1686
Tetoválás, testmódosítás
  • lord nihilus
    #1565
    van egy tetoválás ötletem, kérnék kritikát (annyit már kaptam h divat tetkó, ja meg hogy buzis), egyenlőre ennyi az elképzelésem (lehet később jut még plusz ötlet eszembe)

    Vörösrózsa mániás vagyok azt tudni kell, és a vádlimra szeretném.
    Az elképzelésem, hogy két rózsa nő ki (boka fölött), van vér amit a tövisek okozta sebekből csordogálna le (esetleg annyi h minél lejjebb vagyunk annál sötétebb a vér színe), az egyik rózsa gyönyörű vörös, a másik hervadozó, szirmait hullajtja...
  • Sickness
    #1564
    enkóron fent van.
  • CUCLI
    #1563
    valakinek nincs meg a július-augusztusi tattoo life?
  • CUCLI
    #1562
    yepp
  • lord nihilus
    #1561
    bmth?
  • jazzy
    #1560
    Szolnoki Tattoo Expo látogass ki.
  • predator1982
    #1559
    én egyetértek veletek, csak ne ugorjatok a torkának:-)
  • tigeroo
    #1558
    nyilván ez nem egy "ruhadarab" amit csak úgy ajánlgatunk szerintem ez nonszensz, ezt élete végéig fogja viselni, kihatással lesz pár dologra, lehetne annyi affinitása szerintem hogy önállóan dönt vagy kutakodik kicsit. főleg ha olyan helyre akarja ahol mindig látszani fog, nem nagyon tudja eltakarni sem.
  • j0nNyKa
    #1557
    mindamellett hogy fogyatekos dolog masra bizni a tetkovalasztast, en dobtam neki egy linket, ahol van jopar csuklo tetko, beleneztem, es nehany nagyon tetszett

    az, hogy o egy linket sem ismer fel egy hozzaszolasban, csak tovabb erositi a tenyt, hogy minimalisan sincs felnove egy tetovalashoz
  • predator1982
    #1556
    jajj ne legyetek már ilyenek:-) azért mindenki a lelke mélyén vallja be, szereti hogyha gyönyörködnek a tetkójában, ugyebár van ez a topik is. inkább adjatok neki ötleteket, ha már hirtelen felindulásból megcsináltatja legalább szép legyen:-)

    soldiers, ha még esetleg mellé is trafálnál, lehet más tetkót is csinálni belóle, ami eltakarja azt amelyik nem tetszik, viszont én a helyedben nagyon meggondolnám a csuklót, a későbbiekben, esetleg munkavállalásnál okozhat gondot!
  • poruljartal
    #1555
    ja és ami a legfontosabb, ez egy végleges döntés, módosítás a bőrödön
  • poruljartal
    #1554
    Én közel a 30hoz rendelkezem annyi tapasztalattal és megítélhetem azt, hogy mi jó ötlet mi nem, ahogy a többiek is. Mert ez egy fórum.
    Szerintem ez egy idióta ötlet, hogy akarsz egy tetoválást, ne legyen nagy 2centi a csuklódra és kb ez a koncepció. Kurva nagy idiótaság.
    nem vagy elég idős
    nincs konkrét elképzelésed
    most nem is érzed igazán, de sokat fogsz okosodni jó esetben pár éven belül.
    Egyszerűen éretlen vagy, és számomra a tetoválás hosszas átgondolás után születik meg. Van, hogy elkötelezem magam és évekig kell, hogy tetsszen egy dolog mire magamra varratom, nálam így működik. Ami hirtelen felindulásból születik annak szinte minden esetben megbánás. Ugyan ilyen a barátnővel közös ,barátnő neve, tökömtudja milyen zenekarok.
  • Soldiers
    #1553
    Temeg kapard le a azt bazdmeg
  • j0nNyKa
    #1552
    Te nem érted. Ott van a bannerban az ötletek szó, tehát a tetkó arról szól, hogy mi ötleteket adunk, ő magára varratja. Mondom, kívánom hogy összejöjjön, csak valahogy lássam, ahogy fél év múlva kaparja le magáról.
  • tigeroo
    #1551
    hádde most ennek így mi értelme? azért hogy legyen valamid és mindenki lássa? ez egy módja az önkifejezésnek haver...
  • Soldiers
    #1550
    és kb mennyiért csinálnak meg egy ilyen tetkot 3-4 ezer??
  • Soldiers
    #1549
    hát majdnem de én is a széchenyin lakok :)
    jonyka te meg olvasd el a tattoo alati szöveget baszod
  • jazzy
    #1548
    Egyszerűen van egy ismerősöm, hasonló nickel, 20 éves, azt hittem, de tévedtem, mindenesetre #1545.
  • Soldiers
    #1547
    de a szécehyin lakok de nem a Botáron honnan tudod hol lakok?
  • jazzy
    #1546
    Te nem laksz véletlenül a Széchenyi körül, mondjuk a Botáron?
  • j0nNyKa
    #1545
    wrist tatoos

    Azt gondolom érzékeled 20 évnyi agyi fejlődés után, hogy ha egy topicban kell segítséget kérned, hogy TE milyen tetoválást szeretnél, akkor picit el vagy tévedve.
    De azt mondom, csináld, találj magadnak mások segítségével tetoválást. Aztán kérlek videózd le, amikor fél év múlva elkezded körömmel lekaparni a csuklódról, mert megbántad.
  • Soldiers
    #1544
    jah és 20 éves fiú vagyok
  • Soldiers
    #1543
    Hali

    Szeretnék csináltatni egy tetoválást a csuklom-ra és olyan kérdésem lenne hogy oda milyen tetoválást szoktak csinálni nem nagyon akarok csak olyan kis picit olyan 3-4-5 centiset

    köszönöm a segítséget
  • Kontrakcio
    #1542
    dszekessz :D
  • CUCLI
    #1541
    friss

  • Sickness
    #1540
    ennek mi baja lett
  • CUCLI
    #1539
    : DAS_ AS:A S AS_
  • CUCLI
    #1538
    korrekt, az oldalamon.
  • tigeroo
    #1537


    én valahol deréktájt tippelem
  • Sickness
    #1536
    ez merre van?
  • CUCLI
    #1535
    nem a legjobb minőség, de azért látni:

  • zaki
    #1534
    broáff
  • trident
    #1533
    Nem kell megnézned, mert nem szép, 18+. Allergiás-e vagy?
  • Sickness
    #1532
    Ennek a stílusnak van valami konkrét neve? nem a koponyára gondolok. -.-
  • tigeroo
    #1531
    hát igen:) de megéri :)

    amúgy azt tudjátok hogy ha ott seb/heg lesz a tatt helyén akkor hogy forr be? pigmentes lesz a sebhely vagy kikopik ott?
    (mert a karomon elég sűrven van heg, ahol tolldíszem tövén is egy hónappal ezelőtt még egy targonca miatt volt 2 mély vágás)
  • zaki
    #1530
    Én meg már 2X visszamentem folytani, és még 2X legalább visszamegyek. Hát nem lesz olcsó tetoválás, legközelebb valami egyszerűbbet fogok választani :D
  • Kontrakcio
    #1529
    képt v nem hiszem el ^^
  • trident
    #1528
    Ezért nem érdemes nyáron tetoválásba belefogni.:)

    Viszont érdemes minél többet fóliázni, kenni, védeni, mert a legjobb, ha varr nélkül gyógyul meg, ha meg már lekerült a fólia (5-7 nap), akkor is sűrűn érdemes kenni, később meg a naptól védeni még.:)
  • tigeroo
    #1527
    nah már teljesen begyógyult :)

  • predator1982
    #1526
    nyugodtan törölheted vele, a mi tetkósunk is ajánlotta, nem lesz semmi baja