te beírod az okosságaidat, mi meg csendben hallgatunk...

    De tudod mit? Legyen. Írjál még ilyen bölcs hozzászólásokat, ideologizáld nyugodtan, hogy a "vörösképű lúzer" kifejezés nem sértés, és nem off, mi többiek meg majd nagy kerek szemekkel hallgatjuk a bölcs Ramorét, minden titkok tudóját. :) A továbbiakban a hozzászólásaidat nem kommentálom. Ez tekintheted ígéretnek.

    on
  • hegyimenő
    #421
    Armstrong szökésben van :DDDDD
    Tiszta röhej :DDD
    Go Lanci :DDD
  • JuanG
    #420
    off
    bocs, abbahagytam végleg...de az ilyen droidok kiakasztanak... megyek iszom egy hideg sört...
    on
  • JuanG
    #419
    akkor azért ilyen nagy a pofád, végülis csak ezek a dolgok számítanak, nem igaz?
  • Ramore
    #418
    Okés!!!
  • Ramore
    #417
    Izlés kérdése, a barátnőm nem panaszkodott még rám, a vállalkozásom pedig több éve nyereségesen fut.
  • hegyimenő
    #416
    jó maradjunk abban hogy mindenki magából indul ki. Most legyen szólásszabadság :)))
  • Ramore
    #415
    Felőlem szétoffolhatjuk a topikot.

    Nagyon fiatal lehetsz, ha nem érted a poént. Most tegyek smiley-t vagy ne?
  • hegyimenő
    #414
    zárjuk le a vitát mindenki vegyen egy nagy lélegzetet és mondja hogy:
    HAJRÁ ARMSTRONG! HAJRÁ SCHUMI! :)

    u.i.: CyM 4 rajongóknak üzenem hogy az eredeti cd mellé eredeti cd kód is jár ami ma lesz meg :))
  • JuanG
    #413
    akkor te ronda vagy és lúzer?
  • donpedro
    #412
    Most ki bújik smiley mögé? Nem mered kiírni, hová lett a szólásszabadság? Szánalmas...
  • Ramore
    #411
    Mindenki magából indul ki

  • Ramore
    #410
    Miért ne szeretném a németeket? Nem vagyok én egy szívtelen ember, de függetlenül Ullrich vörös is és lúzer is. Semmilyen valótlanságot nem állítottam. Ki fog kapni? Igen. Vörös? Igen.
  • Panther
    #409
    Ne légy más okosabb mindenkinél, rendben? Olvastam a topikot, értek is némileg a kerékpárhoz és a srácot is ismerem, akivel vitatkozol. Semmi elfogultság nincs benne állíthatom.

    Ha te egy szerencsétlen rokkantat látsz az utcán, akkor is ráakasztasz valami jelzőt, mondjuk hogy "féllábú", vagy "nyomorék", vagy "koszos dög"? Szánalmas figura, aki az előítéleteit így takargatja és még meg is magyarázza.
    Ha nem szereted a németeket, vagy a német nemzetet, a te dolgod. De ne aggass jelzőket az emberekre, mert a való életben ebből még rengeteg bajod lehet.