1686
Tetoválás, testmódosítás
  • extramagascsaj
    #1525
    nem tudom...szerintem a sima vizes törlés lehet jobb lenne...de azt se kell sűrűn,meg csak picit legyen nedves...nem kell eláztatni
  • CUCLI
    #1524
    ne cseszegessed!
  • tigeroo
    #1523
    na nekem is most kezdett el hámlani estére. van ilyen aloe verás beitatott bébi picsatörlőm, azzal törölgetem átfele :D
  • zaki
    #1522
    naja, első pár alkalommal körbetekertem, aztán már lazábbra csináltam... na majd legközelebb már jobban fogom csinálni :D
  • tigeroo
    #1521
    és muszáj begöngyölni amúgy? már eléggé kivérzett
  • predator1982
    #1520
    ne körbe tekerd, hanem leukoplasztal ragassz darabot a karodra, páromnak is úgy szoktuk. körbetekerni gyilok ilyen melegben:-)
  • zaki
    #1519
    eddig 30k (6 óra), de lesz még legalább 7-8 óra meló vele.
    csak ettől a rohadt fóliázástól bepálott 1-2 helyen a karom ahol nincs tetkó, szóval most ott is kenegetni kell :D
  • tigeroo
    #1518
    36 volt.

    (és a tied?)

    na remélem nekem is begyógyul annyi idő alatt, már szeretnék kimenni a napra vele
  • Kontrakcio
    #1517
    nah, mielött elszakadna a céra, itt a link

  • Kontrakcio
    #1516
    [IMG]http://www.kephost.com/images4/2011/7/19/5hl079h62ahw20in52kk_tn.jpg[/IMG][/URL]]nah...
  • Kontrakcio
    #1515
  • Kontrakcio
    #1514
    faszom... mé nem tom beszúrni... -.-
  • Kontrakcio
    #1513
    [URL=[url=http://www.kepfeltolto.com/kep/tatoo][img]http://static.kepfeltolto.com/big/2011/07/19/27c28b843c400d549ee0c0a9430bad1a.jpg[/img][/url]]^^[/URL]
  • Kontrakcio
    #1512
    nah, iylen lett a kész tatkóm ^^

    [IMG][/IMG]
  • zaki
    #1511
    nájszos lett
    mennyiért csinálták?

    amúgy az egy hetes tetkóm már majdnem begyógyult teljesen, már szinte teljesen lekopott a bőr, 1-2 nap, és tükörsima lesz.
  • tigeroo
    #1510
    igen, egy napos, mert debrecenben csináltattam, de én csak ott suliközben vagyok, így elég necces beutazgatni. inkább letudtuk együltőben.

    amúgy csak azért is említem a várost hogy ha valakit érdekel akkor majd beajánlanám a tetoválót, nagyon korrekt volt (pl. még vasárnap délután felhívott hogy rajzolgatott és van 1-2 ötlete a mintához)
  • predator1982
    #1509
    tényleg szép, hát grat a kitartáshoz:-) hosszú az a hat óra azért
  • Tyler1
    #1508
    6 óra?:O az kemény. egy napos volt?
  • tigeroo
    #1507
    6 óra volt

    amikor a hónaljamnál csinálta (belül) azthittem behugyozok annyira fájt :D
  • Tyler1
    #1506
    szép
    hány órás darab?
  • tigeroo
    #1505
    kész

  • CivicMan
    #1504
    Nah baja nem lesz, asszem vazelinnel esetleg bepanthen-el bekenik azt kész. Fóliát még hazaérsz nem szeded le azt kész :) Nem kell félni tőle, naptól amúgy távol fogod tartani mert eléggé égni fog meg szinte olyan mintha csak azt a részt pörzsölné a nap tehát el fogod dugni árnyékba :)
  • Tyler1
    #1503
    szalonban biztos elmagyarázzák majd, h hogyan védd ilyen időben. sőt jobb helyeken adnak is rá krémet.
  • Sickness
    #1502
    bekened vékonyan bephantennel és a nap ne érje. mást nagyon nem tudsz vele, de nem lesz semmi baja.
  • tigeroo
    #1501
    na hétfőre nekem is van időpont, megcsináltatom a még régebben említett válldíszt! majd nyomok róla képet ha kész.

    addig is: a tetováltatás után nekem lesz rögtön egy közel 2 órás vonatutam...namost, ilyen kánikula lesz vagy valami akkor milyen tippeket tudtok adni a sebre, hogy kezeljem le hogy bírjam az utat?
  • predator1982
    #1500
    igy is szép már:-)
  • Kontrakcio
    #1499
    Szép lesz, majd a teljes műről feltétlenül képt frissen =) engem kedden fejeznek be =)
  • zaki
    #1498


    lényeg kivehető remélem
    basszus, még kész sincsen, de már a a következő tetoválásra gondolok milyen legyen és hova :D
  • predator1982
    #1497
    szép lesz, várjuk a képeket:-)
  • zaki
    #1496
    ma életem első tetoválását elkezdtük. 6 órán át tartott, kontúrozták, meg a sötétebb részeket megcsinálták, én bírtam volna tovább is, csak már bezárt a bolt :d még lesz 2-3 alkalom, a következőig be kell, hogy gyógyuljon a karom.

    ilyen lesz:



    válltól alkar tetejéig. majd holnap csinálok képet a fóliázás előtt most hogy néz ki. sztem qrva jó lesz :D invictusnál csináltatom.
  • predator1982
    #1495
    majd rakunk be képet ha készen lesz:-)
  • Kontrakcio
    #1494
    Az Hát =)
  • zoe45
    #1493
    szép, egyedi:)
  • predator1982
    #1492
    párom félkész tetkója =)

    [IMG][/IMG]
  • macleod2005
    #1491
    Nekem is ők csinálták, csak ajánlani tudom őket.
  • predator1982
    #1490
    igen, ott a hozzászólásban láthatod is a nevedet, hogy neked irtam Ekos:-)
  • Knabb
    #1489
    Jóhely, cimborámnak is ők varrtak
  • Ekos
    #1488
    üdv!
    Predator 1982 az én kérdésemre válaszoltál?
  • Sickness
    #1487
    Ők elég jó áron dolgoznak. 5000/óra.

    Más:
    Valaki nem tud olyan gyűjtő oldalt, ahol vannak fent minták, flashek meg képek? Lehetőleg nem fizetőset. Htx.
  • predator1982
    #1486
    nagyon szép:-) szerintem ezt nem biztos hogy egyszerre varrják fel, de sztem kb. hat-hét órát megkiván, és min. egy ötvenesbe benne van